Proč to tak je? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

proč to tak je?

Diskuze

proč to tak je?
Kugos
| 14. 7. 2009 16:59
POPIS:
Prosím o jakékoliv rady,nebo o popis stavu.Snad Vám to popíšu co nejsrozumitelněji.Jsem teď v hrozné psychické situaci.
Bude to asi na dýl,ale začnu podrobně a od začátku.Jsem sportovec,hraju za jeden tým.Přišel jsem do klubu,kde se kolem motala holka,která se mi líbila.Velmi rychle jsem zjistil že patří k mému trenérovi.Tzn. ruce pryč.Další zjištěním byly 2 děti,rozvedená (ne papírově) a trenér byl tedy ca.2roky nový přítel.Což ji takzvaně zavřelo cestu ke mně,víc jsem to neřešil,jenom se mi líbila a ani jsem s ní vlastně nijak nekomunikoval.

Po roce a půl,jsem tak nějak dostal chuť,že by to mohlo jít na *** (má bohužel pověst lehké holky a dost flirtuje) a zkusil to.Zájem byl oboustraný,i když v této situaci už fakt nevím.Hromada sms,snad denně zchůzky na kafe a samozřejmě se mi přání splnilo.Než se to stalo,trvalo to tak měsíc.Vykládali jsme pořád,zprvu a víc ona,protože nejsem výmluvný a měl jsem i ztrach,aby se na to nepřišlo a nevyhodili mě.Zajímali mě její slova,její život,i když některým věcem jsem nevěřil,zdálo se mi že si vymýšlí.90% náplň ale byla o příteli,říkala že je to blb,nic neumí,hnusák,že chce od něho odejít,protože se hádají... V tomto duchu (povídání si,občas ***) a vše tajně to pokračovalo další 2 měsíce.Bylo mi s ní krásně a nebyl prakticky žádný problém,i když - párkrát jsem ji vytkl,proč mi vykládá,jaký je parchant,když je pak vidím vedle sebe a prakticky bez problémů,žádná nevraživost a protože ji borec okem hlídal,tak poskakovala za ním jako ocásek.Jednou mě to naštvalo tak,večer měl patřit mě a jí,že jsem se šel opít,tam zlíbal cizí holku.Vědela to hned ráno,situaci jsme si osvětlili a pokračovalo to dál.

Po sezoně jsem se musel vzdálit 100km,ale byl jsem schopen kdykoliv přijet. V té době nabrali na intenzitě sms,chat.Stávalo se,že jsme propsali celý den od 8h rána do 21h večera (ca 1000 sms za měsíc a tuny chatu).Dojížděl jsem jak jen to bylo možné,pořád tajně.To už ale ve mně kvetlo něco,s čím jsem nepočítal a prakticky celý život to odmítal.Začal jsem ji mít rád.Do té doby jsem ještě nebyl opravdově zamilovaný (26let),důležitější pro mě byla škola a sport.Z její strany už taky dlouhou dobu (tak 2 měsíce) přicházeli slova jako miláčku,mám tě ráda,což mi hodně lichotilo jen do doby,než oslovila jejího kamaráda "lásko jak se máš".Samozřejmě jsem ji to vyčetl,že to pak nemá asi ten pravý význam,připojil jsem vyčitku že kouří a sem tam pije.To byl trochu rozkol,že jenom moralizuju a poučuju.No ale pokračovalo se dál.Holku už jsem měl dost rád ale úplně to samé necítil od ní,i když ve slovech to bylo-co děláš,jak se máš,mám tě ráda...ale např. pocelou dobu ji prakticky nezajímala má rodina.Je moc,co jsem toho nevyjádřil ale to nejdůležitější snad.Párkrát nastala situace,kdy holky které měli zájem se se mnou bavit,celkem sprostě a okamžitě odhání.Další důležité pozitivum bylo,že to "prý" prozradila nejdřív bratrovi a pak mamce,že má "kamaráda." To už máme za sebou přes 4 měsíce.

Od tohoto podrobně popsaného okamžiku to šlo z kopce:
Po přetrvávajících zprávach jak se hádají,že neví jak se ho zbavit (chtěl jsem ať odejde sama,že se do toho nemůžu míchat,chtěl jsem prostě ať je to opravdové,ať se rozhodne nezávisle na mě) jsem ji chtěl vidět a že za ní teda dojedu a někde půjdem.Ve čtvrtek,po sms je s ním konec,jsme se domluvili že v sobotu dojedu a někde půjdem,ale! neslibuje mi to 100%.Ještě v pátek večer ano jdeme.V sobotu ráno ano,ale pořád to není 100%,tak jsem se na večer sebral a jel,aniž bych to oznámil,bylo mi totiž něco divné.Pár minut před dojezdem jsem naoko napsal,jak to vypadá,jestli mám vyjet...prý že ne,že to nevyjde...odvětil jsem,že jsem ve městě.Následovalo milion výmluv,tak jsem celkem nadrzo navštívil trenéra.No komunikace ona-on celkem normální.Venku jsem ji pak osobně řekl ať si vybere.Myslel jsem,že ji zabiju,protože lež nesnáším a upozorňoval jsem na to.

Bohužel od této chvíle nastal opak,tedy přesně to,co by se stát nemělo,měl jsem ji rád ještě víc.Dojel jsem hned druhý den,zlomený.Olmluvil se a s brekem /bohužel/ ji vyznal lásku.Týden opět norm. komunikace.Pak jsem začal jsem na ni trochu tlačit,ať se rozhodne,jenomže to už byly odpovědi nevím jak to bude,dej tomu čas.Tak jsme teda psali dál.Nechtěla to ani ukončit,viděli jsme se už minimálně,přicházeli výmluvy že není čas,moc práce.Ptal jsem se jak to vypadá s přítelem,odpověď byla stejná,hádáme se... Na jednu z mích otázek,už jsem si dával pozor a moc toto téma netvíral přišla odpověď,že zůstane s ním.To mě popudilo,ale měl jsem ji rád snad ještě víc.Ptal jsem se jak je to možné,když 3-4 měsíce slyšíte jak Vás miluje a s ním to není možné vydržet? Od té doby mi chodí sms že je všechno ok,že se papírově rozvádí a bude si brát jeho.

SHRNUTÍ:
- já VŠ,ona VŠ
-přítel o 10 let starší,já 1,5 mladší
-studuji,přitel pracuje
-jedná se o ca 6 měsíců
-ca první 3 měsíce jsem její slova mám tě ráda..,odmítal,necítil jsem se na to starat se o rodinu
-ca poslední 2,5 - 3 měsíce jsem ji opravdu miloval a až do dnes (7 měsíc)
- 2 měsíce z toho šílený stres,že o ni příjdu,což se prakticky stalo
-když jsem si to po sobě přečetl,chybí tam dost toho vábení,které jsem slýchával
-vypsal jsem vlastně jenom chyby,ve kterých to mohlo být (líbačka,nenadála návštěva a mé chování potom),snad slova běžné komunikace a obdivu - pěkná,krásná a mám tě rád neuškodí
-případám si jako blázen,připadalo mi že si dělá srandu,až nezdravě si ji omlouvám a nevadí mi na ní nic
-nezmínil jsem že ač jsem se zamiloval poprve a opravdicky,tak ***uálních partnerek bylo až dost

OTÁZKY:
Jde ji získat zpět? Je normální podvádět přítele,manžela a mít spokojený vztah? Komunikovali by jste s někým intenzivně 16h denně po 4 měsíce a nebylo to nic víc než sranda,***?

PS:Je toho mraky,co jsem nenapsal,ale je lepší pak konkrétně doplňovat.Už jsem to řešil na jednom web,bylo málo odpovědí,tak zkouším zde.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
cudlik
3. 5. 2024 15:54
70400
helena.07
3. 5. 2024 14:45
11856
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video