Diskuse: antikoncepce

Řadit:
3657
Kamarádka nemá fotografii.

Dobrý den, prodám 1 celé platíčko antikoncepce STRELICIA, případě zájmu i jedno nedobrané plato, cena dohodou. V případě zájmu mě kontaktujte na kovar.kat@gmail.com.

5141@seznam.cz Poslat vzkaz | 27.9.2018 20:56

Dobrý den, prodám antikoncepci TORRI 0,075mg (3×28), při koupi třetí krabičky mi náhle přestala sedět, proto jsou všechny 3 platíčka netknutá, stále v obalu. Kupovala jsem za 430 Kč, nechám za 400 i s poštou. V případě zájmu prosím napište na 5141@seznam.cz. :)

Dobrý den, koupím antikoncepci Mistra nebo Jeanine. Nabídky prosím na email: Adynel@email.cz. Děkuji.

Výměním dvě plata Yadine za dvě plata Jeanine :) děkuji!

Nabízím 3 platíčka antikoncepce Qlaira, cena 800,- (pořizovací cena 1000,-)

Nabízím antikoncepci TEYLA, balení je kompletní 3 ks kroužků. Unáhlila jsem se při koupi a nakonec ji nevyužiji. 600 Kč, včetně poštovného.

Dobrý den, koupím HA Minerva. Klidně mi stačí dvě platíčka.
Děkuji

Sidretella

sháním Sidretellu. Děkuji za nabídky

Dobrý den, prodám HA Azalia, která je vhodná i pro kojící ženy. Bohužel máme alergii na mléčnou bílkovinu a proto nám nevyhovuje. Datum expirace 11/2019. V případě zájmu pište na email.

Dobrý den, prodám tři platíčka antikoncepce Azalia za 450 Kč. V případě zájmu mi prosím napište na mail ka.je3@seznam.cz Pěkný den :-)

nsom@seznam.cz Poslat vzkaz | 17.9.2018 19:58

Koupím Minisiston

Dobrý den, koupím HA Minisiston., i na dobírku. Pište prosím na nsom@seznam.cz

Koupím- Ebelya
Krásný dobrý den, koupím antikoncepci Ebelya. Pište na email michaelabezpalcova@seznam.cz nebo na číslo 607111253 :) Děkuji!!!

Prodám 2 platíčka Eloine, na dobírku jen za 400kč ;-) e-mail: millwa@seznam.cz

Dobrý den, prodám antikoncepci Mercilon, originální celé balení (3×21 tablet) + jedno nevybrané platíčko k tomu. Cena 500,- za všechny 4 platíčka. V případě zájmu se ozvěte na mail miskova.radka@seznam.cz

Sidretella
Sháním Sidretellu nutně děkuji za nabídky.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění