Diskuse: kamarádka na pokec i dovolenou

« Předchozí 1 .. 7 .. 14 .. 20 .. 22 23 24 25 26 Další »

Řadit:
387
Kamarádka nemá fotografii.
| 4.8.2007 13:15

::ano-ano::   ::radujici::::radujici:: ::radujici:: jestli chceš napiš, víc o mě najdeš v mém deníčku od začátku....................::smutny::::smutny::::smutny::

Janule Poslat vzkaz | 4.8.2007 11:25

Ahojky::smutny::.Je mi 38,jsem z Karlovarska a hlasim se na misto kamaradky.

lagartito Poslat vzkaz | 3.8.2007 13:30

::placici:: Narychlo mi kamarádka odřekla společnou dovolenou..Hledám kamarádku-pohodovou,bezproblémou a vyrovnanou holku nejlépe po 30l (mě je 34l) ,abychom byly na přibližně stejné ,,úrovni,,týkající se požadavků,náhledu na věci atd:-)))))))) ....Jsem klidné povahy,ráda podnikám výlety,někdy ráda lenoším,čtu,jdu si zaplavat nejlépe do bazénu u hotelu,občas se smažím,zajdu do obchůdků něco utratit za blbůstky-..Večer posedět někam mezi lidi na vínko koktejl atd..Prostě pohoda,relax..Pokud by to nějakou z Vás oslovilo,budu ráda..Chtěla bych odjet co nejdříve,k moři-asi určitě Španělsko..Střední cenová relace,polo nebo plná penze,busem-letadlo nemusím...ahoj
bb

eilinom Poslat vzkaz | 31.5.2007 21:41

::smutny::ahoj všem,taky bych ráda poznala novou kamarádku,je mi 36 a jsem z Olomoucka::usmev::

| 23.8.2006 07:27

Budu ráda,když jdu sama  do divadla, tak nenávidím dlouhé přestávky mezi akty,kdy si nemohu popovídat o svých dojmech, mám e-mail: <a href=„mailto:eliska.basti@seznam.cz“>eliska.basti@seznam.cz</a>

| 22.8.2006 15:06

Elu, jsem od tebe o 5 let starší, bydlím poblíž Ostravy. V podstatě mám obdobné zájmy a ještě částečně podnikám. Ráda chodím (jezdím) za kulturou m.j. i do Ostravy, na procházky, na dovolené, děti odrostly a manžel nikdy neměl o turistiku, kulturu nebo cestování velký zájem, v podstatě jsem jezdila s dětmi. Nyní mu už velké cestování nedovolí ani zdraví, tvrdí, že mu je nejlépe doma a mě posílá, ať někam jedu. Možná, že bychom mohly naše zájmy skloubit, co říkáš?

| 22.8.2006 08:40

Jsem s Ostravy,je mi 57,jsem vdaná ale manžel je pohodlný někam chodit. Děti už odrostly a mají své zájmy.Ráda chodím na procházku do lesa ale sama se trochu bojím a navíc mi je smutno,když není s kým  popovídat. Mám ráda četbu, kino, divadlo,umění a historické památky a cestování(to ale bohužel jen ve snu)

<a href=„mailto:eliska.basti@seznam.cz“>eliska.basti@seznam.cz</a>

Ria Poslat vzkaz | 2.8.2006 10:35

Práve som zistila ,že máš 50 rokov .Ja mám 52 takže by som vlastne tiež nemala písať do temy 55 a internet. Ale na tom nezáleži. Ahoj::ano-ano::.

Ria Poslat vzkaz | 2.8.2006 10:27

Ahoj Milica myslím, že všetky chodíme aj do iných tém nazrieť čo sa píše inde.Píšem Ti preto,že máš meno ako moja bývala kolegyňa čo ma dosť zaujalo.Ak chceš napíš aj do našej rubriky a koľko máš vlastne rokov?

milica
milica Poslat vzkaz | 2.8.2006 07:33

čtu dneska po sobě, co jsem včera psala a to že věkem tady nepatřím, se vztahuje k internetu a děvčatům nad 55, já si prostě přeskočila z jednoho okýnka do druhého a neuvědomila si to, tam chodím koukat co nového. Tak si to dneska užij  v Ostravě.

| 1.8.2006 18:30

díky, že ses ozvala - zrovna jedu zítra do Ostravy pracovně něco zařídit. Dnes jsem byla pilná a celé odpoledne jsem pracovala, nyní si jdu pokecat ale vidím, že nikdo neserfuje.   Monikam

milica
milica Poslat vzkaz | 1.8.2006 13:38

Ahoj, já jsem taky z Ostravska, sice věkem tady ještě nepatřím, ale chodím tady něco jako šmírovat ::usmev::, je tu mezi děvčaty  moc prima.

| 29.7.2006 15:45

ahoj, jsem sice podstatně starší(62) a z druhého konce republiky (ostravsko) ale na dovolenou jezdím ráda a nemám s kým, protože můj manžel nemá o cestování zájem. Na internetu se teprve učím, takže se omlouvám za chyby. Jsem vdaná, 2 dospělí synové a 1 vnouček
                                       Monikam

| 7.7.2006 14:31

ahoj sem z olomouce a hledam kamosku co ty?

| 7.7.2006 13:50

napsala jsem ti svůj flori

« Předchozí 1 .. 7 .. 14 .. 20 .. 22 23 24 25 26 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění