Diskuse: Cukrová pasta Ebtesama

   
Řadit:
3
příspěvků
Správce: ladytara
Kamarádka nemá fotografii.
ladytara Poslat vzkaz | 21.2.2010 21:15

Ahoj, já používám jen Ebtesamu, mám ji ráda právě díky konzistenci, zkoušela jsem Pandhys . Máš ji prostě moc ohřátou, to je celé. Dej ji do mikrovlnky na 14 vteřin na 800 W. Začne se rozehřívat od středu, naber ji prstama, musí být jako hodně tuhý med, spíš karamel. Musíš z ní vytáhnout takový knot,který se nebortí, když se hned sune zpět do kelímku, máš to moc teplý. Já to dělám tak, že ji trochu popoptahám mezi prstama, začně zlátnout. Dvakrát namočím prsty, aby se do pasty přidalo trochu vody , je pak vláčnější. Musí to vypadat jako smrkanec, pak to jde nejlíp :-) Mě to taky ze začítku nešlo, volala jsem paní z <a href=„http://www.cukrova-depilace.cz“>www.cukrova-depilace.cz</a> , od ní jsem to kupovala a ona mě po skypu navedla :-) Prostě jsem to dělala blbě. Tak jí zkus napsat mail, třeba Ti poradí, i když jsi to nekupovala u ní.

Kamarádka nemá fotografii.
Sosek Poslat vzkaz | 11.2.2010 14:19

Ahoj, tak jsem Ebtesamu dříve používala, ale je na mě moc měkká. To přesně odpovídá tomu co píšeš-tedy, že se moc lepí a nejde s ní proto pracovat. Když je pasta moc tvrdá, změkčit se dá vodou, ale naopak to nejde:( Takže zkus se to s ní naučit, nebo holt příště jinou značku, tvrdší.

Měj se a cukrové pastě zdar!!!

Kamarádka nemá fotografii.
Alfonska Poslat vzkaz | 2.2.2010 23:19

Ahoj holky, poraďte mi , prosím, včera jsem si objednala tuhle pastu a první pokus se mi moc nepodařil. Pořád je to lepší než s pastou, kterou jsem měla před tím, ale stále to není takové, jako mi to dělala paní v salonu. Pasta se mi lepí na prsty v podstatě hned, co ji vyndám z kelímku. Dříve jsem se depilovala voskem, tak nevím, jestli to nemám moc horké, jsem zvyklá na to, aby to teklo....
Díky za každou radu! ::usmev::

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění