Moc ji to boli... - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Moc ji to boli...

Diskuze

anonym
| 25. 12. 2013 17:21
Jako chemik provádím svůj výskum na mikroskopické úrovni. Při zkoumání směsi složek, které obsahuje Climax Control, se moje primární zaměření soustředilo na potenciální rizika pro lidi, kteří ho budou užívat. V mých studiích jsem se nezabýval otázkou, zda bude tento výrobek účinný v léčbě předčasné ejakulace. Ale ujišťuji Vás, že je nemožné, aby některé ze složek tohoto produktu mohly způsobit poškození lidského organismu. V nejlepším případě Vám pomůže při snížení problémů spojených s P.E., ale v žádném případě nepředstavuje pro uživatele riziko.
Tento výrobek je opravdu bezpečný.Je důležité zdůraznit, že Climax Control není žádná „droga“ nebo „farmaceutikum“, neobsahuje žádné toxiny nebo chemikálie, které by mohly poškodit Vaše zdraví a organismus. Nezpůsobuje žádné nežádoucí vedlejší účinky.Climax Control je jedním z prvních produktů, na které jsem byl najat, abych ho prozkoumal na široké populaci uživatelů. To usnadnilo mou práci a dosáhl jsem tak spolehlivější výsledky. Tisíce zdravých mužů užívají Climax Control, který již funguje v jejich prospěch.http://***lepe.cz/climax-control/
Sajrajte, si hulvát prase atd...
Kubik
| 11. 6. 2008 14:31
Tak já sice nejsem ženská, ale jestli Ti to udělá radost, tak Ti to napíšu. Jsi hilvát, prase a hovado Sajrajt
Užili jsme si to a od té doby pokaždé, kdy to je možné ;)
Sajrajt,
anonym
| 10. 6. 2008 09:56
ty jsi ale číííslo!
Sajrajt
angelwoman
| 9. 6. 2008 16:18
Ale no tak-vždyť to tady všichni o tobě víme, tak proč namáhat prstíky bušením do klávesnice
Hej!
Sajrajt
| 9. 6. 2008 13:34
To se žádná ženská neozve, jakej jsem strašnej hulvát, sadista, sprosťák nebo tak něco? Notak, psal jsem to kvuli tomu..
..
Sajrajt
| 8. 6. 2008 15:31
No vida!
Tak při nejhorším sis mohl slečnu pevně podržet a zapojit do hrubé násilí - a užil by sis aspoň ty
Gratulace!
anonym
| 8. 6. 2008 07:24
Tak to je super, užijte si to!
Šlo to:)
Kubik
| 8. 6. 2008 03:18
Tak všem ještě jednou děkuji za rady a poznatky, konečně to šlo! A bylo to naprosto skvělé. Musím snad i říct, že jí závidím její poprvé. Moje bylo takové děsně nervózní a divné, ale její byla sranda a docela hodně jsme se nasmáli:D Vzhledem k tomu, že se o tom (o všem ***u se týkajícího) nebojí vůbec mluvit, tak jsme si to docela užili:)
A možná to fakt šlo kvůli tomu, že byla nahoře, jak jste párkrát radily:)
mějte se!
Vše odzkoušeno a nejde...
Kubik
| 3. 6. 2008 18:56
No tak abych situaci ještě upřesnil.. Teď žiji v Asii a partnerka je Asiatka. Ona mají o ***u dost hroznou představu, což asi může být problém. Nicméně já jsem její 4 "přítel", ale první, se kterým něco zkusila. Upřímě řečeno až asi měsíc předtím se se mnou začala o ***u bavit (byl jsem z toho víc než hodně překvapen, protože tak moc jsem se o ***u nebavil ani s mojí bývalou přítelkyní v ČR;)). Podle toho, jak se ptala a tak všeobecně mám celkem 100% pocit, že *** se mnou cce zkusit. A po proavdě ona byla iniciátorkou našeho prvního pokusu. Já jí řekl, že ji tlačit nechci a až bude chtít ona, tak prostě bude chtít.
Poprvé byla atmosféra naprosto výborná a jelikož ona už o ***u věděla snad vše (po našich dlouhých rozhovorech), tak to prostě chtěla. Předehra byla dostatčně dlouhá a že by nebyla vlhká, to taky problém nebyl. Ona věděla, že to asi bude bolet, tak jsme se o tom bavili a poprosila mě, jetsli bych to nemohl zkusit prvně prstem (prstama), což problém není, ale když jsem zkusil 2, tak už ji to bolelo... a když jsem zkusil proniknout, tak to už vůbec...
Nicméně naprostý neúspěch to nebyl, protože když už stratila ostych, tak se ptala a zkoušela (k poslednímu příspěvku: také mám rád orální *** (rád si ho nechám udělat, ale radši ho slečně udlěám;)) a také jsme ho vyzkoušeli a pak mi řekla, že když jsem ho dělal, tak to bylo velice příjemné...), takže si nemyslím, že by byl problém v nějaké nervozitě.. Nicméně děkuji za všemožné rady a poznatky, tu polohu nahoře zkusíme taky, proč ne;)
Zítra odjíždíme na jedno velice romantické místo na 5 dní, a ona by to chtěla zkusit znovu, tak uvidím..

Diky všem:)
Poprvé
Sajrajt
| 3. 6. 2008 14:05
Moje první poprvé ( ano, přijde i druhé a třetí poprvé ) se moc nevydařilo. Partnerka mi utekla z postele s tím, že se to do ní nikdy nemůže vejít. A bylo. Abych řekl pravdu, nevím, co jsem udělal špatně. Hodně jsme se líbali a mazlili, ale ne kolem intimních míst. Neměl jsem vůbec žádné zkušenosti, ženský pohlavní orgán jsem viděl leda někde na obrázku ( bylo mi 18, ale nebyl internet ). A nějak se to prostě nepovedlo. Podruhé už na to došlo, ale nebylo to nic moc.

Moje třetí poprvé bylo už jinačí. Po několika letech jsem začal chodit zase s pannou, ale už jsem měl víc zkušeností. Tím nemyslím, že bych byl zrovna ***herec. Hlavně jsem uměl lépe odhadnout a vycítit, co se slečně líbí, jestli je v pohodě, po čem zrovna touží. Slečna se zamilovala, já věděl, kam sáhnout a všechno šlo samo. Slečna neměla žádné zkušenosti a plně mi důvěřovala, takže všechno nechala na mě - neumím si moc dobře představit, že bych čekal, až začne něco sama. To bych se asi nedočkal, protože by jí to bylo hloupé a vůbec nevěděla, jak začít.
Teď nevím, jakou to vzbudí reakci, ale já jsem fanoušek orálního ***u a moc rád ho provádím, takže jsem jí to po měsíci mazlení představil a slečna tím byla nadšená. Pak už nebyl problém mít ji šťastnou, uvolněnou, přístupnou..
Strach ?
kalkulka
| 3. 6. 2008 09:54
Kamarádka měla stejný problém, 8 měsíců se snažila spát se svým prvním přítelem, nešlo to, nedostal se dovnitř. Pak se rozešli, ona začala chodit s dávným kamarádem a povedlo se jim to asi hned po 2 měsících napoprvé. Myslím, že je to o uvolnění a důvěře k partnerovi. Ve tvém případě má asi partnerka strach, viděla bych to tak.
Nechvátejte :o)
Lakysek
| 2. 6. 2008 22:49
Ahojky,
měli jsme s bývalým přítelem podobný problém. A ke všemu oba bez zkušeností... Snažili jsme se o to dostkrát, ale taky to hodně bolelo... Bylo mi trapný to ale řešit u doktora Pak přišel nový přítel, ale napoprvé se to taky nepovedlo. Byl nepředstavitelně trpělivý, poměrně dlouhou dobu jsme si spolu jen hráli a pak jednou jsme to zase zkusili a bylo to úplně v poho Myslím, že chyba byla v uvolnění. I když jsem si to i s bývalým hodně přála, nedokázala jsem se nikdy uvolnit Takže doporučuju nechvátat, bo pak je člověk jen nervózní a to k uvolnění moc nepřispěje Prvně zkoušet prsty a tak a časem to půjde samo
zkušenost
angelwoman
| 2. 6. 2008 21:04
Musím říct, že mě to nebolelo skoro vůbec - myslím, že to bylo tím, že jsme toho předtím už víc zkoušeli, hlavně třeba prsty, apod., takže pak už to šlo nějak líp...
.
Smoulinka
| 2. 6. 2008 15:05
U nás to bylo taky tak, prostě to nešlo až pomohlo to, že mě přítel před tím hodně "roztáhnul" pomocí prstů, pak už to bylo v pohodě:)
.
ppettraa
| 2. 6. 2008 13:38
Taky mě to poprvé bolelo. Nebyl problém se zvlhčením, lubrikant by nepomohl, vlhká jsem byla dost. Zkoušeli jsme to mockrát. Někdy jsme byla pěkně naštvaná, říkala jsem si, že to přece chci, přítele miluji a tu chvilku bolesti vydržím, ale nevydržela jsem.
Nicméně, jednoho dne, ani nevím jak, se stalo, že to nebolelo a šlo to úplně hladce. Možná to bylo tím, že jsem tehdy byla nahoře nebo jsem už byla skutečně připravená, nevím.
Neztrácejte naději, vydržte a určitě se to povede.
Odpověď
anonym
| 2. 6. 2008 13:07
Mazat mazat mazat.
Kupte lubrikant, zkoušej ji připravit prstem. Jedním, dvěma, třemi, postupně...ono to půjde. Hlavně klid. Do smrti panna nezůstane.
Děcka, a nezapomeňte na antikoncepci!!!
Moc ji to boli...
Kubik
| 2. 6. 2008 12:53
Zdravim a prosim o radu,

se svou slecnou jsme to o vikendu poprve zkusily (teda jeji poprve) a nastal velky problem :(
Vsechno bylo naprosto v poradku (iniciatorem byla ona, protoze ja ji do toho tlacit nechtel). Problem nastal, ze kdyz jsem chtel proniknout dovnitr, desne moc ji to bolelo (ja jakozto chlap si to nedokazu predstavit jak moc, ale podle toho, jak se tvarila, tak vic nez hodne...). Chtela to za vikend zkusit nekolikrat, ale bohuzel....
Nema nekdo radu co s tim? Co delat, kdyz je panenska blana moc silna?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
2. 5. 2024 09:13
70397
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video