Rozchod - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

rozchod

Diskuze

expritel
martinih
| 9. 2. 2009 19:11
ahoj holky, vim o super strance na darky... a pokec o pritelech...

www.darkyexpritele.cz
smsky
n
| 3. 12. 2008 21:18
Ahoj Barunko,
sice jsem nečetla celou tuhle diskusi, takže jsem možná úplně nepochytila souvislosti, nicméně z toho, co tu zmiňuješ, mi přímo bije do očí, že neustále všechno řešíte přes smsky... Chápu, že jste spolu teprve krátce, kdy chce člověk tu druhou polovičku kontaktovat neustále, nicméně když si vzpomenu na začátek svýho vztahu před pár lety, tak jsme na mobilu rozhodně takto neviseli a šlo nám o to, být spolu fyzicky. Upřímně řečeno asi neznám funkční trvalejší vztah, kterej by takto "visel" na smskách. Smska a vůbec tyto virtuální komunikace strašně zkreslují, kromě textu chybí veškerý složky komunikačního aktu (tón hlasu, tempo řeči, výraz v očích apod.), takže v podstatě nikdy nevíš, jestli to ten člověk myslel upřímně apod. Navíc je smska tak zatraceně krátká, že pomocí ní nevyřešíte ani banálnější problém. Z mojí zkušenosti - vždy, když jsme něco řešili přes smsky jsme se nepohodli, přítel třeba dlouho neodepisoval, tak mě napadlo, že se třeba urazil, kdežto on se mu vybil mobil apod. Díky bohu už smsky dávno používáme jen jako prostředek, pomocí něhož se domlouváme, kde a kdy se potkáme fyzicky. Myslím, že vaše virtuální komunikace je to, co vám vztah dost bourá, zkuste si o všech problémech a nesrovnalostích popovídat osobně a uvidíš, že se vše vysvětlí daleko rychleji, takhle se do toho jen zamotáváte a nevíte ani jeden, na čem jste.
Držim palce, Lucka
to nedokážu
barunka1985
| 3. 12. 2008 20:44
to neumim, hrozně dlouho jsme si psali, jsem na to zvyklá. nechci to takhle úplně skončit všechno.
tu středu jak psal at napíšu, jsem mu psala večer. v pátek jsem mu psala at dobře doletí domů, tak to psal pak večer že je doma. na to jsem mu psala v sobotu a on psal v neděli jako co dělám. já měla rozepsanou sms v pondělí dopol, ale pak jsem si říkala co jako bych mu měla psát. když jsem přišla ze školy čekala mně sms od něj, že jako co to že nepíšu a co dělám. tak jsem mu psala. večer jsem měla šílenej den v práci, tak to jsme si psali.
včera odjel. kamarádka mi včera říkala že když jako se diví že mu nepíšu tak na tom asi něco bude a říkala at mu napíšu, jen tak., tak jsem mu psala v noci a on odepsal dnes, že dojel v pořádku a kam dnes jede.
...
kalkulka
| 27. 11. 2008 09:15
A není lepší to ukončit z tvojí strany? Takhle se zbytečně trápíš. Když to ukončíš, bude ti blbě, vybrečíš se a pak se budeš cítit lépe. Takhle se v tom jen motáš :(
barunka1985
| 26. 11. 2008 21:57
píšu jen rychle.
v neděli jsem mu napsala naposled.
on psal včera večer a já nic. dnes psal jako zda s ním nemluvim a na konec sms, prosil at napíšu.

někdo vyše tu psal jako že kdyby mi řekl konec a pak už nic zda by to bylo lepší.
já v ten pátek odcházela s tím že je konec, on to řekl já to vzala a ano odcházela jsem s pláčem. ale právě myslim že on to říct nechtěl, tak proto pak psal a ano tim to pro mně bylo těžší.
a tim že já mu v neděli napsala něco co jsem neměla on podle mně takto reagoval.
...
kalkulka
| 24. 11. 2008 15:13
Taky si myslím, že tě tím chce jen "utěšit" ale rozhodl se že s tebou být už nechce. Ber to jako definitivní rozchod a už ho fakt nekontaktuj. Jen tím shazuješ sama sebe, nikam to nepovede. Když ho nebudeš kontaktovat, vylížeš se z toho a časem někdy třeba budete kamarádi. Pokud mu pořád budeš psát atd. tak nebude ani to přátelství. Je to těžké, vím, tak se drž, ale asi bys měla vědět i názor nezůčastněných.
...
Maarty
| 24. 11. 2008 13:01
Když člověk něco CHCE, tak hledá způsob, jak to zvládnout, jak překonat všechny překážky, cestu, kterou by to šlo.
Když člověk NECHCE, tak si ty překážky hledá, hledá si důvody, proč to nejde.
Připadá ti, že tvůj bejvalej chce, anebo nechce?
A jesli nechce, tak je rozhodnutej, jeho názor nezměníš, ani tim, že mu budeš psát a volat.
A proč ti řiká všechny tyhle věci? Sice řikáš, že ti to ubližuje, ale představ si, že by ti řekl narovinu- hele, končíme, nechci s tebou už bejt, nechci tě vidět, nepiš mi, nevolej mi, nech mě oddychnout, mam toho dost.
Neublížilo by ti to mnohem víc?
Já vim že to bolí, že se trápíš, ale neboj, časem se z toho dostaneš, uvidíš, že si najdeš někoho, s kym budeš šťastná, s kym si budete rozumět a bude všechno zase krásný.
Teď to chce jen tu sílu, vyrovnat se s tim.
Držim palečky.
barunka1985
Kloa
| 23. 11. 2008 23:00
Taky si myslím jako vozlenka, že ví co chce, ale nejsi to ty. Je to smutné když se bije láska, beznaděj a zoufalství, ale takové věci se někdy v životě stávají. Uvidíš, že časem to tak tragicky neuvidíš, jenže teď máš pocit, že se za to co chceš ty musíš rvát. Ale u něj si to nevydupeš, jen se to tím smskováním a telefonováním zhoršuje. To přejde a pak si řekneš jak ses mohla tak ponižovat.
To co píše, píše asi proto, aby tě ukonejšil, prostě pocit, že to "potřebuješ slyšet". Ale on sám cítí, že to není ono a pokud jste si neudělali nic vážného, tak je i pochopitelné, že tě má rád.
Neboj, zaručuju, že ten další bude zase o něco lepší
ale
barunka1985
| 23. 11. 2008 22:03
proč mi tedy volal v ten pátek po tom? proč mi řekl že myslel že to je napořád? proč říká že mně má rád? neříká to přece jen tak když ví že mi tim víc ublíží ne
proč říká že čas vše ukáže.

tomu já nevěřim, třeba si to uvědomim časem ale ne ted.
Barunko,
anonym
| 23. 11. 2008 22:01
já si myslím, že on ví co chce, jenom to nejsi ty. Neuměl ti to říct naplno.
ale
barunka1985
| 23. 11. 2008 21:55
vim že jsem hloupá
ale zase si říkám co on psal a říkal.
asi to vypadá že ho pronásleduju a proto mu volám, ale já za tim nic nehledala, nevolala jsem abych ho přemlouvala a to že mu napíšu snad tolik nevadí.
ted mu psát nebudu, zítra odjíždí a pak letí do německa.
mám ho ráda to není jen tak, ještě jednomu setkání se neubráníme a vim že ani jemu to není jedno.

vim že to myslíte dobře, ale já si neumim vyrvat srdce.


jsem pitomá at si tu každej o mně myslí co chce, jenže málo kdo ví jak člověku je když má rád a tomu druhýmu není ukradenej, jen on ted neví co chce.
ano bylo tam to ošklivý a přes to on se nedokáže přenýst.
Barunko,
anonym
| 23. 11. 2008 21:47
tohle nikam nepovede, pokud sama nebudeš chtít, chlapi nemají rádi, když je někdo dusí a pronásleduje. Seber veškerou svou sílu a hrdost a nech ho odejít.
jenže
barunka1985
| 23. 11. 2008 21:43
já prostě vim že na něj budu čekat.
volala jsem mu chtěla jsem mu to říct ale nechtěl, tak jsem napsala sms,svůj názor na to protože s tim nesouhlasim co napsal.
psát mu nebudu budu jen čekat.
kamarádili jsme se dva a půl roku, nechci to zahodit.
věřim na jednu stranu že mně má rád, i když kdyby měl tak tohle neudělá.
Barunko
anonym
| 23. 11. 2008 21:41
láska nejde vynutit, ta buď je a nebo není. Musíš se s tím smířit. Nevolej , neposílej SMS a hlavně se ho nepokoušej citově vydírat, bylo by to strašné pro oba dva. Stejně jsem radila synovi a věř ,že to přešlo a zůstali s dotyčnou dívkou přátelé. Já vím, že je to těžké, dej prostor své bolesti a nech ji odeznít.
ale
barunka1985
| 23. 11. 2008 21:36
ale já chci jeho, budu čekat vim že budu čekat.

jsem pitomá vim to, ale jsem taky ten kdo má rád
Barunko
anonym
| 23. 11. 2008 21:29
neumíráš, jenom umírá něco v tobě, ale věř mi, ono to přebolí a zrodí se znovu.
umírám
barunka1985
| 23. 11. 2008 21:22
barunko moje milovana ja ti neporadim co delat,na to zadny recept neexistuje,v patek jsme se rozesli a ja uvidim co udela cas,mrzi mne ze ti musim ublizovat.moc mne to mrzi,ale nechci ti ublizit jako lukas,ktery neustale neco sliboval,neklapalo nam to a kdyz ses snazila vydrzelo ti to 2tydny,ted by ses snazila vic ale za mesic by to bylo vse jako driv.mam te moc rad barunko ver mi


ted k tomu nemám co napsat, jemu jsem teda odepsala ael jsem vyřízená...
barunka1985
| 23. 11. 2008 19:34
umírám
...
kalkulka
| 23. 11. 2008 18:09
Tak to jsem asi nepochopila co je za problém. Pokud píše volá on, tak zájem má, ne? Každopádně jsem si všimla, že jsi mu hodněkrát spíš psala a volala ty. Tak bych to omezila na minimum a už bych se k tomu stavu, kdy jsi mu psala několikrát za den ty nevracela. Chlap má pak pocit, že ho pronásleduješ.

Jestli jsem blbě pochopila co jsi psala, tak promiň, učím se na státnice a už mi z toho "hrabe".
ne
barunka1985
| 23. 11. 2008 15:36
no možná to tak přijde ale pravda to fakt není.
psaní jsem hodně omezila, a vůbec mu sama od sebe nevolám.

tim že jsem se s ním chtěla sejít jsem ho asi zahnala do kouta,ale on souhlasil a pak to byl naopak on kdo volal a kdo ted píše!!!
...
kalkulka
| 23. 11. 2008 15:29
No, mně připadne, že ho strašně stíháš, chudák se nemůže ani rozhodnout a udělat si jasno v hlavě. Tak nějak mi připadne, že mu pořád píšeš, voláš, tak ho nech žít, dej mu pár dní klid a uvidíš, jak se k tomu postaví a co udělá. Třeba tě překvapí.
asi
barunka1985
| 23. 11. 2008 13:12
asi se tu projevuje moje naivita, to že jsem mladá a nevim co všechno.

jenže lásce nedokážu poručit.

v jednom díle House bylo že chlap tvrdil že ztratil paměť, aby zapomněl na svoji lásku.

já vim že to jen tak nepřejde, neumim ho vyrvat ze srdce. sice jsem s ním byla jen 7měsíců, ale znali jsme se 3 roky, což je docela dost.
díky za příspěvek
barunka1985
| 23. 11. 2008 13:10
nechci ho ztratit, chci být s ním.
mám pocit že on se mnou taky, jinak by se choval jinak, nepsal by mi pořád že mně má rád.
pokud by to chtěl skončit tak neříká že si o tom promluvíme, pak by přece nevolal. ani já jsem to nečekala.
myslim že je úpřímný dost, ale že v ten pátek mi to řekl jen proto, aby něco řekl, že nebyl až tak úplně rozhodnutej.

věřim že to co řekl myslel vážně, že to neřekl jen tak.

třeba mám růžový brýle nebo tak já nevim. jsem pitomá

vim že o něj moc stojím a mám ho ráda.
pro barunku1985
Snoopynka
| 23. 11. 2008 10:22
Ahojky, přečetla jsem si tvůj příspěvek a řeknu ti to asi takhle i když to bude znít možná trošku hnusně: já měla přítele, se kterým jsme si strašně rozuměli, trávili jsme spolu spoustu času o prázdninách, protože je taky student...Čím víc času jsme spolu strávili, tím víc nám to spolu vyhovovalo, bylo to prostě skvělé. Problém nastal, když začla škola - já Praha on Ostrava...Byli jsme spolu čím dál tím míň, ale když jsme spolu byli bylo nám fajn.On taky jednoho dne přišel a naprosto na férovku mi řekl,že to takhle prostě nejde, že mu to tak vůbec nevyhovuje, že na mě nemá čas a nechce abych se trápila...Mluvil asi 2 hodiny..ale taky poslední 2 hodiny..Řekl,že svůj názor nezmění a že se nemám pokoušet ho přemlouvat..Že ví, že mi moc ublížil, že mi taky říkal že je to napořád, že mu strašně vyhovuju...Ale že mu na mě mco záleží a že mu nejsem jedno, ale že takhle to prostě nejde...A to byl konec..Já to zkoušela ho nějak přemlouvat, protože tohle mi přišlo jako dost zbytečný rozchod...Ale co jsem tím chtěla říct, když jeden nechce, tak prostě nechce a nepřemluvíš ho ničím, ani řečmi o tom "co bylo,jak to bylo,co říkal a neříkal"...Možná je tvůj přítel méně upřímný nebo tě nechce zranit a tak ti to neřekne narovinu jako ten můj..Nevím co víc bolí, ale já už mám aspoň jasno, i když se s tím špatně vyrovnávám...ale zase vím, že už je prostě konec...Tady tohle vaše "dohadování" jestli jo nebo ne vás podle mě trápí o hodně víc...Radím Vám to nějak rozseknou..pokud chcete oba, tak ale na 100%...jestli nechce jeden, nemá to cenu a na 100% to ukončete...Přeju ať to dobře dopadne, třeba líp než u mě Pa Terka
tak znova
barunka1985
| 23. 11. 2008 09:15
tak jo po dlouhý době píšu.v tom týdnu ještě psal že mně má rád, že se mu stýská a že na mně myslí.
v pátek přijel já mu volala a mluvili jsme, pár věcí si řekli a on že se ozve v sobotu,že sem pojede,pak psal at nebrečim že mně má rád.
psal ráno proč nám to jako nemůže klapat, že mu tam je smutno a tak,ale nepřijel, já mu volala ale nebral to. pak psal že jde i o mně, že on má pocit že já nebyla šťastná. v neděli psal že ví že o něj stojím, že ho mám ráda, ale že potřebuje týden dva,že oba víme že vztah nebyl ideální. ořvala jsem to vůbec jsem nevěděla jako co dělat. v pondělí jsem šla do práce vzít si dovolenou a psala jsem mu že mi chybí a že odjíždim. on psal že mně nechce trápit, že jako co mu vadilo a tak. že mně má rád. pak mi pro něj přišlo dvd tak z toho byl překvapen, že nečekal že bych ho sháněla. odpoledne mi psal at nebrečim že mně má rád.
navečer jsem jela k němu, koupila jsem 7růží jako 7měsíců co jsem s ním, vytiskla nějaký obrázky, napsala vzkaz a že to dám na auto, ale ouva, ono tam nebylo. myslela jsem že odjel, ale chvíli před tím psal že je doma a maká, pak přijel, já to dala na auto a šla na bus, cestou jsem mu psala sms kterou to v noci napíšu, aby to ráno našel. psal po 19 že to našel, byl unešenej,že mně má rád, že to pro něj hrozně moc znamenalo co jsem byla schopna udělat, že ty růže řekli hrozně moc.
v úterý odjel a já taky. psal ve středu že si toho moc váží. v pátek jsem se vrátila, psal jen tak normálně. v sobotu psal že mně má rád, já měla šílenou depku. v neděli psal ale jao stylem že mu vadí že píšu,ale pak jako že mu to nevadí. v úterý psal znova že mu nevadí že mu píšu, že to nezakázal. já mu nedokážu nepsatm, dokázala jsem to když jsem k němu nic necítila ale ne ted, píšeme si 3 roky.
středu a čtvrtek jsem mu nepsala, až v pátek, že s ním chci mluvit, že v pondělí máme objednaný místa na jednu akci a tak. psal odpol že jako kde je a já tam šla. klepala jsem se hrozně. venku mi jsme se bavili, já že nevim co dělat, že jsem na dne a on jako že to chápe, a já že nevim zda čekat nebo ne a on at teda asi nečekám, začla jsem brečet a on jako mně chtěl pohladit. říkal že se ani jeden nezměníme, odcházela jsem s brekem.
v 17 sms, že mi nechtěl a nechce ublížit. pak mi volal, já ale byla v práci tak jsem mu volala zpět a on že mi volal a psal, že mu to je líto,že mi nechtěl ublížit. že mně má rád,že se mu stýská a tak.
povídla jsme si já brečela, on mi přišel taky že brečí, že na to nezapomněl, že to je těžký i pro něj. pak řekl že myslel že to je se mnou napořád, že už nehledá někoho na měsíc.
já to nečekala.
proč to nejde když já ho mám ráda a on mně že nemůžeme být spolu, on mi neodpustí to co bylo.jenže to nebylo nic hroznýho, já ho nepodvedla i když si ted připadám tak.
prostě nevim co dělat, psal pak že mně má rád.
nechci ho ztratit.
vim že pro jedno kvítí slunce nesvítí, ale on to vlastně řekl za mně, že se mnou chtěl být napořád

já ho mám ráda a chci být s ním
Barunka
Lakysek
| 5. 11. 2008 21:35
Ahojky, dokážu si představit, jak se tedkom cítíš. Znám ten pocit, když nad člověkem visí rozchod a zároveň se mu zdá, že na tom nese vinu hlavně on sám... Taky jsem to zažila a o to víc sem se snažila o jeho záchranu.

Dneska jsem už snad (doufám) moudřejší. Vztah je o dvou lidech a chyba většinou není jen v jednom z nich. I když to tak člověku někdy připadne. Podle mých zkušeností mu není dobré psát - nech ho vydechnout. Jedině tak bude mít čas si v hlavě srovnat, co vlastně chce. Může si uvědomit, co ztrácí, a ozve se sám... A kdyby se náhodou neozval, tak opravdu není důvod věšet hlavu Je třeba otevřít oči, abys nepropásla někoho, s kým budeš šťastnější Asi si ted myslíš, že on je ten nejlepší a že štastnější s nikým být už nemůžeš, ale to je opravdu jen pohled zamilovaných očí Myslím, že dost z nás ti může potvrdit, že si to po rozchodech taky myslelo, a přesto potkalo někoho, kdo byl ještě trochu lepší

Tak držím palečky, aby to pro tebe dopadlo, co nejlíp
barunka1985
Kloa
| 5. 11. 2008 19:17
Přece když někdo musí do práce, tak to nejde jen tak odvolat? I když nevím co má za práci, tohle těžko soudit. Neznám přesně tu situaci.

Tak každý vztah má své nahoře i dole, jen toho dole nesmí být moc a nesmí to být vážné věci (násilí, ponižování, ...). A aby vztah fungoval, tak v něm musí být šťastni oba.
Ujasněte si co od svého vztahu chcete
...
barunka1985
| 5. 11. 2008 19:00
jenže já věřim ještě trochu tomu že spolu zůstaneme, že si promluvíme a budeme spolu.

ale já to nechtěla jako důkaz aby tu zůstal, věděla jsem že odjede i on to pak psal, ale napsala jsem at zůstane.
vyřešilo nevyřešilo asi ne, možná by jsme byli spolu ted a ne až v pátek
barunka1985
Kloa
| 5. 11. 2008 18:46
Ale za to se nemusíš omlouvat.
Jen ti tady lidé dávají takový pohled, který asi momentálně nejsi schopna vidět. Je to pochopitelné, protože tě chce opustit někdo, koho máš moc ráda.
Tak to prostě nechodí, když musí do práce, tak musí a jen kvůli nějakého důkazu, o kterém si sám není jistý, přece nezůstane doma. Vyřešil by tím něco?
ten odjezd
barunka1985
| 5. 11. 2008 18:40
ja ten odjezd neřekla jako podmínku, stýská se ti tak nikam nejezdi, to vůbec, právě že vim že musí jet.

omlouvám se ale asi jsem to tu špatně napsala, protože jsem tu asi čekala něco jinýho z vašich reakcí.
tak se omlouvám

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
anzelen
6. 5. 2024 18:08
11867
Elsa
6. 5. 2024 16:12
70434
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video