Nemůžu mít sex... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Nemůžu mít sex...

Diskuze

anonym
| 3. 2. 2014 17:03
Ahoj holky, měla jsem podobný problém jako většina z vás. Při prvním ***u nesnesitelná bolest, přes kterou se nešlo přenést. Nejdřív výměna partnera, chirurgucké odstranění panenské blány a pak skoro čtyřleté trápení a zkoušení všeho možného od gynekologa přes ***uologa atd. Nakonec se mi to podařilo překonat (i přes veškeré rady odborníků, kteří ale v podstatě nevěděli, co s tím) samotné s přítelem, který se mnou většinu té doby vydržel a podporoval mě. U mne šlo jen o to překonat tu bolest v hlavě a zároveň se naučit alespoň trochu fyzicky uvolnit. Pokud byste některá chtěla poradit nebo cokoliv jiného, klidně mi napište na emily1@volny.cz, vím že je to těžké a je třeba mít naději, že se to někomu povedlo překonat. Takže hlavy vzhůru, jde to :)!
anonym
| 10. 3. 2012 22:05
Ahoj, našla jsem tuhle diskusi, protože už mě začíná trápit stejný problém, pak mi ale došlo, že ten svůj asi jen tak nevyřeším, což o to, já bych *** měla ráda :D, ale mám kožní nemoc, ne nic nakažlivého proboha, je to genetické ale moje kůže je jiná, loupe se, už skoro všude na těle, přítele jsem nikdy neměla ač mám spoustu kamarádů, jeden mi řekl že by byl se mnou rád, ale bál by se... když spadnu, kůže se sedře jako mokrý papír, udělá se čerstvá rána, takhle je to všude na těle, proto si ani neumím předtstavit se před někým svléknout, natož pak pokusit se mít styk, pořád mi to běhá v hlavě,...tak bych ráda slyšela aspon názor někoho..kohokoliv...:(
anonym
| 13. 12. 2011 17:56
Proč se vlastně ***u nechceš vzdát?
pro muchomurku
connie
| 30. 8. 2008 23:57
Ahoj, těžko radit. Já pak partnera hledala dlouho. Nějak jsem těm chlapům nedokázala důvěřovat a vybudovala jsem si obranou hradbu, měla jsem kamarády, ale kdyby se některý přiblíž blíž než na půl metru, tak by jednu chytil. Pak mě ale přestalo bavit být sama a začala jsem se porozhlížet a když se pak objevil jeden, který se jevil příjemně, tak jsme se postupně seznamovali a přibližovali blíž a blíž. Když jsem si byla jistá, že s ním to chci zkusit, tak jsem mu všechno řekla. Měla jsem strach, že to nezvládne a uteče, ale on byl báječný. Hodně trpělivý, ohleduplný a něžný a pak jsme to zvládli
Chce to prostě toho správného chlapa, kterému dokážeš důvěřovat
Vaginismus-i muj problem
Muchomurka
| 28. 8. 2008 05:12
Ahojky! Mam podobny problem jako vy, akorat ze me nepostihl s prvnim milovanim...Se svym prvnim ***ualnim partnerem jsme byli tri roky a nikdy zadny problem v teto oblasti nenastal..Pote jsem byla pomerne dlouhou dobu sama, az jsem nekoho poznala..jake bylo prekvapeni, kdyz se do me nemohl dostat, citila jsem jen bolest a proste to neslo, ale kdyz to delal prsty,bylo to v poradku..nicmene po nezdarenem pokusu se se mnou rozesel, tudiz jsem mela podobne depky jako Connie..pak prisel dalsi partner a s tim to bylo jeste horsi!nedostal se do me ani prsty!A situace se opakovala-opet se na me vykaslal...No a od te doby jsem to uz radeji nezkousela,je to uz 9 mesicu a predstava,ze se to bude opakovat i potreti mne desi do takove miry, ze vsechny potencionalni moznosti radeji zazdim drive nez-li k tomu dojde..Nevim, co mam delat...Tampony si zavadim bez problemu, tudiz jde skutecne jen o psychiku, ale nevim jak ji mam odblokovat...Muzu se Vas zeptat jak se k Vam zachoval partner,kdyz to neslo??Stalo se vam to s vice partnery?Byla bych moc rada, kdyby se nekdo podelil,popripade pridal svou zkusenost..dekuji.
sex??? auuuu :-(
connie
| 22. 8. 2008 14:49
Ahoj, zažila jsem něco podobného. Bylo mi šestnáct když došlo k prvnímu pokusu jenž se nezdařil. On se na mě vykašlal a já probrečela nejednu noc. Výsledek - mindrák jak hrom a zařazení všech chlapů do kategorie úhavní nepřítel.
No a za pár let sebepoznávání se pomalu začal léčit mindrák, přehodnocovat postoj k mužům a pak přišel jeden se kterým jsem se o to pokusila znovu, ano párkrát neúspěšně, ale pak to vyšlo, chvíli to bylo na dlouhý lokte, ale po pár zdařilých ač technicky náročných milováních to náhle šlo jako po másle.
Asi tu už všechno bylo řečeno, jenže co dělat když nepomůže gynekolog, rady ***uologa už za 24hod. nestíháte realizovat, přítel se tváří, že mu to nevadí, ale.... a do toho se hlásí pěkná depka, že se to zase nepovedlo či nepovede?
1) ohleduplný a trpělivý přítel, který bude ochotný to chvíli nezkoušet

2)nastolení mentálního programu mám ráda sebe a své tělo, které je dokonalé

3)zadat si za úkol udělat si hezky, ne zdolat tu zatracenou panenskou blánu

4)mazlení se sama se sebou - co takhle napustit si vanu, přidat do ní vonný olej a bylinky, zapálit si svíčku, pustit si relaxační hudbu a pak se prostě hladit a poslouchat své tělo co chce - chce abys mu rovnou rvala prsty do vaginy nebo chce být jen hlazeno a laskáno na krku?

5)postupovat pomalu a další krok (třeba zapojit přítele) dělat jen když jsem si stoprocentně jistá že chci, když není ani stín pochybnosti a strachu

Hlavu vzhůru, vagina je sval a svaly se dají protahovat a trénovat a někdy stačí pro *** třeba jenom dozrát
daisy25
Tatu
| 19. 8. 2008 07:55
Kup si dildo velikosti tak akorát a lubrikační gel. Vyzkoušej to v klidu bez nervozity v posteli. Ono se to jistojistě podaří. Když to půjde s umělým, půjde to i s živým. Pak zmizí obavy a bude to krásné.
vaginismus?
daisy25
| 18. 8. 2008 23:07
Ahojky,
já mám stejný problém,ale u mě už to trvá téměř dva roky!Asi po roce sem se odhodlala svěřit se s mým problémem gynekoložce-nakonec sem šla na chirurgický zákrok při kterém mi narušili panenskou blánu.A při tomto zákroku mi zjistili,že mám "zdvojenou pochvu".Doktorka mi řekla,že při ***u by to neměl být žádný problém...Ale od zákroku uplynul téměř půlrok a pořád se to nepodařilo.Už z toho začínám být celkem zoufalá,***u se vzdát nechci,ale pokaždé když se o to pokoušíme s přítelem a znovu se to nepodaří,tak ztrácím i poslední zbytky naděje...
Nevím,jestli mám zajít k psycholožce nebo znovu na gynekologii??Jestli máte někdo podobné zkušenosti budu ráda,když mi poradíte...
anonym
| 7. 6. 2012 18:36
TO daisy25:
Ahoj, mam podobny problem. Pokud bys chtela, muzes mi pisnout na mail paja3.14@seznam.cz a muzeme si vymenit zkusenosti, byla bych moc rada :)
Určitě to chce poradit se s doktorama
Tatu
| 14. 1. 2008 08:44
Jen lékař pozná, jde -li o abnormálně pevnou panenskou blánu, která se při styku jen prohýbá a roztahuje, (pak je nutný malinký chirurgický zákrok), nebo o vaginismus, který má opravdu většinou příčiny v psychice člověka. Ale i potom ti lékaři doporučí, že se nejdříve budeš dotýkat jen sama sebe, zavedeš si do pochvy prsty a potom si ujasníš, zda-li to samé chceš opravdu dovolit i svému partnerovi. A že to chce dostatek času, klid, soukromí a uvolnění jak už bylo uvedeno výše. Jedna sklenička např. sektu neuškodí. Ale opravdu jen jedna. /// Nux měla na mysli v případě zpochybnění vaginismu tu variantu, kdy po neovládaném stahu poševního vchodu při souloži, způsobeném nějakým hnutím mysli ženy, či třeba leknutím, nelze *** z vaginy vytáhnout. Postižení milenci pak byli svázáni jak pes a fena a přivolaný lékař je toho zbavil tím, že třeba píchl dotyčnou ženu bez varování jehlou do stehna. Tak o tom všichni lékaři jen slyšeli. Žádný vám nepotvrdí, že zrovna jeho k něčemu takovému zavolali. Jestli ano, a bude toto číst, ať se ozve.
sex
Kajmanka
| 13. 1. 2008 21:26
Tak to s tou tuhou panenskou blánou by mohla být pravda... Já si nemohla ani zavést tampon... Teď to jde, ale zrovna moc snadně ne...
sex
adelaida
| 13. 1. 2008 18:03
Já myslela, že vaginismus stále existuje...
Já to měla taky, že se do mě partner nemohl dostat, ale pak když se to podařilo, tak už to šlo a hlavně bez žádné bolesti.... a myslíš na to hodně, že se to nepovede bo to bude bolet? To by pak byl problém..
Když bolí sex
anonym
| 13. 1. 2008 06:53
Ne, určitě se na *** nevykašlej, to by byla škoda.
Každý začátek je těžký, někdy až zbytečně moc.
V prvé řadě je nutno vyloučit fyzické příčiny. To znamená zajít za gynekologem, říct, co se děje.
Pokud příčinou není žádný zánět nebo extrémně tuhá panenská blána (s tím Ti pomůže lékař), pak je problém v psychice. Ve strachu.
Lidská mysl je schopna si způsobovat neuvěřitelné problémy, aniž vědomě chce.
Partner by měl zkoušet se s Tebou mazlit nejprve bez vlastního pohl. styku. Má jazyk, prsty, existují různé erotické pomůcky. Pokud se mu do Tebe vleze jeden prst, pak dva,tři...pak už styk nebude problém.

Kdysi se říkalo, že existuje porucha zvaná vaginismus-vůlí nekontrolovatelné sevření pochvy buď během styku (že není možno *** vytáhnout) nebo před ním (není možno ho vsunout). Ale tuším, že se od té teorie už upustilo, a vždy se našla příčina jinde.
Nemůžu mít sex...
Kajmanka
| 13. 1. 2008 05:13
Zdravím vás, dámy, mám problém, který mě velmi trápí. Nejsem schopná mít ***. Před půl rokem jsem měla prvního ***uálního přítele - první *** extrémně bolel a trvalo šíleně dlouho, než se do mě dostal. Když ve mě byl, měla jsem pocit, že prasknu, bylo to hrozně nepříjemné... Pak jsme to v průběhu několika týdnů dělali asi třikrát a vždy trvalo minimálně půl hodiny, než se do mě dostal. Pořád to bolelo zkoušeli jsme i jiné polohy, dokonce i lubriknt, ale každý *** byl pro mě utrpením... Teď, po půl roce, mám nového přítele. Dvakrát jsme se pokoušeli spolu spát, jenže on se do mě vůbec nedostal :( Lubrikant taky nepomohl. A přitom jsem byla šíleně vlhká... Poraďte mi někdo, já se na *** nechci vykašlat...

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video