Diskuse: orgasmus při sexu

Řadit:
48
Kamarádka nemá fotografii.
zuz Poslat vzkaz | 9.3.2009 00:43

Ahoj,no opravdu jsem nečekala že taková spousta žen má takové problémy.Chtěla jsem se zeptat jestli někdo zažil,nebo zažívá to co já.
Mám už 4 roky přítele=4roky sexuju::usmev::.Ale poslední necelý rok mám problém dosáhnout orgasmu,zažívala jsem jak vaginální tak „povrchový“ orgasmus,ale teť prostě nevím proč ani jak, ale prostě mi to nejde(ani samotné,sprchou..ničím).Vždycky  to je jen naznak,už se těším,ale pak prostě nic.
Nevím vůbec proč se to děje.Nemáte nekdo radu prosím?MOc děkuji.

paradeee Poslat vzkaz | 19.2.2009 10:44

ja už to dělám tak, že si při sexu pomáhám rukou drážděním klitorisu sama:)

paradeee Poslat vzkaz | 19.2.2009 10:42

Našla jsem na internetu server, který nabízek muže jako doprovod::usmev::
Co si o tom myslíte? Byly byste ochotné zaplatit za „půjčení“ muže, který by Vám dělal doprovod?
Mrkněte se na guyss.webnode.cz

Pettule Poslat vzkaz | 19.2.2009 10:18

ahojky, je mi 24let a ještě jsem nedosáhla při milování orgasmu... abych se teda i přiznala, ani nevím jak ho poznám...::placici:: Moc mě to trápí a strašně ráda bych to prožila. Snažím se udělat i sama, ale taky to moc nejde. Možná je to i tím, že jsem tak trochu stydlivější...::och::Zkusí mi někdo poradit?!!!

kotajka1 Poslat vzkaz | 18.1.2009 19:40

Hezky vecer vsem .Je mi 24 let a muj prvni orgasmus sem mela ve svich 17 letech.Prozila sem si i vaginalni i klitorialni a muzu rict ze to je moc krasny.Mam ho vlastne i doted a neumim si prestavit ,ze bych ho us nemela .Je mi vas moc lito ,ze cekate nato ,abyste si ho prozili.Preju vam vsem,byste si to prozili je to fakt moc hezky.Cetla jsem vase nazory a muzu vam jen rict chce to se jen trosku snazit ,ale pravda je ta,ze nejvic zalezi na muzi to je vse co muzu rict.Uprimne vam vsem preju z celiho srdce aby se vam to us povedlo.S pozdravem kotajka1::souhlas::

ciki Poslat vzkaz | 28.12.2008 14:05

Aho! Jsem už 25 let ženatý se svou ženou a takový problém jsme ještě neměly.Při milování si manželka nasedne takzvaně na koníčka a orgasmus dosáhne několikrát.Prostě některé ženy to mají a jiné mají asi smůlu.Máme kamarádku a ta má ten samý problém jako vy.

paradiso Poslat vzkaz | 1.9.2008 15:49

Ahojky,
jo .. to dobře znám .. vlastně skoro pokaždé, když se s přítelem milujeme, tak mě to při „vstupu“ bolí. Zkoušeli jsme snad všechno .. delší předehru, gel .. ale zatím bez zlepšení. Když se to pak už „rozjede“, tak to bolet přestane. Ale do té doby je mi to hodně nepříjemné a fakt trpím. Občas mě ke všemu bolí podbřišek, někdy při tom, někdy až po .. Taky už jsem se na to ptala doktorky a ta mi řekla, že třeba nejsem uvolněná nebo je to psychického rázu .. Na gyndě mi tenkrát doktorka dokonce poradila, ať zkusím změnit partnera .. změnu jsem opravdu udělala, ale v tom smyslu, že jsem si našla jinou doktorku. Trápí mě to dál, ale co s tím můžu dělat? Zajímavé je, že jsem dřív tyto problémy neměla. S přítelem budu už 7 let a naše začátky byly úžasné a bez bolesti.

safi Poslat vzkaz | 15.5.2008 06:32

ahojik!nejsi sama.. mam take bolesti pri sexu(ne pri celym,jen ze zacatku vzdy) a podle gynekologa jsem take pry v poradku,i kdyz mi rikal, ze je to mnou, ze se mam uvolnit a byt dostatecne vzrusena.ale prala bych si,aby to mohlo byt normalni a mohla bych se milovat jakkoli a kdekoli. tyto problemy mi zzacaly od doby,kdy jsem mela zanet mocaku a my jsme si uzivali i tak.a pak my z toho vznikly kvasinky,coz neni nic vazneho.doktorka mi dala vaginalni cipky a rikala, ze nesmime mit pohlavni styk.mela jsem je na osm dni,jenze ja mezitim dostala menstruaci,to jsm v sobe mela4.az skoncila men.,tak jsme to nevydrzeli nic mi nebylo a pak jsem to dobrala.a bylo to zpatky ale jen bolesti obcas to bylo neprijemny pouze troshu i svedilo.a ted jsem dala na radu dok.a pomahalo to.castecne.zlepsilo se to.jenze jeden den jsme se milovali 3x,coz drive byvalo normalni.a dalsi den zas,ale uz to zas bolelo.mela jsem pocit jako kdybych byla odrena.chci se zeptat jestli jsi ten problem uz vyresila?nechapu jak je to mozny.a ze jsem uplne v poradku.to se s tim neda nic delat?doktor proste rika,ze je to mnou.. a to ten sex i chci a jsem vzrusena.. uz to trva asi 4-5mesicu.myslis,ze by si mi mohla poradit?

Zonka Poslat vzkaz | 14.5.2008 20:10

Vsadím se, že vaginální orgasmus je pověra, kterou vymyslel nějaký chlap, aby pro holky odargumentoval zábavnost sexu.

S klitorisem to já i partner zvládáme v pohodě (asi až od 25, ale předtím to byla nejspíš malá snaha partnera, a já zase nevěděla jak sama na to a co mám čekat :-)

Pokud to holky nejde ani vám samotným (což je možná docela blbý, pokud to nejde ani s partnerem, nodekázala jsem si to sama udělat dokud jsem nevěděla, co se přitom děje) možná by mohla být jednodušší sprcha - zhasnout, teplou vanu, nějakou voňavou pěnu, lehnout a lehce rkoužit proudem vody nad klitorisem a hlavně neřešit myšlenkama pracovní a jiné problémy. Jak se to povede jednou, tak už to jde strašně snadno.

demona Poslat vzkaz | 14.5.2008 18:36

No to bud ráda, že tě vůbe udělá a chce se aleson mazlit a dělat předehru, pokud neumí dobře lízat, tak s malým perem je to fakt v háji , s velkým můžeš předehru vynechat. Určitě ho máš ráda, ale jestli někdy zkusíš tajně  velkého a hlavně schopného tak se tím tvůj vztah hodně nabourá, věr mi

pulec Poslat vzkaz | 25.4.2008 07:23

Zdravím Viktorky, měl bych jeden dotaz. Přítelkyně dosáhne orgasmu při milování pouze v poloze „na koníčka“. A říká že jinak to asi nepůjde, myslíte že máme šanci aby se nám to povedlo i v jiné poloze? Sexíkujeme spolu už dva roky a zatím se nám to ještě nepovedlo::stydlivka:: Tak nevím jestli ji mám pořád ještě přemlouvat a zkoušet to jinak. Díky za odpověď. Mějte se krásně::smutny::

| 3.5.2007 18:25

Dík za pozdrav,ani jsem nečekala,že si to přečteš. Strašně moc bych Ti přála,aby „ta Tvá“ ruka jednou uměla všechno,co Tvůj orgasmus žádá . Třeba si dáváš moc málo času-dělej si to skutečně TAK dlouho,dokud ti vzrušení nepřeroste přes pocit,že ta ruka je Tvoje.  Držím palce. Skoro bych chtěla bejt u toho,až se Ti to jednou povede :-))

| 3.5.2007 16:00

Ahoj,
potřebovala bych poradit! Je mi sedmnáct a už čtvrtým rokem mám přítele! Hned jak jsem spolu začali sexuálně žít, jsem měla problémy s bolestí. Na gynekologii chodím pravidelně a měla bych být v pořádku. Ale když do mě partner víc pronikne cuknu sebou bolestí. Napadlo mě jestli to není tím, že jsem poměrně malá a jestli mi nemůže narážet až na děložní čípek! Zajímalo by mě jestli tím také někdo trpíte. Vím, že to žádné psychické problémy nejsou. Sex miluji, nemám zábrany, ale vůbec si ho nemůžu užít, protože ze mě pak všechno vzrušení opadne. Velice mě to trápí, partner je tolerantní, ale nechci se do konce života jenom mazlit. Vidím na něm, že ho to ale mrzí a mě také. Poraďte prosím třeba polohy ve kterých do mě zas tolik nepronikne, ale které jsou zároveň příjemné. Nebo čím si myslíte, že by to mohlo být? Děkuji N.

DANiELA Poslat vzkaz | 2.5.2007 23:17

Ahoj, moc Ti dekuju za skvely prispevek. Ja se za nic nestydim, ani za svoje myslenky (a ze jsou nekdy opravdu hodne zvrhle), ani pred svym pritelem, takze myslim, ze v tomhle problem nebude. Mne to proste nejde asi proto, ze vimm, ze ta ruka, ktera to vsechno dela, je precejen porad moje.. Kdyz na me sahne pritel, uplne roztaju, ale sama se sebou neudelam nic :( Takze si nemyslim, ze by to bylo antikoncepci, chut na sex i sexualni prozitky mam stale stejne jako pred ctyrmi lety, kdy jsem tuto antikoncepci zacinala brat :)

| 2.5.2007 14:05

ahoj,nevěš hlavu,byla jsem na tom podobně,ale jen pro to,že mi dělalo problém představovat si něco perverzního. Byl to děsnej problém se úplně odpoutat od reality,že tady prostě ležím s rukou v klíně. Vadilo mi připadat si trapně,že to potřebuju hodně ryhlými pohyby,že u toho trochu zadržím dech,že se třeba potají podívám na nějaký erotický film. O co víc bylo těžké nebát se představovat si TO,co je opro daný moment opravdu vzrušující.  Zjistila jsem,že abych se udělala,než si představovat jak to dělám se svým klukem,je mnohem účinnější představa jak si to rozdávaj třeba dvě holky,nebo nějakej sex ve třech- Prostě se nesmíš stydět sama před sebou a vyzkoušej všechno,na co máš i tu nejtajnější chuť!! A hlavně u toho nemysli na to,že děláš něco,co je nechutný,nebo sprostý!! Je to SEX !! Přesně si vzpomínám,jak mi to trvalo strašně dlouho,než jsem poprvé zažila orgasmus,ale pak zjistíš,že to jde i víckrát za sebou- v tom máme oproti chlapům úžasnou výhodu . A pokud máš přítele nebo milence,tak až se naučíš si to udělat,tak je největsší blbost to před ním skrývat!! Chlapy to neuvěřitelně vzrušuje dívat se na masturbující  vyvrcholící ženu-ať je to jakýmkoliv způsobem. Moc Ti držím palce!!! Jo a ještě technická“ pro orgasmus je dobrý umět stahovat svaly pánevního dna-trénuj to jakobys chtěla zdržet čůrání-stejnou technikou se dá orgasmus ůžasně urychlit a hlavně zesílit. JO a ještě mě napadá,že taky některý druhy hormonální antikoncepce utlumují ženské prožitky,tak se zkus třeba i poradit na gyndě. papa

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění