Diskuse: Zkušenosti ecigarety

   
Řadit:
7
příspěvků
Správce: Radinkova
Kamarádka nemá fotografii.
že.anda Poslat vzkaz | 27.12.2016 19:15

Ahoj.. Taky nevím, jaká značka je nejlepší, podle mě ty lepší jsou si dost podobný a třeba za tisícovku koupíš už dobrou. Já co mám teď, je to moje první elektronická cigareta, tak jsem si jí objednala na eshopu aniž bych jí před tím viděla. Líbila se mi a stránky vypadaly důvěryhodně, takže jsem se nebála, když tak můžeš zboží vrátit. Mám jí od Vapour 2, koukni na ně, pro ženský mi přijdou ideální, není to žádná věda. ;-)

Kamarádka nemá fotografii.
danyZ Poslat vzkaz | 26.12.2016 23:57

Myslím že ti poradí asi v nějaký prodejně nejlíp.. Já bych asi nekupovala něco v čem se nevyznám na netu:-)) nejlepší je to okouknout a nejlíp zkusit. Jinak elektronický cigarety schvaluji, ať pro vaše zdraví tak i okolí:-))

Kamarádka nemá fotografii.
kariin Poslat vzkaz | 21.12.2016 09:03

Ahoj, Jdu zkusit oživit diskuzi.:) Chci se zeptat, jaká značka je v dnešní době nejlepší? Manžel zkouší zjišťovat, tak mě napadlo zeptat se tady. A taky podle čeho vybírat? Díky! clamp

Kamarádka nemá fotografii.

Dobrý den všem. Ráda bych se s vám dámy chtěla podělit o článek, který napsal můj manžel. Jmenuje se: Jak jsem začal kouřit elektronicky. Píše v něm své prvotní zkušenosti s elektronickou cigaretou. Jaké měl fyzické i psychycké reakce. Naleznete ho http://www.cisteplice.cz/jak-sem-zacal-kourit-elektronicky/ . Tak hezké počtení přeji :-)

Kamarádka nemá fotografii.

TO Radinkova: Tloustnutí se neboj, mělo by to být dle zkušeností mých kámošek v pohodě. Jinak e-cigárko jsem si koupila na www.liquiddekang.cz a jsem zatím spokojená. Poradili mi při výběru liquidu a spokojenost. Momentálně ujíždím :-D na Dekangu Watermelon 0mg a Cherry 8 mg. Zkus to, stojí to rozhodně za to clamp

Kamarádka nemá fotografii.
MarcelaV Poslat vzkaz | 8.6.2012 14:58

Nějaké ty zkušenosti s elektrickými cigaretami k přečtení zde http://forumprozeny.cz/viewtopic.php?id=127

Kamarádka nemá fotografii.

TO Radinkova:

Tady máš web, který by ti mohl z rozhodovánim pomoct. Jsou zde informace a recenze věcí pro e-kouření. Jsou zde i světové laboratorní testy náplní e-cigaret.

Odkaz: http://e-kourime.webnode.cz/

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění