Diskuse: kamarádka na pokec i dovolenou

« Předchozí 1 2 3 4 5 .. 7 .. 13 .. 19 .. 25 Další »

Řadit:
365
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 18.3.2018 18:55

TO sonja: Dobry den Sonjo,spravne 19haku64@seznam.cz,omlouvam se,budu se tesit.Hanka

Irena 63 | 16.3.2018 11:14

Je mi 63 let, hledám kamarádku na pokec, toulání se přírodou o volných víkendech, jít společně do divadla, kina nebo na vínečko i během týdne. Karlovarsko - Loket, e-mail iloket306@seznam.cz Těším se

sonja | 15.3.2018 11:44

TO Anonym: Dobrý den Hanko, můžete mi prosím napsat Váš email celý? Nevím, zda je správně takto ........Hana 19haku64 ( máte seznam@ ?) nebo email@ ? Abych Vám Hanko mohla odepsat, tak mi napište celý email aby Vám došel. Díky za pochopení. Hezký slunečný den. Sonja

Anonym | 12.3.2018 18:06

TO sonja: Dobry den,jmenuji se Hana,take bych uvítala kamarádku.Jsem z Jihlavy.Pokud budete chtit,ozvete se.Muzeme se domluvit a nekam zajit,preji hezky den.Hana email 19haku64

Anonym | 8.3.2018 22:19

TO Helena: Ahoj,tady Jana Velmi ráda tě poznám,je mi 51 let a pokud neděláš opravdu dlouhé výlety, neboť můj pohybový aparát již není to,co bývalo. Přírodu ale miluji. Pokud budeš chtít,ozvi se.

lvicekjana zavináč seznam.cz
Bohužel mamrobity PC a na tabletu zavináč neumim

Anonym | 27.2.2018 06:07

TO Renča: ahoj jsem na tom přesně jako ty akorát mám dva syny skoro dospělý ale sou furt prič a já jsem sama nudím sem ráda uvítám hodnou kámošku ne lezbu jestli máš zájem ozvy se děkuji helenaputnokyova123@seznam.cz

Helena | 27.2.2018 05:58

Ahoj je mi 58 bydlím v Libereckém kraji touto cestou hledám kámošku na pokec výlety když nemáš kde bydlet poskytnu bydlení je mi smutno sice mám dva syny už skoro dospělý ale furt sou prič tak se ozvy jestli si na tom jako já na e-mail helenaputnokyovs123@seznam.cz

Zuzi | 21.2.2018 20:09

TO Anonym: Ahoj, tak co si treba vymenit e-mail? Muj je Lilie.77@seznam.cz...tak klidne napis, budu rada...na me se kamaradka pred par mesici v podstate vykaslala, takze nejaka dobra duse by byla urcite super :) a jak se jmenujes? Jestli se muzu zeptat :)

Lenka | 20.2.2018 18:20

TO Katka:

Odkud jsi?

Anonym | 18.2.2018 15:37

TO Zuzi: Ahoj Zuzi, také bych uvítala kamarádku z Brna. Bydlím tu krátce a tak jsem zatím neměla moc příležitostí seznámit se. Když tak napiš.

sonja | 17.2.2018 09:37

TO SarloteeK: Dobrý den, mohu se zeptat kolik je Vám let? A odkud jste jaké máte zájmy-koníčky.V krátkosti mi o něco o sobě prosím napište abychom se trochu poznali. :-) Díky předem.

SarloteeK | 16.2.2018 21:08

TO verona1963@seznam.cz: Dobry den ,vadila by starsi kamaradka.

sonja | 15.2.2018 15:08

Omlouvám se, ještě jsem zapomněla dodat že jsem z vysočiny. :-) koho můj příspěvek zaujal, tak mi tu prosím zanechte svůj email. Odepíši díky předem. Sonja

sonja | 15.2.2018 14:56

Dobrý den všem, hledám spřízněnou duši opravdovou důvěryhodnou kamarádku která by ocenila upřímné a seriozní přátelství. Manžel má své zájmy v dílně kde kuchtí a zároveň je to i jeho koníček. Je mi 56 let, jsem vdaná děti dospěle a mají své rodiny takže už mně nepotřebují. Tak bych byla ráda, kdyby se mi ozvala opravdová kamarádka která také hledá opravdovou kamarádku která nezklame, tak jak to bývá u nepravých kamarádek, že se ji s něčím svěříte, a ona to za rohem vyslepičí dál dál. Takovou kamarádku určitě nehledám. Mé zájmy ve volném čase- běh, kolo-rotoped, strečink, turistika, příroda, zvířátka, výlety a také se ráda věnuji zahrádce dodává mi to radost a potěšení. Ale přesto mi chybí opravdová spřízněna dušička se kterou bych si mohla zajít zaběhat, nebo na vycházku,
na výlet jako je např. zámky, zoo, na kafe, apod. Vzájemné porozumění, tolerance, důvěra, spolehlivost, bez falše bych velmi takové přátelství uvítala. Hezký den všem. Sonja

Katka | 10.2.2018 13:01

Ahoj ,
hledám kamarádku na pokec , výlet, kino, kafčo,jet na kolo, zaplavat si. Manžel mi dal vale:-) , tak chci jít dál a třeba s dobrou kámoškou.

mary.025@centrum.cz :-)

« Předchozí 1 2 3 4 5 .. 7 .. 13 .. 19 .. 25 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění