Holení - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

holení

Diskuze

anonym
| 27. 9. 2011 22:35
http://www.sten15.***/ Mrkněte se! Lberecký kraj
Holení-Proč vlastně?
Viola
| 30. 8. 2008 15:01
Myslím, že je to hodně otázka módy. A osobního vkusu (který je ovšem módou mnohdy určován).


Mně osobně se úplné holení tam dole ani u mužů, ani u žen nelíbí. Ochlupení odlišuje dospělé od dětí (nechci se nikoho dotknout, ale záliba v úplném oholení mi připadá poněkud nedospělá) a má určitý význam (ne nadarmo jsme takto "chlupatí" tam dole a ne třeba na nose). Navíc mi nezcela oholení muži a ženy (proti různým úpravám nic nemám) přijdou víc ***y, asi právě proto, že vypadají dospěleji a méně "sterilně".


To je můj názor, ovšem chápu, že jiní lidé to mohou vidět jinak, to je zcela normální.
anonym
| 12. 3. 2014 16:13
TO Viola: právě .... ty slova "tam dole" ... je to klín, přirození, ohanbí, pinda, bimbula .... ale "tam dole" to říká někdo, kdo nezná slasti milujících se těl, kdo neumí o milování mluvit a pořádně si ho užít... ovšem i to může být jen můj názor ... já se holím a mám rád oholené, nelezou pak chlupy do zubů a nelochtaj v nose
holení
Sportswoman
| 30. 8. 2008 09:23
s přítelem jsme téměř dva roky bez mála, holení moc neřešíme u něj...když se jemu do toho chce tak mu s tím pomůžu. I když lepší je asi jen zastřihnutí na krátko, protože jak říkal Sajrajt hladké přirození a chlupaté nohy a břicho je opravdu vtipná kombinace Když se příteli zase nechce, tak já to chápu a miluji ho i když není oholený
HOLENI? ROZHODNE ANO
paradiso
| 29. 8. 2008 12:17
Mě, zarostlý kluk - muž v podpaždí a dole, rozhodně neláká. Nemusí být dole oholený úplně, ale aby tam měl pěknýho bobra .. néééé . Navíc, když je oholený, je ***y. Alespoň mě se to líbí
HOLENI? ROZHODNE ANO
petralilan
| 18. 7. 2008 21:38
Holeni u mužu??? ROZHODNĚ ANO!!! i podpaždí ale hlavně "dole" je to hygieničtější a pohodlnější pro muže a myslim že i pro ženu je lepší laskat oholeného muže. ANO
HOLENI? ROZHODNE ANO
petralilan
| 18. 7. 2008 21:37
Holeni u mužu??? ROZHODNĚ ANO!!! i podpaždí ale hlavně "dole" je to hygieničtější a pohodlnější pro muže a myslim že i pro ženu je lepší laskat oholeného muže. ANO
HOLENI? ROZHODNE ANO
petralilan
| 18. 7. 2008 21:37
Holeni u mužu??? ROZHODNĚ ANO!!! i podpaždí ale hlavně "dole" je to hygieničtější a pohodlnější pro muže a myslim že i pro ženu je lepší laskat oholeného muže. ANO
16
Sajrajt
| 13. 7. 2008 23:33
Nojo v 16ti je to snadné. Partneři ti ale časem trochu zchlupatí a je dost legrační, když má kolem ***u všechno hladce vyholené a k tomu chlupaté břicho a nohy
depilace
Renat
| 13. 7. 2008 23:06
No já mám ráda oholené muže,a to jak na tváři,pod paží a i na imtimních místech!!Nedokážu si představit zarostlého klukaa ještě jsem to nikdy také nezažila..Dělá se mi upřímně z toho špatně,je to nehigienické a taky při sání kuliček(což můj partner opravdu miluje)nepředstavitelné..Nechtěla bych mít pusu plnou chlupů..Fůůj
Oholit
Lovlei
| 28. 5. 2008 18:21
Me se teda libi,kdyz se borec holi v podpazi uplne u prirozeni tak akorat kratky, tak, aby vas to neskrabalo a tak akorat, aby to zas neskrabalo nas
holení
ferda
| 17. 4. 2008 13:22
Začnu u žen - tam je to jasné, holit všude a v klíně dle libosti (pro mě ideál úzký proužek). Co se mě týče, tak tváře holim denně (jen občas nechám víkendové strniště, aby si toho oholení přítelkyně víc vážila ). Loni jsem se prvně zkusil oholit v podpaží i mojí "chloubu" a teda v podpaží to jde (vypadá to líp) a svědění se dá přežít, ale tam dole se to skoro nedalo vydržet (hlavně na kulkách) a furt se tam škrábat ve společnosti nejde... Takže v podpaží jo, ale dole NE! Přítelkyně to nevyžaduje, tak sem happy man
holení
Sajrajt
| 14. 4. 2008 12:00
Tak já se v podpaží holím, protože prostě chci. Slepené dlouhodobě propocené chlupy nejsou nic moc a kolonie bakterií musí mít ráj. Partnerka se taky holí a všude. Mě by se líbilo, kdyby si třeba nějaký ten chloupek dole nechala, ale jí se to nelíbí a muj názor je, že je to čistě její věc.
plnovous
Pilotka007
| 10. 11. 2007 13:57
Taky nevím jestli by se mi líbil plnovous a dlouhé vlasy... ale myslím že by to zrovna mému partnerovi opravdu neslušelo.
:)
slunko
| 7. 11. 2007 11:35
Tak Angelwomen, já to mám stejně, taky miluju holou tvářičku. Já mám naštěstí štěstí, že mám vojáka, který se musí holit, protože prostě musí, ale už teď mě připravuje na to, že až skončí v Armádě, že si nechá dlouhý vlasy a plnovous . On je to takový bohém, respektuju to, ale tohle bych asi nezkousla. Ale když má třeba dovču, po pár dnech ho stejně těch pár chlupů na bradě svědí, že to rád dá dolů, tak třeba si svůj plánovaný počin rozmyslí ..doufám
holení
angelwoman
| 7. 11. 2007 10:26
Miky, tak hlavně, že to ví, že se ti to líbí Při takovém vytížení bych k němu byla taky tolerantní...
Mě třeba mrzí, že se přítel moc neholí...Má teda knírek a bradku, ale já mám hrozně ráda, když má oholené tvářičky Jenže mu se do toho nechce...Navím mu vousy hrozně rychle rostou-už druhý den to pěkně "drhne" Tak pořád přemýšlím, jak ho k tomu přemluvit...Vždycky úplně jásám, když se oholí a říkám mu, jak mu to sluší, ale pak je zase na dlouho utrum... Ani nevím, proč to tak má-přitom má práci, kde by byl chodit upravený...Jenže on říká, že ho otravuje se pořád holit a že se trochu "zarostlý" cítí fajn S těma chlapama je to někdy marné...
Slunko
Miky
| 6. 11. 2007 12:07
Jo, to on ví Taky mne kolikrát mile překvapí.
Miky
slunko
| 6. 11. 2007 06:11
Je to přesně jak říkáš, můj přítel má asi podobnou práci jako Tvůj manžel, a taky se oholí tak 1x do měsíce, někdy dvou. Vždycky je to spíš otázka víkendu, a to ještě když je čas, protože většino do večera pracujeme nebo se sejdeme s přáteli, a pak je člověk rád, že se aspon osprchuje. Takže, i když mám ráda oholené muže, toto toleruju, na wellnes někteří muži prostě nemají/nechtějí mít tolik času jako ženy :). Každopádně, Miky, bych na svém netrvala striktně, ale měl by vědět, že se Ti úprava líbí :). Asi tak...
Holení je někdy boj
Miky
| 5. 11. 2007 22:46
To je ono. Manžel by se taky třeba holil, někdy se oholí, ale pořád to dělat u každého nejde. Někdo má čas doholovat, ale jiný ne. On pracuje v 12i směnném provozu, vyjíždí na pohotovosti atd a je kolikrát rád, že se stihne vykoupat, natož stále holit odrostlé chloupky. No a taky ho právě ty odrostlé chloupky, při tom běhání a pocení při těžké fyzické práci, škrábaly a měl opruzeniny. Já to beru, jak to je. Mám ho ráda i chlupatého.
Holky, vy, které preferujete jen oholeného muže, jak byste se zachovaly na mém místě? Trvaly byste na svém? Nebo byste pochopily, že by holení bylo, pro takového muže, docela bojem?
Celkově je to ale asi opravdu lepší, už kvůli té lépe prováděné hygieně a také pocitům obou partnerů např při ***u.
holím se
Stanly
| 5. 11. 2007 22:18
Už delší dobu se holím na celém těle, kde dosáhnu, kromě zad. Z toho vyplývá, že zarůstám všude. Má to řadu výhod - snadnější umývání a utírání, není tak cítit pot, nejsou vidět šedivé chlupy, tím pádem si připadám mladší a i pohlaví je lépe vidět a vypadá větší. Nevýhoda je jen, když jsou chloupky trochu odrostlé, že manželku píchají i přes košilku. Ale holit se zase každý 3. den je dost náročné.
:o)))
Miky
| 24. 10. 2007 21:43
Žhavým se může stát jakékoliv téma.
heh
Pilotka007
| 24. 10. 2007 13:02
To by člověk nevěřil co všechno se tu rozebere a že se zrovna tohle téma stane žhavým...
OK
Miky
| 23. 10. 2007 18:49
V pohodě. Já jsem psala taky jen svůj názor. Jenže jsem neřekla, že chlap, co se holí je nějakej *** nebo divnej. Nic takového si nemyslím, naopak na určitých partiích, je to příjemné. Jen to nemám potřebu vyžadovat, když se manžel holit nechce. Teda on by chtěl, ale má klasické potíže s dorůstáním. Nechce se holit nafurt a než mu to vždy doroste, tak ho to kouše. V práci se hodně naběhá, takže je to pro něj spíš utrpení.
Nevím, co přesně psala Zuzi, ale Nea napsala, že chlap, co se neholí je zarostlý, smradlavý atd...To se mne dotklo, to je pravda. Nemám doma zapáchajícího manžela Holením se přece zápach neodstraní, pouze o něco omezí, jde hlavně o mytí, ne?
Teď už je to ok, beru odpověďMožná to ale chce lépe volit slova. Mějte se, holky, přeji pěkný večer.
Nea a Miky
zuzi777a
| 23. 10. 2007 08:37
Než se začnete rozčilovat obě , o růžové košili a chlupatých smradlácích jsem psala i já...
Tedy , já to celé beru jako povídání a výměny názorů, nemyslím si, že by kterákoliv z nás útočila na muže, který patří do druhé kategorie než se jí líbí... Alespoň já to tak cítím. Jen nevím, jestli neupadnu smíchy až mi přijede domů můj nejstarší syn se snoubenkou a bude " dočista" vyholen..... To si určitě připomenu ty " generační" hovory zde.....
ach
nea
| 22. 10. 2007 22:00
Tak čtu a divím se-já jsem psala,že je to věc názoru každého z nás a stejně tak jako jsi se ty trochu rozohnila nad mou větou.já to beru v klidu. Můj partner se holí a není na růžovou košili.a Nemá ani houpavý krok . A taky se nerozčiluji a nejsem vztahovačná. Tak ještě jednou.- Pokud jsem se někoho dotkla je mi to líto ,ale můj názor se nezmění
Vyholení pánové
Salemka
| 22. 10. 2007 21:26
Vyholení pánové se mi vůbec nelíbí.Je to takové zženštilé.
Nea
Miky
| 22. 10. 2007 20:46
Milá Neo.
Pročítala jsem znova komentáře, ale nenarazila jsem na žádný takový, jak ho ty popisuješ.
Já jsem sice psala, že mi chloupky nevadí a beru to prostě tak, že chlap je chlap - ( jako že jim je dáno být viditelně chlupatými a pokud on sám nechce, nutit ho k holení nebudu. Beru ho takového jaký je od přírody). Manžel ani nijak moc chlupatý není. Jiné by bylo samozřejmě nějaké extrémní ochlupení, to by mi příjemné nebylo, ale jak jsem psala - pokud on sám nechce, nebudu ho k ničemu nutit.
Mimo to - mnoho mužů trpí po holení na opruzeniny v podpaží, hlavně když dělají fyzicky náročnou práci, ale i normálně, protože se od přírody potí více, než my ženy.
Nic jsem ale neřekla o smradlavém, zarostlém chlapovi. Manžel se neholí, ale to neznamená, že je to prase. Dodržuje hygienu a voní mi moc hezky i s chloupkama. Smrdět může klidně i chlap, který se holí, víš. Holením zápachu nezabráníme.
Jak tady někdo psal - holení je hlavně o názoru, který určitě, v mnoha případech, souvisí s věkem. Těžko se najednou začne jen tak holit čtyřicátník, když za jeho mladších let to byla jen doména žen, chápu proč by si připadali jako ***.
Na druhou stranu pro mladý, v dnešní době, je to třeba normální součást hygieny.
To je prostě osobní postoj k věci. Rozhodně chlap, který se holí, chlap je, ale zároveň ten, který se neholí není špatný, out a ani prase.
Holení
Snoopynka
| 22. 10. 2007 20:15
Abych jenom něco dodala - ne že bych starší chlapy (třeba ty čtyřicátníky) chtělka házet do straého železa - to ne! Ale myslím,že už je tam posun o jednu generaci, takže když takový chlapík řekne :neholím,copak jsem ***?....Ten co má o 20 let míň řekne: No jasně,přijde mi to lepší...Je to věc názoru a taky zvyku
holení
nea
| 22. 10. 2007 15:12
Já jsem to nemyslela špatně ,jen jsem reagovala na komentáře staršího data. Asi to bude o názoru.Jen mě trošku naštvala věta ,, oholený chlap není chlap.Jinak vše v dobrém
ještě holení
zuzi777a
| 22. 10. 2007 13:32
Chlapa, co si nečistí zuby , je chlupatej a smradlavej,popřípadě z něj táhne cigareťák, nebo alkohol tu asi neřešíme !
Zajímavé je , že názory se mohou opravdu lišit.
Stejně jako mě spíše udiví vyholený chlapík ( opravdu to ve mě evokuje představu narůžovělé košilky a hopkavé chůze ), tak zase spoustu Vás mladších anebo zvyklejších děsí představa ochlupeného "macha"
Prostě je to asi módními trendy, posunem v uvažování, nebo nevím...
Hodně z mých vrstevníků (chlapů- čtyřicátníků) se udivilo, když jsem se jich teď během víkendu optala , zda se holí jinde než na tváři- copak jsem ***??? Procentuálně 9/10, pouze jeden z deseti řekl že jo- má mladší partnerku a ta to vyžaduje... Tak tedy tolik můj individuelní průzkum!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
2. 5. 2024 09:13
70397
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video