Láska, strach , závislost - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

láska, strach , závislost

Diskuze

samm001
jituliiik
| 15. 9. 2008 20:17
Ahoj, chtěla bych Ti říct, že s Tebou soucítím a moc Ti přeju, aby se ta rána na duši, kterou teď máš, co nejdříve aspoň trochu zacelila. I když zapomenout se nedá nikdy. Držím palce
sme na tom podobne
daja87
| 15. 9. 2008 17:18
Ahoj vsem.Se svym pritelem ziju uz skoro 2 roky v domacnosti.Vidama se kazdy den.je to krasny kdyz prijdete domu a pritel Vam jde na proti a rekne Vam jak se mu po Vas styskalo.Je to porad tak krasny jako ze zacatku.Musim zatukat ze nas stereotip obchazi velkym obloukem.Chodime na prochazky,na vylety.nebo jen tak blbnem doma.nejhorsi pro me je kdyz ma nocni a ja chodim spat sama.Spatne se mi bez nej usina.taky mam o nej hroznej strach,ze se mu neco stane.to bych asi neprezila.Ted spolu planujeme domecek.
Na takovyho prince jsem si samozrejme musela pockat.Pred tim jsem mela hodne nevydarenych vztahu.Takze cekani se vyplatilo
strach
samm001
| 8. 4. 2008 22:28
Můj přítel za mnou jezdil hodinu autem. Taky jsem se o něho hodně bála. Měli jsme plány, že se k němu přestěhuji. Vídali jsme se 1x týdně. Těšili jsme se na sebe. Náš vztah trval dva roky a osm měsíců - v březnu to vzdal. Moc mě to vzalo, protože jsem to nečekala. Ani slovem mi nenaznačil, že nevidí budoucnost v našem vztahu. Jeho láska nebyla tak silná, aby na mě vydržel počkat. Já mám závazky a nemohla jsem se sebrat a odejít za ním hned. Bude potřeba hodně času, než to přestane bolet.
Peg
Miky
| 8. 4. 2008 00:22
Ahojky Peg, zajímalo by mne víc..pokud chceš napsat, napiš mi do zprávy, papa....
Nejste v tom samy
Letenia
| 1. 4. 2008 14:47
Ahoj, ja jsem taky styskaci . Ale proti vam tady to mam horsi, jsem v zahranici. Pritel je sice taky v zahranici, konkretne Anglie. Ted jsem ho videla po 2 mesicich (a prezili jsme to oba to cekani , ale bylo to taktak), bylo to neuveritelne romanticke setkani. Porad jsem na neho musela sahat, hladit ho, objimat. Byla jsem moc stastna. Ta doba cekani byla hrozna, ale kdyz se podivam zpatky, tak to docela uteklo, tak se aspon utesuju, ze to utika. Uvidime se zase asi az za mesic, ale me to utece, jedu totiz domu na 14 dni, on tady chudacek muj zustane sam. Mohli by jsme se videt i casteji, ale doprava v UK je neuveritelne draha, minuly tyden kvuli 6 krasnym hodinam utratil pritel asi 1500 Kc. Tak to bohuzel musime v zajmu budouciho stesti trosku omezit. Ja delam aupair a on pracuje, hledame nejakou praci pro neho kousek bliz, ale je to tezke. Beru to tak, ze ted bude nejaka doba, kdy to proste bude horsi a ze pak prijde neco krasneho. Jak se vratime domu chceme si postavit domecek a byt jen spolu. Co se tyka toho strachu, tak ten mam taky. Nekde me to az desi. Ale bohuzel s tim nejde nic udelat.
laska nekdy nestaci
Peg
| 1. 4. 2008 09:53
Holky cítila jsem k manželovi to stejné a vlastně asi stále cítím. Děsil mě fakt, že by se mu něco stalo, říkala jsem si ať raději já než on. Vím, že to má podobně, asi je to normální (jen u nás to na vztah nestačilo a rozcházíme se).
Safira
Lulu89
| 31. 3. 2008 18:25
Já bych se taky chtěla přestěhovat po střední k němu do Prahy, chtěla bych tam studovat.. Moc bych si to přála, ale asi to nebude lehké..
Navíc ani přítel nemá jistý byt..Ale rozhodně bych chtěla do Prahy, ať můžeme být spolu..Třeba na kolej, když to jinak nepůjde..
Hm..nevím, zkouším si to představit..ale myslím, že by mi to nevadilo, že už si nejsme tolik vzácní...Je mi s ním strašně fajn, strašně si rozumíme. Ještě jsem to s nikým jiným nezažila..Tady doma si nemám s kým popovídat, cítím se tu jak malá holka, kterou pořád někdo za něco napomíná..
a v Praze se mi taky moc líbí. Je to úplně něco jiného, než tady u nás na vesnici.. myslím, že by se nám spolu žilo dobře..
Lulu89
Safira
| 31. 3. 2008 17:35
Tak to jsme na tom podobně - teda máme podobný problém. Teda já měla, teď už bydlím s přítele v Praze :).

Ten stesk byl nesmírný, ale to jsme už probíraly... Abych pravdu řekla, tak teď kddyž bydlíme spolu a jsme skoro pořád spolu mi i tak trošku chybí ta vzácnost, ale jinak žít s ním je paráda. A jak to budete mít se stěhováním vy? :)
Safira
Lulu89
| 31. 3. 2008 16:59
Tak to máme úplně stejné, přítel bydlí v Praze a já ve Václavovicích, to je kousíček od Havířova
Jj, všechny prázdiny a volné dny plánujeme dopředu..Jezdím vždycky v pátek rovnou ze školy ..Občas přijede on taky k nám.

Máš pravdu, že se to přečkat dá, jen ten stesk je někdy fakt moc veliký, moc bych se k němu chtěla každý večer přitulit a popovídat si..

Taky moc doufám, že mi neodjede na půl roku..To je hrozná představa..
Lulu89
Safira
| 31. 3. 2008 16:51
Tak to vím jak se cítíš
Přítel bydlel v Praze a já v Havířově. Navíc jeho práce mu dovolila jezdit jen o víkendech a jeden týden v měsíci měl volno. Trávili jsme spolu úplně všechny možné chvilky, jak jen to šlo. Chudák se pěkně najezdil, ale oba jsme byli rádi, že můžeme být spolu.


Ale taky jsem toho názoru, že všechno se dá přečkat a když jsme byli delší dobu bez sebe - víc jsme se na sebe těšili a byli jsme si vzácní.


Doufám, že pokud tvůj přítel poletí do Itálie, půjde to rozvrhnout do těch měsíců, protože půl roku je vážně dlouhá doba, ale pokud se milujute, tak to zvládnete
Safira
Lulu89
| 31. 3. 2008 16:33
No právě, my bydlíme daleko od sebe..Vídáme se o víkendech, ale někdy to nevyjde a vídíme se co 14 dní..Pak se ho chci co nejvíce nabažit a když jedu domů, je mi moc smutno...
Navíc možná odletí na nějaký čas pracovně do Itálie.. Prý je půl roku minimum, aby to školení mělo smysl..
Ještě to není jisté, ale sám říkal, že by to tak dlouhou dobu nevydržel..I po dvou týdnech se nám oběma moc stýská..
Že to možná půjde nějak rozvrhnout po měsících..
Stýskání
Safira
| 31. 3. 2008 11:51
Tohle znám velice dobře. Asi dva roky jsme s přítelem bydeli dost daleko od sebe a ten stesk a strach - to bylo něco nepopsatelného a někdy jsem ho neviděla i 14 dní. Loučení bylo taky nesmírně dlouhé a přivítání ještě delší :). Ale teď už jsem se přestěhovala k němu a žijeme spolu. Sice už tam není ten stesk, ale ten strach je tam pořád...
Nux
Lulu89
| 30. 3. 2008 19:37
Rok a dva měsíce.
Ale připadá mi, že jsem zamilovaná čímdál víc.
Dedeckova
Lulu89
| 30. 3. 2008 19:36
No..právě už chápu ten strach rodičů, protože se mi přítel jednou celý den neozval, ani neodpovídal na sms, jestli je v pořádku, později na telefonát..Nemohla jsem vůbec spát, byl to opravdu šílený strach a úzkost...
Pak se omlouval, že jen moc slavil s kamarády a že je to hezké, že se o něj tak bojím, že mně má moc rád

Asi máš pravdu, asi opravdová láska bez strachu a stýskání neexistuje..

Jsem ráda, když čtu, že v tom nejsem sama, to jo..
Lulu89
anonym
| 30. 3. 2008 19:32
A jak dlouho spolu chodíte?
Dedeckova
anonym
| 30. 3. 2008 19:31
Přesně tak.
Strach je součástí lásky. Její vždy přítomný opak. Jedno bez druhého nemůže existovat.
A čím víc lásky, tím více strachu.
To asi abychom se z té lásky nezbláznili...
A ještě k tomu strachu
Dedeckova
| 30. 3. 2008 19:28
Myslím, že i ten obrovský strach je krásnou součástí lásky. Rodičové se bojí o potomky a milenci o sebe navzájem.
Stesk
Dedeckova
| 30. 3. 2008 19:26
Dneska mám stejné pocity. S přítelem jsme celkem dlouho, vídáme se denně. Ale dneska jsme měli neobvykle milou schůzku. Přinesl kytičku, měli jsme se krásně, kvůli ničemu jsme se nebouřili, ani nepopichovali, takové 100%ně zamilované rande. A když jsme se loučili s tím, že se dva dny neuvidíme, najednou nám bylo oběma smutno. Jako když jsme spolu začínali chodit, loučení trvalo často dýl než celé rande, tak dneska jsme se taky nějak nemohli rozloučit. Tak co, jsi ráda, že v tom nejsi sama?
láska, strach , závislost
Lulu89
| 30. 3. 2008 18:58
Tak přítel už odjel domů...Mazlím se s jeho tričkem, hladím postel, na které jsme leželi..Už se mi stýská
Nemám ten stesk ráda, bojím se ho, protože si pak myslím, že jsem na příteli moc závislá.
Bojím se, že se mi stýská až moc často..
Dokážu se sama zabavit, je mi fajn s přáteli, ale pořád přítele jakoby nosím v sobě..
Někdy se bojím toho, že je smrtelný jako ostatní lidé, nedokážu si představit, že by se mu něco stalo..
Štve mě, že na to občas pomyslím, protože bych si přece měla užívat lásky naplno, bez obav...
Taky máte občas podobné pocity?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
6. 5. 2024 13:35
70432
♥Jarka*Alice♥
6. 5. 2024 12:18
11866
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video