Diskuse: Hledám kamarádku z Prahy

Řadit:
207
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 9.2.2016 11:04

TO Anonym: můj meil katarinka.kathon@seznam.cz

Anonym | 9.2.2016 11:03

TO Anonym: Ahojky, jmenuji se Katka a hledám kamosku na pokec, občas někam vyrazit za zábavou, hodně času trávit s manželem a to taky neni ideální. Je mi 31. Mám rada kino, divadlo, hudbu, brusle... No takový běžný veci. :-)

Anonym | 3.2.2016 20:55

TO Anonym: A ještě doplním-je mi 40. renataho1@seznam.cz

Anonym | 3.2.2016 20:45

TO ..:Ahoj! Také hledám kamarádku.Mám ráda divadlo,přírodu,cestování.Hledám kámošku třeba na kafčo,čaj..?Popovídání..Pohybuji se střídavě Praha nebo Jihlava. Těším se renataho1@seznam.cz

Qooop | 18.1.2016 17:35

Ahoj Lenko, náhodou jsem narazila na Tvůj inzerát, srpnový, tak nevím, jestli ještě platí... Je mi 36 let, kočku nemám, ale přítele ano; jsem v Praze náplava, a tak nemám takové ty správné společenské sítě... Ráda bych to ale napravila, a tak jsem se chtěla zeptat - hledáš ještě kámošku? Pokud ano, budu ráda, když se ozveš :-) Markéta (qooop@seznam.cz)

.. | 15.1.2016 17:49

Ahoj Hledám Dobrou fajn Kamarádku Nejlepší Svobodnou Chodila by na Diskotéky a na Vínečko Posedět Nesnáším Falešní Lidí kteří jen Pomlouvají Ty mě Nezajímají A Nemam co snímá co Říct Něco o mě Mám ráda Vylety Focení Touto cestou Hledám Fajn Kamarádku Najde se Taková Bych řekla Že jsem Hodná Sympatická Když nemam Důvod taky umím Byt Zlá Okolí Třebíče Jihlava Budu se Těšit :-) <:-) lenicka6060@seznam.cz

Mia | 29.12.2015 19:08

Ahoj ženy :-),

ráda bych zde také našla kámošku nebo jich může být i víc na občasné podniknutí nějaké akce typu výlet, někam večer vyrazit, pokecat u kávy či vínka...prostě takové to běžné, co kámošky podnikají. Je mi 36 let, toho času bez partnera, děti zatím nemám. Jsem akční, ráda se učím nové věci, ráda poznávám nové lidi, jsem společenská, ráda komunikuji, sportovní akce také vítány...nejsem rodilý pražák, takže tu nemám takovou tu „kořenovou“ základnu s přáteli jako ve svém rodném městě a to mi tady chybí :-).

Pokud se zde najde někdo obdobně založený, napište mi na: skola.skolka@post.cz

Mějte se zatím a mnoho zdraví a štěstí do nového roku :-)!!!

Anonym | 29.12.2015 13:55

TO Kristina: Ahoj! já to mám uplně stejně..:) jsem z Olomouckého kraje je mi 14 a chci jít na střední školu do Prahy, ale nikoho tam neznám..Mohli bychom se seznámit já bych byla hrozně štastná :)) Akorát nevím kolik je ti let, snad se ozveš..potom ti muu dát můj fb a můžem si začít psát :)

Anonym | 27.12.2015 23:26

Ahoj,

hledala jsi kamarádku sice už v Srpnu, ale i přesto ti zkusim napsat,
třeba hledáš stále:-)
Je mi 31 let, ale cítím se max. na 25:) Také mám přítele, bydlíme společně, hledám kamarádku nebo pár na společné aktivity... jidlo, drink, kino, bowling, výlety... Ráda se s tebou seznámim:-)

Michaela
M.Dufkova13@seznam.cz

hajamo | 27.12.2015 20:19

TO Kristina: Ahojky Kristýno, jako bych tento inzerát psala já.Nevím teda kolik ti je let.Já jsem z Prahy 9. email: hajamo@seznam.cz

Anonym | 20.11.2015 15:35

Ahoj bydlím na Praze 4( kousek od Metra Kačerov) , je mi 57let. Hledám kamarádku na cvičení, lyže, kolo, zajít si na kafé nebo do kina. Hledám jen kamarádku. Pokud budeš mít zájem odepiš mi na mkamaradka@post.cz

Anonym | 13.11.2015 13:23

Ahoj slečny :) Jmenuju se Verča, je mi 26 let a jsem v týdnu v Praze. Po škole se opravdové kamarádky rozutekly a od té doby mám na to nějak smůlu :/ Hledám fajn holky, se kterou se dá jít pokecat na kafíčko a chodit cvičit :) Mám přítele, ale myslím si, že každý potřebuje svůj prostor <:-) jsem upřímná, společenská a pro všechno se nadchnu clamp Když budete mít zájem, moc ráda Vás poznám. Verča

Anonym | 21.10.2015 13:34

TO Anonym: A odkud pak jsi?

mikejla | 21.10.2015 13:09

Ahoj všem,
hledáme spolu s manželem kamarády (opravdu jen kamarády!!) z Prahy - také pár - na společný pokec, trochu sportu, vínka či pivča. Víkendy většinou trávime na chalupě, i tam byste byli vítáni. Nám je 47 a 50 let. Piště na mail: mikejlap@seznam.cz

Anonym | 16.10.2015 10:45

Ahoj všem, je mi 40 let a hledám kamarádku na výlety,na vínko,nákupy atd.Na sport moc nejsem ;-) Manžel na výlety není a kamarádky nemají čas.Znáte to to někdo tak mi napište m.martinka1@seznam.cz

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění