Diskuse: Bolest kloubů

Řadit:
84
Kamarádka nemá fotografii.
Bára | 15.3.2015 13:19

Na klouby užívám Hyalfit a bolest je opravdu mírnější. Dříve jsem užívala i jiné kloubní přípravky, ale tento např, ještě s kombinací jezení křepek atd. je fakt spolehlivá

Jiřina | 13.3.2015 11:48

Mě dělá hodně dobře Mentholka, příjemně se maže a ulevuje rychle

Auíček | 2.3.2015 17:23

dobrý den. mám takový problém. klouby mě nijak zvlášt nebolí, ae někdy když se třeba najednou rozběhunu jako třeba na tramvaj at mi neujede :-)) nebo tak, tak mě pak začne v koleni píchat a to potom několik dní cítím. nevím jestli by se i na tohle třeba hodil ten senzycol jak tady píšete?

LOpatak | 25.2.2015 16:07

beru enzycol od maxivitalis předtím sem zkoušel různé suplementy a nějaké přípravky ale nic moc. s enzym je to lepsi teda vrazně nevím jak u vás ale ja jsem spokojený

Valy | 15.2.2015 10:50

TO borjazoceli@seznam.cz: Díky za tip enzycol jsme také pořídili a myslím, že účinkuje i morous jako je můj muž to potvrdil.

Bronislava | 9.2.2015 21:41

Co člověk, to názor. Já dostala od vnoučat na Vánoce želadrink ptala jsem se doktora co on na to a velice vychvaloval, že jsou na trhu už víc jak dvacet let je to český produkt a pomáhá. Zatím beru něco přes měsíc a fakt je, že se mi líp loží i do schodů. tak uvidíme ale asi koupili dětičky dobře hello

Ahoj mame v rodine dedicnou dnu a muj strejda mi rikal ze mu zatim nejvyc pomoh enzycol,. ja jsem zatim zdravy dost sportuju a hraju fotbal tak jen cekam kdy u me taky neco zacne... docela me to stve ale aspon tim myslim vic na sve zdravi a vazim si ho :-)

Nikita | 5.12.2014 12:29

Mě na bolavé klouby pomohl od maxivitalis senzycol, beru jej už tak tři měsíce, a pociťuju,že má dobré výsledky. Je fajn a složení tablet neškodí ani nedráždí žaludek, jako některé.... clamp :-)

Líba | 14.11.2014 10:57

Mě pomohl enzycol. Byla jsem až překvapena z toho, že opravdu dobře účinkuje. Moc totiž neholduju doplňkům stravy leč když člověku je ouvej snaží si pomoct jak se dá.

Nikola | 27.9.2014 20:54

TO Kolouch: Také zdravím, a chválím koupi je to pravda také užívám, a účinky jsou parádní. Z prvu jsem teda, ale váhala objevilo se nějak moc kladných názorů na tento produkt teď už se ale ani nedivím dá se říci, že já také spamuji nebo jak se tomu říká.

Martinus | 8.8.2014 23:37

TO Alexandra: A mi ho děti pořídily tak jak vy dědovi... Ti příbuzní a rodina dokážou být pěkně divní. Ale co, nestěžuju si

Dity | 5.8.2014 22:09

Ahojky ví někdo o nějakém novém přípravku, který by měl obsahovat inulin? Ten název začínal nějak na S, ale bohužel jsem si to já hlava děravá nezapsala. A teď to nemohu dohledat. Měl by léčit organismus, zažívací potíže, krevní sraženiny a spoustu dalších věcí. Díky za info. Klidně na mail: dituse.k@seznam.cz

Nerv | 26.7.2014 02:24

TO Hadra: Tak co se enzycolu týče, moc ho sám za sebe doporučit nemůžu :/ jako ano, nějak zabral, bolesti částečně polevily, ale nevím, jestli se mi to oplatí dál kupovat. Ale mluvím jen za sebe, mám třeba kamaráda, který je s tím hodně spokojený a na jeho popud jsem si to pořídil.

Eustas | 27.6.2014 18:35

TO Zelená Víla: Tak primárně to na dnu je, ale jinak to působí celkově i dobře na klouby, tak proč ne, že jo :)

Zelená Víla | 27.6.2014 18:01

TO Nimandie: No já myslela že je to jen proti dně. Hm hm Zajímavé. Pouvažuju také nad koupí, když je na to taková chvála.

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění