Jak moc je dulezity sex ve vztahu? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Jak moc je dulezity sex ve vztahu?

Diskuze

dracek264
| 11. 8. 2016 19:46
Taky bych rekla ze je velmi dulezity, kdyz to nefunguje v posteli, tezko bude vztah fungovat jako takovy.
anonym
| 17. 6. 2016 20:22
Rekla bych ze je to to nejdulezitejsi, u nas vzdy hadka konci ***em a je to pak ok, ale samozrejme by bylo lepsi kdyby ty hadky nebyli vube..takze se snazim a co mame v loznici etoticke hracky tak vse jde jeste jednoduseji :D :D
anonym
| 3. 6. 2013 09:05
Ahoj, dostala jsem se ke sledovani teto diskuse proto, ze de facto *** se stal spoustecim faktorem rozchodu s pritelem, se kterym jsem byla skoro sest let. Jiz delsi dobu bylo mezi nami napeti, ne tedy ohledne ***u, ale jinych stranek, delsi dobu jsme meli krizi. Ja jsem pak ale proste potkala nekoho, kdo byl ke mne pozorny, ja jsem vedela, ze se mu libim a proste jsem se nechala svest. Pritel to poznal a v tu chvilinku jsem i ja vedela, ze bych nezvladla mit milence a pritele zaraz. Ale proc o tom pisu.. Prave jsem cerstve odstehovana od pritele a necitim se zrovna nejlepe. Stale se mi to vraci a premyslim, jestli jsem to nemela ustat, jestli jsem v tu chvilinku nemela myslet na nastavajici ***ualni dobrodruzstvi, ale ujistit se v tom, ze vztah s mym byvaly stoji za to budovat. Jenze, v tu chvilinku mi onen milenec dal poznat ***, jaky bych s byvalym nezazila. Vlastne, abych to uvedla na pravou miru, o samotny zasun.. mi vlastne ani tak neslo - ja potrebovala neznosti, libani, aby se mi nekdo venoval, udelal me, v predeslem vztahu jsem to tez byla ja, kdo se snazil druheho vsemozne uspokojit, ale on si se mnou takovou praci nedal. A po jiste dobe mi proste zacinalo byt jasne, ze by mi bylo lito, kdyby to byl posledni chlap meho zivota, protoze jsem citila, ze mi neco chybi. Bohuzel tento duvod navenek moc neventiluju, vim, ze mnoho i mych blizkych lidi by to nepochopilo, ve vztahu byly i jine problemy, tento jsem pak chapala jako ten pro me nejniternejsi.Takze si nekdy rikam - jsem opravdu tak spatna? Jsem opravdu tak pudove zavisla, ze jsem dovolila, aby se definitivne rozpadnul vztah, ve kterem jsme planovali i deti, kvuli nejistemu mileneckemu vztahu bez budoucnosti, ale zase s chvilkami, kdy jsem naprosto presvedcena, ze to za to stalo..? Asi se mi vzajemne davani a prijmani neznosti, i tech ***ualnich, proste prolina s laskou..
anonym
| 17. 9. 2015 21:19
TO Anit83: Jako bys vyprávěla můj podobný příběh, který se mi děje zrovna teď.
potřeba
Lulu89
| 24. 1. 2008 22:01
Asi máš pravdu..
Jinak 15 let je hodně dlouho..a poslední roky to s tím ***em bylo stejné?
Jestli je tvoje žena v podobném věku a máte rodinu, třeba už ten ***uální zájem opadá a nepotřebuje to tak často.
Moji rodiče jsou v podobném věku a jsem si skoro jistá, že se milujou možná tak dvakrát do roka, jestli vůbec..Otec radši chodí na pivo..
Je hezké, že máte milování alespoň takhle často!
A co si s ní o tom popovídat? Že se ti zdá, že už mezi vámi není tolik něžností jako dříve..Polichotit jí..
potřeba
MiStr
| 24. 1. 2008 21:42
vzhledem k tomu,že už jsem starší(41)vím ,že se nemá jít tvrdě na cíl,jsme spolu 15let,tak si říkám,jestli to není tím.
Zase když už dojde ke kýženému a pustím pak prstíky a jazyk do akce,vydrží to dlouho.
sex
Lulu89
| 24. 1. 2008 20:11
no jo, to je tím klišé, jací jsou chlapi neustále připravení kanci..
Oni právě rádii dobývají, takže musíme občas zahrát tu nedostuponost..Nicméně si někdy říkám, že by bylo super říct, jakou na něho mám chuť a nemuset dělat nedobytnou princeznuAle vztah je prostě o kompromisech, takže někdo v něčem ustoupit musí..
anonym
| 16. 1. 2013 23:19
TO Lulu89: Souhlasím naprosto. Chlap je lovec a nebaví ho mít vše na servírovacím podnose http://knihomilky.blogspot.cz/…-dusi-vasen.html
Sex
Lilimi
| 24. 1. 2008 20:04
Fíha koukám že víc lidi má takový problém a já myslela že jsme sami

No s přitelem jem sdva roky rok spolu bydlime a *** je pro nas jednou neznampou já ho můžu pořad přitel jak kdy...Ale je fakt že když večer na oko dělam že nechci tak mám vyhrano...baví ho dobivat takže je to jasny akorat nemužu hrát nedobytnou moc pač mi da pusu a řekne tak běž spinkat tě nebudu otravovat....

JIank bych se ctěla zeptat jestli máte někdo zkušenosti ze ***shopem na netu...pač osobně bych tam asi nevlezla a taky máte zkušenost s nějakými hračkami pro dospělé?
různá potřeba
Lulu89
| 24. 1. 2008 19:52
Třeba na to jdeš špatně.. My jsme měli zase opačný problém, já jsem chtěla více než přítel a bylo to dost frustrující..
Dneska už vím, jak na to..Když dělám, ře si ho nevšímám, tak *** vyžaduje každou noc i ráno (vidíme se jen pátek,sobota a v neděli už zase odjíždím)
Zkus k ní být něžný, můžeš jí říct, že se třeba dneska budete jen mazlit, jestli jí to nevadí..Líbej ji a hlaď ji, ale jen zlehka, třeba na tváři, hlaď jí něžně na bříšku a přitul se k ní..
Aspoň mě tohle vždycky vzruší a pak chci i když jsem před tím nechtěla, uvidíš, třeba pak začne sama!
A pokud nebude chtít i přesto, že se jí budeš věnovat a budeš k ní něžný..tak nevím..
nezbývá než se smířit s tím, že má jiný apetit..vztah je o kompromisech, vždycky se jeden staví do role "prosebníčka" o ***..
Ale je důležité, jak na to jdeš..Jestli jí třeba začneš hned chytat za zadek a ona je podrážděná z práce, tak se nesmíš divit, že odmítá..
Máš pravdu
MiStr
| 24. 1. 2008 17:19
o porozumění,a lásce,ale co dělat,když partnerka nemá potřebu mít často ***. Stačí jí tak 1x za 14dnů a to musí mít sama chuť.Mám jí rád,ale jak to řešit?Onanií,nebo s jinou ženou?Samoukájení se dá prakrikovat občas,ale takovou dobu?
důležitost sexu
Lulu89
| 21. 1. 2008 21:21
I já si to myslím...Prostě aby si parneři rozuměli , měli se rádi a bylo jim příjemné se jeden druhého dotýkat. Pokud to tak není, ženy mohou trpět komplexy a muži si hledat *** jinde..Je to přece jen pud..
:-)
Pilotka007
| 16. 10. 2007 18:11
Myslím že je *** důležitý, fyzická blízkost je potřeba.Rozhodně to ale není základ vztahu a vztah založený na ***u si neumím představit.
to angelwoman
Snoopynka
| 8. 10. 2007 23:59
No víš, ono to nebylo jen tohle co říkal, někdy říkal i hnusnější věci..Sama se divím, že jsem s ním vydržela 3 roky!!!:o)...I když je fakt,že ty dva roky byl úplně zlatý, to jsme byli takové hrdličky, ale vše se změnilo přestěhováním se do Prahy, jemu narostl hřebínek, protože povýšil v práci a asi si mě začal plést se svou podřízenou, protože mi nařizoval co mám dělat...Jsem ráda,že s ním už nejsem a nejen kvůli tomu ***u...Je fakt, že v posledním 3/4 roce jsem k ***u s ním měla někdy až odpor, protože mě to tak jedině bolelo a z něho jsem cítila, že mu jde jenom o to uspokojení a nějaká láska nebo city, to už jaksi vypustil...Sice se mě snažil vždycky udělat, ale paradoxně mi to nedělalo vůbec radost a pak jsem to začaal i odmítat, protože na povel to zvládne každý, když ví jak na to..a u něho to bylo snad už jen na povel nebo z nutnosti..Hrozný chlap...
sex
angelwoman
| 8. 10. 2007 22:11
My teda s přítelem nebydlíme, takže někdy jsem rádi, když se to 2x do měsíce vůbec koná Chuť máme oba, ale hlavně o víkendu-přes týden pracuje přítel 12 hodin a to je pak už fakt jen véča, pomazlení a jde se spát-chápu to, v tomhle nejde nic vyčítat.Chci jen říct, že i když pro mě milování s mým přítelem hodně znamená a když ho nemám chybí mi, ale není to alfa a omega mého vztahu...Dovedu si představit, že ho mám třeba tak 4 měsíčně, i když bych ho mohla mít každý 2 den Jenže ta unavenost z práce, atd. je silný faktor...Já myslím, že pokud si na sebe dva najdou čas dvakrát za měsíc, ale udělají si klídeček, pohodlí a vychutnají si to, nemusí to být vůbec špatně.Vždycky záleží, co vyhovuje těm dvěma...
A Snoopynko-to ten ex stál opravdu za houby-chlapa, který řekne, že se nemám co divit, že si našel jinou, když s ním málo spím, bych kopla víš kde Takhle se láska neprojevuje.
Miky: přeju ať je manžel v pořádku! S chlapama a nemocemi je to těžké - berou to strašně vážně, vše odkládají a mají strach..
to Miky:
Snoopynka
| 8. 10. 2007 21:18
Ahojky, určitě s tebou souhlasím v tom, že vztah může fungovat i bez častějšího ***u. Myslím, že nelze házet úplně všechny chlapy do jednoho pytle, všechno je otázka domluvy a tolerance a důvěry atd...Můj ex mi například říkal,že když s ním spím tak málo, že se nesmím divit, že si najde nějakou jinou na ***..Což vlastně půl roku před naším rozchodem udělal..a myslím,že to dělal s čistým svědomím a někdy dokonce v naší společné posteli, když jsem byla u rodičů..No,to už je ale taky trochu o něčem jiném...Současného partnera mám strašně moc ráda, jsem s ním velmi šťastná a shodujeme se ve spouste věcí a konečně taky vím co to znamená užívat si života, ne jen přežívat ze dne na den jako s mým ex...Ale taky bych jednou chtěla být já ta unavená a užívat si pozornosti od partnera, jaké se mu v posteli dostává když nemá dost sil..Jenže to asi půjde těžko, protože on už bude jen povyšovat a povyšovat..a Já studuju a pracuju najednou, takže my si toho možná užijem až v polovině dovolené, až on i já se vyspíme... A taky než se na tu dovolenou dostanem... Každopádně si myslím, že *** ve vztahu má ten vztah hezky udržovat a zpříjemňovat,ale rozhodně nemusí být neustále - jsou i jiné hezké chvilky kromě ***u
SEX je důležitý, ale né nejdůležitější a vztah může fungovat i bez častého sexu.
Miky
| 8. 10. 2007 20:42
Já si také myslím, že *** je ve vztahu důležitý. Né ale nejdůležitější, protože sama v tomto ohledu docela strádám, jinak nám vše funguje jak má a stejně nám vztah klape normálně.
Manžel má menší potřebu mít ***, stačí mu opravdu tak 2 krát do měsíce a já bych ráda aspoň 2 krát do týdne, což si myslím, že je normální potřeba.
Jenže on prostě nemá chuť, s tím se nic dělat nedá. Není to ničím jiným, než tím, že je pořád v práci nebo na melouchu a když je doma, tak je rád, že je rád. Už to tady i zaznělo. Prostě když mu udělám třeba orálek, tak to samozřejmě drží a užívá si to, protože nemusí nic dělat a uvloní ho to a v pohodě usne. Vidím na něm, že je rád a že ho ale zároveň mrzí, že já nic, ale je fakt hotovej únavou, takže ho netrápím. Navíc jsem ještě psala doktorovi na jedněch stránkách, protože manžel měl zánět nadvarlat a chtěla jsem vědět, jestli ta nechuť může být i tím. On totiž ten náš *** byl i na dovče docela málo, ale je fakt, že lepší to bylo. No a bylo mi sděleno, že to tím zánětem být může. Řekla jsem to manželovi a navrhla jsem mu, aby šel na vyšetření hladiny testosteronu v krvi, jak mi poradil lékař. On ale nechce. Nevím, jak bych mu to měla víc vysvětlit, aby šel. Má i jiné zdravotní problémy, v posledních měsících, měl závažný nález v krvi, ale ještě nebyl schopen si dojít na kompletní vyšetření. Vymlouvá se na práci a že nemá čas atd...ale dělá v nemocnici, takže to neberu. Spíš se bojí. Vím, že je to těžké, ale já bych se spíš bála čekat, co mi je. Tohle už je jiné téma.
Jen jsem chtěla říct, že vztah může fungovat i bez častého ***u.
to angelwoman
Snoopynka
| 8. 10. 2007 15:28
No, my už jsme si o tom vlastně promlouvali...minulý týden jsme měli takovou upřímnou chvilku, kdy jsme probrali úplně všechno...a začal vlastně on sám tím,že se mě zeptal, nebo se spíš nemusel ptát,jen konstatoval, že ho mrzí, že jsem s ním ještě neměla ***..To znamená že to ví a myslím,že ho to docela trápí...Včera se mi sice snažil trošku věnovat,ale vzdal to poměrně brzo protože byl za prvé unavený a za druhé to sám moc chtěl...ehm,tak co bych pro něj neudělala že Akorát mě prostě zajímalo, jak bych to měla řešit do budoucna..protože mám takový ten pocit,že patří k chlapům, kteří si myslí, že žena nemusí mít *** a bude stejně spokojená se ***em jako kdyby ho měla..což je docela blbost..už ale nevím jak mu to mám jinak vysvětlit...Ono jde taky o to,že my jsme jaksi bývalí kamarádi a ted se teprve poznáváme z jiných stránek a tak se ještě v nějakých věcech cítím nejistá,když mu je říkám Každopádně díky za rady, ještě to musíme nějak probrat, ale nevím jak to nakonec dopadne...
Snoopynka
angelwoman
| 8. 10. 2007 14:02
Prostě mu to narovinu řekni Co by se ti líbilo, kdy a jak často. A pokud ti přítel takhle usíná (ten můj pracuje taky 12 hodin denně), je třeba to zařadit na začátek, když má ještě trochu energie Ono, chlap dojde dojde k uspokojení vždy, u nás žen se chlapi musí víc snažit...Já to také nepotřebuju vždy, ale když mám zrovna chuť na to, aby mi to přítel udělal pusou, prostě to třeba příteli pošeptám do ucha-tomu nikdy neodolá Můžeš si najít svůj způsob, třeba ho jemně nasměrovat rukou, apod.-hlavní je s tím něco dělat-přítel si třeba myslí, že jsi s ním naprosto spokojená a nehodlá nic měnit-a to je chyba.
Promluvit si myslím pomůže-pokud to je třeba pro tebe opravdu ožehavé téma, zkus mu třeba někdy večer napsat žhavou sms o tom, jak máš chuť na to a to a co mu potom za odměnu uděláš zase ty-to by bylo, aby se nechytl
Jinak orální *** může být někdy docela "únavný"-třeba když si přítel dá pár skleniček, je to doslova nekonečné Takže já to dělám někdy tak, že mu to prostě neudělám až do konce-ale hupsnu na něj Určitě záleží na tom, jak se to líbí vám, ale myslím, že není potřeba mít zažité, že ty mu to uděláš vždy a on jen když je dobře vyspaný Jsou i jiné varianty Papa
Sex
Snoopynka
| 8. 10. 2007 10:08
Ahojky,mám takový problém - ale myslím,že se to trochu dotýká tohoto problému...Určitě souhlasím,že *** je ve vztahu důležitý - přesvědčuje mě o tom můj minulý vztah,kdy jsem neměla chuť s přítelem spát,protože jsem pořád měla nějaké problémy a taky mě to docela bolelo (dnes jsem přišla na to,že to hlavně bylo stereotypem a jeho jaksi větší velikostí)...Teď mám partnera,se kterým mě *** baví, ale poslední dobou mi přijde,že on už se ani tak moc nesnaží - že většinu nechává na mě..Přitom já bych třeba taky chtěla někdy uspokojit (někdy ani nechci a stačí mi *** bez orgasmu, ale někdy by se to i hodilo..)..Jenže on to nikdy dlouho nevydrží se mi věnovat - teda apson myslím že ne tak dlouho jako já jemu...To,když já se věnuju jemu,to se mu moc líbí a strašně si to užívá..Ale jak mu mám vysvětlit,že bych chtěla aby se taky věnoval mě? Protože myslím,že by to šlo i po samotném styku, ale on je strašně pracovně vytížený, pracuje 13 hodin denně, někdy i v sobotu a hned po ***u mi usíná vyčerpánímUž nevím co s tím, v noci pak nemůžu chvíli spát a pořád nad tím přemýšlím, co by se s tím dalo dělat
nepostaví se mu
pajacv
| 8. 10. 2007 06:42
poseldní dobou se mému přítely nepostavý nevím jak to mám zlepšit
csctina..
yvuk
| 15. 7. 2007 14:26
tak nejak..:)) bud rada, ze jsi na to rpisla a ted uz si jsite das pozor, ono s eto enkdy stava.. i v lepsich rodinach hihi.. ale mne se to holka pise, jsem ve veku, kdy nekdo uz jen o ***u mluvi.. hahahahaha..ale kazdopadne zivot neni pericko a musi se uzivat v klidu, pohode.. tak preji dnes nadherny den, vecer, noc, a nejen dnes a hezky si to uzivej...
Ivbara
csctina
| 15. 7. 2007 14:21
jo mas zase pravdu. Byla jsem tak zaslepena jedinou veci, ze jsem nevidela nic jineho. A presne jak pises nicemu jsem nepomohla. Jeden zpevak kdysi napsal: Laska je jako kousek mydla ve vane. Drzis-li ho prilis pevne - vyklouzne ti...A ja s tim musim presne souhlasit a doplnit, ze nejen laska je jako mydlo ve vane ....Ale to uz jsme zase nekde jinde lol.
csctina
yvuk
| 15. 7. 2007 14:12
:) drzim palce a neheldej chybu ejn u sebe, ale brat *** jako odmenu nebo trest fakt nejde a jestli jsi partneruv maly zajem resila tim, ze jsi ho radsi odmitala, jak jsi psala, tak jsi opravdu reagovala treba pochopitelne,ale nicemu jsi nepomohla.. ono take nekdy cim vic neco chces a honis s e za tim pak to pred tebou utika, idkyz to je uz o encem jinem.. kazdopadne na to nemylsi, bud vesela , mila a prirozena a hlavne se za sve ***ualni potreby a chuti vubec nestyd, to jiz ais vidis..:)) Tak ahojky, Iv.
souhlasim
csctina
| 15. 7. 2007 12:55
Dekuji za prispevky. A ano mate pravdu! Mam na to stejny/podobny nazor a zajimalo mne zda i jine zeny maji zkusenost s timto problemem a take jsem si o tom chtela popovidat.
Od te doby co jsem napsala prispevek se neco zmenilo - prestala jsem o tom premyslet a nervovat a zacala jsem premyslet pozitivne. No a... nastaly zmeny!
Neni to jeste stale takove jak bych si predstavovala, ale malymi krucky se tam pomalu dostavame.
Ale je jeste brzy se radovat a proto bych tomu rada dala jeste nejaky cas.
Byla jsem pripravena odejit, rozejit se a zavrit dvere. Ale asi se ozvala moje byci tvrdohlavost a bez boje to nevzdam. Takze bojuji tak, ze prodelavam zmenu mysleni a najednou vidim jak se to cele zase dava do pohybu! Mozna nakonec vubec neni chyba v nem, ale ve mne!
souhlas s Ivbarou
Valentina
| 15. 7. 2007 12:55
Zcela jiste je fungujici *** ve vztahu NUTNY. Chapu, ze nekomu to tak pripadat nemusi, ale to ted, co za par let? To proste musi skoncit rozchodem nebo neverou jednoho ci obou partneru......drive ci pozdeji!
Preji Ti at si brzy najdes partnera, ktery Ti bude vyhovovat i v teto oblasti. Kdyby jsi s timto partnerem zustala, budes si za 10 let rvat vlasy, co ze te to tenkrat napadlo.
Devcata
yvuk
| 15. 7. 2007 11:15
precetla jsem si vase prispevky a k tomu jen to, ze *** ikdyz si to treba nechcete pripustit, je zakladem fungujiciho manzelskeho, mileneckého vztahu, nebudu to vic rozebirat, prectete si odborne knizky, pouvazujte.. A jeste si dovolim tvrdit, ze nesouvisi az tak s faldy, starim, ale s itm, jak ti dva spolu funguji a ziji..:)) Ja osobne jsme typ, ktery , kdyz mi neco vadi, se snazim to resit a neodkladat, stejne jednou drive nebo pozdeji vse vyplave na povrch .. nejaky duvod jste meli se dat dohromady a nejaky duvod vas dovedl k tomu stavu, co je.. mne osobne by to vadilo.a vztah bych ukoncila,ale muj problem to nebyl a neni .:)) Tak se mejte a preji krasne dny..:))
Sex ve vztahu
Ginger
| 14. 7. 2007 23:57
Kladeš si otázku, nad kterou se zamýšlí asi každá žena. Osobně si myslím, že *** je pro vztah hodně moc důležitý. Neříkám, že nejdůležitější, ale také mám za to, že vztah bez ***u nemá dIouhého trvání. Dříve nebo později si partner, který tímto nedostatkem trpí, opatří *** jinde. Jsme lidi a máme své potřeby přece, *** je jednou z nich. Partner i tímto dává najevo, že po nás stále touží, přitahujeme ho a miluje nás. Tento nedostatek je jen krůčkem k nevěře. Samozřejmě, že každý má trošku jinou potřebu, někomu stačí milovat se jednou týdně, někdo to rád častěji. Ale pokud je vaše bilance opravdu taková, jak píšeš, tak to nevidím moc dobře.
Pravděpodobně se najdou i takové, které budou můj příspěvěk odsuzovat, protože ***u připisuju velkou váhu ve vztahu, ale mluvím prostě z vlastních zkušeností.
Už několikrát se mi dokonce stalo, že mi dávali návrhy ženatí muži, kteří údajně svou ženu strašně milují a bla bla bla... jednoduše - nemají dostatek ***u, tak ho hledají jinde. Než aby ses nadále frustrovala tím, že ti něco ve vztahu chybí, doporučuji se "porozhlédnout" po jiném vztahu... Nemusíš se mnou souhlasit, ale ptala ses na názor, tak tady je

A ted k tomu druhému příspěvku... byla jsem ve stejné situaci, přibrala jsem, ***u bylo čím dál mín (teda já se ani nedivím, byla jsem fakt jednu dobu tlustá a můžu si za to sama...) a nakonec to skončilo rozchodem. Začala jsem na sobě znovu pracovat, mám docela pevnou vůli, takže se to vrací k normálu, hodně cvičím a tak... a najednou opět o zájem o mě nebyla nouze, díkybohu, ale člověk si musí uvědomit, že bud se bude ukájet jídlem a knourat nad sebou, jak jsem chudinka tlustá, nebo začne něco dělat. Ještě bych zhubnout chtěla, ačkoliv lidi kolem mě tvrdí, že už mám zase pěknou postavu (jenže spíš ji mám hodně pevnou, ale já bych ještě zhubnout chtěla...ale to je z jiného soudku). Co tím chci říct: bud na sobě začneš honem rychle pořádně makat a budeš hubnout, nebo tě partner opustí (to si myslím, protože jednoduše přítele už nepřitahujou faldíčky, a proto nemá chut na ***). Pokud ale uvidí, že se snažíš něco se sebou dělat, tak to bude jen lepší a lepší když tě stále miluje... Tak držím palečky, pěkně na sobě začni pracovat a chut na *** se znovu dostaví.
Tak doufám, že jsem nikoho nepobouřila
jak moc??
LASKA
| 28. 6. 2007 00:14
Je mi 19,přítelovi 24.Chodíme s polu 4 roky poslední 2 s polu žijeme.Před dvouma rokama jsem přibrala po antikoncepci ted se momentálně všemožně snažím to schodit jelikož náš *** je denou skoro za 2 měsíce.nejdříve to bylo kvůli tomu že jsem přibrala,ted ho to nebaví (***) a dnes jsem zjistila že ho nebaví náš vztah celkově,ale miluje mě a nechce mě opustit.Tak co mám dělat??
Jak moc je dulezity sex ve vztahu?
csctina
| 27. 6. 2007 23:15
nad touto otazkou premyslim uz nejakou dobu...Mne je 30, partnerovi 40, jsme spolu rok a pul a celkovy pocet ***i je kolem 25(!) od te doby co jsme spolu. Je to frustrujici, ani si nedokazete predstavit jak moc. Ja jsem na vrcholu, nejradci bych mela *** 2-3x tydne. On tvrdi, ze on taky...jenze...ciny jsou dulezitejsi, nez jen reci... Mluvila jsem s nim o tom uz tolikrat-ale nikdy se nic nezmenilo. Zustalo jen u reci.

K Vanocum jsem nam poridila par hracek ze *** shopu, ale jeste jsme je spolecne nepouzili! Posledni 3 mesice jsem se zasekla a radci nez abych zebrala o ***, tak jsem pristoupila na jeho hru a kdyz mi 1x za mesic sahne na prsa a rekne, ze by se chtel milovat, tak predstiram, ze nevim o cem mluvi. Je to forma sebeobrany. Tak moc me to nici!

Moje otazka tedy je: Jak moc je dulezity *** ve vztahu?

Diky za prispevky.

csctina odpovědět

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
jirinaova
1. 5. 2024 12:27
70396
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video