Diskuse: Nejen u kafíčka, ale i u čaje a zákusku či poháru je příjemný relax

Řadit:
37068
iwi
iwi Poslat vzkaz | 13.8.2018 08:38

Taky přeji všem Alenkám všechno nejlepší k svátku. flower

Dana51
Dana51 Poslat vzkaz | 13.8.2018 06:18

K dnešnímu svátku všem Alenkám přeji hlavně hodně zdravíčka a štěstíčka. :-) flower

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.8.2018 06:17

Přeji všem Alenkám příjemné prožití svátku. ::pripijejici:: flower Jestlipak jela Alenka, Mývalka do Egypta, nebo hlídá? :-! :-\

rozvita.ruze
rozvita.ruze Poslat vzkaz | 13.8.2018 06:11

Alenko, tobě a všem ostatním Alenkám, které sem chodí, k tvému svátku ti přeji všechno nej, nej, ne..... <:-) <:-) <:-)

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 13.8.2018 06:10

Přeji dobré pondělní ráno. Sluníčko začíná svítit, ale oknem sem jde už chladný vzduch. Pouliční světla ještě svítí, je vidět, že se dny začínají krátit. Jedu ráno do města, musím si koupit pantofle pro doma.Příští týden mají dovolenou a já to už nemohu odkládat. Květuš, já snadno hlídám, nemusím za ním běhat. On nechce u nás chodit ven, jen si prohlíží knihy, fotky a hraje na dětské klávesy. K tomu chce občas pustit film. Když byl menší, tak chtěl sedět za každého počasí venku. Myslíme si, že ho bolí celý člověk, jak se říká. Ve stacíku mají pořád nějaké akce, tak si asi potřebuje u nás odpočinout. Hezký den hello

DIS
DIS Poslat vzkaz | 13.8.2018 00:22

Aničko Bouzov z venku je pěkný,ale vybavení v komnatách je chudé spíš mužské.V jeskyni byla zima někteří tam šli v kratasech a tričku.Vnučka říkala,že jí zebou nohy a to byla navlečená.V Bulharsku jsem byla s rodinou před 30 lety.Byla polopenze a doprava letadlem na 15 dní.Dcery už po týdnu chtěly domů.Alice švestky jsem také zavařovala ještě tam na stromech snad jsou musím udělat švestkové knedlíky.Muž chodí zalévat tak nemám přehled.Vnoučata je moc nejí. Památník v Javoříčku

DIS
DIS Poslat vzkaz | 12.8.2018 23:54

Zdravím na kafíčku.Dnes jsme zase po obědě výletovali.Dcera odjížděla po 17 hod.na Prahu tak jsme jeli do Olomouce do Globusu.Vnoučata mají oba v srpnu narozeniny tak jsme jim kupovali dárek dle jejich výběru do určité částky.Dcera děti nebere do větších obchodů.Vnoučata hned prchla tak jsme s dcerou hledaly.Pak už mladého nepustila z ruky a říkala,že aspon vidím jak jí všude utíkají.U mne a svého tatínka by si to vnoučata nedovolila.Zavezli jsme dceru k vlaku a doma už mají zase tablety a večer Tomáše Holého a ještě je slyším mluvit.Třeba budou déle spát.Mamka se také hlásí.Měla ve schránce leták tak chce zase nakupovat.Liduš obdivuju tě jak pořád hlídáš já se z toho budu asi dlouho léčit.Chodit ven v tom vedru není žádná slast a doma je držet nemůžeme.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 12.8.2018 18:53

TO Miška: kdepak, zprávy jsem v Tv neviděla, ani nepamatuji. S těmi otevřenými okny si samozřejmě dáváme pozor a ani žádnou divočinu jsem před spaním neviděla.Jinak, jak píšeš o tom přenášení myšlenek před usnutím, tak to mám podobné. Akorát já se přenáším do historie. Procházím se nádherným zámkem a celou duší se vžívám do prostředí dané doby. Nejsem účastníkem, jsem jenom jako pozorovatel.Sny se potom odvíjejí i v současnosti, ale pokaždé jsou příjemné, pohodové.Proto mě to tentokrát asi tak rozrušilo.Ale celou dobu Kora stála u mne a byla úplně v klidu. Což by ve skutečnosti rozhodně nebyla.Však když už na tom Kora nebyla dobře, ale ještě zvládala procházku do parku, napadl tehdy malou Amálku velký pes. Nevšiml si Kory, která se zdržela čímsi vzadu. Ještě než se stačil do Amálky zakousnout, Kora sebrala všechny síly, vrhla se na něj a zakousla se mu do krku. Kdyby ji manžel neodvolal, ten pes by nežil. Však potom hned zbaběle utíkal za svým pánečkem, který dělal, že nic neviděl. A malá Amálka se za tím psem hned rozeběhla a štěkala a on utíkal, ani se neotočil. Amálka Koru vždycky uznávala a poslouchala ji, ale od této chvíle Koru očividně zbožňovala.

Miška
Miška Poslat vzkaz | 12.8.2018 17:47

TO Ywett: a nekoukala jsi včera na zprávy? Večer právě mluvili o vedrech, otevřených oknech a zlodějích :-).

Já večer před usnutím myslím na samé příjemné věci a vytvořila jsem si svou snovou krajinu /no asi 3 :-D/ a tam se vždycky večer v posteli přenesu a představuji si, jak tam jsem. Nejraději mám hluboké lesy, klid, jezero a na jeho břehu srub nebo totéž, ale bez jezera, ale vysoko v horách a roubenku clamp clamp clamp

Koliduš
Koliduš Poslat vzkaz | 12.8.2018 17:45

Příjemný podvečer všem. Jdu nahlásit, že žiji. Včera u nás nocoval malý, odpoledne přijel na návštěvu Adámek, tak jsem byla v tempu.Všechno bylo v pohodě, jen jsem si při neopatrném pohybu pohnula s kolenem a to je nepříjemné. :-( Anička, Iwi a Alice se nám vrátily z dovolené, budeme mít zase na co koukat. ;-) Květuš jezdí po výletech, tak také nějaká fotečka bude. :-) Snad se dnes pohybuješ bez bolesti. Tvoje živá stříbra, tě moc v klidu nenechají. :-) Přeji hezký zbytek neděle a pracujícím příjemný vstup do pracovního procesu. hello

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 12.8.2018 17:29

Přeji pěkný nedělní podvečer. Nějak mě ta horka z ničeho nic téměř položila. Večer lehnu a spala bych a spala , jako v té pohádce O šípkové Růžence. Mívám hodně pohodové sny, někdy si přeji, aby mi sen po probuzení pokračoval, ale bohužel. Jenom na dnešek se mi zdálo o zlodějích a ještě teď jsem z toho celá rozklepaná, jen si na to vzpomenu.Všechno bylo tak živé, dokonce u toho byla i moje milovaná Kora.Volala jsem policii a to tak nahlas, že mě muž přišel probudit.Tak tím pádem nevím, jestli je policajti chytili nebo ne.
Musela jsem přerušit psaní, zvonila sousedka. Už odešla, ale musím dát Amálce večeři. Skáče na mne, jak je malá, tak se nedá ošidit a tvrdě se dožaduje svých práv.

Ywett
Ywett Poslat vzkaz | 12.8.2018 16:54

TO FOTBAL: Aničko, děkuji, snad to vyjde. Odpočinula jsi si a to je dobře. Bulharsko mám docela dost sježděné.Studenti z Bulharska jezdili o prázdninách k nám a naši studenti zase k nim. Oni nás u nich vozili po různých zajímavých výletech a totéž jsme s jejich studenty podnikali my u nás.Ubytováni jsme byli v jejich inernátu a oni zase v našem. Ovšem ten náš pro ně musel být oproti jejich naprostý luxus. Ale měli tam hamám.Úplně skoro stejný jako ve „Velkolepém století“, akorát nebyl celý z mramoru. Moc se mi líbil a tak mi tehdy ani nevadilo, že tam tekla jenom studená voda.

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 12.8.2018 15:10

TO Ywett: Už žádné neduhy přeji aby jsi byla do operace fit .♥ darling hello

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 12.8.2018 15:08

TO ♥Jarka*Alice♥: Fotka je z historické části hlavního nádraží v Praze ?

Přeji zdárné zavařování . hello

FOTBAL
FOTBAL Poslat vzkaz | 12.8.2018 15:06

TO DIS: Bouzov je krásný , že a v jeskyních jste se trochu ochladila ale hlavně jste si to s vnoučaty užili . clamp

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění