Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
216
Kamarádka nemá fotografii.
Petra | 11.3.2016 13:48

Ahoj holky, je mi 29 let,hledám kamarádku z Prahy, která ráda se mnou ráda půjde posedět na vínko, zajdeme do kina, či si zajet na výlet, nebo podniknout společně, nějaký sport. V Praze jsem už pár let, ale stále se mi nedaří najít takovou kamarádku, která bude člověku oporou, když bude potřeba a naopak, která si bude vážit dobré kamarádky. Bohužel mám jen tu negativní zkušenost, kdy se mi povětšinou nikdo sám neozve a nebaví mě, se druhých doprošovat, jestli mají pořád čas. Těch pár kamarádů co mám, tak si radši píšou na facebooku a hledají důvody, proč se nesejít. Pokud je tu někdo, kdo hledá opravdovou kamarádku, nechť se mi ozve na sumavkvitek@seznam.cz

Anonym | 11.3.2016 13:37

To Kristina: Ahoj, zaujal mě Tvůj inzerát, přesně takovou kamarádku, jako ty hledám, budu ráda, když se mi ozveš na : sumavakvitek@seznam.cz Doufám, že i když je inzerát ze srpna minulého roku, tak je šance, že si zprávy, ještě všimneš :)

Anonym | 11.3.2016 11:50

TO Anonym: Aho Verčo, přečetla jsem si Tvůj inzerát a ráda bych Tě poznala, když budeš mít zájem písni na : sumavakvitek@seznam.cz

Anonym | 11.3.2016 09:47

TO Anonym: a nebo ne štěstí je potkat, ale správná chvíle na to, je potkat, třeba to tak je :)

Anonym | 11.3.2016 09:46

TO Anonym: Hezký den :) tak to musim ač nerada s Vámi souhlasit, na tom bude hodně pravdy.. Ale i když doba neni jednoduchá, tak je smutný, že lidi jsou povětšinou takový.. Bude mi 30 let, a musim říct, že sem si kolikrát myslela, jak sem našla dobrou kamarádku a vydrží to kamarádství na furt a nikdy to tak nedopadlo, myšlení ostatních holek povětšinou nechápu :)) Hned se urazí, všechno berou hrozně osobně a jsou závistivý, a to pokaždý když poznám nový lidi, tak na ně pohlížim, jako na dobrý bytosti a netrvá to dlouho a vybarví se později :) Takže za mě, dobrý kamarádi jsou u mě kluci, řeknou věci na rovinu a nedusí nic v sobě. Ale stejně si řikám, že jsou holky, co jsou super, ale jen zatim neni štěští na to, je potkat..

Anonym | 9.3.2016 09:45

TO Petra:

Zdravím Petro, to je asi tím, že si některé kamarádky nebo kamarády, neumí vážit dobré a slušné přátele. Mám pocit, že v dnešní uspěchané době se už ani slušnost nenosí. To bylo kdysi že si lidé aspoň trochu pomáhali, drželi více při sobě, více spolu komunikovali. Ale bohužel postupně se to vše vytrácelo. Možná to bude i tím, že se den po dni neustále všechno zdražuje, že obyčejní lidé makají za málo peněz že žiji od výplaty k výplatě, tak jsou z toho ze všeho otrávení a znechucení. Poslanci podnikatele myslí jen sami na sebe a obyčejní a chudí lidé jdou stranou. Je mi z toho ze všeho smutno. Přeji všem hezký den a pevné nervy.

Petra | 7.3.2016 23:15

TO Anonym: Máš nejspíš pravdu, protože taky jsem se několikrát pokoušela sehnat kamarádku přes net, jelikož lidé kolem mě tvrdí , jak moc jsou zaneprázdnění a vždy ty holky se odmlčeli a to si člověk třeba s nima psal rok...

Collaris | 21.2.2016 21:08

Ahoj, je mi 19 let a hledám kamarádku podobného věku, ale klidně i starší, se kterou bychom si mohli občas zajít na pokec, drink, nákupy, zacvičit, no jsem otevřená v podstatě čemukoliv. Jsem normální ppohodová holka různorodých zájmů, v Praze už bydlím dýl, ale zatím tu moc lidí neznám..Pokud to některou z Vás zaujalo, napiš mi na mail adelka.simkova@gmail.com :-)

Anonym | 10.2.2016 16:04

Nechápu jednu věc, tady každá nějaká slečna, nebo mladá mamina,nebo starší dámy, abych nikoho tady neurazila, zde neustále hledáte kamarádky a když si každá začne s nějakou tady dopisovat, tak stejně to netrvá dlouho protože většinou je v tom neupřímnost a zvědavost co kdo o sobě napíše.

A když se ta dotyčná vše dozví jedna o druhé, tak už nemá dál zájem si psát.
Bohužel mám s tím takové zkušenosti, že většinou v tom hraje roli nepravá kamarádka a neupřímnost atd. Bohužel nerada to zde píšu, ale je to tak. Hezký den. Kateřina

Anonym | 9.2.2016 11:04

TO Anonym: můj meil katarinka.kathon@seznam.cz

Anonym | 9.2.2016 11:03

TO Anonym: Ahojky, jmenuji se Katka a hledám kamosku na pokec, občas někam vyrazit za zábavou, hodně času trávit s manželem a to taky neni ideální. Je mi 31. Mám rada kino, divadlo, hudbu, brusle... No takový běžný veci. :-)

Anonym | 3.2.2016 20:55

TO Anonym: A ještě doplním-je mi 40. renataho1@seznam.cz

Anonym | 3.2.2016 20:45

TO ..:Ahoj! Také hledám kamarádku.Mám ráda divadlo,přírodu,cestování.Hledám kámošku třeba na kafčo,čaj..?Popovídání..Pohybuji se střídavě Praha nebo Jihlava. Těším se renataho1@seznam.cz

Qooop | 18.1.2016 17:35

Ahoj Lenko, náhodou jsem narazila na Tvůj inzerát, srpnový, tak nevím, jestli ještě platí... Je mi 36 let, kočku nemám, ale přítele ano; jsem v Praze náplava, a tak nemám takové ty správné společenské sítě... Ráda bych to ale napravila, a tak jsem se chtěla zeptat - hledáš ještě kámošku? Pokud ano, budu ráda, když se ozveš :-) Markéta (qooop@seznam.cz)

.. | 15.1.2016 17:49

Ahoj Hledám Dobrou fajn Kamarádku Nejlepší Svobodnou Chodila by na Diskotéky a na Vínečko Posedět Nesnáším Falešní Lidí kteří jen Pomlouvají Ty mě Nezajímají A Nemam co snímá co Říct Něco o mě Mám ráda Vylety Focení Touto cestou Hledám Fajn Kamarádku Najde se Taková Bych řekla Že jsem Hodná Sympatická Když nemam Důvod taky umím Byt Zlá Okolí Třebíče Jihlava Budu se Těšit :-) <:-) lenicka6060@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění