Diskuse: Lindynette

« Předchozí 1 .. 7 .. 14 .. 20 .. 23 24 25 26

Řadit:
388
Kamarádka nemá fotografii.
lucie | 5.10.2011 16:13

TO : vem si ji 8. den

Anonym | 31.8.2011 18:57

prosím o radu.mám je nyní začít brát ale dcera mi vyhodila příbaloví leták tak sem vás chtěla požádat zda byste nebylaněkterá ochotná a nepodívala se kdy se má brát první prášek? myslím že 2 nebo 5 de,ale nejsem si jistá.velice děkuji . email girl.misel@seznam.cz

Ivetka | 30.8.2011 09:45

Jak jsem zhubla 10 KG za měsíc- http://zdravehubnuti.okamzite.eu/

maggie | 30.8.2011 09:31

Dobrý den, prosím o radu. Antikoncepci Lindynett jsem začala brát před týdnem třetí den mentruace. Dnes jsem měla sex se svým přítelem a došlo protržení kondomu, jaká je pravděpodobnost, že mohlo dojít k otěhotnění. K ovulaci určitě ještě nedošlo, tudíž je přece pravděpodobnost mnohem nižší. S HA nemám příliš zkušeností a nevím, zda jí mohu vůbec důvěřovat. Poraďte prosím, začínám mít strach. :-(

veru | 22.7.2011 19:48

Já beru Lindynette už 2. plato a musím říct, že po prvním plátíčku jsem přibrala asi 3-4 kila :(, celulitida, únava, bříško jako balón, zvětšená prsa (což mi z toho všeho vadí asi nejmíň :D ), a ty chutě na sladké!! hrůza .. bude nutná změna.. :-\

minniemouse Poslat vzkaz | 16.12.2010 19:06

Ahojky,Lyndinette jsem užívala půl roku a po tom půl roce jsem přibrala pár kilo,zvetšila se mi prsa a na to také popraskaly-strie :( Tak mi doktorka napsala jinou Yasminelle...Je asi za 1000 Kč,ale prsa mi už nerostou,spíš se mi zdá,že se mi zmenšila :)

applik Poslat vzkaz | 28.10.2010 18:18

Já používám Lindynette už 5 let a mám s těmito prášky nejlepší zkušenosti:) takže to opravdu závisí na organismu.. a nechápu, proč máte přerušovanou soulož, když bereš prášky??

Ariell Poslat vzkaz | 19.10.2010 19:57

zdravím, já začínala antikoncepcí Qlaira, lékař mi ji doporučil,jako novou HA která nezatěžuje tělo (a také byla velmi drahá) měla jsem s ní problémy a tak jsem si řekla,že třeba není mé tělo tak náročné a že přepych mi nesvědčí. tak jsem začala brát HA Lindynette, která mi svědčí líp,ani jsem po ní já sobně neztloustla a pleť se mi také zlepšila ::tleskajici::

Naty01 Poslat vzkaz | 31.8.2010 19:45

Dobrý den, mám dotaz.Už rok beru antikoncepci Lindinette 20.Přítel se do mě nikdy „neudělal“,prostě máme jakoby přerušovanou soulož s pilulkami.A tenhle měsíc se mi stalo,že po skončení menstruace jsem si jako vždy vzala pilulku v pátek,avšak v sobotu jsem na ni uplně zapomněla a vzala jsem ji ji až druhý den v 8 hodin. Prášek si beru vždy v 6 hodin večer, tudíž jsem „překročila hranici“ 12.hodin.Následující týden jsem se nijak nechránila, protože se přítel do mě „nedělal“, tak jsem to brala jako ochranu,protože přerušovanou soulož jsme praktikovali i před nasazením. Avšak mám strach,četla jsem že zapomenutí pilulky v 1.týdnu je nejrizikovější.Poradte mi prosím, jsem zoufalá:::placici::.

mautanka Poslat vzkaz | 10.8.2010 11:18

Já jsme brala jen jediné plato kvůli posunu menzes před dovolenou a během toho měsice jsem nabrala 3kg takže tahle antikoncepce rozhodně neeeeeeeeeeeeeeeee. Nedovedu si představit jak bych vypada po dalších ::nastvany2:: Ted mám yadine a max spokojenost, je draha ale nic mi po ni neni a ni nepříbírám, menstruace slabší a pleť taky v pohodě::drsnak::

Naty01 Poslat vzkaz | 21.12.2009 16:07

Ahojky=) začala jsem s užíváním Lindynette 20 v prním dne menstruace a už po 7.pilulce jsem měla nechráněný styk..v příbalovém letáku je napsáno že by mě měl chránit už první přípravek mohu být těhotná? mám obav::placici::

Kloa Poslat vzkaz | 27.11.2009 11:35

Ahoj ::usmev:: Lindynette neužívám, i když ono to je jedno, jak jsi sama napsala, každý organismus reaguje jinak, takže jedna může mít s Lindynette problémy, druhé bude naprosto vyhovovat. Konkrétně se ti třeba ještě někdo ozve.
Špinění myslím nikterak neovlivníš, snad jen užívat HA přesně a nezapomínat, zbytek je tak nějak ve hvězdách ::svaty::
Jo, menstruace se dá pomocí HA oddálit, k tomu mám jednu dobrou radu ::usmev::  přečíst si příbalový leták. Ta knížečka tam prostě není jen tak, je v ní spousta informací a není na škodu si to všechno přečíst. Jedno upozornění však, protože takové oddalování je jeden z faktorů pro špinění. No, něco za něco.

lenkaSunflower Poslat vzkaz | 27.11.2009 10:58

Ahojte,
začínám s antikoncepcí a to právě s Lindynette, proto bych vás ráda požádala o zkušenosti s jejím užvání. Vím, že se mohou objevit v prvních třech měsících problémy jako je špinění apod.(což je asi dost nepříjemný, když si chcete užívat s přítelem intimní chvilky ::kocka::), tak jestli se tomu dá nějak předejít , zmírnit  to nebo tak. Vím, že každý organismus reaguje jinak a nejlepší je si to prostě ozkoušet, ale ráda bych se tomu vyhnula, pokud by to nějak šlo..která z nás taky ne, že?::vysmaty::
A ještě bych se ráda zeptala na dvě věci - po dobrání blistru by se měla dostavit menstruace do 2-3 dnů? právě mi to vychází na svátky, což mě taky moc potěšilo, prže se chystám na chatu::ou-nou::...doktorky jsem se zapomněla zeptat, ale slyšela jsem, že se dá i oddálit menstruace tím, že se prostě začne s novým blistrem a ta sedmidenní pauza se udělá  až pak. Já jen, abych nechodila zbytečně k doktorce se ptát na nějakou hovadinu, tak jen jestli to tak funguje  a pak bych se zašla poradit. Přeci jen -sedět 20min v čekárně s tím, že po dvou minutách odejdu s nepořízenu není moc lákavá představa trávení času::ano-ano::
Díky za rady, postřehy, doporučení,...::kvetina:: 

« Předchozí 1 .. 7 .. 14 .. 20 .. 23 24 25 26
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění