Sok zivota - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

sok zivota

Diskuze

anonym
| 31. 10. 2012 13:37
Každý, kdo někdy něco zařizoval na úřadě a musel si s sebou vzít dítě, jistě bude souhlasit, že vyřizování ne vždy probíhalo „jako po drátku“.

http://www.vzp.cz/…-detskymi-koutky
držím palce
rezama
| 31. 1. 2008 07:37
Měla jsi velkou odvahu,ale udělala jsi správně.Pokud to trvalo tak dlouho,stejně by to udělal znovu.Nevěš hlavu,vím že se to těžko říká a hůř udělá,ale věř tomu že bude líp.Přeji ti hodně štěstí při hledání práce,Držím pěstičky a hlavu vzhůru.
jsi dobrá!
Jitka29
| 31. 1. 2008 07:27
Nevzdávej to, neslevuj mu, děláš dobře. Mám spoustu kamarádek, poslední dobou s několika z nich stále jen řešíme jejich nevěrné partnery, dělají jim to pořád, i přes to, že už jsou manželé a i přes to, že mají děti. Oni ty chudáčci totiž neví co chtějí, jsou zamilovaní a tím pádem zřejmě nesvéprávní. Mě se tohle naštěstí nikdy nestalo, ale je mi moc líto mých kamarádek, navíc jsou to všechno moc fajn ženské, což se o jejich chlapech říct nedá . Drž se a napiš jak se daří s novou prací. Pa Jitka
jejda
anonym
| 30. 1. 2008 22:24
Ty bláho, tak to je síla. Jsi dobrá!
Fakt to je tak snadné, otočit se a jít? Asi ne, viď. Tak držím pěsti.
Pokracovani
Smudlo
| 30. 1. 2008 22:08
Diky vsem za podporu.

Na pomstu ja nejsem, je mi to jedno, jak to s tou druhou bude dal nebo ne. Dneska odpoledne jsem mu po praci rekla, ze je konec. Byl v naprostem soku. Porad jen opakoval, ze mi to vysvetli, ze nevi co chce, ze se neovladl a zamiloval se a ze je nerozhodny. Kdyby to byly tri mesice, rekneme, ale pres rok??

Bylo mi hrozne, ale vim, ze mu proste nedokazu a nechci odpustit i kdyby vseho nechal a rozhodl se pro mne.

Takze jsem mu poprala hodne stesti do zivota a sla. Chytal me, drzel, plakal. Ja taky brecela, ale odesla jsem.

Ted si na PC hledam novou praci.
Jeho darky jsem dala do krabice a tu na pudu.

Je mi strasne zle.
husty
kvetinka81
| 30. 1. 2008 15:45
Ahoj, tak to je teda vážně síla!!! Každopádně hlavu vzhůru...na Tvém místě bych asi hledala pořádně rezavou kudlu,kterou bych mu bodla do srdce, ale pravda - ještě kuli němu jít do basy? Za to nestojí!!!
Určitě bych dala vědět i té druhé slečně, která 100pro nic netuší. Nevim, jak moc bych byla schopná plánovat společný sraz, aby jste přišly obě - možná si myslim, že je to pod úrověň - pod Tvou - hezky s hlavou vztyčenou vyklouzni ze vztahu a ještě mu to zavař u té druhé!!!
Co se potkávání v práci týče, tak to bohužel nevim, snažím se držet zásady: "co je v domě, není pro mě"...ale i to se určitě bude dát přežít!!!
Držim palce!!!!! A nesmutni, nestojí za to!!!! Boží mlýny melou pomalu ale jistě - ono na něj taky dojde, na parchanta!!!
pochopení
poklabos
| 30. 1. 2008 10:17
Ahoj, to je dost nepřijemné. Úplně mi zatrnulo, říká se že člověk se nemá mstít, ale ve tvém případě bych uvažovala nad tím, napsat té druhé smolařce. Ona je na tom úplně stejně jako ty. Váš chlapec je evidentně hajzl, který pár let žil životem, o kterém sní spousty mužů. Tak bych mu to asi trošku osolila..... Ty nesmutni, protože tento pán za to NESTOJÍ. Buď ráda, že si na to přišla revativně včas. Drž se a hlavně - nejsi v tom sama, taková věc se stane. Je nás tu spoustu, těch co si nechaly zlomit srdce a všechny se z toho jednou dostanem nebo už dostaly. Tak napiš ...... ahoj
manue
natyna
| 30. 1. 2008 10:09
To je mi moc líto.Jak se znám se svojí povahou tak bych se určitě chtěla se svojí sokyní seznámit a udělat v tom jasno.Nevím nevím jak by se chlapec asi tvářil,kdybych si sním dala schůzku a on tam viděl vás dvě!Co by asi řekl? .Uděláš moc dobře když to ukončíš,ale zase na druhou stranu musel vědět,že můžeš jít do mejlů???!!Musí vědět,že si to tam musíš přečíst!Držím palečky
dvojí život
anonym
| 30. 1. 2008 07:59
A ta druhá holka o tobě ví?
Možná by to byla pro ni taky zajímavá zpráva.
Chlapec si bude muset rozmyslet, kterou vlastně chce.
Teda, že má na tohle žaludek!
A s oběma samozřejmě i spí, co? No fuj.
Úplně chápu Tvé zklamání a rozladěnost. Ale aby sis zachovala svou hrdost, musíš si to s ním vyříkat, případně to ukončit.
No, nelehká situace.
sok zivota
Smudlo
| 29. 1. 2008 19:45
Dobry den,
problem mam pro mne zcela necekany a novy, ale jak jsem si tak procitala ruzne prispevky, bohuzel zcela bezny.

Jsme s pritelem spolu neco pres rok, pracujeme oba v jedne firme, tam jsme se seznamili. Jsme oba z jinych mest, kam jezdime na vikendy. ja jeste dodelavam dalkove skolu, takze vikendy byly od zacatku prakticky tabu, casove jsme nezvladali.
Az do minuleho tydne jsem prozivala velke stesti, podle mne super vztah skoro bez chyby, ohromna fyzicky pritazlivost, rozumime si, proste fajn cas. Vikendy jsem prozili spolu asi jenom 4 za celou dobu a asi se divite, ale nechybely mi, protoze se od pondeli do patku vidime kazdy den, i v praci a pak u jednoho z nas doma a pres noc. Takze ty dva dny uceni, uklid, sport, nekdy rodina , kamaradi a v nedeli vecer zase setkani.

No, a on byl u mne minuly tyden, byl na mailu a pak druhy den jsem sla do mailu ja a otevrela ten jeho (mame stejnou sluzbu). A sok: same maily od jedne holky. Nevydrzela jsem a cetla. Samorzejme ma o vikendech jinou, a ted to nejhorsi. Ona enni ta druha, ale ja. Celou tu dobu. Maily se datuji az nekdy do peti minulych let. Vyplyva z nich, ze ji zna rodina (ja rodinu nikdy nevidela, ale ani ja nemela potrebu doma neco rikat, takze mi to nepripadalo zvlastni, nejsem rodinny typ). ona za nim vzdy jezdi v patek a je u nej do nedele. Velka slova lasky, jako u mne.

Jsem v uplnem soku, hodila jsem se marod a i kdyz chce prijit, vymlouvam se, ze jsem uplne grogy uz od nedele, at zatim nechodi. Stoji mne velke premahani vubec s nim mluvit.

Nemuzu tomu uverit, ten vztah byl tak intenzivni, intimni a nemel chybu, dokonce uvazoval, ze bychom se nastehovali ke mne.

jsem hloupa, fakt me to ani nenapadlo.
nikdy se mi to jeste nestalo.
nevim, jak reagovat, i kdyz vlastne vim, vim, ze se rozejdu, vsak marne hledam slova. Ze dne na den 180 stupnu obrat. jak se budeme vidat v praci? proc to ma zapotrebi? nezodpoveditelne otazky.

To je maly prispevek do diskuse.

Pekny vecer

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video