Diskuse: kamarádka na pokec i dovolenou

Řadit:
395
Kamarádka nemá fotografii.
Anonym | 17.8.2012 18:50

Dobrý večer všem,

Loni jsem začala svých druhých 25 :-P. Jsem z Jižní Moravy, okolí Uherského Brodu, mám ráda veselé lidi, hudbu, kino a přírodu. Jsem sama, děti jsou už velké a vnoučata zatím žádné nemám. Mám proto teď spoustu času. Hledám proto kamarádku na pokec, kafíčko, nějakou tu kulturu a třeba i cestování. Pokud jste dámy v podobné situaci a nebaví Vás sedět samotné doma, budu ráda pokud se mi ozvete a něco s tím uděláme :). Pouze seriozní jednání prosím, děkuji předem.

Mějte se krásně a budu se těšit :-)

Draha

Anonym | 9.8.2012 20:11

Hledám přítelkyni na dovolené k moři, letos jsem měla jet, ale kolegyně onemocněla. Nevím, zda se to dá letos ještě stihnout? Podmínka je kuřačka, nedělalo by to jinak dobrotu od 57-60ti let ze Žďáru nad Sázavou a blízkého okolí. Ráda bych, aby byla trochu zcestovalá. Zatím bychom se mohly písemně /e-mail/ poznávat.V případě vzájemných sympatií by to mohlo vyjít? Zakládám si na solidnosti a spolehlivosti. Děkuji na odpovědi. Jiřina :-)

Brahma44 | 4.11.2011 10:42

TO : Ráda bych také poznala novou kamarádku. je mi 48, a hledám někoho na posezení, výlety, pěší turistiku a třeba i dovolenou. Jsem vdaná, děti velké, s manželem máme odlišné zájmy. Je mi občas smutno a někam bych vyrazila. Náměty na výlety mám a spoustu ale samotné se mi nechce.

Anonym | 25.7.2011 09:26

TO : Je mi 53 let a hledám kamarádku na dovolenou v září.Bydlím ve Slaném.

stanca Poslat vzkaz | 2.6.2008 18:26

Je mi 34 let  mám 2 děti ve věku 15 a 7 roků taky bych tu ráda našla kamarádku na pokec odkukoli::ano-ano::::usmev::

kapkamore Poslat vzkaz | 25.11.2007 20:16

Jsem 57letá a hledám přítelkyni  na popovídání a kamarádství.....jsem sama, děti už jsou velké.....a mají své rodiny.....Jsem z okolí  Zábřehu na Moravě........mám ráda pletení, zahrádku,internet........jsem v penzi....Marie

eilinom Poslat vzkaz | 15.8.2007 08:11

::tleskajici::byla jsem na dovči,tak jsem nepsala,jestli chceš tady můj email:eilinom@seznam.cz

eilinom Poslat vzkaz | 15.8.2007 08:09

::tleskajici:: ::pripijejici::ahojky,byla jsem na dovči,tak jsem nepsala,moc sem nechodím,jen občas,jestli chceš můj email tady je:eilinom@seznam.cz::smutny::

| 4.8.2007 13:15

::ano-ano::   ::radujici::::radujici:: ::radujici:: jestli chceš napiš, víc o mě najdeš v mém deníčku od začátku....................::smutny::::smutny::::smutny::

Janule Poslat vzkaz | 4.8.2007 11:25

Ahojky::smutny::.Je mi 38,jsem z Karlovarska a hlasim se na misto kamaradky.

lagartito Poslat vzkaz | 3.8.2007 13:30

::placici:: Narychlo mi kamarádka odřekla společnou dovolenou..Hledám kamarádku-pohodovou,bezproblémou a vyrovnanou holku nejlépe po 30l (mě je 34l) ,abychom byly na přibližně stejné ,,úrovni,,týkající se požadavků,náhledu na věci atd:-)))))))) ....Jsem klidné povahy,ráda podnikám výlety,někdy ráda lenoším,čtu,jdu si zaplavat nejlépe do bazénu u hotelu,občas se smažím,zajdu do obchůdků něco utratit za blbůstky-..Večer posedět někam mezi lidi na vínko koktejl atd..Prostě pohoda,relax..Pokud by to nějakou z Vás oslovilo,budu ráda..Chtěla bych odjet co nejdříve,k moři-asi určitě Španělsko..Střední cenová relace,polo nebo plná penze,busem-letadlo nemusím...ahoj
bb

eilinom Poslat vzkaz | 31.5.2007 21:41

::smutny::ahoj všem,taky bych ráda poznala novou kamarádku,je mi 36 a jsem z Olomoucka::usmev::

| 23.8.2006 07:27

Budu ráda,když jdu sama  do divadla, tak nenávidím dlouhé přestávky mezi akty,kdy si nemohu popovídat o svých dojmech, mám e-mail: <a href=„mailto:eliska.basti@seznam.cz“>eliska.basti@seznam.cz</a>

| 22.8.2006 15:06

Elu, jsem od tebe o 5 let starší, bydlím poblíž Ostravy. V podstatě mám obdobné zájmy a ještě částečně podnikám. Ráda chodím (jezdím) za kulturou m.j. i do Ostravy, na procházky, na dovolené, děti odrostly a manžel nikdy neměl o turistiku, kulturu nebo cestování velký zájem, v podstatě jsem jezdila s dětmi. Nyní mu už velké cestování nedovolí ani zdraví, tvrdí, že mu je nejlépe doma a mě posílá, ať někam jedu. Možná, že bychom mohly naše zájmy skloubit, co říkáš?

| 22.8.2006 08:40

Jsem s Ostravy,je mi 57,jsem vdaná ale manžel je pohodlný někam chodit. Děti už odrostly a mají své zájmy.Ráda chodím na procházku do lesa ale sama se trochu bojím a navíc mi je smutno,když není s kým  popovídat. Mám ráda četbu, kino, divadlo,umění a historické památky a cestování(to ale bohužel jen ve snu)

<a href=„mailto:eliska.basti@seznam.cz“>eliska.basti@seznam.cz</a>

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění