Mám hlídat přítele? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Mám hlídat přítele?

Diskuze

...
kalkulka
| 4. 1. 2009 20:03
Jojo, rozhodla jsem se to dál řešit tak, jak jsem to dělala doteď. Pokud by se mi chtělo, tak bych šla, jinak volím variantu ať si to raději užije beze mě.

My se vídáme málo, tak jednou za 2-3 týdny už 4 roky a problém jsme s tím neměli. Kdybysme chtěli, tak se můžeme podvést i tak, naštěstí nechceme ani jeden.

Jinak za půl roku už spolu budeme bydlet v jednom městě, jednom bytě, tak nějaký večer už nás nezabije. Teď byl přítel taky 5 dní na horách beze mě, já se potřebovala učit nijak nám to neublížilo. Pravidelně mi volal a zajistil další pobyt na horách i se mnou, aby mi to pasovalo... a to mi taky říkaly ostatní, ať ho jet nenechám. Tož tak. Mějte se a dík za názory.
kalkulka
Lakysek
| 2. 1. 2009 19:56
Kalkulko, pokud mu věříš, věř mu i nadále. To že tvoje kámošky mají špatný zkušenosti přece neznamená, že jsou všichni chlapi stejní. Pokud by ti chtěl být nevěrný, tak si najde spoustu příležitostí, i kdybys s ním chodila na všechny akce. Tak se tím netrap Bo co se změní, když mu přestaneš věřit? Jenom se budeš trápit a vašemu vztahu to hodně ublíží... Za tu důvěru můžeš jen děkovat

Jestli tě ty akce nebaví, tak určitě nemá smysl na ně chodit.. Myslím, že to tvůj přítel chápe. Ty se přece taky nezlobíš, že nezůstane s tebou doma
...
kalkulka
| 2. 1. 2009 17:43
No, vím, že by tam se mnou jít chtěl, ale zkusila jsem s ním jít párkrát během našeho společného prvního roku a doteď, když si na to vzpomenu, tak se mi jít jednoduše prostě nechce Na ty jeho akce nejsem stavěná, na mě je tam moc hluku, kouře a tu hudbu neposlouchám... naposled se mi tam udělalo blbě z kouře a od té doby jsem už nešla. Navíc si myslím, že by chtěl ať jdu, ale chtěl by ať se tam bavím jak ostatní a to já jednoduše neumím, jsem prostě introvert a klidnější povaha ... takže podle mě bych ho tam spíše znechutila svým výrazem, i kdybych se snažila a to bych nechtěla (ale zkušenosti jsou zkušenosti). Mluvila jsem s ním narovinu několikrát, proto myslím, že moje varianta s tím ať jde sám nebo s kamarádem je nejlepší. A asi můžu jen doufat, že na někoho nenatrefí.

Nebo zkusím najít akci kam můžu jít i já, ale těch moc nebude (jsem fakt divná, ale na noční život jsem nikdy nebyla a nejsem, i když by to bylo jen občas). Někdy bych se chtěla fakt změnit, kdyby to šlo
Hmno
Sajrajt
| 2. 1. 2009 10:52
Jako záleží na tom, jak moc mu na tom záleží. Jestli je z těch akcí celý natěšený a jestli tím opravdu žije, asi to chce s tebou sdílet. Víš jak, když ti někdo zamilovaný napíše "všechno je s tebou mnohem krásnější" znamená to taky, že bez tebe tomu něco chybí.
Pokud ti to přijde jako vopruz, zkus mu říct, co ti na těch akcích vadí. Třeba by tě mohl vzít na jinou, pro něj stejně uspokojující a pro tebe méně trýznivou.

Jinak co se toho zahybání týče, no to je těžká věc. Jistě, že si tam může někoho najít a jistě, že bys ji mohla odehnat, kdybys tam byla. Ale někoho si najít může v metru, v práci, kdekoliv. A nemyslím, že by tě tam s sebou chtěl, kdyby tam flirtoval s zástupy holek.

No a souhlasím s tou Atevi ještě v druhé věci. Nenech se zblbnout kámoškama! To může tvýho přítele *** z daleka nejvíc. Já třeba jsem nikdy nikomu nevěrný nebyl. Prostě mě ta představa nepřitahuje. Když by mě přítelkyně opustila, byl bych zase sám. Ona je něco vyjímečnýho, tak proč si někde začínat s někým dalším. Je to sice vzrušující nebezpečné bla bla.. nepotřebuju to k životu, obejdu se bez toho a navíc to dá moc práce žárlit na mě je tedy trochu zbytečné, trošku žárlivosti nevadí.. Ale kdyby přišla s vymytym mozkem, že mě bude ve dne v noci hlídat, asi bych prodiskutoval její názor na moji svéprávnost.
...
kalkulka
| 1. 1. 2009 22:50
Díky moc za odpověď. Já právě příteli věřím, jen mě kamarádky jednoduše nahlodaly. On se chová tak, že nemám důvod mu nevěřit... jen jsem si po rozhovoru s kámoškama nebyla jistá, zda dělám dobře. Zda neexistuje pravidlo nikam přítele samotného přes noc nepouštět Ale připadlo by mi to ujeté, za každou cenu se nutit s ním jít, podle mě by si to tam s mojí náladou pak ani neužil. Tak jsem ráda, že nemám tento názor jen já.

No, problém je v tom, že kamarádky, které mi toto tvrdí byly podvedené, jedna je teď sama, druhá nevěru překousla a zbytek chlapům nevěří, prý když můžou, tak podvedou. Tak mi to začalo vrtat hlavou, abych si pak něco nevyčítala kvůli svému chování...
ne ne ne
Atevi
| 1. 1. 2009 18:14
určitě nechoď tam kde tě to nebaví .To bys pak zkazila náladu i svému příteli.Píšeš,že on sám chce abys s ním někdy šla.Kdyby měl nějaké "nápady" určitě by Tě spíš odrazoval.

Ale co je hlavní co mě zaráží víc.Jsou Tvoje kamarádky.Pozor na to !Někdy může být podezřívavá kamarádka a svoje obavy přenést i na Tebe nebo dokonce je v jejich vztahu něco špatně a prostě nechce být v tom sama.Jak víš někdy jsou i případy kdy pár nemá ani tušení ,že by jejich vztah byl špatný,ale "správná kamarádka" jim to podsune ,že ani neví jak.Bohužel je to tak.

Věř svému příteli!
Mám hlídat přítele?
kalkulka
| 1. 1. 2009 09:46
Ahoj, s přítelem jsem spokojená, máme společné zájmy , názory, výhledy do budoucna....
Momentální problém je ten, že přítel poslouchá jinou hudbu a hlavně chodí na různé hudební akce (většinou až do rána). Já na ty to akce nejsem, raději jsem doma v klidu, navíc já chodím spát dříve a on většinou odchází až po té, co já už třeba spím nebo usínám.
Tak jsem časem "kapitulovala" ať si přítel chodí kam chce sám beze mě. Stejně když s ním jdu, tak jsem unavená, otrávená, moc se nebavím a celkově je to na nic a druhý den tím mám naprosto rozhozený. Takto, jak jsme se dohodli mi to vyhovuje a příteli taky (jen občas chce ať jdu s ním, ale než vyjde na akci, já jsem polomrtvá a do rána bych prostě nevydržela, tak zase nic)..

Problém je ten, že kamarádky do mě začaly rýpat, že bych měla chodit s ním, minimálně občas, že jinak si někoho na nějaké akci najde atd ... Já příteli věřím, připadne mi blbost ho hlídat jak psa na vodítku. Ale stejně mám brouka v hlavě. Myslíte, že dělám blbost, když ho nechám jít samotného? Já mu věřím, ale je celkem přitažlivý, prodavačky se po něm občas otočí v obchodě a tak. Nebo se mám já překonávat a na akcích, které mě nebaví a fakt na nich usínám (i po několika kafech, čajích a podobně ) doslova "trpět" jen proto, abych ho měla pod dozorem ???

Přes den jsme spolu, večer tak 1-2x za měsíc jde ven sám. Díky za názor.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
anzelen
6. 5. 2024 18:08
11867
Elsa
6. 5. 2024 16:12
70434
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video