Kamarádka? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Kamarádka?

Diskuze

Můj názor
Zuziii
| 5. 2. 2010 11:28
Ahoj taky musím souhlasit, když se chtějí stýkat beru, ale aby spolu jezdily na dovolenou to už se mi zdá vůči Tobě nediskrétní.. měla bys být tolerantní ale ne si nechat všechno líbit...Moc ti přeju ať tohle vyřešíš a byla jsi klidná..
To se mi nezdá..
kubíček
| 29. 1. 2010 02:08
Na tu první sice trpí nejvíc a asi srovnávají s těmi dalšími, ale odjet na dovču s bývalou první láskou a ona sedí doma, to je divné. Ale zase na druhou stranu, proč s ním nejela že jo? Když mohla. Ale představa třeba já, dávná láska a současná..je to asi o dnešní době.
kamarádka
kacenkaa
| 15. 1. 2010 17:03
No popravdě ,kdyby mě tohle řekl přítel ,že jede s bývalou a opravdu by odjel ,tak by jsem ho poslala někam...do....
Mě by to vadilo a i ponižovalo.Ale holt každej jsme nějakej a každej na to má jiný pohled.Přijde mi ,že si s Tebou dělá co chce.Ale je to pouze můj názor
Ahoj
To přeci nejde, nevěřit mu.
Tatu
| 14. 1. 2010 08:59
Jestli mu nevěříš, zákonitě se musíte rozejít. Může být nějaké období pochyb, ale pak si musíš říct, pokud s ním tedy chceš dál být, že je lepší mu věřit.
Chlapi vždycky trpí na tu první, co jim strhla nehet (u nás jsme to tak říkali ), i když se pak rozejdou, pořád se na ní dívají jinak, než na všechny další, s tím se nedá nic dělat. No, a logicky, když by s ní chtěl znova něco mít, dělal by to tak okatě, aby s ní jel na dovču, když to k ní má minutu chůze?! Abnormálně milej a něžnej byl po návratu, protože se mu po tobě normálně stejskalo. Já bejt někde sám s ženskou, s kterou bych měl něco mít, tak nepřijedu růžovej a odpočatej, ale budu mít o pět kilo míň, kruhy pod očima, bílej jak papír, budou se mi podlamovat kolena a třást slabiny. Odpočatý a růžolící se vracej chlapi z rodinný dovolený. Protože o rodinný dovolený se nemá dělat nic, co se dělá v běžném čase. Od toho je to dovolená! No ne?
T
Taky nejsem chlap,
xxxxxxxxxx
| 12. 1. 2010 21:57
a tím spíš souhlasím, že je to trochu divné. Vůbec si neumím představit, že by můj chlap jel na dovolenou beze mě (pokud pominu třídenní pánskou jízdu po Vltavě), natož s JINOU ženskou, ať už bývalou, nebo nebývalou, prostě s jinou. Na druhou stranu vím, jak člověk dokáže pro lásku trpět a chápu, že se snažíš tomu porozumět a odpustit. Přeju ti, aby to ten tvůj taky brzy pochopil a netrpěla jsi moc
bývalá
angelwoman
| 12. 1. 2010 13:16
Jo, věřím tomu, že muži mají s bývalými láskami více než srdečné vztahy Ono se vždycky říkalo, že muži žárlí na ty, kteří přijdou po nich a ženy na ty, které byly před nimi - něco na tom bude
Každopádně - taky jsem řešila problém s bývalou mého přítele - i když zdaleka ne takový jako ty. Ale z ničeho nic se s ní začal obča scházet, neřekl mi to, ale já se to samozřejmě dozvěděla. Odůvodnil to tím, že se bál, že by mi to vadilo. Tak jsme si to vyříkali a řekli si, že se může bavit s kým chce, ale pro příště mi to řekne
Každopádně, co se týče tvého příběhu - tohle bych opravdu nesnesla. Aby jel na dovolenou jen on sám s bývalou, to by pro mě bylo asi na rozchod... Každopádně jsi jim opravdu takto neměla vyklízet pole Radši bych se ani nedomýšlela, jak příjemná kamarádská dovolená ve dvou to byla
nejsem muž, ale přesto ....
Evi
| 12. 1. 2010 10:43
Ahojky, sice žádáš radu muže, ale tak nějak mi to nedá neodpovědět. Tvůj příběh mě docela dostal, je mi z toho až smutno. Nechci ti nic nalhávat, ale myslím si, že jeho "bejvalka" není zase až taková "bejvalka". Prostě vás má obě dvě.
První chyba byla, že jsi na tu dovču nejela. Říká se, že přítele měj blízko, nepřátele ještě blíž. Je to těžké, to chápu. Ale na té dovči bys z řeči těla zjistila víc. Takhle jsi jim vyklidila pole a oni si mohli užívat. Nedivím se, že přijel z dovči odpočatý a spokojený. Navíc ho malinko hryzalo svědomí, takže proto si tě tak rozmazloval.
Kdyby tě měl opravdu rád, bez tebe by na dovču neodjel anebo by přijel zdrcený, že si tu dovču bez tebe neužil. Jenomže on si ji užil.
Je mi to moc líto, že tě ten "tvůj" tak obelhává. Moc mě to mrzí. Tuhle situaci ti vůbec nezávidím a přeji ti, ať to dobře dopadne.
Kamarádka?
edwa
| 12. 1. 2010 02:34
Moc by me zajimal nazor nejakeho muze.Mam pres dva roky pritele a mame spolu moc krasny vztah.Temer ve vsem si rozumime a az na jednu vec se nehadame.Jde o jeho byvalou holku(-chodili spolu asi 2 roky, byla to jeho prvni a krom mne jedina laska. Chodili spolu do skolky, skoly, bydli minutu od sebe a casto se navstevuji(nebydlime spolu-kazdy studujem v jinem meste).Proste nejlepsi kamaradi. Ted byli spolecne na dovoleny- mela jsem jet taky a par dalsich kamaradu. Ja nejela, protoze jsem rekla, ze bud ja nebo ona-nemame se s ni ani vzajemne moc radi a pak taky nechci jezdit na spolecny dovoleny s bejvalkou (prijde mi to divny a neni mi to moc prijemny). Jela ona-protoze ji nemohl rict at nejezdi, ze se tesila a mela vsechno zaplaceno.Takze jsem sedela doma ja.Kdyz se vratili, byl pritel strasne pozorny obzvlast mily a vubec tak "sladce" se choval.Nejdriv jsem byla nastvana, protoze se mi to vsechno rozlezolo v hlave a dospela jsem k zaveru, ze nemel beze me vubec jezdit nebo respektovat moje prani. Jeho chovani me ale uplne umlcelo a na nic jsem se nezmohla.Zvlast kdyz vypadal tak spokojene a odpocate, ze jsem nakonec byla rada, ze se mel dobre a na moji krivdu pomalu zapominala.Dneska jsem se ale od spolecny kamaradky dozvedela,ze nakonec nejel nikdo-jen oni dva.Coz me prijde divny- ze by se o tak dulezity veci nezminil..? proste a jednuse, mozna jsem jen zarliva a mam cas na premysleni. Kazdopadne ten samotny dotaz je, jak to ze se muze kluk takhle dobre kamaradit s bejvalou? Totiz neznam nikoho, kdo by se po rozchodu kamaradil.Nemuzu si pomocz, ale neverim mu. Myslite si, ze jsem paranoidni nebo v tom jejich vztahu neco bude? Dekuji

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
2112Hana
3. 5. 2024 19:21
11858
Alka...
3. 5. 2024 18:12
70402
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video