!! Fotbal !! Ho hooo - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

!! Fotbal !! Ho hooo

Diskuze

kockocz
angelwoman
| 18. 6. 2008 21:44
Nevkládej mi do úst, co jsem neřekla. Nijak jsem tě nenapadla. Jen reaguju na tvůj příspěvek o tom, jak se těšíš, že se pohádáme. To mi znělo jako zlomyslný příspěvek a ne názor člověka, který chce přispět se svou troškou do mlýna a třeba ukázat věc z jiného pohledu. Ale tobě šlo zřejmě hlavně o vlastní pobavení-domnívám se...
Jsem ráda, že se ti mé věty líbí tolik, žeje používáš i ve svých příspěvcích Nemůžeš nic rozhřešit, když se tě to netýká. Uf, odcházím radši pryč, na toto už asi nemám sílu
angelwoman
kockacz
| 18. 6. 2008 21:26
Nechápu o co ti jde. Píšeš, že každý může mít svůj názor, to je v pořádku. Ale proč hned musíš svým názorem napadat jiné, to tedy nechápu. Každý by se měl nad sebou zamyslet, ale to hned každý bere, že mu někdo něco radí.
A rozhřešení jsem opravdu nečekala a už vůbec ne od tebe.
kockocz
angelwoman
| 18. 6. 2008 21:19
Nikdo od tebe žádné rozhřešení opravdu nečekal
Sbohem!!!
kockacz
| 18. 6. 2008 21:11
Ahojky lidičky začíná tu bejt s vámi nuda.Připojuji se k Sajrajtovi.Nemá to vůbec žádný smysl. Sbohem
Sajrajt
angelwoman
| 18. 6. 2008 15:38
Sice jsem si říkala, že už nebudu psát, protože směr, kterým se snažila
tutu diskuzi posunout Kockacz se mi začal zdát už poněkud trapný, ale na
tvůj příspěvek bych chtěla reagovat.

Předně si myslím, že diskuze, které se zde rozběhla je určitě zajímavější,
než fobal, ale to je jen můj subjektivní "ženský" názor. Domnívám se,
že pokud by sis chtěl opravdu kvalitně poklábosit na téma fotbal,
učinil bys tak s kamarády v hospodě nebo na fóru takto tematicky
zaměřeném. Ale i tak se ti omlouvám, protože jsme bohužel od fotbalu
zabrousili hodně daleko

Píšeš, že tě mrzí, co si holky myslí. Mě zase mrzí, že takhle bereš nohy na ramena,
jen proto, že si tu někdo dovolí vyjádřit názor, který se neshoduje a
nenahárává tomu tvému. Měla jsem o tobě trochu jiný názor...

Mám tutu diskuzi ráda taky proto, že to člověka obohatí, protože se dostává do konfrontace s jinými názory. Základem je ale to, že každý má stejné právo na názor a nikdo se nevyvyšuje nad ostatní.Kolikrát
jsem psala, že s něčím názorem nesouhlasím a pak se mi to třeba za pár
měsíců v jiné situaci rozleželo v hlavě a musela jsem uznat, že měl ten
člověk přece jen určitou pravdu.

Co se týká toho, co jsme si tu psali. Mám z tebe pocit, že chceš svými
příspěvky především šokovat a přímo se tetelíš blahem, když ti nějaká
žena nahraje tím, že má názor opačný, což ty jsi samozřejmě čekal, na což nezapomeneš vždy na začátku příspěvku upozornit

Jak už jsem někde psala-máš názory, pod které se můžu podepsat, stejně tak mnoho těch, s kterými nesouhlasím.Myslím
si ale, že svůj názor vyjadřuju slušně a neútočím na tebe.Jiné názory
by měly být důvodem k debatě, ne k tomu sebrat a jít pryč nebo napsat,
že už radši nic psát nebudeš jako na jiné diskuzi tady

Chci to tedy celé ještě jednou osvětlit, abych nebyla špatně pochopena.
Na tvém příspěvku, na který jsem poprvé reagovala a od kterého se pak
odvíjela celá debata, nejde říct, že bych nesouhlasila s tím, co jsi
psal.Fakta jsou, že jsi dal přítelkyni starý počítač.Ok. Proč ho taky
vyhazovat. Jediné a znovu opakuju jediné, co mi vadilo a na co jsem
chtěla vyjádřit názor bylo to, jak jsi o tom psal, jak ses přitom
vyjadřoval o své přítelkyni a obecně o všech ženách.
Dívej se, napíšeš, že jsi vlastně vůbec neměl chodit na diskuzi pro ženy. To se mi zdá jako hloupost. Myslím, že hodně žen je rádo, že jsi tady, že si rády přečtou tvůj názor, i když s ním třeba nemusí souhlasit, což můžou vyjádřit svým názorem stejně jako ty.
Ale pokud napíšeš, že "pro ženský je škoda rychlý a dobrý počítač", co asi tak můžeš čekat, že se ti dostane za odpovědi??? Že ti za to zatleskáme nebo co?? Uvažuj, chlape
Já si fakt nemyslím, že je důvod, aby jsi odcházel a už vůbec ne kvůli mně.
Chápu, tvůj styl psaní, to že rád provokuješ, že rád předvídáš naše "ženské" reakce, apod. (viz diskuze kde jsi psal jednomu klukovi, že když s ním nechtěla jeho ženská spát dobrovolně, měl ji donutit násilím - a pak jsi byl překvapený, že žádná na to nenapsala, že jsi násilník, apod. ).
Závěrem-klidně zde dál piš, jen bude fajn, když budeš akceptovat i jiný názor a ne ho hned řadit do škatulky "názor obyčejné průměrné ženské".
Já jsem s tebou neměla konflikt, ani jsem to nebrala jako hádku (což by jistě uvítala kockacz ), prostě jsem to brala jako normální rozhovor dvou lidí.
Pokud to vidíš jako důvod k odchodu, je mi to líto, ale myslím, že sám nejlíp víš, že o nic nejde. Čau
:O
Sajrajt
| 18. 6. 2008 15:02
Abych řekl pravdu, dost mě mrzdí, že si tohle myslíte. Zlávštěpak po té, co mi zničíte milou diskuzi o fotbale. Možná je to tím, že jste mladé a máte před očima jakousi vizi toho, jak by to mělo být - a ne toho, jak to doopravdy je. Každopádně pokud to skutečně vnímáte tak, že si tu posiluju svoje ego ( což je blbost, protože moje ego je posílené na maximum ), nebudu vám dál kazit vaší dámskou diskuzi a tímto se všemy příspěvky na Viktorce oficiálně končím. Mějte se tu fajn, asi to stejně nebyl dobrý nápad, začít psát na ženskou diskuzi.
Kockacz
Lulu89
| 18. 6. 2008 14:20
Už jsem to tady od tebe několikrát četla, takové ty fráze typu "Komu se to nelíbí..." O tom jsou snad diskuze, ne? Říkat, co si myslíme, co se nám na něčem líbí a co ne..

Přijde mi, že někteří chodí diskutovat proto, aby se cítili důležití, že někomu poradí, aby je někdo pochválil za názor..no prostě živit to nenasytné ego..
jsem pro angelwoman
Safira
| 18. 6. 2008 13:49
Nene, angelwoman, to má v hlavě v pořádku a s jejími názory většinou souhlasím. Navíc máme svobodu projevu, tak nevím proč by se nemohla ozvat, když se jí něco nelíbí
Fandím Sajrajtovi
kockacz
| 17. 6. 2008 14:59
Pus'tte se do toho hádání pořádně, třeba tady vzniknou sázky kdo vyhraje.

Sajrajte, nemá smysl do někoho rýpat, když má svojí hlavu, mě se nezdá, že bys psal nějak špatně. Je to v poho. Když se to někomu nelíbí, tak ať si trhne.
televize
kockacz
| 17. 6. 2008 14:50
To my s manželem se nedíváme na televizi vůbec. Bydlí nás společně 8, televizi má jen někdo v pokoji kdo jí tam chce. Je to asi 2 měsíce, co jsme televizi s manželem odnesli z našeho pokoje a je to super, víc se spolu o všem bavíme. Doporučuji. Občas si pustíme film na DVD, v televizi dávají pořád to samé a hlavně tam běží ty děsné reklamy, které se zažírají lidem do hlavy. Reklama je pomalu delší než celý film, prostě nuda.
:-P
angelwoman
| 17. 6. 2008 14:31
Já myslím, že je celkem jedno jestli "hauwh" nebo "howg" - já ani ty jsme mezi inidány nežili a řečeno tím mělo být jedno-už nemám co dodat
Jéj, všechno špatně chápeš. Já nic nekritizuju-žij si jak chceš, piš si jak chceš, já také píšu jen svůj názor.
Jistě, mít dva zbrusu nové počítače by jisto jistě bylo mrhání. Mi šlo ale o to - jak jsi jistě při své bystrosti, kterou jsi zde proslulý jistě pochopil - jak jsi celou situaci popsal: přítelkyně dostala starý počítač, který mě omrzel a pak to jak jsi dodal, že dobré a rychlé počítače jsou pro ženy škoda. To je tak názor do nějaké hospody s pokydanými ubrusy, ale máš na něj samozřejmě právo. Jediné co jsem chtěla napsat je, že s ním nesouhlasím. Nevím, zda jsi zvyklý, že ti v životě každý na vše přitákává, tak zde to tak bohužel není.
Shrnu to tedy takto-nejde ani tak o obsah toho, co píšeš-protože všichni víme, že vše co napíšeš je třeba si vydělit dvěma, že? Jde tedy v tém případě o formu. Jak jsi psal-měla bych si zvyknout, ale to si tedy nikdy nezvyknu.
Neboj se, končím, takže se vrať se k fotbalu, snad se někdo ještě k tomuto tématu po naší trapné odbočce přidá Jen jsem reagovala na to, co jsi psal. Ale asi to byla ztráta času, očividně jsme se nepochopili.
Hauwh? :D
Sajrajt
| 17. 6. 2008 14:12
Píše se to "howg" kdyuž už pokud jsi si neráčila všimnout, tak jsem reagoval na příspěvek, kde se dva lidé musí dělit o jednu televizi. Hmno a hned jsme uvedl příklad ze života - sebe, kde máme každý kdyžtak svojí televizi a svůj počítač, i když se skoro vždycky stejně díváme dohromady.

Nerozumněl jsem tak úplně, za co mě vlastně kritizuješ. Abych řekl pravdu, koupit dva zbrusu nové přístroje do domácnosti pro dva lidi mi přijde plýtvání. Podle mě stačí jedna nová pěkná televize a počítač a pak starší počítač a televize jako náhradní, když se chceme dívat na něco jiného nebo když si chceme něco zahrát. Takže pochybuju, že mě kritizuješ za tohle, protože to i tobě musí připadat rozumné. Já mám dost peněz, přítelkyně ne, nové hračky jsou moje a ona dostane ty staré, nevím, proč by si měla stěžovat na nějakou "roli", očividně jí to ani nenapadlo.
A že kritizuješ formu, jakou jsem to všechno podal? No tak to je mi upřímě jedno to už sis snad mohla zvyknout, už tu nějakou chvíli píšu. Z přítelkyně žádnou blbku nedělám. O tom, po čem strašně toužím a o kvalitě diskuzí bychom mohli polemizovat - zvláštěpak po té, co jsi mi tak nádherně a přínostně obohatila diskuzi o fotbale.
Sajrajt
angelwoman
| 17. 6. 2008 13:55
Milý Sajrajte, ano tvrdila jsem, že bych se nenechala žádnou šunkou odbýt - bylo to myšleno tak, že se mi nelíbí způsob jakým zde prezentuješ svou přítelkyni jako nějakou blbku, které stačí tvé použité věci, o které jsi ztratil zájem. Mně osobně by takový přístup příjemný nebyl a radši bych si na to sama vydělala. Jinak nevím,kolik je tvé přítelkyni let, ale studentka jako já už asi patrně není, takže nejspíš vydělává..A jako vydělávající člověk snad nemusí zůstat v roli té, které po tobě přejímá nejrůznější věci.Ať mě nechápeš špatně-nejde o tom, že jí třeba necháš starší počítač-proč ne, pokud jejím potřebám stačí; jde o to, jakým hloupým způsobem to zde prezentuješ a jak se o své přítelkyni vyjadřuješ. Ale to je samozřejmě nepochybně jen tvá věc.
Nevím, jaký máš počítač a opravdu nejsem zvyklá podle toho lidi posuzovat. Na svůj nynější jsem si musela připlatit, jinak mi ho částečně zaplatili rodiče, protože jsme se přestěhovali a počítač zůstal bráchovi.
Neohrnuju nad ničím nos, tak se kroť se svými soudy.
Vím, že hrozně lačníš po tom, aby ti tady někdo odporoval a ty jsi nám to mohl ukázat jak jsi nad námi všemi strašně v převaze, ale fakt mám radši konverzace na jiné úrovni..a někam vedoucí.
Celkově nechápu tvé sdělení, že dáváš přítelkyni věci, které tě už omrzely - zda je tvým účelem v nás vzbudit údiv, zděšení, pohoršení či něco podobného. Ve mně to nevzbuzuje už celkem nic, asi jen pocit, že jsem ráda, že nejsi můj partner. Hauwh
..
Sajrajt
| 17. 6. 2008 13:37
Ho ho ho najednou! Ještě před chvílí jsi tvrdila, že by ses nějakou šunkou odbýt nenechala a trochu starší model už je dárek pod tvojí úroveň - a zničeho nic jsi samostatná, co si na všechny svoje věci vydělává sama.

Na zem se vrať ty, protože myslím, že bys za pěkný, dobře fungující, byť trochu postarší počítač byla ještě ráda. Ostatně pochybuju, že by sis brigádičkama vydělala na lepší! Tak tady neohrnuj nos
Sajrajt
angelwoman
| 17. 6. 2008 13:22
Hele, chlape, vrať se zpátky na zem,jo? Já jsem o sebe schopná se postarat sama i na ten počítač si vydělat. Rozhodně nemám chlapa jako sponzora, i když věřím, že ti to krásně pohladí ego, jak je ti ta tvoje ještě vděčná za něco, co ty odložíš jako nepotřebnou věc
Ještě že jsem samostatná a žádného takového rádoby štědrého dárce opotřebovaných věcí vedle sebe nepotřebuju
Hoho
Sajrajt
| 17. 6. 2008 12:46
To jsem přesně čekal, že nějaká ženská napíše. Jestli chce lepší počítač, no tak ať si ho koupí! Takhle může být ráda, že má alespoň něco. Navíc to zas taková šukna není, Youtube rozběhne pohodlně a většinu her taky. Navíc má v oblibě otevírat všechny možné a nemožné hovadiny, co jí kdo naposílá do mailu a pak se diví, proč má počítač plný virů. Vůbec, prostě, pro ženský je rychlého a dobrého počítače škoda! Když by si, Angelwomano, žila semnou a počítač se ti nelíbil, mohla bys jít pěkně po škole na brigádu a vydělat si na svůj. Nejsem přece žádnej sponzor! Navíc zas TAK hezká nejsi
youtube, fotbal
Lindule
| 17. 6. 2008 10:41
Tak youtubko mi na počítači v práci nejde. Ale nejspíš mi ho zablokovali IT, když se mi bedýnka zavirovala. Ale zas tak moc mne to netrápí. Doma počítač nemáme. Zatím nám nechybí, možná časem.

Manžel nesázel. Spíše jsme toho litovali, protože jsme si tipovali, že prohrajem. Teď jsme mohli být v balíku.
Sajrajt
angelwoman
| 17. 6. 2008 10:34
Tak vedle tebe musí být nádhera žít...dostávát jeté věci Teda pro mě je počítač celkem dost podstatná věc-potřebuju ho ke studiu, práci a i tomu volnému času... a nenechala bych se odbýt nějakou šunkou, co má problém přehrát klip z youtube
A že ženská bude rýpat vždycky?? Když ji takhle odbýváš to máš těžký Já teda nerýpu, protože naštěstí nemusím čekát jako na smilování, co použitého mi přítel nechá na hraní
:D
Sajrajt
| 17. 6. 2008 10:17
Já myslím, že když chlapa ženská furt otravuje kvuli televizi, tak jí má koupit její vlastní. A nebo dát nějakou starší, mám dvě televize, dva počítače a nouťas. Partnerka vždycky podědí to, co už mě omrzelo. Sice trochu kňourá, že má malý disk, že jí to běhá pomalu a kdovíco - ale to ví jen proto, že je namlsaná z toho mýho rychlejšího počítače, když nejsem doma. Navíc, ženská bude rýpat vždycky.. ale dá se to její rýpání udělat snesitelné

No co jinak? Prohráli vaši partneři nějaký prachy? Tím se asi nechlubí, což rozmlátili klávesnici nebo tak něco?
:-)
Lindule
| 17. 6. 2008 10:11
Ano,máš pravdu, slovo domluva je výstižnější. Ale smysl byl snad jasný.
Ale u nás je to leckdy i o tom kompromisu. Já se nechci koukat, jak někde v německu jezdí vlaky (fakt takový kanál existuje. Kamera je umístěna na vlaku a snímá, kudy všude vlak jezdí), manžel zas nestojí o x.té pokračování seriálu. Abychom se nehádali, pustíme si DVD.
televize
kockacz
| 17. 6. 2008 09:43
Nemyslím si, že je to o kompromisu, ale na domluvě.
televize
Lindule
| 17. 6. 2008 07:07
ono je to hodně o kompromisu. Muž zase nemůže očekávát, že ženská bude 14 dní úplně na vedlejší koleji. Naštěstí v dnešní době má spoustu domácností televize dvě. Nebo alespoň počítač, nebo nějaký rekordér. Takže ať se klidně dívá, já si ten veledůležitý film můžu nahrát. Ale aby byl 14 dní úplně mimo a jenom přilepený na obrazovce, to ne.
No, když tak o tom přemýšlím. Kdyby mi koupil na tu dobu poukaz do lázní, tak ať se na ten fotbal kouká třeba 24 hodin denně.
Sajrajt
kockacz
| 16. 6. 2008 20:19
Já na fotbal sice nekouká, ale manžel jo. Není to u nás tak, že by se musel ptát, jestli se může dívat.Když má chuť se dívat, tak se dívá, když nemá chuť se dívat tak se nedívá.Je to jeho volba,každý děláme to, co nás baví.
Nechápu některé ženské, které jsou naštvané,když se jejich milovaný dívá na fotbal. Každý má přece svou svobodu a může si dělat to, co chce on a ne jeho drahá polovička.
Buhehehe
Sajrajt
| 16. 6. 2008 14:18
Jo, to já jsem měl taky program s přítelkyní. A ne jen tak ledajaký, hned dvougigový.

To se mám totiž tak. Jsem fanoušek počítačů už od doby, co se obvjevily první PC, didaktik a podobně. No a každý nový program mě hned nadchnul - a ze všecho nejvíce programy her. Sám jsem jich také hned několik vytvořil, ovšem nikdo to nehrál, bylo to moc komplikované. PC hry tedy hraju už desítky let, ne nějak fanaticky, ale jo.
Jenže s přítelkyněmi jsem taky rád, ale většinou s nima nemohu být pořád, hlavně, když bydlely v jiném městě. A tak jsem jednou slečně koupil sluchátka a nainstaloval jí Skype. A nějak se to chytlo a tak i s mojí současnou slečnou hrajeme. Ono se totiž ukáže, že má ráda třeba pána prstenů a já se hned vytasím s příslušnou hrou. A tak po večerech místo televize kydlíme gobliny, těžíme zlato a stavíme katapulty.
Samozřejmě, že je strašná lama a moc jí to nejde, no ale snaží se a baví jí to. Pokud váš partner hraje a nejsou to zrovna nějaké stupidní auta nebo střílečky, doporučuju zkusit to taky. Možná se vám to bude líbit a vztahu to třeba prospěje

Takže včera večer jsme hráli Warcraft 3 a já u toho po očku sledoval na notebooku fotbal. Někdo mi sice nabízel, abych se šel dívat do hospody.. Ale i když na pivo jsem měl docela chuť, celý večer řešit jen fotbal a ještě se pak kvuli takové blbosti opíjet, brr..
Sajrajt
angelwoman
| 16. 6. 2008 13:45
Tak můj přítel má samozřejmě fotbal rád a sleduje ho, ale na včerejšek večer jsme měli už týden naplánovaný úplně jiný program Ptala jsem se ho, jestli nechce koukat na fotbal, že to klidně můžem přesunout na jindy, ale říkal, že jeden zápas klidně vynechat může Ostatně myslím, že jsme včera zažili parádní večer dvou a určitě jsme měli lepší program, než všichni ostaní u televize
Jinak přítel kouká na fotbal kdy chce, rozhodně mu to nezakazuju, taky mám své záliby a občas na něj koukneme spolu..ale holt občas jsou zajímavější věci na práci
fotbal
Lindule
| 16. 6. 2008 12:41
Tak to já jsem jedna z těch, co fotbal moc nesleduje. Ještě tak trochu hokej. Ale manžela jsem dívat nechala. Alespoň na ty zápasy, kdy jsme hráli my.
Já stále nechápu, jaký kolotoč se kolem toho všeho spustil. V obchodech najednou mají všechno s fotbalovou tématikou, lidé si věší vlaječky atd. Kdyby bylo alespoň na co být hrdý, ale to dle mého není. A doufám, že mne teď zarytí fandové neuťapťaj.
tedy
anonym
| 16. 6. 2008 12:38
je to k pláči když prohrajou vyhranej zápas A to mi věřte já a fotbal si opravdu netykáme.
je to blbý
Maarty
| 16. 6. 2008 12:26
Sajrajte,
tak já sem jedna z těch, který to sledujou, dokonce sem jednu dobu i hrála..
Výsledek sme se včera v noci dozvěděli v práci, a náladu to ovlivnilo hodně, byli sme všichni hodně zklamaný.
Celej národ věří, fandí, a ty chlapi si nechaj vzít nejen tak jasný vítězství ale i postup.
Je to bída.
!! Fotbal !! Ho hooo
Sajrajt
| 16. 6. 2008 12:15
Nazdar ženský. Možná jste si všimly, že jsme včera dostali pořádnou pecku od Turecka. Nepředpokládám, že většina z vás s českou vlajkou na tváři celou noc ožralá demolovala popelnice.. ale třeba váš partner ano! Tak co? Jak včerejší fotbal ovlivnil váš milostný život nebo celkovou náladu prostě

Začnu sám. Fotbal je mi dost fuk, pomalu ani nevím, jakou soutěž jsme to vlastně hráli. Nepoznám, jestli hrajeme dobře, nebo špatně. V hospodě mě téma fotbal extrémě nudí, devastuje a občas vyvolává až sebevražedné choutky. Dokonce i kolem sedící slečny se do debaty zapojují mnohem víc, než já. Od víkendového fotbálku, který hraju já, se to hrozně liší, všichni pořád simulujou fauly a podobně. Ale včerejší prohra i mě přišla dost k pláči Neodpustil jsem si pořádné rýpnutí do mých kámošů, ale málem mi rozbili hubu vůbec s nima není řeč! Navíc prohráli opravdovou spoustu peněz, jelikož na nás vsadili, co mohli. Hmno hádám, že většina z nich bude ještě v komatu z té spousty alkoholu, co včera vypili..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
6. 5. 2024 13:35
70432
♥Jarka*Alice♥
6. 5. 2024 12:18
11866
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video