Víkend pro dva... kde a za kolik? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Víkend pro dva... kde a za kolik?

Diskuze

elektra14741
| 1. 4. 2020 15:44
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
frederik.g...
| 27. 12. 2019 13:27
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
frederik.g...
| 27. 12. 2019 13:28
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
frederik.g...
| 12. 11. 2019 21:01
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuze.
ungrova.ma...
| 16. 9. 2015 17:52
Pokud se budu držet tématu " víkend pro dva" tak si myslím že studenťák nabízí bezva víkendové pobyty v zahraničí a nevyjde to ani zase tak draho...pro koho je to zbytečně daleko tak ani naše města myslím nejsou k zahození, takový Český Krumlov nebo Litomyšl jsou nádherné...Nebo Brno má taky své kouzlo když víte kam jít. Tam jsme byli ubytovaní na internationalu abychom to měli i s tím wellnessem a to bylo perfektní...záleží jak si každý ten víkend představuje:)
xtereza.po...
| 3. 11. 2014 17:33
V této době jsou velice populární ty slevové portály, dřív jsem tomu taky moc neholdovala, ale parkrát jsme to zkusili a je to super. Vybereš si něco v akční ceně a pak si jen užiješ dovču, nějaký ten wellness pobyt nebo tak.
rozalie.pr...
| 7. 1. 2015 13:00
TO xtereza.polnackova@seznam.cz: A který konkrétní slevový portál jsi třeba využila? A řikáš bylo vše ok? Musím se s tím "naučit". Je to teď "in".
Palkovické hůrky
Kloa
| 3. 4. 2009 18:12
Mi se to tam docela zamlouvá Kolem příroda a na blízku i různé masáže. Tak pokud si na to najdeme s přítelem čas, tak by to nebyl marný výlet.
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 17:46
V pohodě Třeba se tam ještě podívám, když jsme si našli tenkrát jiný plán
odkaz
Kloa
| 3. 4. 2009 17:38
Aha, fakt Ani jsem si to neuvědomila Tak je to jasné Vlasanko, palkovické hůrky jsou ti souzené
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 17:29
Na začátku diskuze jsem dávala odkaz na stejný hotel Ale nevadí
prospat let
Kloa
| 3. 4. 2009 15:34
Při tvém popisu letu letadlem jsem se teda zasmála Já jsem natěšeně chtěla sedět v letadle u okýnka, abych mohla sledovat mráčky a ty tady píšeš o spaní Na let letadlem jsem se neskutečně těšila.
Tak davy a upocení lidi, kteří tě mačkají nedělají dobře snad nikomu. Třeba jsem se dívala i na Nahá jsi krásná a tam on na ně dost šahá, to by mi taky vadilo.
No, ale tohle už je všechno snad nějak mimo téma, lidičky, napište nějaký tip na víkend pro dva a nebo ty Vlasanko, nad jakými možnostmi jsi uvažovala?
Jdu teď na chvíli načerpat ven to sluníčko, nedá mi to sedět doma
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 15:25
Jako já myslím, že bych to určitě překonala-ono, jet v Alpách vláčkem svištícím šílenou rychlostí uvnitř hory je snad mnohem horší Asi bych to nějak přetrpěla, ale nijak si v tom nelibovala..tak min. 3 kinedryly bych si musela vzít, usnout a a vzbudit se až tam Já už jsem se to naučila mírnit, ale nijak příjemné mi to není. Stejně jako mi je nepříjeně na místech, kde je namačkáno spousta lidí (tramvaje, fronty, koncerty, atd.) - jsem vyloženě alergická na to, když se na mě někdo cizí lepí a narušuje mi můj osobní prostor..taky nemám ráda vydýchané uzavřené prostory, kde není čerstvý vzduch, když tam jsou lidi zapocení a já to musím dýchat,atd. atd. Tak nějak to souvisí všechno se vším. Ale není to nic, co by se nedalo překonat
letadlo
Kloa
| 3. 4. 2009 15:13
Tak jak na fobie to nevím. To si musí člověk ujasnit sám v sobě a překonat ten strach. No, nedokážu si takový strach představit. Já mám jedinou fóbii a to z pavouků Ale překonávám to, neděsím se už míst, kde by pavouci mohli být, už ani neječím, když je nějaký v pokoji
Kdybych mohla, tak lítám letadlem všude
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 15:05
No, ono nejde o to, že bych měla klaustofobii, ale nemám ráda místa, z kterých nemůžu odejít, prostě když se něco stane, nemůžu vyběhnout pryč..např., výtahy, lanovky,letadla, atd. Mám špatný pocit, i když třeba tramavj stojí dlouho na železničním přejezdu, než přejede vlak...Autobus je stísněný, ale kdykoli může zastavit a já můžu ven. Letadlo ne. No, je to trochu fobie
Jojo, my zrovna zítra vyrážíme poprvé letos na výlet na kola-už se těším
krásné místa
Kloa
| 3. 4. 2009 14:59
No, kdo by nechtěl ty krásné místa poznávat. Jen kde na to vzít jak peníze, tak čas
Letadlo je super, z toho bych vůbec neměla strach, rychle tě převeze tak daleko a ještě se přitom pohodlně najíš Nevím co považuješ za stísněný prostor, v letadle je snad víc prostoru než v autobuse nebo autě.
Snad se nám letos podaří poznat naši zemi na kolách. To je taky romantika, i když upocená
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 14:51
No, zrovna včera jsme s Martinem v restauraci probírali na kolik krásných míst bychom se chtěli podívat...do Anglie, Irska, do naší milované Francie a Paříže, kde jsme se do sebe zamilovali, do Itálie, atd. atd. Akorát my máme menší problém...nějak se nám nechce do letadla Martin nemá rád výšky a já zase mám trochu trauma ze stístěných prostor..ale to se možná poddá časem
Ale ono-kolik je toho krásného i v naší zemi, že?
zámek
Kloa
| 3. 4. 2009 14:38
Do té místní restaurace chodíme moc rádi, je tam příjemná atmosféra, i personál, dobré papání a co je pro mě nejdůležitější - dá se tam dýchat, tedy není tam zakouřeno.
No, ten zámek vypadá taky zajímavě. I když je to fakt asi až na nějakou významnější událost, jak píšeš např. svatbu, protože ty ceny
Je to jak psala Vlasanka v úvodu, těch krásných míst je tolik, že si člověk ani nemůže vybrat Vlastně ať by jel člověk do jakéhokoliv města, myslím, že je pořád co objevovat. Mě taky lákají různé víkendové pobyty v zahraničí, stačí vychytat akci na letenky a je to.
jo a ..
angelwoman
| 3. 4. 2009 13:51
Jo a na tom zámu si říkám, že by nebylo vůbec špatné oslavit svatbu - je to v Ostravě, nádherné interiéry, atd
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 13:48
Já vím, koukala jsem už dřív na tu restauraci v Hlučíně, mají tam dobré věci
No, mě napadl Zámek v Zábřehu, ale tam je draho Ale ty pokoje jsou prostě nádherné, je to spíš ale třeba k nějakému výročí, na svatební noc, atd., protože tam je opravdu draho... Ale mají tam i výborné jídlo, je to vlastně přestavný původní zámek...
Anebo pak welness hotel Palkovické hůrky, tam jsme chtěli jet s Martinem na výročí, ale nakonec jsme podnikli něco jiného
angelwoman
Kloa
| 3. 4. 2009 13:36
Aha tak. To jo, příroda je určitě romantičtější.
Tady mají jako dětské jídlo přírodní vepřovou panenku s pařížskými brambůrky nebo smažený kuřecí řízek s hranolky nebo špagety se sýrem a kečupem Ale jak jsem psala, každá lepší restaurace nabízí poloviční porce, takže není co řešit. Já to tak dělám a myslím, že je to nejlepší řešení.

Nebo jaký tip na romantický víkend napadá tebe?
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 13:28
No, já jsem to spíš myslela tak, že by se mi líbil hotýlek někde v přírodním hezkém prostředí, ne na 100dolní Ale tak proti gustu...
Tak za hezký večer a dobré jídlo ty ceny stojí, to jo
Dětské jídlo je většinou smažák, nějaké kuřecí s broskví nebo palačinka Sice jak kde, ale většinou to tak bývá...A po tom můj žaludek netouží.. Takže většinou po mně dojídá Martin, což ale taky není nejlepší varianta Takže si ráda dávám taky poloviční porci, i když platím těch 70-60 % ceny
angelwoman
Kloa
| 3. 4. 2009 13:18
Osobně ten hotel neznám, ale podle toho kolik tam stojí normálně noc myslím, že i když je to na Stodolní, tak to taková hrůza nebude. Myslím, že ve spojení s tanečním večerem může být taková noc na hotelu fajn.
Restaurace je pak asi ve stejné cenové relaci. Z levného kraje nejsou ale tam kam chodíme do Hlučína my občas na večeři jsou ceny úplně stejné, ne-li větší No, není to žádný bufet A za příjemně strávený večer to stojí.
Ty velké porce jsou taky myslím všude a dojídám to vždy z posledních sil Když vím, že mám jen malý hlad, tak si dávám buď dětské jídlo, nebo požádám o poloviční porci, za kterou se platí 60 % ceny.
a ještě..
angelwoman
| 3. 4. 2009 10:00
..jak tak prouzdám po tom jídelním lístku , říkám si, proč jen dávají u všeho takové velké gramáže..já chápu, že se musí pořádně najíst i 100 kilový chlap, ale co my ostatní...? Co se nacpou k prasknutí ze 150 g porce, a většinu jídel mají pro jistotu 200 gramové a dětská jídla fakt nechceme... Chjo, vím, že nejsem velký jedlík, ale dobré jídlo mám ráda, ale 200 g jídlo do sebe prostě nedostanu, i kdyby mi chutnalo sebevíc A je mi líto dávat peníze za něco, nesním...
Kloa
angelwoman
| 3. 4. 2009 09:49
No, v hotelu na Stodolní bych asi nechtěla bydlet, ale ten jídelní lístek...ach...kuřecí steak marinovaný v rozmarýnu ve slaninovém kabátku podávaný s grilovanými fazolkami, vepřová panenka zapečená s chřestem, vepřová panenka plněná švestkami marinovaná v portském,....úplně se mi sbíhají sliny Ceny tedy rozhodně nejsou lidové , ale zajít tam výjimečně na večeři může být super
Vlasanka
Kloa
| 2. 4. 2009 12:12
Tak pak dej vědět co jsi nakonec vybrala a jak se vám to líbilo.
Jo, jo - co je v domě, není pro mě Úplně to chápu, já si to asi taky vždycky víc užiju když vím, že jsem dál od domova
Kloa
Vlasanka
| 2. 4. 2009 08:07
Moc dík za tipy, mrknu na to... No, máme Ale znáš to - co je v domě, není pro mě... V TP je sice krásně ale taky to chce občas vypadnout
Víkend pro dva
Kloa
| 31. 3. 2009 22:58
Ahoj. To ti dávám za pravdu, že je toho tolik, že si člověk nakonec ani nevybere
Taky záleží jak daleko bys chtěla, aby to bylo. Před Valentýnem mi přišla nabídka na Valentýnský víkend v tomto hotelu. Zajímavé věci jsou taky na www.balickyzazitku.cz
No a co vy v Teplicích, nemáte tam náhodou lázně?
Víkend pro dva... kde a za kolik?
Vlasanka
| 31. 3. 2009 22:43
Ahoj. Chtěla bych někde sehnat nějaký víkendový pobyt pro dva - budˇnějaký romantický a nebo zkrátka jen wellnes víkend a nevím si moc rady. Koukám na netu a nějak se v tomnemůžu vyznat - jetoho strašně moc a nežto člověk projde...:-/ Takže - nemáte prosím nějaké tipy na takové pobyty? Předem díky:)

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
26. 4. 2024 14:30
70316
helena.07
26. 4. 2024 14:24
11822
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video