Diskuse: LUPY VE VLASECH

Řadit:
26
Kamarádka nemá fotografii.

TO michaelanavrc@post.cz: JEdine bio a nejlepe proste prirodni kosmetika vseobecne

Ahoj holky jake pripravky na vlasy obecne pouzivate prosim? Děkuji

Nebyla některá z vás na trichologickém vyšetření ? Zajímalo by mě, jak to probíhá a jestli to někomu pomohlo.

ahoj holky, jaký používáte šampon? Chtěla bych změnu, ale nevím, po čem se primárně dívat

Raduš | 16.9.2015 07:44

Aha a mohu se zeptat, co je to za značku? Tohle je pro mě nové, ale docela bych to i zkusila :-)

Merr | 16.9.2015 07:13

TO Raduš: já používám bahenní šampon, je z mrtvého moře a na lupy mi pomohl přímo excelentně

Ugi | 14.9.2015 22:57

já používám přírodní kosmetiku, jak šampon tak balzám. Občas i masku a lupy naštěstí už nemám, díky bohu za to clamp

Raduš | 14.9.2015 20:57

Ahojky, asi před měsícem se mi objevily ve vlasech lupy a už jsem zkusila pár šamponů, ale není to ono. Můžete i poradit, co by mi mohlo pomoct? :-)

Barča | 11.1.2015 17:55

Taky jsem měla velmi dlouho problém s lupy. Umyla jsem si hlavu a když mi uschly vlasy, tak stačilo abych se lehce poškrábala a hned jsem měla lupy znovu. Teď používám Vlasovou vodu bylinnou, je jich více druhů. Já používám kopřivovou (obsahuje vitamín C, B a na obalu píšou, že to podporuje regeneraci vlasů a vlasové pokožky), stojí 25-30 kč a je k dostání v Tesku. Používám ji asi dvakrát denně tak, že si ji nakapu do vlasů a 3 minuty masíruju. Teď se můžu poškrabat i silně a lupy se mi netvoří :-) Taky zabírá na svědění hlavy.
(http://zapisky-pro-lisku.blogspot.cz/2013/09/zazrak-za-par-kacek-obycejna-koprivova.html)

Kája | 5.12.2014 16:17

Holky já jednoznačně radím vyzkoušet Capilus s konopím, na lupy je úplně úžasný..

TO Dashka: Plně souhlasím, taky ho používám a jsem s ním moc spokojená

Karolína | 22.1.2013 21:45

Já jsem začala používat hennu. Tak se mi vlasy jednak zkvalitnily, zmizely lupy a ještě jsem dosáhla barvy, která mi sedí a líbí se mi. Používám měděnou červeň.

lluciinnka | 22.1.2013 20:30

TO pospisiloka: skus heden soudrsu devil

lucca | 22.1.2013 20:28

TO orlovanka: ja si take nemohu menit sampon jinak se mi take delaji heden souders je nejlepsi devil devil 8-) :-! :-* 8-) clamp darling hello ;-) :-P :-D :-) :-\ :-[ 8-) :-! O:-) :-X :-)) <3 :-| <:-) clamp

dfsa | 6.8.2011 20:17

ocet.. sice to chvili smrdi a musi se potom hlava umyt znovu samponem, radsi 2x :D ale člověk má na dlouho pokoj.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění