Orgasmus a problémy s ním - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Orgasmus a problémy s ním

Diskuze

anonym
| 17. 6. 2016 20:19
To mate jen tuhle polohu, tak to se nedivim, v ***u se musi trochu improvizovat a zkouset nove a jine veci a tohle by mel byt zaklad
dracek264
| 11. 8. 2016 19:45
TO Nela: To znam, s pritelem jsme to meli v loznici uz trochu stereotyp tak to potrebovalo ozivit!
orgasmus
Nan
| 26. 7. 2009 16:45
Ahojky.já mám trochu jiný problém.s přítelem jsem už přez dva roky,*** s ním mám,ale jen při misionářské poloze,jinak se prostě neudělám.máte nějaký typ na to jak se udělat i při jiné poloze?? děkuju
od rosimky - máš pravdu
kubíček
| 8. 7. 2009 12:19
Souhlasím s Tebou, tady se všichni obávají, že nedosáhnou orgasmu a nejlépe si to udělámy my sami, protože se dokonale známe. I já si to dělám sama, ale neříkám, že s chlapama to není báječné- taky mě udělá jazykem nebo rukou a všichni jsme spokojeni. Takže holky - čím víc ten *** budete chtít poznat tím to bude horší a nepůjde to.
od rosimky - máš pravdu
kubíček
| 8. 7. 2009 12:19
Souhlasím s Tebou, tady se všichni obávají, že nedosáhnou orgasmu a nejlépe si to udělámy my sami, protože se dokonale známe. I já si to dělám sama, ale neříkám, že s chlapama to není báječné- taky mě udělá jazykem nebo rukou a všichni jsme spokojeni. Takže holky - čím víc ten *** budete chtít poznat tím to bude horší a nepůjde to.
orgasmus
tercza
| 6. 7. 2009 14:00
ahojky vidim ze ti tady uz nikdo neodepsal...ale ja ti taky bohuzel neporadim prtoze mam stejny a jeste horsi problem..mam pritele spime spolu uz skoro tri roky, v ***u mi vyhovuje uplne nejvic ze vsech partneru..je vynalezavej..porad zkousime neco noveho..ale jeste jsem nemela ***..jako ze jsem ho nemela nikdy a to je mi 22let a ***.ziju asi 7let.. pritel o tom vi..a strasne se snazi...ale...snazim se na to nemyslet..me to ani tak nevadi ja *** miluju a delala bych ho porad ale taky by me to zajimalo jaky to vlastne je.......
Prosba o radu
Hanach
| 17. 6. 2009 10:10
Ahoj Holky!Tak jsem zjistila,že mám úplňě opačný problém.Já když mám být na koníčka tak se vůbec nedokážu uvolnit,natož udělat.Jen stále myslím na to jestli se to manželovi líbí a jestli to dělám dobře.Nevím jak to udělat abych si byla jistá.Snažím se téhle poloze vyhýbat,ale na mé polovičce je vidět že by rád.Prosím poradte.
xylinka
petty
| 29. 5. 2009 20:11
ahoj holky,proc se stale jen spolehate na chlapy,abyste meli orgac?ja se vzdy udelam sama,uz leta a je to fakt bomba,chlapa opravdu nepotrebujunicmene a to zduraznuji,s pritelem,kdyz se milujeme,tak vzdy je to peprny a on dopredu vi,ze nebudu,ze mi to proste nejde.
ovsem orgasmy jsem s nim pri milovani mela,jen ne vaginalni,to ani neznam,abych se priznala,bud me udelal rukou nebo jazykem.
nikdy by me nenapadlo to hrat,to mi prijde pitomy.a tvlaste,ruku na srdce,chlapi opravdu nejsou tak dokonali,aby udelali zenskou,takovych je jen par a to maly procento.
spis oni maj pocit,ze to umej,jo tak to se teda seredne mejlej
takze,shrnme si to,komunikace,poradne se dohodnout a objevovat a hlavne,odvazte se baby,protze cudnou muzete bejt na verejnosti,ale v posteli z vas muzou bejt rajcovni devky.to kdyz pak chlap ma,tak nepotrebuje chodit jinam. a nebojte se experimentovat.na druhou stranu,je li vas protejsek prasackej a vam to vadi,tak mu fakt nedejte.
ale jinak mam chlapy rada,abyste si nemyslely
jo a jakej je vnitrni orgac,ja to vubec neznam,jen ten klitoridarni....popiste
ahojky
neli
| 3. 5. 2009 18:31
ahoj, no je pravda, že o tom asi moc přemýšlím, s tím "zasunutím" no já mám strach, že nepoznám, jestli mu už stojí dosatetenčně a je dostatečně tvrdý, aby to nebylo moc brzo... říkáš, když jsme oba připraveni.. to je ono - kdy jsme oba připraveni? teda respektive on? abych se tomu vyhla, tak se překulím a nechám to na něm.. ale já mám radši, když jsem nahoře.. tak proto se ptám
Bolí ....
Spejlatko
| 2. 5. 2009 11:04
Ahoj..mám trochu podobný problém. S přítelem spíme asi 5 měsíců a také jsem ještě nedosáhla orgasmu..přítele to moc mrzí i když mu říkám, že *** pro mě není to nejdůležitější. .. ale znáte to, pro chlapa to je utrpení, když mě neudělá. Navíc mě to strašně bolí-vždycky poprvé, když do mě vstoupí............. poradíte???l
ahojky
Snoopynka
| 30. 4. 2009 12:37
Pro neli: ahojky, nějak nechápu tvou otázku. Já většinou začínám *** polohou nahoře a nikdy jsem nepřemýšlela nad tím, kdy je "čas zasunout"...Prostě se s přítelem mazlíme a až je to nadoraz tak jdem na to, proto nějak nechápu nad čím přemýšlíš když jste oba připraveni, tak hurá na to
Pro Anette: Ahojky,nepíšeš kolik je ti let, ale já bych si z toho těžkou hlavu nedělala, mě trvalo asi 2,5 roku než jsem dosáhla orgasmu přímo při styku a třeba s prvním partnerem to při styku nešlo vůbec,až s druhým. Chce to myslím čas a trochu praxe a jak už budeš vědět jak na to, tak to bude vp ohodě Hlavně na to tolik netlač, protože čím víc si to přeješ, tím hůř to jde.
Pořád nic...
Annette1
| 30. 4. 2009 10:32
... ahoj,

s přítelem jsme spolu už přes půl roku a spát jsme spolu začali asi po
měsíci chození. Nyní už beru antikoncepci. Problem je v tom, že jsem
ani jednou ještě při milování neměla ***. Polohy měníme a spíme
spolu často.

Přítel je z toho čím dál víc zklíčený, a cítí se neschopný.

Uvolněná jsem, milování mi dělá dobře...ale toho vrcholu pořád nemohu dosáhnout.

Díky A.
nejistý při sexu
neli
| 13. 4. 2009 19:54
ahoj dobří rádcové , takový začátečnický dotaz... vždy jsem provozovala polohy, kdy partner zasouval a pak jsme se premýstili a já byla nahore. V podstatě mi to vyhovovalo, ale zajímalo by mě, jak poznáte, že je čas zasunout. Vyhýbám se totiž tomu, abychom začali polohou - kdy jsem nahoře já,protože si nejsem jistá, jesli poznám, kdy zasunout díky
orsasmus
jaja2
| 7. 4. 2009 19:56
Ahoj je pravda ze je snadnejsi udelat se nahore, ale kdyz jsi dole jde to taky, chce to jenom zvednout jednu nohu, pokrcit ji a zaprit se o partnerovu ruku a trochu u toho podsadit panev, dostanes tak jeho penys presna tam kde je kdyz jsi nahore u me to teda takhle funguje.
čauky
Miky
| 16. 1. 2008 22:14
Aha, tak to jsem si myslela, ale nebyla jsem si jistá, jestli to chápu správně.
Já jsem nikdy neměla *** jinak, než na koníka. Teda samovolně, bez nějakého tření, dráždění apod...
No a počet orgasmů? Měla jsem vyjímečně 2, ale né hned po sobě....
Když už ho mám, tak ten styk už pro mne taky není moc příjemný a musím to pak dělat vyloženě tak, abych se nikde nedotkla klitorisem, to mi je pak hodně nepříjemný. Párkrát se mi ale i přesto, co jsem teď napsala, stalo, že se opět navodil pocit vzrušení a měla jsem druhý ***. Většinou to tak ale není.
Na koníka jsem taky docela rychle. Dřív na mne ale musel muž čekat - teď jsme docela rychle oba, haha, takže to máme buď nastejně nebo já se tam ještě chvilku vrtím To bude asi tím, že máme *** docela dost málo.( ta rychlost).
Lilimi
adelaida
| 15. 1. 2008 14:29
Klid, to já když se udělám, tak taky nemám chuť a modlim se..
panoral
adelaida
| 15. 1. 2008 14:27
Ano, líp si prohlídneš ženu, ale já si prohlídnu kulový a z tohoto pohledu nevypadám zrovna atraktivně.. takže to fakt realizuju při vzrušení, kdy takový věci neřešim. Navíc je to značně náročné. A někteří muži jsou při tomhle hned, tak se to musí protahovat a moje fyzička ale vůůůbec nestíhá..
Polohy
Lilimi
| 15. 1. 2008 11:31
Já mám radči klasiku jsem rada když má chlap na vrh a třeba je trosku drsný...jinak na hoře se udělám hrozně rychle...Mám problém že když se udělám (vždy dřív než přitel) tak mně v ní začne palet a nemám už vubec chut a jen se modlim aby to skoncilo ale pritom milovani zboznuji.... Nevite cim to je? nechapu jak nekdo muže mit orgasmy dva to se mi stalo snad jen jednou
Adelaida
panoral
| 14. 1. 2008 23:19
Tobe se ta polaha nelibi??? Ze ji neuprednostnujes???
Jo tobe se nechce byt cina pri milovani??? Je to pekna poloha ze si lip prohlidnes zenu
panoral
adelaida
| 14. 1. 2008 08:43
No, už sem se ptala jednoho chlapa a ten to prej slyšel jednou. Budu se ptát dál...
To víš, že sem to zkoušela . Já ovšem nebyla na chlapovi ani nepamatuju.. Osobně tuto polohu neupřednostňuju, ale chlapi sou z ní hin, tak co nadělám..
Oprava
berca
| 13. 1. 2008 22:17
Omlouvám se Miky za překlep ve jménu na Niky...
Niky
berca
| 13. 1. 2008 22:15
Trošku jsem experimentovaly... A dosáhla jsem orgasmu při poloze kdy jsem měla nohy na přítelových pažích... Včera jsme listovaly v kamasutře takže pokud najdem ještě nějakou polohu určitě dám vědět.. I když jak jsem na to tak koukama,některý polohy byli mazec... Bych mulesa být buď hadí žena nebo nějaká atletka... Snad se nedolámem
Adelaida-Miky
panoral
| 13. 1. 2008 19:33
To vis to je ta brnenstina smolena cestina s nemcinou dohromady No proste frajtr A tys to neskousela jezdit dopredu a do zadu a pritisknout se na chlapa tak abys on nej drela??Jednak ty tam penys beha po celem otvoru a narazi jak do predni tak do zadni steny v kacence Krasny pocit
Miky dekuji za prekla A v cem ze to mas ty potize????
klitoris
adelaida
| 13. 1. 2008 18:10
Aaale joo, mě to došlo co to bude při tom obsáhlém popisu tření.. Ale to se teda budu muset zeptat všech mužů co znám, jestli to znaj - já se teda přiznám, že nevim, že bych to někdy slyšela..
Adelaida
Miky
| 12. 1. 2008 21:21
Frajtr je klitoris. Chlapi to tak říkaj Zní to hrubě, co? Taky by mne zajímalo, jestli se to zakladatelce tématu tedy povedlo i při jiné poloze. Nějak jsem to asi nepochopila. Já mám *** také jen, když jsem nahoře. Třeba se něco dozvím.
panoral
adelaida
| 11. 1. 2008 14:48
ehm, no já neznám žádnou speciální terminologii pro toto. Jestli teda myslíme to samé.. Ale toto Tvé označení je tedy pro mě úplně a***uální..
:-)
panoral
| 11. 1. 2008 14:45
A jak se to rekne u vas???
panoral
adelaida
| 11. 1. 2008 14:42
"frajtra"??
Chlap dole:-)
panoral
| 11. 1. 2008 14:21

Ahoj vsichni.Taky si lehnu a rad se necham uspokojovat zenou peknou predehrou a pak kdyz si nasedne na mne Akorat jak si drazdi frajtra jezdenim sem a tam tak to pak pout je hubena tak mne boli nad penysem ta kost Ale na druhou stranu za ten vlhky potok ktery mne tece na brycho a koule stoji zatoA pak jazykem ji lizat a to se pak sviji jako had, jak je rozdrazdena Noproste nadhera A clovek musi obcas neco vydrzet vzdyt pochazime s opice
...
adelaida
| 11. 1. 2008 13:02
No, já se ptala, páč v prvním příspěvku říkáš, že dosáhneš orgasmu jen u polohy žena nahoře. . Tak mě zajímalo, jestli se to ve finále podařilo i jinak..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
cudlik
2. 5. 2024 12:35
70398
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video