Diskuse: Nemůžu otěhotnět

Řadit:
36
Kamarádka nemá fotografii.

ahojky, je tu někdo, kdo se snaží již delší dobu otěhotnet :)?

Ahoj mám dotaz.
V srpnu jsem prodělala spontální potrat ve 4tt. Ani jsem nemusela na zákrok.
2 měsíce jsme čekaly abych se psychicky i fyzicky dala dopořádku. A od té doby nic. :-( Hlídám si ovulaci,beru kyselinu listovou.Jinak na to ani nijak nemyslím abych se nejak psychicky neovlivnovla.
Napadlo mě jestly po tom spontálním potratu nemohlo neco zustat,v děloze nebo vejcovodech špatne,když jsem nebyla na žádném zákroku.Všechno odeslo samo.
Asi to bude znít nezodpovědně ale od té doby se budu na pulroční kontrolu obědnávat až tet.Tak se doktora zeptám,ale když jsem tak přemyslela chtela jsem se zeptat hned. :-\ dekuji za odpověd

Sporka Poslat vzkaz | 31.1.2016 21:52

andryska má pravdu, důležité jsou aktivní foláty kyseliny listové ne jen obyčejná.

andryska Poslat vzkaz | 30.1.2016 17:46

Kyselina listová je dobrá pokud nemáte mutaci enzymu, díky čemuž ji nemůžete přemeňovat na foláty.

mamka | 20.1.2016 21:29

Jak říkám obohatit stravu, třeba tou kyselinou listovou. :)

Lidina | 19.1.2016 21:41

Já jsem užívala kyselinu listovou před otěhotněním.

mamka | 2.1.2016 12:04

Já bych spíš pokud jste vyšetření se snažila hodit do psychické pohody. Mě se také nedařilo a potom jsem to přestala řešit a bylo to. PLus teda zkuste obohatit stravu.

Petr | 3.12.2015 14:27

koupil jsem si na zlepseni kvality spermii a vlastne vykonnost spermii obecne Spermotrend, je to teda doplnek stravy, ale bral jsem ho cca necele tri mesice a povedlo se nam s manzelkou miminko hned. tak na tom neco bude, je volne prodejny.

Sasanka.
Sasanka. Poslat vzkaz | 17.11.2015 11:35

TO Anet: zkus hormonální jogu. Opravdu má výborné výsledky.

http://www.jogahormonalni.cz/hormonalni-joga/

Anet | 14.11.2015 15:25

Ahoj holky. Chci se zeptat jestli je možný že nemám vůbec ovulaci? Antikoncepci neberu už delší dobu a nemohu stále otěhotnět. Už 3 měsíce si dělám ovulační testy v kuse a pořád negativní i bazální teplota pořád stejná... :-( máte některá stím to zkušenost? děkuji za rady

bara | 4.6.2015 20:26

Dobrý den chtělabych se zeptat uz dva měsíce neberu antikoncepci a snažíme se s přítelem o mimco už jsem mela první menstruaci a porad nic děkujiza rady

Anonym | 11.10.2014 18:13

Ahoj první mimi šlo hned napodruhé ale ted už po čtvrté a nic. Je mi 38 let manželovi 47. Na gynekologii vše v pořádku...

sidinka | 24.6.2014 16:39

Ahoj, mám dotaz ! Možná je to ještě brzo to řešit ale s přítelem jsme spolu skoro dva roky antikoncepci neberu, snažíme se o miminko. Myslíte ze bych mela uvažovat nad vyšetřením? Děkuji za odpověď

anicka | 12.6.2014 13:04

TO anicka:

Ahoj, ono pojem jsme oba zdravý je dost všeobecný pojem, také jsem si myslela, že jsem zdravá antibiotika jsem neměla ani nepamatuji, moje tělo nebylo ani antikoncepcí zasviněno jak je to u kamarádek, které berou antikoncepci třeba 12 let v kuse. Také se nám nedaří otěhotnět, důležité v dnešní době je to řešit s lékaři. Chodíme do podolí kde dělají testy u obou partnerů, já mám třeba alergii na sperma : než mi to řekli, tak jsem pomalu nevěděla, že to existuje a partner je má defektní. Je hodně příčin proč to nejde. Kup si v lékarně ovulační testy (proužek, který ti přesně ukáže zda máš plodný den) dle internetu jsem si to vždy spočítala špatně. Říká se, že je to tak kolem 7 dnu po menstruaci já mám plodný den 11 a 12 den po menstruaci. Každá to má jinak. v dnešní době má bohužel hodně párů problém otěhotnět ale zas na druhou stranu věda je už daleko :-) držím moc palečky a klidně napiš jak jsi na tom ... :-) Ahoj Lucka

Ivča | 7.6.2014 11:42

Ahoj, my už se snažíme 2,5roku a máme za sebou už třetí umělý a musím říct, že s psychikou to teda není nic moc. Teď čekám na výsledky, jestli jsem vůbec schopná přijmou embrio. Nemáte někdo podobné zkušenosti?

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění