Nespokojenost a zloba - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

nespokojenost a zloba

Diskuze

:-)
Jessicca
| 5. 12. 2009 13:36
neni to prehnane ja sem koupila take tricka a jeste placatici poprve letos palil.... mne je 18 priteli 23
to jessicca
Addie
| 1. 12. 2009 09:43
Dekuju Jessi,a jaky je to darek jestli se smim zeptat.Ja jsem pritelovi koupila boty,nejaky trika a hodinky.Myslis,ze to neni moc prehnany?A ete...Kolik je tobe a tvemu klukovi?
to addie
Jessicca
| 30. 11. 2009 14:17
Tk mu to nerikej a zacnete chodit na prochazky plavat jezdit na kole ( to ted v te imne asi nec moc) ae nenapadne navazat na nejaky pohyb ...... a nebo mu ladně naznačit že byjste treba oba potrebovali vic pohybu ..... mne ted trapi darek pro pritele, jen neviim jestli na ten co mámvymyšlený není moc mladý....
Ahojiik
Addie
| 30. 11. 2009 10:37
S partnerem se opravdu moc milujem,ale tenhle rok hodne pripral a ja nevim jak mu to mam rict,ze mi to vadi a nejak s nim zacit drzet dietu...Udelala bych pro nej vsechno,ale tohle mi vazne vadi.A pry ze se po ***u hubne nejlipNeni to pravda,nam to nepomaha,naopak nabirame kila
....
Free
| 26. 10. 2009 10:05
ja len tolko poviem ze syn je pre neho priorita, samozrejme, a s tym ty nikdy nic neurobis, to ze si ho kupuje oblecenim a vecami je uz na nom a na jeho sposobe vychovy , na kt.si sa ty podielat nechcela syn je navzdy, zena nemusi....poradim si premysliet co od vztahu ako takeho ocakavam a chcem ci nechcem a potom sa nasledne rozhodnut ......ak uz vo vztahu chyba respekt, podla mna neni o com
janinka
Eviik
| 24. 10. 2009 20:40
Ahoj,
mám pro tebe radu, kterou asi nechceš slyšet.
Pryč od něj - dokud je čas.
Jste spolu docela krátce a už máte vážné prtoblémy. Věřím, že ho určitě miluješ a on tebe "svým způsobem" možná také, ale chceš-li žít v takovémto svazku, počítej, že lepší to asi nebude, bohužel spíše horší. Každá forma agresivity ,má tendenci se časem stupňovat !!!
Možná, že on ví, že pro tebe není snadné se sebrat a jít od něj pryč, protože nemáš kam a toho on využívá.
To jsem si totiž prožila já a kdykoliv jsem začala mít nějaké připomínky, dostalo se mi odpovědi: Když se ti to nelíbí, tak si jdi .... Věděl, že nemám kam....
Navíc jsem měla děti a pak je to dvojnásob těžší. Měl navrch a věděl to...
Později jsem slýchala: To je můj dům... tady rozhoduji já.... a ty budeš poslouchat !!!
Zapomněla jsem napsat, že 5 let to byla láska jako trám, kdy si mě hýčkal, samé miláčku sem, miláčku tam, pro okolí dokonalá pohádka a já věděla, že mě moc miluje. Začalo to nenápadně, pomalu, ale bylo to čím dál horší. Byla jsem opravdu zoufalá - byl to psychycký teror a já, dříve tak sebevědomá a samostatná holka jsem se cítila jak nicka a hadr na podlahu. To nedopusť a vzepři se, ať to mezi vámi dopadne jakkoliv.
Jasně, neznám tvého přítele, nechci mu křivdit, ale mně se jeví váš vztah jako neperspektivní.
Držím palečky
Janika
Mirek
| 23. 10. 2009 11:39
Janika, ak máš rada ponižovanie, nadávky, život s niekým s kým sa len hádam, tak ostaň tak, ako si. Ak toto všetko, čo si opísala je pravda a Ty s tým nesúhlasíš, vyjadri jasne , zrozumiteľne svojmu partnerovi čo sa Ti nepáči. Ak naďalej bude ignorovať Tvoje potreby a naďalej Ťa bude ponižovať, poraď sa s nejakým psychologom, mysli na riešenie, ktoré Ťa vytrhne z tejto mizérie. Robiť niekomu kuchárku, servírku, upratovačku, milenku, i "pračku" za možnosť bývať je hrozne zlé riešenie do budúcna. Predstav si svoju, Vašu budúcnosť. Myslíš si , že sa to bude zlepšovať ? Alebo k jednému posmievačkovi pribudne dorastajúci druhí ? Skús nejakého psychologa, odporučenie Ti dá Tvoj obvodný lekár. Držím Ti palce, ahoj

Mirek
nemohla
Mlada
| 23. 10. 2009 10:47
bych takhle žít a pokud by to nefungovalo do nějakého blízkého časového horizontu, tak bych odešla, možná úplně z města, kde bydlíš a hledala si místo úplně jinde. Vždycky se dá začít znovu, a když nemáš závazky, co řešit.
...
Soleil
| 22. 10. 2009 17:29
Musím říct, že to vůbec nemáš jednoduché. Největší problém bych viděla v tom, že nemáš kam jít. Pokud Tě totiž přítel - jak píšeš - slovně napadá, provokuje a defakto psychicky týrá, těžko uvěřit, že se máte ještě rádi. Jednoznačně upřednostňuje svého syna a s tebou se o tom nehodlá, bavit, pokud jsem to správně pochopila. Osobně bych to viděla na rozchod...ale to jednak asi nejde a jednak určitě nechceš. Mluvit s ním jsi už zkusila, vyjít s jeho synkem taky....fakt nevím. Tvůj přítel by potřeboval, aby mu někdo nastavil "reálné zrcadlo", jak se chová (dítě za to nemůže, když si ho tatínek sám rozmazlil...). Ale jak to udělat...někdo si poradit prostě nenechá. Můžeš mu zkusit dát takzvaně nůž na krk - buď se umoudříš, nebo se rozejdeme. Ale nejsem si jistá, jak by to dopadlo...
Ale měla bys to řešit, zkusit si najít práci a pak se - dle finančních a jiných možností třeba na čas k někomu odstěhovat...třeba si uvědomí, že oblečení pro syna není to nejdůležitější, když pak sám nebude mít na chleba...
Fakt nevím, co s tím, hlavně to nějak řešit, nebo se z toho zblázníš...
nespokojenost a zloba
Janika026
| 22. 10. 2009 13:54
Ahoj,prosím, napište, co bych měla dělat dál. S přítelem jsem 3 roky,byla to velká láska, snad i je, nevím...u mě ano, ale i velké starosti s plno hádkami. On má z předešlého manželství hyperaktivního synka, který je ale i dokonale rozmazlený.Přes velkou snahu jsem nedokázala jej mít ráda, nikdy se nesměl napomenout a jen se po něm uklízely rozbité hračky...nemohla jsem tedy splnit slib příteli, že mu s jeho výchovou pomohu. A tak se s ním stýká sám a uplácí jej drahými hračkami, zabezpečuje jej hodně finančně,a nám se pak nedostává. Máme dluhy,já jsem přišla o práci, no, ale synek má značkové oblečení. Prý na něj žárlím, ale já šílím,když už mi dochází peníze. Přítel mě pak nařkne, že jsem na peníze, jsou pak u nás velký hádky, protože nemám ráda lež a on mě jima porvokuje, říká, co nemám ráda a i nechutnosti, který by zvedly mandle každému. Ale já jsem ta hádavá, neschopná, zlá. Jsem zoufalá, fakt nemám elán do života, nemohu sehnat práci, neberou už ani prodavačky.Teda aspoň u nás.Teď jsme pohádaní, nemluvíme spolu, chodí co nejdýl z práce a jen se směje, co zase koupí synkovi. Kdybych mělakam jít, odejdu, ale nemám kam.Ale mám ho ráda, co mám udělat? Než jsme spolu bydleli, říkávala jsem, že se bojím, že budu muset dělat věci, které nebudu chtít.....vždy jsem s ním byla po boku, pokud se jezdilo po jeho kamarádech, příbuzných, ale už mi to lezlo krkem, a tak z toho bylo, že je nesnáším, ano, nebavily mě jejich opíječky a mazaný bratr, který využíval, ale sám nikdy nepomohl. Je prosím nějaký nápad, co bych měla udělat? V ***u si velmi rozumíme, ale ten teď není

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
2112Hana
3. 5. 2024 19:21
11858
Alka...
3. 5. 2024 18:12
70402
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video