Dva muži - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dva muži

Diskuze

expritel
martinih
| 9. 2. 2009 19:15
ahoj holky, vim o super strance na darky... a pokec o pritelech...

www.darkyexpritele.cz
je to tak
Mirek
| 18. 7. 2008 11:43
Vidíš preto ani ja nehľadám kontakt na svoju bývalú priateľku, lebo sa bojím tej bolesti. A možno tiež by som cítil niečo viac ako priateľstvo a nechcem ničiť dnešný stav. A na ten spev sa chystám od septembra to znova skúsiť.

Ahoj M.
pro Mirka
monaalady
| 18. 7. 2008 11:01
Ahoj,
rozumim ti, že být stále doma je asi někdy těžké. Chápu, že děti zaberou hodně času, ale přátel se vzdát nesmíš. My se chodíme s přítelem bavit společně ale někdy jdeme každý sám. Přišla jsem takto o několik svých přátel, když jejich partner vyžadoval, aby byli stále doma. Nezlob se, ale to já pokládám za totální hloupost a vztah to určitě neutuží. Každý přece někdy potřebuje vypnout a poklábosit. Zkus si o tom s manželku promluvit. Co se týče mě, je to komplikované. Jsem ráda, že se mnou chce být stále v kontaktu, na druhou stranu je to pro mě těžké. Já mám pro něj dost slabost a nedokážu ho brát prostě jako kamráda. Proto mu sama napíšu, odpovím pouze když napíše on. Vím, že kdybych chtěla mohli bysme být v kontaktu více, i se scházet, ale to bych se akorát trápila. On to spláchl, našel si jinou a je v pohodě. Já se sice vrátila ke svému prvnímu příteli, ale bylo to těžké rozhodování. Měla jsem ráda oba a proto mám pro něj takovou slabost. On ani netuší co cítím, když jsme se rozcházeli, řekla jsem mu sice, že je mám ráda oba, ale asi si myslí, že už mě to dávno pustilo.
pre monaalady
Mirek
| 18. 7. 2008 10:03
Ahoj !

Na veľkú bolesť sa nedá asi nikdy zabudnúť. Určite si na seba z času na čas spomenieme - vravím za seba. Viem, kde žijú jej rodičia, ale nevyhľadávam ich. Nemám na ňu žiadny kontakt, odriekam si to, aby ma to nelákalo napísať jej. Je vydatá to viem, žije v inom meste, ja som ženatý a poviem pravdu bojím sa hľadať tento kontakt, neviem čo by to so mnou spravilo a nechcem ublížiť svojej dobrej manželke. Súčasný vzťah mám usporiadaný 14 rokov, máme 4 chlapcov, dá sa povedať sme šťastní. Ale priznám sa, že som si život v manželstve predstavoval naivne trochu inak - asi že budem pokračovať v potulkách po horách, po ľuďoch, po svete - spieval som klasiku v zbore, s ktorým som chodil po Európe, po festivaloch, po súťažiach. Pri malých deťoch a vyťaženosti v práci som s tým musel skončiť. Manželka je priam fyzicky závislá od toho, aby som bol čo najviac doma. Mne chýbajú kontakty - pred manželstvom som mal priateľov po celom Slovensku i na Morave. Ale dosť o mne. Teraz Ty : chceš ? byť kamarátkou svojho bývalého ? On Ti píše a Ty jemu tiež ? Ak si máte čo povedať a nevadí to Vaším súčastným partnerom, tak to je výborné. Lebo niečo si mu určite dala zo seba a on to nosí v sebe ( ak chce ) a naopak. Čiže keď sa stretnete, akoby ste našli kúsok seba.
Zatiaľ toľko M.
pro Mirka
monaalady
| 17. 7. 2008 09:10
Znám víc lidí, co se nemohli dlouho rozhodnout a i když to pak nakonec
udělali, měli v sobě i toho druhýho, aspoň nějaký čas ano. Kamarádka s
tim tak dlouho bojovala, že nakonec nemohla zůstat ani s jednim a
vyřešil to až někdo třetí. Takže jsi si jist Mirku, že ona odešla a už
nikdy na tebe nemyslela a byla s nim 100% šťastná? Nenapsala někdy? Ten
můj mi píše stále. Má sice známost, ale chce být kamarád.
pre Sajrajta
Mirek
| 17. 7. 2008 07:58
Máš pravdu s tým oslovením, ospravedlňujem sa. Si dosť nekompromisný - buď biele, alebo čierne. Nikdy si nikomu nič neodpustil - nedal mu druhú šancu ? Je dobré dať ľuďom druhú šancu - dokonca si myslím, že aj tretiu. Na 4-krát by som s tým sekol už aj ja. Myslím si osobne, že Ti nie je všetko fuk a na ľuďoch Ti veľmi záleží, aj keď to z Tvojich príspevkov tak nevyzerá. Prečo si to myslím ? Z množstva Tvojich príspevkov ! Asi hľadáš sám seba. Je to dôležité poznať sa.

M.
Jsem Sajrajt
Sajrajt
| 16. 7. 2008 16:38
To mě neznáš. A nebo jsem nebyl "naozaj zaljubený" když se mi stalo něco podobného. Poslal jsem jí k čertu a kufry poslal poštou. To víš, že mě to bolelo. Vnitřeně jsem trpěl víc, než ona. Ale tak je to vždycky. Já pálím mosty. Bolí to, ale jedeme dál Prosila, plakala, ale nikdo už druhou šanci nedostane Protože nevěřím, že se lidé v krátkém časovém horizotnu ( po 3 roky ) změní! Co myslíš, za čas by si našla "toho druhého" a ty bys byl "ten původní", nebo třeba ne, ale já už bych jí nevěřil. Vůbec není o čem diskutovat. A kdyby ti kluci s Monalady byli jako já, dostala by kopačky od obou a bylo by po problému.
pre sajrajta
Mirek
| 16. 7. 2008 15:58
Ahoj !

Myslím, že ak niekoho naozaj miluješ, môžeš ho poslať iba do neba.
M.
pre 999
Mirek
| 16. 7. 2008 15:57
Ahoj !

Myslím, že sme obidvaja boli strelci.
M.
...
Sajrajt
| 16. 7. 2008 15:44
Já zjistit, že má dalšího, tak ji pošlu do hroucích pekel..
:-))
999
| 16. 7. 2008 15:30
Hmm, krásný, i když to samotne rozhodnutí bolí..na srdci a na duši. Ale některý krásný věci zažiješ jen parkrát za život a rád na ně člověk vzpomíná. Člověk často hledá, co nemá a srovnává. Co jste byli za znamení - kombinace, pro tie bláznivé nápady ...???
je to ťažké
Mirek
| 16. 7. 2008 15:12
Ahoj !

Ja som prežil podobnú situáciu, ale z opačnej strany - bol som ten druhý - kratší vzťah. Ako chlap som vhupol do tejto situácie tak, že priateľstvo s jedným dievčaťom prerástlo do vzťahu - asi vtedy keď aj ona mala krízu s niekým predo mnou - čo som ale ja vôbec netušil. Bol som s ňou šťastný. Po určitej dobe - 3/4 mesiacoch som si ale všimol bočenie mojej priateľky, vyhýbaniu sa - vyhováraniu sa, že nemá čas - mala čas pre toho druhého - teda prvého, ktorý bol predo mnou a ku ktorému sa začala vracať asi ako Ty. Bolo to hrozné, keď som sa to dozvedel. Rozhodol som sa o svoju lásku bojovať - vymýšľal som pre nás zaujímavé výlety, túry, zbierali sme lesné plody, navštevovali zaujímavé miesta, proste organizoval som pre nás čas s tým, že som vedel, čo nás spolu baví - a boli sme spolu šťastní . Ale predchádzajúci ***uálny pomer mojej priateľky bol veľmi silný. Trpel som pri tom pomyslení jak pes - my sme ***uálne spolu nežili. Povedala mi to tak, že s tým druhým spolu intímne žijú - ja som bol pripravený nadviazať tieto vzťahy po sobáši, ako mi kázala moja viera. Moja priateľka si nevedela medzi nami dvoma vybrať. Ja som jej bol bližší aktivitami, spoločnými záujmami, ten druhý intímne. Kto rozsekne tento uzol ? Ja som jej po dlhom vnútornom boji povedal, že sa oslobodzujem od toho všetkého, že je z mojej strany úplne slobodná a voľná a nič si voči nej nenárokujem, nech sa rozhodne ako chce, prijímam to od nej, dokonca sa jej vzdám, hoci paradox - veľmi som ju miloval. Moje slová ju vnútorne oslobodili, spadla je zo srdca ťažoba a ... Odišla a nikdy viac som ju nevidel. Prešlo 16 rokov, som teraz šťastne ženatý, ale kúsok srdca mi vytrhla a odniesla so sebou - chýbajú mi jej bláznivé nápady, inšpirácia v živote, chuť robiť niečo šialené. Teraz sa mi zdá, že tak viac - menej len vegetujem. Cítim ( poznám mesto kam odišla a vedome sa mu vyhýbam), že sa jej stalo možno to isté.
Preto Ti radím - kto je pre Teba inšpiráciou v živote, s kým sa nikdy nenudíš (nemyslím *** - ten sa dá naučiť, vycvičiť), kto Ti dáva do života tú neopísateľnú ľahkosť bytia, tajomno druhej bytosti, žasneš spolu s ním nad svetom - myslím, že to je ten pravý.

To je zatiaľ všetko
dva muži
monaalady
| 14. 7. 2008 10:55
Chodím 7 let s klukem. Loni jsme měli krizi a já si
našla jinýho kluka. Po čase jsem se vrátila k prvnímu, moc mi chyběl, ale
myslela jsem si, že na ten románek rychle zapomenu. Jenže to nejde, a přestože
už je to poměrně dlouho, často se přistihnu jak na něj myslím a když ho potkám,
tep mi vylítne. Rozhodně nechci současného přítele opustit, miluju ho a chci
s ním žít, navíc v době kdy jsem byla s tim druhým jsem na něj stejně
stále myslela. Ale prostě mi ten druhý, se kterým jsem krátce byla, občas
chybí. On mi někdy napíše, ale já se mu snažím vyhíbat. Doufala jsem, že budu teď šťastná tak jako dřív než jsme měli krizi a
toho druhého hodim za hlavu, ale tak nějak to nejde. Zažil tohle někdo a jak
z toho ven?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
6. 5. 2024 13:35
70432
♥Jarka*Alice♥
6. 5. 2024 12:18
11866
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video