Něvěrné SMS - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Něvěrné SMS

Diskuze

anonym
| 21. 1. 2013 23:30
Tady je to posaný asi detilně: http://nevernesms.webnode.cz

Docela ho lituju.
Kloa
Mlada
| 15. 9. 2008 10:15
díky, máš pravdu. A chápu.
Mlada
Kloa
| 9. 9. 2008 13:45
Myslela jsem to tak, že zamilovat se může do druhého jen jeden, druhý ten cit nemusí opětovat, nemusí milovat, jak jde třeba na případu sportswoman vidět, ale vztah je o dvou lidech, to je partnerství.
Kloa
Mlada
| 9. 9. 2008 13:40
nepochopila jsem, jak může být na lásku člověk sám. Zkus vysvětlit. Díky.
ahoj
Mlada
| 9. 9. 2008 13:38
Děvče, nevím absolutně co řešíš. Přečetla jsem velice zběžně co píšeš, ale mě udělat desetinu toho co tobě, tak je pro mě cizí člověk. Onuci bych ze sebe dělat nenechala NIKDY! Za to žádný chlap nestojí. A že jsi s ním ztratila panenství. No a? Já jsem ztratila panenství se svou velkou první láskou, rok jsme spolu chodili, pak byl ***, nebyl ke mě dostatečně něžný, spíš se zachoval velice chladně a tím skončil. Ani jsem se na něho nepodívala a nelituji. Myslím, že tvůj přítel tě nemiluje. Tak si to v sobě budeš muset probrat sama, ale neponižuj se.
sportswoman
Kloa
| 9. 9. 2008 12:13
Taky marně hledám co je na tom tvém tak úžasného. Spíše je to pěkný hň*p, když ti v tak složité situaci v životě nabídne trojku a požádá o rozmyšlenou jestli to s tebou za něco stojí.
Zkus kouknout trochu dál do budoucnosti, tam se budou řešit různé věci, vaše rodina, práce, bydlení. Myslíš, že on je ten, kdo bude tvou oporou? Teď je to ale on, kdo ti dělá nejvíce problémů.
Láska je jedna věc a vztah asi druhá. Na to první stačí být sama, na to druhé musíte být ale dva.
...
mazlik
| 9. 9. 2008 11:50
Ano, to je také časté, že někdo zůstává s druhým už jen kvůli tomu, že si vůbec nedovede představit být (chvilku) sám. Zvláště u těch, co mají první vztah je to markantní. Dalo by se to charakterizovat jako "lepší vrabec v hrsti...". Jenže tohle je špatně, a v důsledku to velmi uškodí - pak tu čteme různé "jak jsem to mohla vydržet tak dlouho" od těch, které konečně prozřely a našly odvahu to řešit. Takže není to tak, že když nebude tenhle partner, tak končí svět, naopak, zajedno je velmi potřeba naučit se a umět být sám (opravdu je to velmi důležité), a za druhé, když náp spadnou ty klapky z očí, a podíváme se na toho bývalého (my chlapi na bývalou :) ) realističtějšíma očima, velmi často zjistíme, že lepší jsou prakticky všichni okolo, jenže my byli celou dobu slepí (proč se asi tak říká, že láska je slepá ? ;) ).
Sportswoman
Lakysek
| 9. 9. 2008 11:15
Ahojky, myslím, že by ses měla zamyslet, zda je za tím, že se nechceš rozejít, pořád ještě láska nebo jen tak trochu závislost a hlavně strach z toho být sama... Mě by po tom, co popisuješ, zamilovanost určitě částečně opustila, i kdyby byl ten chlapec sebedokonalejší. Protože co do jeho dokonalosti, když se dokonale chová spíš k jiným?? A pokud si nedokážeš představit samotu, tak mi věř, že to zase tak zlý není Ze začátku ti sice bude hrozně chybět, ale najednou si uvědomíš, že se nemusíš kvůli němu trápit a budfe ti líp než s ním A pak není blbost zůstávat v poměrně nefungujícím vztahu, když díky němu můžeš promarnit šanci potkat ještě dokonalejšího?
sportswoman
mazlik
| 9. 9. 2008 08:46
Tohle nikdy nepochopím. Přečti si, co jsi psala výš. Nechceš se rozejít? Vždyť ty ale žádný vztah nemáš, máš jen někoho, kdo s tebou zametá a může si s tebou dělat absolutně co chce. A taky to dělá. Řekla jsi mu, že to bylo naposledy, co tohle udělal? To je k smíchu, on si dělá naprosto co chce, a má jistotu, že mu to vždycky projde, když na něm takhle visíš. Holka holka, sundej si klapky z očí, takhle dopadneš jen a jen hůř. Když už si na to zvykl (a když už je takový), tak to NIKDY nebude lepší, jen horší. A ty budeš ta, kdo to odnese, a čím déle v tom zůsteneš, tak to odneseš víc. Jednou si za to budeš nadávat, že jsi v tom zůstala tak dlouho, ostatně máš tu i pár příkladů, co ti tu píšou, ale holt si na to každý musí přijít sám, těžko radit. Na fungující vztah musí být dva, a když to má jedna strana na háku, tak to nebude fungovat, ani když se druhý bude stavět na hlavu.
:(
Sportswoman
| 8. 9. 2008 18:23
Jenže já se nechci rozejít...řekla sem mu, že to bylo naposledy co tohle udělal ale ta jeho kamarádka mi pořád vrtá v hlavě:(Já se s ním ani nedokážu rozejít, opravdu ne. On je pro mě naprosto dokonalý, jen mi připadá že já sem strašně moc až chorobně žárlivá a to až tak že sem schopná mu vlézt do soukromí
Ahoj Sportswoman,
Maarty
| 8. 9. 2008 11:02
teď to dobře napsal Mazlik

Já taky zažila něco takovýho, dost věcí z toho je stejnejch.. Taky byl můj první, taky mi řek, že se jednou vrátí, až si užije.. taky sem si myslela, že rozchod nezvládnu (byli sme spolu 5let) a přes to všechno, jak se ke mě choval, sem ho milovala. A byly tam eště jiný věci.

Teď si řikam, že sem byla blázen, že sem to vydržela tak dlouho, a sem šťastná že už dávno nejsme spolu.

Tak hodně sil, ale časem se z toho fakt dostaneš, a najdeš si někoho, s kym budeš šťastná, s kym poznáš, jak to má vypadat
Sportswoman
mazlik
| 8. 9. 2008 10:31
Holka holka, na co ty se tu vlastně ptáš? Teď jsem si to přečetl celé, přes víkend jsem tu nebyl. I kdybys napsala jen desetinu toho, co tu je, nedovedl bych si představit s někým takovým zůstat. Zkus si to po sobě přečíst a představit si, že to psal někdo jiný - vsadím se, že se zhrozíš! Co jsem to tam viděl, že kdyby si to za rok romyslel, že se o tebe zase pokusí? To bys byla opravdu tele, kdybys jen na okamžik o něčem takovém uvažovala. Takhle sebou nechat zametat...

Pusť to z hlavy, a na to, že byl první v ***u, neber ohled vůbec. Málokdy si toho prvního vezmeš a jsi s ním až do smrti, to tak většinou nefunguje, tak se od toho oprosti. A že jste spolu byli skoro dva roky? Na to ti řeknu jediné - JENOM dva roky. Řada z nás je na tom podstatně hůř, dva roky jsou sranda. Věř tomu, že s odstupem času na to budeš koukat úplně jinak. Teď hlavně to co nejdřív pusť z hlavy, a hlavně - zapomeň na jakékoliv myšlenky o návratu, jinak si ten průšvih jenom prodloužíš.
...
Sportswoman
| 6. 9. 2008 20:18
ach jo nejhorší je že sem mu dala svý panenství..v ***u byl můj první tak to loučení je strašný aleOpustit milovanýho člověka je strašná rána v životě..A dlouho se z toho člověk bude dostávat
Moc
anonym
| 6. 9. 2008 19:34
mě mrzí, že jsi nešťastná, ale zase platí ta milionkrát omílaná fráze : chce to čas. Po čase zjistíš, že je menší tragédie se s někým takovým rozejít, než se nechat trápit a být tou hruhou v záloze. Určitě na tebe čeká něco a někdo lepší. Hlavu vzhůru. a kdyby se chtěl jednou vrátit, vem rozum do hrsti.
...
Sportswoman
| 6. 9. 2008 18:54
Tak je to definitivníKonec vtahu po roku a 11 měsících.Prý potřebuje být sám, objevovat nové věci, co je pro něj dobrého. A pokud prý zjistí za rok nebo půl že sem pro něj byla to nejlepší já a že mě odkopl jako psa, tak se o mě pokusí zpět. Já moc dobře vím, že si najde jinou, ale kdyby přece..tak ho už nechci nikdy vidět
Sportswoman
anonym
| 6. 9. 2008 15:10
on sám neví co chce. Ale polož si otázku, kdyby mohl mít ji, chtěl by tebe ? Odpověz si sama a podle toho se rozhodni.Jak by se ti mohlo dařit dobře ve vztahu, jaký tu popisuješ. Je to neustálé trápení: Kdyby mu na tobě opravdu záleželo a opravdu ti nechtěl ublížit,proč ti říká, to co ti říká a navrhuje trojku ? Tady to vážně nesedí.
hmm
Snoopynka
| 6. 9. 2008 12:13
Holka, jak dlouho chceš ještě vydržet s člověkem, který si není jistý vaším vztahem? Týden? Měsíc? Půl roku? nebo třeba 5 let?...nebo ještě víc? Co ti to bude dávat,když budeš pořád v nejisttoě, že on chce jinou a že mezi vámi to není ono...podle mě to jenom rpodlužuješ a sama se budeš trápit...jestli ho miluješ, tak to chápu, ale na lásku a vztah musí být dva a musí tam být důvěra ...Já si myslím, že když už takhle ten tvůj chlap uvažuje, že neví která je lepší a s kterou by byl radši a rozhoduje s, tak to mezi vámi asi opravdu nemá cenu...je to tvůj život,rozhodni se jak chceš, ale já to vidím tak, že pokud s ním ještě zůstaneš, budeš se trápit a stejně to za nějakou dobu povede ke konci..
...
Sportswoman
| 6. 9. 2008 11:21
Tak jsem tu opět. Vyřešilo se to následujícím způsobem, můj milý si vzal 10 dní na rozmyšlenou jestli se mnou chce dál být, po jednom dni se vrátil, byli jsme sami doma vyříkali si to on slíbil že s ní už po ICQ blbnout nebude, promilovali jsme celý víkend a bylo to fajn, do té doby než mi řekl tento týden že si s ní jde posedět. Chytla jsem rapla a byla uražená, hnusná protivná prostě všechno co jde, potom jsem se uklidnila a bylo to vše ok. Včera se mě milý zeptal, co bych říkala na trojku.( ). Zeptala sem se s kým a ono z něj vylezlo že s tou kamarádkou jeho milou. Vrtalo mi to hlavou a jelikož jsme nebyli u sebe napsala jsem mu sms : že mám ještě jednu otázku a když napsal jakou tak moje odpověď byla: proč chceš
s kamilou spat za každou cenu když je to jenom kamaradka a jestli te nahodou
nepritahuje kvuli tomu že ji nemůžeš mít?" Jeho odpověď na mě udělala velice zajímavý dojem:":"tedka se neuraz, ale fakt ti nechci lhat. mozna je to tim ze s ni mam hodne
spolecneho, mozna je to tim ze ji nemuzu mit, mozna je to tim ze si jiz nejsem
moc jistej nasim vztahem, fakt nevim. Ale ze bych s ni musel bezpodminecne spat,
tak to zas ne zase tak dobra
neni" Asi jsem ho omrzela vidíme se každý den, jenže jemu to bohužel nikdy nevadilo. Moje neočekávaná odpověď byla: když s ní má tolik společnýho tak by měl být s ní, že ji určo mít může že by si
dala říct, když si naším vztahem není jistý tak to už ani nemá cenu a možná se
najde taková, která až zas tak dobrá bude. Bohužel se mi dostavila brzká odpověď: "Nemuzu si byt nasim vztahem jisty kdyz me pritahuje nekdo jinej. Cely dva roky
posilam vsechny holky do ***e, ale ji nedokazu. Tebe miluju ale uz to neni ono
a mam strach ze bych ti mohl ublizit a to ze bych te mel stratit je hrozna
predstava. Kamila je kombinace byvale a tebe a to me desiNevim co s tim a
nechcu delat nak ukvapene zavery." Nevím..mám mu dát ultimátum? Mám ho poslat pryč? Jenže já ho miluju tak to nejde:(
Děvčátko,
mandragora
| 30. 8. 2008 23:37
je ti dvacet let! Nevaž se na člověka, který si tě neváží a koukej si užít života.Nebuď hloupá a pošli ho k vodě.Máš život před sebou a nevaž se na jednoho puberťáka,který ti přišel do cesty.Mluvím z vlastní zkušenosti.Vzala jsem si prvního,kterého jsem potkala a můj život s ním byl peklo.Taky jsem byla tak šíleně zamilovaná,že jsem mu dovolila všechno.Když mu ukážeš,že se k tobě může chovat neuctivě,bude se tak k tobě chovat i později.I když si ho třeba nevezmeš a nakonec se rozejdete,ztratíš zbytečně čas s někým kdo si to nezaslouží.
Držím
anonym
| 28. 8. 2008 16:13
ti palce, ať už to dopadne tak nebo tak, aby jsi byla spokojená. Každý problém si člověk stejně musí vyřešit sám, i když názorů a rad si může vyslechnout tisíc. Tak hlavně aby jsi se rozhodla správně.
:(
Sportswoman
| 28. 8. 2008 16:09
to není tak jednoduché po dvou letech to říct takhle:( prostě se vypařím, přeruším kontakt a budu dělat pro něj mrtvou...asi mi to opravdu neumí říct do očí a pokud to tak chce tak já ho k sobě poutat nebudu
Milá Sportswoman,
anonym
| 28. 8. 2008 16:02
nečekej už ani tech 10 dní a všechny jeho zbývající věci pošli za ním. Nestojí za to trápení a podle mě je to zbabělec, který ti neumí říct, že už tě nechce. Važ si sama sebe, když už si tě neváží on. Držím palce , ať to dokážeš. Myslím si, že když ti to takhle řekl, pravděpodobně si za dveřmi - chlapák jeden,oddychl, že to má za sebou.
Bude to těžké, každý rozchod bolí, ale asi bych to ukončila první.
:(
Sportswoman
| 28. 8. 2008 15:36
Poslední dobou sme spolu nespali a už minimálně 3/4 roku jsem neslyšela "miluji tě". Asi ho omrzel stereotyp..asi si myslí že v životě je každý den jiný a přitom je to všechno moc podobné. Před chvílí si odvezl potřebné věci..za 10 dní se prý vrátí a domluvíme se co a jak...Prý potřebuje zjistit jestli to pouto je silnější nebo slabší. Spíš bych řekla že to je cílevědomé trápení mojí osoby.
pro sportwoman
Snoopynka
| 28. 8. 2008 14:46
Jetslůi můžu radit, tak ti radím, ať od toho dáš ruce pryč nebo bdueš nešťastná..Vůbec se neohlížej an to co ti kdy řekl, jetsli tě miluje a podobné řeči, protože to mohou být opravdu jen prázdné řeči..Znám to ze své zkušenosti...Přítel sobotu trávíval u jedné přítelkyně a neděle u mě...a takhle to neustále střídal, jednou spal se mnou,jednou s ní a neustále mi opakoval,že mě miluje a že je moc hodný, že nemá čas na cizí ženské....a dopadlo to tak,že mi napsal,že už se mnou dále nemůže být...bez důvodu....ovšem já mu řekla,že jsem o tom věděla...Ale kdyby mě doopravdy miloval,tak mi tohle nemůže nikdy říct...kdyby mě doopravdy miloval,tak jak celou dobu tvrdil (i když měl tu druhou),tak se mi alespoň ozve...ale takhle vidím,že jsem mu totálně jedno a byla to prázdná slova..Neříkám,ež ten tvůj je stejný,ale pokud tě nebere mezi své kamarády s takovými výmluvami a chce si něco "rozmýšlet" a píše si o tobě s dalšíma holkama v tom smyslu,že neví jestli s tebou má být nebo ne...tak to už je prostě konec..
...
Sportswoman
| 28. 8. 2008 13:15
On vždycky často střídal holky, tak asi má pocit že ho k sobě svazuju, já opravdu nevím
...
mazlik
| 28. 8. 2008 13:10
To znám, změna prostředí a pocit, že mu něco utíká, a že najednou může dělat něco, co dřív nemoh... to málokdo ustojí, na to už to člověk musí mít v hlavě zatraceně srovnané. Což ten tvůj asi nemá...
:(
Sportswoman
| 28. 8. 2008 13:07
Od té doby co chodí na vysokou tak mě mrzí že mě nikam s nima nebere...jenom mě bere k příbuzným a nebo dlouholetým kamarádům. A včera sem zjistila že mě nebere kvůli tomu že ze sebe dělá někoho kdo není...A mě přitom tvrdil, že to je proto, že chce mít jenom nějaký svý kamarády... a má jich přitom tolik...
...
mazlik
| 28. 8. 2008 13:00
To je sice pravda, ale jde o formu. Pokud tohle následuje po tom, co jsi popisovala a našla, tak je to z mého pohledu výmluva. Ano, je vhodné netrávit s partnerem úplně všechen čas, ale navzájem se také "nechat dýchat", ale to se realizuje povětšinou jinak.
:(
Sportswoman
| 28. 8. 2008 12:45
Prý i milující člověk potřebuje trávit časosamotě aby pochopil jak je to pouto silné či slabé. POtřebuje si chvilku odpočinout, pak prý přijede a pobavíme se o tom jestli to půjde dál nebo ne.
:(
mazlik
| 28. 8. 2008 11:11
Jéje, to jsou klasické výmluvy a otřepaná klišé. Je toho na mě moc, musím si to urovnat... Jinými slovy to znamená, že to, co ti říkal, jsou jen takové bláboly, že si tím vůbec není jistý a říkal to jen aby se neřeklo, a nyní si potřebuje jen zkalkulovat, která možnost se mu vyplatí víc. Jak já tohle znám... ženský to dělaj snad ještě častějc, ale holt ani dost chlapům to není cizí. Vždyť si to srovnej, co ty věty znamenají - pokud by to "miluju tě" bylo skutečné, nebylo by co si srovnávat.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video