Diskuse: Jak zmírnit vrásky

Řadit:
25
Kamarádka nemá fotografii.

TO sona.mikovaa@seznam.cz: Nemá větší efekt ošetření jako botox nebo aplikace mezonití ? Kdybych tu našla někoho kdo má tady s tím zkušenost tak budu ráda za víc informací.

TO kristynasalihova@gmail.com: Já používám kosmetiku od značky agedefence a jsem hodně poskojená. Ale kosmetika není to hlavní. Vrásky se odrážejí od celé životosprávy, od jídla až po nějaký pravidelný režim, stres apod. Kosmetika bez všech těchto věcí už nic nezachrání.

Holky můžete mi prosím doporučit nějaký krém nebo sérum proti vráskám?

JitkaM Poslat vzkaz | 23.6.2016 21:25

Já jsme někde četla že nejúčinnější na vrásky je pravidelně pokožku masírovat a tím prokrovovat, hvězdy na takové procedury chodí pořád, takže masírovat pokožku je určitě efektivní, nejlevnější a nejšetrnější řešení bych řekla :)

novacka11 Poslat vzkaz | 18.6.2016 23:00

Koupila jsem si vibrační masážní přístroj Orava MP-690 na vrásky kolem očí, dá se používat i na jiné části těla. Prokrvuje a stimuluje pokožku a tak pomáhá redukovat vrásky a rozdíl je opravdu vidět, všem doporučuju zkusit, je to zdravější než krémy, které jsou z bůhví čeho a navíc je to mooc příjemné a opravdu to zabírá.

TO JančaPeš: stojí to zhruba 3000 ale záleží jakou chcete , co to má umět a tak. mrkněte někde na net. třeba dixo není špatné, záleží co očekáváte

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 17.5.2016 18:19

TO renata.vlckova2@seznam.cz: tak každý k tomu přistupuje jinak. hlavně jsme každý jiný. kolik to tak stojí ? jestli to možu vědět . :-\

TO JančaPeš: To by nebylo vůbec špatný. Tohle funguje trochu na jiném principu - jde o různé druhy vln které pronikají do pokožky. Dobrý je hyaluronový krém když se s tím používá. V 27 to je dost brzo. Ale tak znám i holku která chodí píchat čelo v 25. Tak proč ne .

JančaPeš
JančaPeš Poslat vzkaz | 14.5.2016 18:04

TO renata.vlckova2@seznam.cz: já je třeba začnula řešit v 27 a používám různý krémy a zkouším všechno možný. žehlička ? to vám vyžehlí vrásky ? tak to je snad sen všech žen ne ? :-)

TO pisklee@post.cz: Já bych na to nikdy nešla, zkouším krémy a ted i nějakou galvanickou žehličku. Tohle mě odrazuje. Můžu se zeptat v kolika letech takto chcete řešit vrásky ? nemusíte odpovídat samozřejmě :)

no co by mě zajímalo je cena, jak probíhá vpichování jestli to to bolí? a kdo vpichy nělá? vím, že lékař, ale jaký? dermatolog?

Holky 3D nitě jsou pecka, určitě si o tom něco pozjišťujte. Byla jsem na tom, kdyby chtěla některá něco poradit neváhejte se mě zeptat, jsem z toho tak nadšená, že poradím moooc ráda....

lenča | 16.6.2015 03:08

TO Pavla: mám doma noční krém od -417 a opravdu jsou vidět výsledky, kromě toho mám od nich i masky

Pavla | 15.6.2015 14:26

ahoj, máte někdo nějaký tip na krém proti vráskám? Ideálně něco na noc, ať to jen napatlám a je to :)

Marie | 10.6.2015 13:47

TO Renča: co to je přesně za nitě? neslyšela jsem o ničem takovém.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění