Diskuse: ?kondylomata?

Řadit:
169
Kamarádka nemá fotografii.
pala | 28.7.2016 19:31

Ahoj,

a neměla jsi po tom nějakou infekci nebo výtok?

Díky za odpověď :-)

Nar | 28.7.2016 16:14

Dobrý den, koupím Aldara krém, můj e-mail: navarar@seznam.cz

Děkuji

Neoma | 22.7.2016 17:07

Zdravím všechny, mám bohužel s kondylomaty osobní zkušenost, tedy vím, jak nepříjemně to může ovlivnit život i psychiku. Po měsíci zkoušení různých (nákladných) mastí, čtení příspěvků na fórech i odborných článků ... mě napadlo zkusit to vlastní logikou. V dětství mi doktor na bradavici na noze napsal DUOFILM a po pár natřeních bylo po problému. Když se zamyslíte- Kondylomata jsou taktéž druhem bradavice, tak jsem zkrátka zašla do lékárny, DUOFILM jsem si koupila (140,-Kč) a opatrně natřela kondylomata tak, abych nezasáhla okolní kůži (bolest je minimální .. zhruba půl minuty to trošku pálí. No a světe div se - když jsem to zopakovala třetí den, už jsem pozorovala změny, pátý den bylo po problému. Pro jistotu jsem začala brát doplňky na posílení imunity a mám klid. Doufám, že tato moje zkušenost někomu pomůže, nebojte se toho.

Anonym | 15.7.2016 00:47

Koupím Aldaru, moc děkuju
vevieden@gmail.com

Anonym | 26.6.2016 13:25

TO Anonym: Dobrý den máte prosím ještě Aldaru?Pokud ano měla bych zájem můj email Vespalcovakatka1979@seznam.cz děkuji

Calvin Klein | 9.6.2016 22:58

Zdravim, mam 21 cital som viacero prispevkov a naozaj vsetko mozne v case kedy mi moja vseobecna lekarka oznamila ze to co sa mi spravilo na predkozke a zaludi bude pravdepodobne condyloma, cez ten tyzden kym som mal termin u urologa a bol to fakt stress nacital som toho dost a ze sa to somnou bude vies cely zivot a bla bla kaDy to urcite pozna... myslel som ze moj zivot nema zmysel, ziadna partnerka nikdy viac prodte depka a pod... Bol som u urologa ten este nevedel co mi je no videl na mnne aky som zufaly tak zacal vtipkovat a zlepsil mi hned naladu a ked som povedal ze mam condyloma tak sa smial ze to je nic ze to ma vela mladych ludi, chytil si to ziadne testy povedal ze si nemam vobec nic robit z toho a cely cas sa len zo mna smial ze jak depkarim.. Dal mi nejaku vodicku na predpis a naozaj mi to zmyzlo za 2 a pol dna neskor som si vsimol jednu na bruchu pod pupkom ta zmyzla za tyzden a hlavne ten doktor moju psychiku pozdvihol zijem v nemecku a jasne ak porovnam z lekarstvoˇm na SK tak je to velky rozdiel a hlavne s tym pristupom.. najlepsie na tom je ze som stym bol na najptv na slovensku u urologa mal somdovolenku... teda no nevedel som co to je len to boli cervene bodky bol to este len zackatok, mysle som si ze som chytil nejaky zapal vo fitku v sprche a ten povedal ze to je zapal a dal mi nejaku masticku a hlavne sa mi na penis ani nepozrel o 3 tyzdne nato som bol v nemcku u nemca urologa a ten mi na to dal nejaku vodicku ziadne drahe kremy ako citam ani na imunitu som nic nebral aj ked som chcel v lekarni som tu pytal hlivu ustricovu jasneze po nemecky tak pozerala na mna ze nic tske tu nemaju ani o tom nepocula pyatala sa ma naco to je... tu vodicku za 5€ sim to kupil a zatial v daka Panu Bohu sa mi neobjavilo nic viditelne uvidimeneskor.. nakazil som sa od od jedneho dievcata pri pettingu!! teda predpokladam mozno som to uz mal skor ale myslim ze od nej to len dopomohlo a hlavne nebol ziadny poh styk len petting.. nevedel som ani o takom nieco ako je condyloma az kym somto sam nedostal a hlavne ze to ide poh chorobu nepohl. stykm dostat ak nemyslime vymena krvi a podobne...som mlady myslel som ze mi patri cely svet a mzoem vsetko ale teraz uz zvazim ze ako sa budem spravat dalej to je varovanie ze mamrozmyslat co robim prajem ostatym vela uspechov pri liecbe!!

Petr | 6.6.2016 19:15

Koupím krém Aldara 12 sáčků. Děkuji Email: newis@email.cz

paul | 26.5.2016 17:09

TO paul | 26.5.2016 17:05
Predam 6 sacku ALDARA, 11/2016...CENA 999 Kc....jen SMS tel.773 538 814.*R35**:

paul | 26.5.2016 17:07

TO **R35
paul | 26.5.2016 17:05
Predam 6 sacku ALDARA, 11/2016...CENA 999 Kc....jen SMS tel.773 538 814.

paul | 26.5.2016 17:05

Predam 6 sacku ALDARA, 11/2016...CENA 999 Kc....jen SMS tel.773 538 814.

Anonym | 18.5.2016 13:47

TO Donf: dobrý den, zbyly mi 3 sáčky Aldara krému. Záruka do října 2016. Jestli máte zájem napište. ivaland@seznam.cz

Jenda | 11.5.2016 11:56

Dobrý den koupím Aldaru krém, cenu naprosto respektuji.
jenda.17@seznam.cz
Děkuji

R35 | 8.5.2016 00:17

Ahoj, koupím Aldaru, macinho@email.cz.
Dékuji.

Anonym | 16.4.2016 20:41

Dobrý den, koupím ALDARA krém 5%.... j.hanez@seznam.cz

ja | 7.4.2016 23:30

Koupím Aldaru ... h a l l s 1 1 @ s e z n a m . c z (bez mezer)

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění