Diskuse: Lindynette

Řadit:
396
Kamarádka nemá fotografii.

TO ditakucharova@seznam.cz:

Dobrý den, stále mi chodí e-maily a stále odepisuji...Tento inzerát už neplatí :)

Dobry den, podam HA Lindynette20 EXP. 01/2019 2×21 a 1×15 - (z tretiho platicka chybi 6 pilulek) za cenu 300,- Kc vč. postovneho. Zajemkyne piste na muj email: ditakucharova@seznam.cz

Dobrý den, koupím HA Lindynette 20. Za nabídky předem děkuji. Email: Hholubova.Lucie@gmail.com

Dobrý den, koupím antikoncepci Lindynette 20 :) případně mě kontaktujte na můj e-mail: barajan1997@seznam.cz, děkuji :-)

Zkuste se prosím podívat na www.PILLskills.org a zvažte jinou formu antikoncepce, než jsou pilulky.

kalins@seznam.cz Poslat vzkaz | 21.11.2016 11:40

Koupím více platicek ha Lindynette za rozumnou cenu :-) s možností zaslání na dobírku.Prosim nabídky s cenou vč.posty na Kalins@seznam.cz. děkuji

volfve@seznam.cz Poslat vzkaz | 18.11.2016 19:25

Koupím HA Lindynette nebo HA stejného složení :).

TO krycpine@seznam.cz: Dobry den, mate stale na prodej antikoncepci?

TO zuzapetrova@seznam.cz: Dobry den, mate stale tu antikoncepci na prodej?

TO krabicka20@email.cz: Dobry den, mate stale antikoncepci na prodej?

TO barney-barney@seznam.cz: Dobry den, mate stale na prodej antikoncepci?

TO barney-barney@seznam.cz: V případě zájmu pište na barney-barney@seznam.cz

Dobrý den, prodám pět platíček Lindynette 20. Cena za platíčko 120 Kč.Nejlépe v Brně.

Prodam HA Lindynette 20. Plne baleni (3 plata), datum exp. 5/2019. Prechazim na jinou antikoncepci. Cena 300,- + posta. V pripade zajmu prosim piste na email krabicka20@email.cz

Zdravím, přestávám brát HA, proto prodávám Lindynette 20 (4 platíčka) - cena 600 Kč vč. doporučené pošty. V případě zájmu mne kontaktujte na e-mail lenka0strelenka @ seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění