Diskuse: kamarádka na pokec i dovolenou

1 2 3 4 .. 7 .. 13 .. 18 .. 24 Další »

Řadit:
359
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 13.5.2018 12:56

Ahoj,přestěhovala jsem se do Liberce a hledám kamarádku na pokec,kafe a výlety.Je mi 43 a děti mám uz velký.Muj email je martina2080@seznam.cz.

Anonym | 13.5.2018 09:47

Ahoj, jsem Misa z Jihlavy a budu rada, kdyz se mi nejaka potencionalni kamoska ozve :-)
Mam 4leteho kloucka a jsme casto sami. Takze budeme radi za fajn spolecnost, treba na vylety, kolo, brusle, detska hriste, navstevicky, kavicky apod. Nebo jen samy do fitka a na kolo. Je spousta moznosti Prikladam svuj email : fichtnerova.m@post.cz

Ahojky | 20.4.2018 14:04

Ahojky, já jsem z Čeložnic a sem tam bych taky uvítala nějaký pokec. Nějak se mi kamarádky rozkutálely:)))
sylvaspacilova@seznam.cz tak pokud budeš mít chuť, tak písni
Ahoj Sylva

bozenka76@volny.cz | 10.4.2018 14:25

Ahojky hledám kamarádku na dovolenou vek 47 ok Pribram

Anonym | 10.4.2018 07:51

Ahojte děvčata, hledám kamarádku z okolí Kyjova a Hodonína.Přítel dělá v cizině tak jsem dost sama doma. Jsem přistěhovaná celkem čerstvě, bydlíme v šardicích. Miluju pokec u kafíčka, ale nedělá mi problém zajet si i na pěkné výlety, brusle či kolo, zajít do fitka nebo do wellneska :) Díky za všechny odpovědi :)

Anonym | 5.4.2018 16:48

O svs1@post.cz: Dobry den,chtela bych se zeptat jestli ještě hledate kamarádku?Jsem z Jihlavy.pokud budete chtit,tak se ozvete a napíšeme si vice,abychom se poznaly. Muj E-mail 19haku64@seznam.cz

Katka | 31.3.2018 12:13

Ahoj, hledám kamarádku na posezení u kafe, vycházku, výlet nebo třeba jenom nebo dopisování. Je mi 31let. Jsem z Chotěboře. Tak, kdyby jsi měla chuť, tak se ozvy. Budu moc ráda :-) . Katka

Anonym | 21.3.2018 19:14

Ahoj ráda bych se stebou seznamila ale nejsem lezbaRada taky jezdim na kole Chodim do prirody na vylety.A od kuď jsiJá z Liberce.Pokud budeš mit zájem napiš ráda se stebou sejdu..

haka68 | 21.3.2018 02:11

Ahoj, jsem Ivana, je mi 50 a přestěhovali jsme se s mužem kousek za Brno, směr Slavkov, tak kdyby zde byla nějaká veselá a ukecaná kámoška, byla bych moc ráda. Můj email: brahmanka@email.cz

Anonym | 18.3.2018 18:55

TO sonja: Dobry den Sonjo,spravne 19haku64@seznam.cz,omlouvam se,budu se tesit.Hanka

Irena 63 | 16.3.2018 11:14

Je mi 63 let, hledám kamarádku na pokec, toulání se přírodou o volných víkendech, jít společně do divadla, kina nebo na vínečko i během týdne. Karlovarsko - Loket, e-mail iloket306@seznam.cz Těším se

sonja | 15.3.2018 11:44

TO Anonym: Dobrý den Hanko, můžete mi prosím napsat Váš email celý? Nevím, zda je správně takto ........Hana 19haku64 ( máte seznam@ ?) nebo email@ ? Abych Vám Hanko mohla odepsat, tak mi napište celý email aby Vám došel. Díky za pochopení. Hezký slunečný den. Sonja

Anonym | 12.3.2018 18:06

TO sonja: Dobry den,jmenuji se Hana,take bych uvítala kamarádku.Jsem z Jihlavy.Pokud budete chtit,ozvete se.Muzeme se domluvit a nekam zajit,preji hezky den.Hana email 19haku64

Anonym | 8.3.2018 22:19

TO Helena: Ahoj,tady Jana Velmi ráda tě poznám,je mi 51 let a pokud neděláš opravdu dlouhé výlety, neboť můj pohybový aparát již není to,co bývalo. Přírodu ale miluji. Pokud budeš chtít,ozvi se.

lvicekjana zavináč seznam.cz
Bohužel mamrobity PC a na tabletu zavináč neumim

Anonym | 27.2.2018 06:07

TO Renča: ahoj jsem na tom přesně jako ty akorát mám dva syny skoro dospělý ale sou furt prič a já jsem sama nudím sem ráda uvítám hodnou kámošku ne lezbu jestli máš zájem ozvy se děkuji helenaputnokyova123@seznam.cz

1 2 3 4 .. 7 .. 13 .. 18 .. 24 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění