Diskuse: ?kondylomata?

Řadit:
163
Kamarádka nemá fotografii.
Renčis | 20.2.2017 16:43

ahoj :-) koupim krem aldara ....Prosim pište
Rennattka16@seznam.cz

Anonym | 9.2.2017 10:56

Indonal funguje

Anonym | 9.2.2017 10:55

Indonal funguje

Anonym | 23.1.2017 22:27

TO jajuse: prach bídný zbytek. Pochybuju jestli budu mít další.

jajuse | 17.1.2017 09:59

TO Kajus: Dobrý den máte ještě wartec ????

Kajus | 10.1.2017 21:23

Dobrý den, nutně sháním Aldaru.. jsem zoufalá a Wartec mi přijde, že už nepomáhá. karolinkalm87@gmail.com

Deny | 2.1.2017 06:09

Ahoj, koupím aldaru.. Kolik sáčků potřebuji? Nabídky prosím na Denda.07@seznam.cz.. Děkuji

Jarka | 20.12.2016 00:35

Koupím Aldara krém. Email: Schafferova.jarka@seznam.cz :-(

Laksmana | 11.12.2016 22:13

TO pala: Já je měla na přirození a měla jsem jich tam asi 12 . Strašný pocit . Jinak každý mi říkal ,že to je ze sexu a přenáší to pánové. No neví. Já už neměla sex asi 3 roky . Ta,k mě to fakt rozesmálo. Byla jsem s tím asi 2 krát u kožní lékařky, ale ta na mě koukala jako když jsem nějaká špína . A vypalování dusíkem už nikdy strašná bolest. :-! . Tak, jsem si koupila nejdříve od lekarky nejaky krém stal 1200Kč a stejně to pomohlo na tyden a pak se to vrátilo zpět. Nakonec jsem koupila duofilm a bolelo to jako prase zase a do teď mam prasklou kůžičku jako jizva po zmizení. A za měsíc jsem měla zpět a na konec i na konečníku. Je to divné, ale po všem trápení a hledání na netu co s tím jsem začala užívat hlivu ústřičnou a už to je 7 měsíců a mam klid . :-D zduraznuji, že nejsem žádný propagační obchodce. Nakonec mi i jedna známá co navštěvuje mé kadeřnictví a je sestřička v nemocnici říkala , že se to občas vyskytuje i lidem s nízkou imunitou.

e | 17.11.2016 17:06

TO Aldarakprodeji: Nabidni to na donfall@seznam.cz .tento clovek si aldaru rad objedna za nizkou cenu a kdyz odesles na dobirku prestane komunikovat a balicek se ti vrati.je z frydku mistku.takovej je o frajer.preji mu kondylomata vsude

Aldarakprodeji | 17.11.2016 16:28

Dobry den, prodam prebytecnou aldaru, sacky po 250mg, jeden sacek cena 200kc, expirace do 2/2018, sacku na prodej mam 9ks.

Moje zkusenost s Aldarou - zabrala ihned, staci mazat, do mesice kondolymata zmizi a uz se znovu neobjevi. Zkousel jsem vsemozne volne dostupne olejicky a maste a byly naprosto k nicemu, akorat se mi to zhorsilo. Pak jsem sel za venerologem, ten mi predepsal Aldaru a od te doby uz zadna kondolymata nemam, jim doplnkove hlivu, sportuju a tot vse.

Mail pro pripadne zajemce aldara03@seznam.cz

donf | 3.11.2016 11:34

koupim aldara cream email donfall@seznam.cz

€uromeister | 13.10.2016 20:34

zdravím všechny co se zajímají o tento problém.Je to sfinstvo a zajímalo by mě, kde vzniklo.Vím, že v Říši (Spolková Republika Německo) prodávají na zevní viditelné bradavice Clabin plus, stojí to asi €10.Pomáhá po 5 dnech.

Anonym | 4.10.2016 17:47

TO Calvin Klein: Ahoj a můžeš napsat prosím jak se ta vodiška z Německa jmenovala?Dík Jiří

citenulka | 2.10.2016 14:30

Máte prosím někdo na prodej aldaru? citenulka26@seznam.cz díky moc.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění