Diskuse: Děti a punčocháče

Řadit:
67
Kamarádka nemá fotografii.
tazz Poslat vzkaz | 26.2.2008 11:45

Mě je 31 a taky nosím dětské punčocháče.Cítim se v nich úplně skvěle.Nejraději bych byl kdyby to věděla celá republika to by teprve byla show.Co ty na to? Tazz

Petrpetr Poslat vzkaz | 7.1.2008 11:41

No jéje. Zvykl jsem si nosit punčocháče normálně a nepřijde mi to nijak zvláštní .... Nosím silonky 20 den a jelikož je mám pod kalhoty tak jsou úplně dostačující

domasovanda
domasovanda Poslat vzkaz | 6.1.2008 16:05

Tak já jsem nikdy punčocháče nesnášela,když jsem je musela jako malá nosit a babička měla za úkol mě zkontrolovat jestli je mám,tak jsem si je oblékla a jak babička odešla tak je samozdřejmě svlékla::stydlivka::.Silónky ty vůbec na sobě nesnesu,sukně proto nenosím,jen ke kroji,když jsme tady měli jsem je mít musela  a už jsem se těšila až je svleču!Když je opravdu zima(a to bydlím skoro na Vysočině,takže tady je teď posledních 14dnů okolo 10C pod nulou tak nosím pod kalhoty legíny.Mojí dceru teď samozdřejmě nutím nosit punčocháče i když jsou jí necelé 4roky,tak už začíná vymýšlet,že je nechce(no celá jmaminka::stydlivka::-říká babička).Takže je nosí,ale jak přijdeme z venku už jsou svlečené a “dobře schované“abych je třeba příště nenašla(ale má smůlu buď je najdu,nebo dostane jiné)Příští týden má jít poprvé do školky na pár hodin,tak řeším co jí mám dát jestli punčocháče(protože ve školce mají teplo a bude mít tepláky)a nebo legíny-myslím,že ty se jí budou lépe oblékat i svlékat,když půjdou na procházku.Jo a na ty pánské punčocháče teda valím oči,můj otec dokud nenasněží tak chodí v kraťasech,tak by jsme ho do punčocháčů asi nedostaly  ::smich::

pedys67 Poslat vzkaz | 6.1.2008 14:10

Tak oblékáte již punčocháče venku je kosa,že by psa nevyhnal a ta klouzačka jaká dneska vznikla no hrůza hrůz.

Petrpetr Poslat vzkaz | 25.10.2007 21:25

Taky už jsem oblékl punčocháče Přeci jen léto už je pryč.

Anetaslad Poslat vzkaz | 21.10.2007 13:35

Tak se dost citelně ochladilo nosí již někdo punčocháče pod kalhoty,já už je vytáhla zatím silonky 50--60 den.Bavlněné až bude víc pod nulou.

pedys67 Poslat vzkaz | 3.9.2007 17:55

To Ti jenom chválím jsou opravdu perfektní.::pripijejici::::tleskajici::::tleskajici::

Peter Poslat vzkaz | 1.9.2007 00:36

Ahojte, vsade sa tu pise o panskych silonkach, tak som si kupil dvoje z
internetoveho obchodu firmy Aries. Musim povedat, ze som velmi milo
prekvapeny tym ake su pohodlne a prijemne na nosenie. Nevyhodou je
trochu vysoka cena a tiez ma trochu sklamalo to, ze su dost nachylne na
trhanie v miestach kde konci zosilnena pata a zacina normalna latka. To
vsak nic nemeni na mojom rozhodnuti nikdy viac neobliect klasicke
spodky na zimu!::souhlas::

marcelka8 Poslat vzkaz | 16.7.2007 16:58

Protože na punčocháče je teď horko.

Anetaslad Poslat vzkaz | 14.7.2007 16:10

Sem nikdo nechodí proč?????

Anetaslad Poslat vzkaz | 27.6.2007 18:13

A neposmívají se Ti spolužáci??Na mě tedy mají holky přihlouplé řeči když mě náhodou vykouknou v zimě nad kalhoty.

pedys67 Poslat vzkaz | 13.6.2007 19:35

Tak si neděláš srandu a nosíš punčocháče tak Ti to jenom schvaluji a pokud budeš chtít můžeš je v klidu nosit i na střední,ale na tu máš ještě rok čas tak se uvidí.Já je nosím i ve 40 letech.

| 11.6.2007 15:56

Myslím, že si z toho tématu děláš legraci.

| 11.6.2007 15:13

Líbí se mi nosit dětské punčocháče. Nosím je tak, aby je bylo možné vidět. Buďto mi nenápadně čouhej z kalhot na zádech anebo si jakoby neumyslně vyhrnu nohavici nad ponožky. Někdy si ani nevemu ponožky a obléknu si klasické vroubkované béžové nebo modré. Pak nenápadně sleduju, kdo se díva. Chodím si je kupovat sám a na otázku prodávačky “ Pro koho to chceš ?“ odpovídam, že pro sebe. Největší vzrušo je to tehdy, když mě obsluhuje nějaka mladá holka. Po bytě chodím jenom v punčocháčích i když je u nás návšteva. Loni na podzim mne viděla i mámina sestra, když byli i s bratránkem u nás na návštěvě a přinutila se vysvléct do punčocháčů i jeho. Byla to sranda vidět jak se stydí. Navíc mu moje máma darovala moje punčocháče, ze kterých jsem vyrostl. Máma je ráda, že se v zimě teple oblékam. Chodím do osmičky a nevím co budu dělat, až skončím základku. Nosí se dětské punčocháče také na střední škole? Co si o tom myslíte?

ilecka Poslat vzkaz | 17.5.2007 18:51

mám raději bavlněné hladké,jsou příjemnější na tělo.::tleskajici::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění