Co se mnou je? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

co se mnou je?

Diskuze

anonym
| 25. 12. 2013 17:41
Vždy jsem byl v nejlepší formě, ale pak jsem si zranil koleno. Nechtěl jsem patřit k těm, co už jen postávají bokem. METADROL se stal úžasnou součástí mého regeneračního plánu a již během prvních týdnů užívání jsem si všiml zásadní rozdíl.

Svalová hmota se zlepšila a moje forma se opět vrátila, ale bez nadýmání, či nadváhy, jaké jsem zažil při ostatních doplňcích v minulosti. S rukou na srdci mohu prohlásit, že METADROL je nejlepším přípravkem na trhu, co se týče zvýšení výkonnosti. http://***lepe.cz/metadrol/
anonym
| 25. 12. 2013 17:21
Jako chemik provádím svůj výskum na mikroskopické úrovni. Při zkoumání směsi složek, které obsahuje Climax Control, se moje primární zaměření soustředilo na potenciální rizika pro lidi, kteří ho budou užívat. V mých studiích jsem se nezabýval otázkou, zda bude tento výrobek účinný v léčbě předčasné ejakulace. Ale ujišťuji Vás, že je nemožné, aby některé ze složek tohoto produktu mohly způsobit poškození lidského organismu. V nejlepším případě Vám pomůže při snížení problémů spojených s P.E., ale v žádném případě nepředstavuje pro uživatele riziko.
Tento výrobek je opravdu bezpečný.Je důležité zdůraznit, že Climax Control není žádná „droga“ nebo „farmaceutikum“, neobsahuje žádné toxiny nebo chemikálie, které by mohly poškodit Vaše zdraví a organismus. Nezpůsobuje žádné nežádoucí vedlejší účinky.Climax Control je jedním z prvních produktů, na které jsem byl najat, abych ho prozkoumal na široké populaci uživatelů. To usnadnilo mou práci a dosáhl jsem tak spolehlivější výsledky. Tisíce zdravých mužů užívají Climax Control, který již funguje v jejich prospěch.http://***lepe.cz/climax-control/
Těžko radit
cherub
| 6. 8. 2008 08:23
Ano delala jsem si to i sama, ale mam z toho vic nez smisene pocity, zaprve me to samotnou nebavi, a za druhe jsem nemela nikdy tak velkou potrebu abych sahla po robertku nebo po vlastni ruce. Priznam se, ze jsem dosahla jen jednou orgasmu pomoci proudu vody, ale kdyz jsem to pak zkousela i s pritelem uz to neslo.
Těžko radit.
Tatu
| 6. 8. 2008 07:51
Začnu otázkou: Ty sis to nikdy nědělala sama?
sexualni nevzrusivost
cherub
| 5. 8. 2008 23:33
Ahoj,
mam problem tykajici se ***ualniho zivota. Mam bajecneho
pritele a spolecny zivot pred sebou. Miluji ho, protoze je to normalni
chlap se srdcem na pravem miste. Nas vztah je vyrovnany, nikdy jsme se
nepohadali a vzdy jsme dokazali najit kompromis, ale jedno je spatne.
Kdyz jsme v posteli a chceme se milovat tak nic necitim.Neni to
predehrou, kdyz je dlouha rozdrazdi me a pak to boli, kdyz je kratka
tak je to to same, jsem vzdycky uplne sucha, pouzivame proto lubrikacni
gely, ale pak tim tuplem necitim vubec nic, takhle jsem citila alespon
nejaky tlak vlazne vzdalene prijemny. Pritel mne fyzicky pritahuje a
moc, ale jakmile vlezu do postele tak veskere jiskreni opadne a ja jsem
ledova jak rampouch. Snazim se uvolnit ale mam pocit ze to trva veky a
pak me to prestane bavit. Nakonec to vzdam a zamerim se na pritele,
udelam vsechno proto aby se mu milovani libilo a ono tomu tak je.
Dosahne vrcholu a liba me za to jak jsem vyjimecna,bajecna a ja pak
nechci narusovat jeho blazenost svym opetovnym zklamanim. Mam za sebou
velmi bourlivou minulost a az ted jsem se usadila a zklidnila. Jenze
ten *** me vazne trapi taky chci zazit vzruseni, simrani v podbrisku,
touhu, nedockavost a mozna jednou dokonce ***, ktereho jsem se uz
davno vzdala.
Prosim poradte co mam delat, posledni dobou me to trapi cim dal vic...
Moc dekuji za odpovedi.
Stejný problém
kalkulka
| 26. 7. 2008 20:04
Tak mám ten stejný problém 3 a půl roku jsem se milovala v pohodě, vlhká jsem a poslední měsíc mě to při milování hrozně bolí, jako by měl partner místo ***u nůž. Milování je pro mě hrůza, hned stejně musíme skončit, takže to ani milování není. Za doktorkou můžu jít až v září, teď budu měsíc pryč Fakt mě to děsí, s partnerem problémy nemáme a zánět mám vyléčený
co jeste
tejka
| 26. 7. 2008 01:32
jeste co sem si tak vzpomela co mi rikal je ze to muze byt ze muze byt ta imunita oslabena,nejak podrazdena slyznice,nejaky zanet,nebo po nejakem zakroku nebo tak
stejny problem
tejka
| 26. 7. 2008 01:28
Ahoj.
mám ted stejny problem.bolestivy ***.
byla jsem s tim u gynekologa a mám to pry asi spojene s vajecnikovou cystou a tim ze mam oslabeny organismus.(mam ted prelecene zanety mocaku antibiotiky).
Doktor mi na to dal čípky Cicatridina ze sou urceny pro tyto pripady at uz sou zpusobeni cimkoli.Da se to mam pocit koupit i bez predpisu.tak uvidim zda to pomuze dam vedet.
Ale vim ze drive me to bolelo kdyz treba pritel zajel hloubeji nez mel(jelikoz jsem mensi postavy tak to u me neni bohuzel problem)takze mozna skusit davat i vetsi pozor jestli je to tim.
Jinak nevim jak pomoct.Snad ti to nejak pomuze
mám to samé
anonym
| 11. 6. 2007 08:56
Anonymko, mám to samé už asi čtyři roky. Prošla jsem spoustu vyšetření a nic. Pravděpodobně to bude od páteře. *** můžu, ale musím hledat správnou polohu a partner do mě nesmí příliš hluboko. Můj gynekolog mi vyprávěl, že má pacientků, které pro podobné neznámé bolesti nemůže ani vyšetřit.
Ahoj
anonym
| 10. 6. 2007 16:07
To nelam tak prez koleno. Frigidni slovo nemam moc rad, to pouzivaji doktori a at si to pouzivaji... Ani toto slovo nepouzivej, spis jednoduse receno, uplne normalne to nech vyplinout ze situace. Popovidej si klidne o tom s partnerem, a pokud bude trpelivy a mit pochopeni, urcite to bude dobry
Anonymko.cz
anonym
| 10. 6. 2007 11:14
A já si naopak myslím, že lubrikant nic nezkazí. Zkus to.
Mě to taky moc bolelo zpočátku, a fakt jsem málo mazala.
Každý prostě nemá tolik "šťávičky" .
Pak se uvolníš a časem to půjde i bez toho.
děkuju
anonymkacz
| 10. 6. 2007 10:59
děkuju za to co jsi napsal....city...no, pravdou je, že já ho miluju, fakt jo, ale co se týče ***u, tak nic...někdy si až říkám jestli nejsem frigidní...nevím jestli je to problém ve mě, nebo nás dvou, nikdy jsem totiž ještě s jinym klukem *** neměla, tak nemužu soudit, jestli s jinym by to bylo lepší
Ahoj
anonym
| 10. 6. 2007 10:50
Myslim si, ze s tebou nic neni a nemusis se obavat neceho. Spis je to otazka tech citu a vyjasneni si co oba k sobe citi. Pepa
Ahoj
anonym
| 10. 6. 2007 10:43
Ahoj, ja jsem se setkal s ruznema situacema u vztahu, ktere jsem prozil. Kdyz jsem mel *** s holkou, ktera me moc mela rada a ja ji taky, tak to slo jak po masle . Ona byla bezvadne uvolnena, vlhka a ja mohl bez problemu do ni vniknout. Pred tim samozrejme byla predehra, mazleni, laskani...

Stalo se mi ale zase to, u jineho vztahu byl *** tezky, ja nemohl se dostat do partnerky a ona byla sice vlhka uvnitr, ale trochu. A to pak bolelo hodne i me. Vyresit se to da jednoduse a to tim, ze se oba jednoduse navlhci, ja jsem se tez navlhcil normalne slinami ( nepouzivam zadne lubrikanty, protoze to nemusim ) a nebo dobry figl ( pokud se to oboum libi ) tak oralni *** pred stykem. To jsou oba dostatecne vlhky a jde to v poho. Nemyslim si, ze by byl problem nekde technicky, spis si myslim, ze je to otazka citu a vztahova. Gynekolog ti muze hledat a hledat neco, stejne nic nenajde. Myslim si, ze kdyz ty oba jsou do sebe fakt opravdu na max zabouchli , tak pri ***u se dokazou natoli vzrusit ze to proste musi jit. Stejne by to bylo u muze, kdyby si zena rikala, ze mu nestoji dostatecne a ze do ni nemuze vniknout. To si myslim ze je stejna otazka vztahu, treba byl oslabeny nekde stresem, treba ho neco trapi a nebo treba neni dostatecne vzruseny a jisty si svych citu. To je muj nazor. Pepa
co se mnou je?
anonymkacz
| 10. 6. 2007 10:28
muj problem je, že mě to bolí při ***u, dřív jsem tento problém neměla, až ted posledních pár měsícu, na gynekologii všechny testy a prohlídky dopadly v pořádku, tak čím to je? co dělám špatně? muže to byt tím, že jsem málo uvolněná? já už nevím co dělat, odrazuje mě to od ***u s přítelem a už jsme to kvuli tomu i dlouho nedělali......nechápu to, proč to ze začátku bolí?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
2. 5. 2024 09:13
70397
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video