Diskuse: depilace noh

Řadit:
35
Kamarádka nemá fotografii.

TO Alice: Jako i na tvrdy chloupky to pomaha a fakt to oholi, kdyztak ja jsem tam tu penu nechavala na 10min na nohach a pak to slo dolu raz dva.

Alice | 19.6.2018 09:49

TO kamila.336@email.cz: Tak super ja si to objednam a vyzskousim to, jenze ja mam fakt tvrdy chloupky takze jsem zvedava jestli to oholi fakt dobre. :'(

TO Alice: Hele ja tu penu vyzkousela a je to proste bezbolestna depilace a ja si to nemuzu vynachvalit ale roste to stejne rychle jako po oholeni ziletkou jediny co, tak nezarustaji chloupky aspon no.

Alice | 11.6.2018 14:49

Ahoj holky, nemáte někdo vyzkoušenou tu pěnu na holení prosím s takovou tou stěrkou jestli to fakt funguje? díky

Sara | 5.8.2016 15:41

Ahoj, koupila sem si strojek, ale zadny výsledek nevidim :'( ... sice to neake chlupy vytrha, ale za 2dny mam na nohách to same jak po žiletce... za jakou dobu se objevi výsledek? ale musim rict, ze ne porad mam na stojek nervy a cas, tak to s ziltkou stridam..
prej hladke nohy az na 3tydny, to teda nevim kde..

ja mam dobre zkusenosti s depilacnima kremama :) ted jsou uz i depilacni kremy na ruzne typy pokozky citliva atd. tak to muze vyzkouset kazdy

Lucy | 9.7.2015 13:42

I já mám s depilací hodně problémy :-( trápí mě tzv. „papírová kůže“ na nohách, tzn. že po oholení / depilaci se mi na nohách začnou tvořit drobné červené pupínky, které během pár dnů ( i při intenzivním mazání léčivými mastmi a obkladech z bylinek) přejdou do bolestivých krvavě rudých skvrn velkých klidně i jako dvacetikoruna. Žiletky jsem mohla ihned hodit do koše.

Vyzkoušela jsem elektrický depilátor i krém Opilca - obojí nakonec dopadlo stejně špatně :-( Chystám se vyzkoušet „cukrovou pastu“, tak se chci zeptat, jestli s ní nemáte někdo již zkušenosti.

Elis35 Poslat vzkaz | 24.6.2015 22:41

Rozhodně si myslím, že je lepší a nejen to, podle mě i šetrnější :) já jsem teda byla u kosmetičky, ale už mám zjištěno co a jak a chci si to vyzkoušet doma sama na sobě :)

lenka.sucha75 Poslat vzkaz | 22.6.2015 15:33

Mohu se zeptat na to, zda si teda myslíže, že ta cukrová pasta je lepší než vosk? Plus už jste to zkoušela nějaká sama doma nebo spíše kosmetička?

Elis35 Poslat vzkaz | 29.4.2015 12:09

Jo oni dokonce mají i školení, podle mě zrovna pro kosmetičky to není vůbec špatná myšlenka :)

Tatralanka Poslat vzkaz | 27.4.2015 17:40

Myslím si, že ty pasty nejsou vůbec špatný nápad … a to video mě docela zajímá teda …

Petra | 12.5.2014 17:08

já jsem si pastu koupila a jsem z ní akorát celá ulepená, vůbec mi to nejde...asi fakt radeji zajdu do salonu...vy jste na tom někdo už byl?

Já už chodím pouze na epilaci přírodní cukrovou pastou....byla jsem zatím 2x a už ty chloupky skoro vůbec nerostou...navíc pasta dělá zíroveň peeling, takže už na nich ani šupinky nemám....kdyby chtěl někdo taky můžu poslat kontakt , nebo stačí kouknout na stránky centrum revital Brno ..... nechci dělat reklamu, jen jsem z toho fakt strašně mile překvapená a spokojená, že už to neroste

Lucie | 8.8.2012 12:42

TO Zuzana29:

Nebo si koupit kvalitní přípravky domů :P Na depilujeme.cz nebo někde jinde je najdete za směšné ceny.

Lucie | 8.8.2012 12:41

TO Lucsynka:

Cukrová pasta odstaní všechny dostatečně dlouhé chloupky. Ale je pravda, že na větší partie se člověk musí naučit techniku. Pak to bolí maličko, ušetříš dost peněz a po čase máš jen pár světlých chloupků. Domácí vosk je úplně k ničemu. Je drahý, nedepiluje apod. Lepší je koupit si profesionální vosky, nejlepší jsou roll-on Starpil (nejlevější je tedka mají na depilujeme.cz) a koupit si levný ohřívač na doma třeba za 500 - 800, . Kč vydrží Ti 100% víc jak 10 let. Já mám Starpil už 8 let a nemohu si stěžovat. Tyhle vosky depilují za zlomkovou cenu těch z drogerie a především depilují!

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění