Diskuse: TEP kolene

Řadit:
36
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 15.8.2018 05:26

TO Anonym:

Anonym | 3.8.2018 19:06

T
Myslíte asi redres /ne regresi/. Já jsem to musela absovovat 4 týdny po TEP kolenního kloubu a bylo to fakt dost, opravdu dost hrozné! Byl to krátký zákrok v krátké narkóze, ale ta bolest potom -docela šok!!! Teprve pak se koleno při rehabce začalo zlepšovat.
Přeju Vám více štěstí / a sobě taky,protože mě čeká ještě TEP druhého kolene... / Čekatelka.

Misha | 30.6.2018 16:07

TO Renush: Chce to denně rehabilitovat, ono se to postupně rozhýbe. Já měla tři týdny po operaci také tak nějak, ale díky skvělým fyzioterapeutkám ve FN Plzeň se to zlepšilo až na 100. Pak čtyři týdny v lázních - na konci už jsem měla 120. Ale bez bolesti to nejde. Za chvíli to budou tři měsíce , šlapu doma na rotopedu, ale těch prvních pár šlápnutí prostě bolí. A oteklé je to stále.

Renush | 26.5.2018 14:24

Já mám po tep kolene 3 týdny bolí to jak kráva při cvičení jinak moc ne. Ale ohnu jen na 70 st. a to je prý málo tak jsem dost nešťastná

Xx | 18.5.2018 09:54

TO anonym: Strašně to boli

Broucek | 8.4.2018 08:56

TO Karel: ahoj jsem 1 rok po tep kolene. Je fakt ze neboli ale oteka strasne . Lidi pisi ze jezdi na kole rotopedu a tak . Nechapu asi je to individualni . Mam jit jeste na druhe koleno ale zvazuji to. Jit nekam pracovat 5 dni v tydnu na 8 az 12 hodin no asi bych odpadla .

anonym | 4.2.2018 17:24

dbrý den, mám jít na operaci.Velice se obávám. Jsou po operaci velké bolesti.

Anonym | 4.2.2018 17:24

Anonym | 4.2.2018 17:23

Anonym | 28.1.2018 15:15

Je mi 71 let. Loni jsem v dubnu absolvovala TEP pravého kolene a v říjnu po 6 měsících TEP levého kolene. Dnes po 3 měsících od poslední operace chodím bez berlí , šlapu na rotopedu a při chůzi jsem bez bolestí. Samozřejmě úplně bez bolesti není třeba vstávání z nízké židle. Ale ve srovnání se stavem před operacemi je to mnohem lepší. Neužívám žádné léky na bolest a v noci bolesti také nejsou. Všem doporučuji operaci a přeji průběh bez komplikací! :-) :-) :-)

Anonym | 6.1.2018 18:10

TO Anonym: Dobrý den,prosím Vás mám dotaz ohledně kolene,které ohnu na 80% a byli v lázních i s tímto stupněm a rozhýbali koleno?děkuji.

Anonym | 4.11.2017 02:33

Zdravím,je mi 55 let a letos v lednu jsem byla na totálce kolene,po operaci to bolelo jako kráva,za 12 týdnů po operaci jsem šla do lázní,kde šílená změna,zpět jsem šla málem bez berlí,nyní chodím do práce již třetí měsíc,pracuji jako sestra na jipce v třísměnném provozu,ne že by to nebolelo jeko za mlada,ale je to o 90% lepší než před operací.držím palce eva

Anonym | 2.5.2017 18:27

Dobrý den, zítra mám půl roku po TEP kolene.Byla jsem operovaná MUDr. Pátkem v Trutnově.Nožička funguje úžasně ,jezdím na kole rotopedu a užívám si vnoučat.Na podzim jdu dobrovolně na druhé koleno,nebojte se,mějte k této věci pozitivní přístup a vše jde lehce, dá se to přežít.Všem na ortopedii ,rehabilitaci v Trutnově děkuji Melissa 62 let.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění