Diskuse: Vestavěné skříně

Řadit:
18
Kamarádka nemá fotografii.

Nemate nekdo zkusenosti prosim s firmou z prahy , ktera by nam udelala navrh na skrin do predsine?

TO davča18: psal jsem ti vzkaz ;)

davča18 Poslat vzkaz | 19.1.2017 12:50

zkus to napsat ještě jednou prosím,hodně mi to pomůže.

jenda58 Poslat vzkaz | 14.1.2017 09:55

Davčo já už jsem ti psal ,akorát to bylo smazáno.

davča18 Poslat vzkaz | 7.1.2017 08:46

jelikož jsem nedostal odpověď ,zeptám se znovu :
Ahoj, prosím o radu. Chci si nechat udělat interiér na míru do obývacího pokoje a u toho potřebuji rekonstrukci koupelny. Máte někdo prosím nějaký tip? Děkuji za odpověď. Chci začít s rekonstrukcí už teď na jaře, proto na to spěchám.

davča18 Poslat vzkaz | 15.11.2016 11:12

TO jenda58: A jaká to byla firma prosím? Rád bych se na to podíval.

jenda58 Poslat vzkaz | 12.11.2016 08:20

TO d.pazourek@seznam.cz: ahoj,jestli můžu doporučit, tak já jsem si nechal rekonstrukci bytu dělat u firmy, která dělá rekonstrukce na klíč. O nic se nemusíš starat .

davča18 Poslat vzkaz | 8.11.2016 20:22

AHoj, prosím o radu. Chci si nechat udělat interiér na míru do obývacího pokoje a u toho potřebuji rekonstrukci koupelny. Máte někdo prosím nějaký tip? Děkuji za odpověď.

Marie77 Poslat vzkaz | 26.9.2016 20:06

Dívej kazdy ma jiny vkus. ja si nechala delat skrine na miru aby vyhovovali presne me a me rodine a jsme velice spokojeni.

RenataKalova | 24.6.2016 21:52

Kazdemu vyhovuje neco jineho. nevim jestli by moje vsazka byla na vestavene skrine..

My bychom chtěli také věstavěnou skřín do chodby. Ale nevím jakou firmu vybrat. Kdyby někdo měl doporučení na firmu nejlépe z Prahy, byla bych štastná ! :) A taky mě zajímá jak velké skříně vestavěné máte a kolik jste za ní dali kč.

Beruš25 | 8.7.2015 18:52

Nejlepší vestavěnou skříň mi udělal tatínek :) Přestože není truhlář zvládl to. takže máme krásnou velikánskou skříň na jednu celou stěnu - a vejde se tam toho strašně moc;) Dobrou zkušenost mám i se žlutou halou, ale ta nedělá vestavěné skříně, odtud jsem si koupila s posuvnými dveřmi do předsíně - stylová a jemná :)

Petr Molek | 3.2.2015 12:09

TO Marie77:

Pro většinou z nás bývá limitující jen naše představa a jakýsi přežitek jak taková „vestavka“ má vypadat.
Stačí být jen informován a skříň navrhnout podle toho co chci, a ne podle toho co nabízí interiérové studio, nebo on-line program na navrhování vestavěných skříní.
Jiné než standardní, neznamená vždy dražší.
Pro více informací čti tento článek:

http://rady-bytoveho-designera.cz/8-kroku-k-dokonale-vestavene-skrini-jak-navrhnout-vestavenou-skrin-a-jak-usetrit-penize/

To nám dělali vestavěné skříně v ložnici a jsem taky ráda, že jsme na to nakonec vzali firmu, napřed to chtěl dělat manžel sám, ale naštěstí jsme to nechali na nich a udělali jsme moc dobře :)

Anonym | 2.4.2014 13:29

TO podvedeny: Dobrý den, už se problém vyřešil? Jsem v obdobné situaci. Díky

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění