Tipy na dobrou náladu - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

tipy na dobrou náladu

Diskuze

Ještě špetku intimnosti
Dana
| 18. 12. 2007 03:01
Jablko na tabuli


(z internetu)

Paní učitelka na tabuli nakreslí jablko a ptá se Pepíčka: "co je toto?", a ukazuje na jablko.


Pepíček: "***!"


Paní
učitelka se rozbrečí a běží to říct panu řediteli. Za chvili příjde pan
ředitel a křičí: "KDO URAZIL NAŠÍ PANÍ UČITELKU?", a podívá se na
tabuli, a křičí dál: A PROČ JE NA TABULI NAKRESLENÁ ***?

Trochu něco pro zasmátí
Dana
| 18. 12. 2007 02:49
Prdíme.........

(z internetu)


ZDVOŘILÝ-prdne a řekne pardon
CYNIK-prdne a drze se podívá do očí
KAVALÍR-nechá dámu prdnout první
LÉKÁRNÍK-prdne a přivoní
IDEALISTA-neprdí z ***e, ale z přesvědčení
SENTIMENTÁLNÍ-prdne a zauvažuje, zda by nebylo lepší, kdyby neprděl
VESELÝ-prdne a cituje:" Kdo prdí, zdraví tvrdí"
NAIVNÍ-prdne a myslí si, že udělal něco velikého
CITLIVÝ-prdne a řekne "ach"
NETRPĚLIVÝ-sotva prdne, hned se posere
VZDĚLANÝ-před prdnutím si vyžádá souhlas
EGOISTA-prdne jen pro sebe
DRZÝ-prdí i při sraní, aby byl co největší smrad
POTMĚŠILÝ-přijde do společnosti a prdne si potichu
DIPLOMAT-prdne si a řekne: "Kdo tam?"
FLEGMATIK-prdne sem, prdne tam, pro společnost nebo sám
OPATRNÝ-zásadně neprdí, když má ***
PESIMISTA-ještě si neprdl, a už si myslí, že se ***
LHÁŘ-prdne si a tvrdí, že nikdy neprděl
PŘÍTEL-prdne si a zeptá se kamaráda: "Cos říkal?"
DŮCHODCE-prdne si a řekne: "Za Rakouska se prdělo líp"
BYROKRAT-prdne a vyžádá si potvrzení
OPTIMISTA-prdne nahlas a myslí si, že to nikdo neslyšel. :)

co na chmury
aveah
| 15. 12. 2007 18:29
Souhlasím s Dančou a ostatními.Děti dokážou rozesmát jako nikdo.Byly jsme se podívat na městě na betlém a moje 4letá dcera jmenovala zvířátka z betlému,ovečky,jedna kravička,jeden osílek a jeden netopýr,tím myslela andílka zavěšeného u stropu.
Koupel v plné vaně s dobrou hudbou je také relax,takový spinning je také supr a procházka v přírodě k nezaplacení nebo projíždka na koni a svět je hned hezčí.
Člověk by se měl radovat z maličkostí a hlavně být optimista.
Stálý úsměv na tváři přeje Evík.
Dano,
anonym
| 12. 12. 2007 19:40
díky za tvůj příspěvek, právě takovéto jednoduché věci mi dokáží zlepšit náladu a dobít baterky do dalších dnů
Všem
Miky
| 12. 12. 2007 15:29
To je krásné. Úplně se mi vlily slzy do očí....
Jinak já podzim ráda také nemám, ale miluju ty barvičky, které jsou s ním spojené, takže to nevidím zase tak negativně. Když mám špatnou náladu, tak se jdu projít a pozoruju přírodu, vždy to zabralo. Přeji všem zdravíčko a úsměv na tváři.
Vypadá to,
anonym
| 12. 12. 2007 15:20
že děti jsou nejmoudřejšími tvory na této planetě...
Asi to tak bude.
Trošku dětských perliček na zpestření zimního období
Dana
| 12. 12. 2007 14:55
Láska očima dětí

ony to vědí nejlépe, jako nikdo jiný


(Z Internetu)

undefined undefined
Láska je láska. Co je to láska? Skupina amerických odborníků položila
tuto otázku dětem ve věku 4-8 let. Odpovědi, které dostali, byly
krásnější a hlubší, než jak si všichni mohli představit.

Když dostala moje babička artritidu, nemohla se ohnout a namalovat si
nehty na nohách. A tak jí je potom stále maloval děda, dokud také
neonemocněl na artritidu. To je láska. (Rebeca, 8 let)

Když vás někdo miluje, vyslovuje vaše jméno jiným způsobem. Víte, že vaše jméno je v jeho ústech v bezpečí. (Billy, 4)

Láska je, když se děvče navoní voňavkou a chlapec si dá na sebe vodu po
holení a potom jdou spolu ven a navzájem se vonějí. (Karl, 5)

Láska je, když se jdeš s někým najíst a dáš mu většinu svých hranolek bez toho, aby jsi chtěla jeho. (Chrissy, 6)

Láska je to, co tě rozesměje, když jsi unavený. (Terri,4)

Láska je, když moje mamka udělá kávu pro taťku a trochu z ní odpije,
než mu ji dá, aby si byla jistá, že chutná dobře. (Danny, 7)

Láska je to, co je s vámi v místnosti během Vánoc, když přestanete otvírat dárky a posloucháte. (Robby, 5)

Když se chcete naučit milovat lépe, začněte od někoho, koho nesnášíte. (Nikka, 6)

Jsou dva druhy lásky: naše a Boží. Ale Bůh miluje oběma způsoby. (Jenny, 4)

Láska je, když povíš chlapcovi, že máš ráda jeho tričko, a on ho potom nosí každý den. (Noelle, 7)

Když se mají dva rádi, zůstanou spolu, ikdyž jsou z nich malá stařenka
a malý dědeček. Navzdory tomu, že se znají tak dobře. (Clare, 5)

Moje maminka miluje tatínka, proto mu dává nejlepší kousek z kuřete. (Elaine, 5)

Láska je, když maminka uvidí tatínka spoceného a smradlavého, a i tak
ho považuje za krásnějšího než Roberta Redforda. (Chris, 8)

Láska je, když ti tvoje štěňátko olíže tvář, i když jsi ho nechala samotné celý den. (Mary Ann, 4)

Když někoho miluješ, tvoje oči běhají nahoru a dolu a z tebe vycházejí malé hvězdičky. (Karen, 7)

Láska je, když maminka vidí tatínka na záchodě a nemyslí si, že je to hnusné. (Mark, 6)

Opravdu byste neměli říkat někomu "Miluju Tě", pokud to nemyslíte
vážně, ale když to tak myslíte, raději to říkejte často. Lidé
zapomínají. (Jessica, 8)
podzimní nálada :-(
smiley
| 30. 10. 2007 10:54
Taky nesnáším podzim. Je hnusně, zima, pořád prší a já si pořád zapomínám deštník. Brrrr.
Jsou dvě věci kvůli kterým ho dokážu vzít na milost. Krásně barevné listí a taky to, že po něm následuje zima, nejlépe bílá sněhová zima s vánocema.
Jinak proti podzimnímu splínu mi pomáhá prohřátí v sauně, hodně nabíjí a zlepšuje náladu sport, pak si taky uvařím dobrý čajík nebo kafe a zalezu si do postýlky s filmem nebo s knížkou nebo si popovídám s kamarádama. A co mi pomáhá úplně nejvíc je objetí a pohlazení od miláčka, kterého sice zrovna nemám, ale jinak je to stoprocentně spolehlivé, aspoň v mém případě.
To Dana
angelwoman
| 29. 10. 2007 18:55
Opravdu moc hezky napsané Máš pravdu, krása se má hledat v těch obyčejných věcech..jen je to někdy opravdu těžké-taky chodím ven se štěňátkem a to nejdřív začne pršet, já nemám deštník, venku je mlha, když chci koukat na stromy omylem se zabořím celou botou do bahna, pejsek vypadá s prominutím jako prase a já taky a jdem zase vesele domů Někdy je potřeba hledat opravdu usilovně to pozitivní Asi se budu muset trošku víc povznést a hledat ty hezké maličkosti Jinak vana a svíčka-to je pro mě klasika, ale léčila jsem si v ní špatnou náladu tak často, až jsem byla upozorněna, že ten vysoký účet si pak budu platit sama Taky je moc fajn zavřít se v pokoji, vzít si třeba šálek horkého kakaa (ach jo, proč teď omezuju to sladké??!! ), dobrou knížku a užívat si toho, že můžu být pěkně v teple
No, já doufám, že brzo nasněží...nevím proč, možná to bude znít divně, ale sníh ve mně vzbuzuje naději...od mala ráda pozoruju padající vločky...Ale na to si asi ještě chvíli počkám...
I v tom ponurém podzimu se dá najít spoustu krásy
Dana
| 29. 10. 2007 18:30
Ahoj mě když je opravdu mizerně napustím si plnou horkou vanu dám si do ní vonný olej voňavou pěnu,na vanu si zapálím voňavou svíčku,uvařím si dobrý čaj nebo dobré kakao ,zapnu si hudbu kterou mám ráda a hovím si ve vaně,takto se někdy rozmazluji.Když vylezu mám úplně jiné myšlenky než před vanou.Nebo 2x do měsíce chodím do sauny.Je to nádherný relax a navíc dělám něco i pro zdraví.Tam se mi vyčistí hlava od starostí a na druhý den zjistím,že věci nejsou tak horké jak se zdáli.Jinak se denně donutím jít ven s pejskem a vnímám přírodu jako dar.Právě ten deštík se mi líbí mám deštník i když ho nepotřebuji a prohlížím si kapky deště na smrčcích,rostlinách vypadají jako stříbro.Listí je teď krásné a nádherné,snažím se venku hledat to pozitivní a nevšímám si toho negativního.Někdy se na věci kolem musí člověk dívat jako dítě,aby vyděl věci kterých si už dávno nevšímá.A nebo si uvařím nějaký mls nebo jen tak upeču bábovku uteče čas,druhým udělám radost a přijdu na jiné myšlenky,nebo udělám ovocný salát takovou vitaminovou bombu.Nebo si pustím nějakou svou oblíbenou komedii třeba Madagaskar,žhavé vystřeli a tak.Po zábavném filmu člověk taky přijde na jiné myšlenky.Nebo nedávno jsem byla s dětmi v kině,ještě několik dnů jsme se smáli a bylo o čem povídat.Když jsem hodně znuděná tak se donutím cvičit.Pustím si k tomu dobrou vypalovačku a hned se člověku zdvihne adrenalin.Nebo jdu do dětského pokoje a jen tak si s dětmi dlouho povídám a ono je vždy o čem.Nebo si čtu komickou nebo poučnou knihu.Taky hodně čtu na internetu když člověk hledá tak tam najde spoustu krásných článků,záleží co člověka zajímá. A když jsem opravdu na dně čtu si Bibli,tam najdu útěchu radost a povzbuzení.Tak takhle se dobíjím já.Teď v zimě je dobré jíst vitamin D je to vlastně rybí tuk.A nám právě chybí sluníčko,které nám tento vitamin D až doposud dodávalo.
podzimní chmury
angelwoman
| 28. 10. 2007 18:22
Ahojte holky! Koukám z okna-tam je zima, pošmourno, mlha a neustálo padá drobný deštík-který ani není na deštník, ale nepříjemně se v něm chodí...nemám tohle počasí moc ráda-to není ani podzim, ani zima-pořád je mokro, prší......A pomalu ale jistě na mě padá taková podzimní chmura-neustále zívám, cítím se unavená ( a to i když jsem si pospala o hoďku víc), nemám na nic chuť, atd.
Proto se chci zeptat-jak si teď na podzim zlepšujete náladu a dodáváte tělu energii? Co děláte, když je počasí ve kterém se nedá vyrazit ven, ale vy přesto máte volno a nevíte co s ním? Už mě nějak přestává bavit číst si a učit se
Tak přispějte se svými zajímavými nápady-budu ráda
:-)
hosalka
| 18. 10. 2007 20:48
Moc hezky jsme si pocetla .. dekuji za rady!
Hlavne to posledni kredo je vazne pravdive
Muj zlepsovak nalady je sport .. jednak doda energii - clovek ma i prima pocit, ze neco udelal pro sve svalstvo:) , kdyz je clovek nastvany - zase se vybije,... moc taky zalezi na cviciteli a hudbe .. ale mam ozkousene, ze sportem se vazne uvolnuji endorfiny stesti Jinak smich je nejlepsim lekem na chmury a pozitivni mysleni jakbysmet A povidani s blizkymi taky pomaha zazracne ..
At mate stale usmev na tvari!
Hezky vecir! Petra
Hodně optimismu
rezama
| 12. 7. 2007 07:38
Opravdu hezké a pravdivé jsou příspěvky v tomto tématu.Určitě o mě už kdekdo ví že jsem velký optimista a pohodář,ale člověk se může přece ovlinit i sám sebe.Takže žádná lítost,ůsměv a najít něco z čeho se můžete těšit.Pravda je -zdraví je hlavní.Já momentálně bojuji s nemocí,takže vím o čem mluvím,ale ono vás to taky tak nějak posílí.Takže ráno vykouknout z pod peřiny s ůsměvem a hned jde všechno líp.Všem přeji krásnou pohodovou náladu a nenechte si jí nikým zkazit.
DOBROU NÁLADU STOJÍ ZA TO SI UDRŽET-NAŠTVETE S NÍ VÍC LIDÍ (TĚCH MOROUSŮ) VÍC NEŽ NADÁVKOU!
Špětná nálada
angelwoman
| 11. 7. 2007 17:20
Mě na špatnou náladu pomáhá vycházka s pejskem, pak vana plná teplé vody, kde se zavřu s dobrou knížkou A hlavně zaměstnání..a takový nový účas, to vám hned zvedne náladu
nalada
zuzu
| 23. 11. 2006 13:01
jeeee to jsi krasne napsala, me napadaji taky takove chmurne myslenky, navic jsme pryc z domova, ale uz jen chvili....tak me obcas prepadaji takove ty chmury, kvuli pocasi, samote, depka...ale presne jak pises, staci se zamyslet mad tim, ze muzeme byt rady ya to co mame, hlavne to zdravicko a ono se hnedle vyjasni, ikdyd je to obcas hodne tezke.
špatná nálada
vendy
| 20. 11. 2006 14:41
No zrovna dneska to na mě přišlo - depka, špatná nálada - venku takové
chmurné počasí - ráno se nějak nevydařilo - děti asi vstanuly z postele
špatnou nohou, byly mrzuté a pak už to jede- v práci po třech dnech
volna hromada práce - moc se nedaří, ale pak jsem si tady přečetla
několik příspěvků o nemocech a všelijakých trápeních a říkám si proč
bych se měla mračit, vždyť k tomu nemám žádný závažný důvod, nic mě
nebolí, doma jsou všichni zdraví. Takže mám špatnou náladu úplně
zvytečně a škodím si tím akorát sama sobě no a jasně že i okolí, když
se na ně neusmívám. Takže jsem si dala za úkol - se domů z práce vrátit
usměvaná a s dobrou náladou
lék na špatnou náladu
anonym
| 13. 9. 2006 19:35
Nejdřív bych chtěla říct,že jsem teď taky ve fázi,kdy spíš hledám něco pro potěchu,než abych mohla těšit sama..
Ale právě pro to,je mi tohle téma blízké,tak k věci :
Vždycky když se blíží chmury ,zkusím je léčit tvrdší(nebo zkrátka rychlejší) hudbou a snažím se na ně nemyslet a vsugerovat si dobrou náladu....jenže někdy už to prostě nejde a to přestoupím k již zmiňované metodě ..práci.
A když zrovna není co dělat,tak aspoň myslím na všechny ty lidi,co mi kdy udělali radost a pak na ty,kterým bych chtěla udělat radost já...a pukodivu,je takových (mně milých lidí )dost a dost.
taky mi pomůže třeba rozhovor s kamarádkou,myslím,že fráze,,už o tom nepřemýšlej "a podobně nejsou až tak to pravé...protože to bychom se nikam nedostali,takže na problémech se snažím pracovat a postupně se k něčemu propracovat.To samé uplatňuji u sebe...prostě se snažím na sobě pracovat a to jen sama pro sebe ,takže si nakonec říkám..co tě nezabije,to tě posílí"
Přeji krásný den plný sluníčka!
PS:Ještě mi pomahají malé drobnosti v bytě s veselými ,,čumáčky".Třeba takový hrníček se sluníčkem třímající dobrý čajík nebo kafíčko určitě potěší každého
Udělat si radost
anonym
| 10. 8. 2006 17:18
Když mám špatnou náladu, tak je jasné, že se pustím do velkého úklidu celého bytu. To zabírá - až vysmejčím celý byt a to opravdu důkladně, tak brnknu kamárádce a posedíme u sklenky vína a vše spolu probereme. Vykecáme se navzájem, popijeme dobrého vínka a pocit z uklizeného bytu taky není k zahození.
žádné televizní noviny
lenka
| 27. 4. 2006 16:11
Můj tip na lepší náladu je nedívat se na televizní noviny-protože se z nic na nás valí je samé katastrofy. Já vždycky jen přelítnu rychle zprávy na internetu, abych byla v obraze, ale už to nedělám jako dřív, když jsem v sedm zapnula zprávy na Primě a pak přepínala na čt1 a pak na Novu.
Když se z plných plic zasměju
Getha
| 18. 4. 2006 12:16
Každý den se nutně potřebuju zasmát, zachlámat, zařehtat a to z plných plic, na plné pecky, zkrátka bez zábran.

Když jsem ještě pracovala, tak jsem tam našla stejně naladěnou
spolupracovnici. To byl někdy ráno řehot i 5 minut a ostatní nám tiše
(nebo vztekle) záviděli, nebo (pokud stihli vysledovat pointu) se
aktivně připojili a smálo se nás třeba 5. Po takovém smíchu se
cítím velice uvolněná a mám dobrou náladu a víc energie na zbytek
dne. Jo a pěkně vám to promasíruje břišní svalstvo.

Dneska se taky denně zasměju. Zní to
možná divně, ale nejvíc s manželem. A taky díky Internetu a
emailům, které dostávám. Zkrátka smích je moje droga pro dobrou
náladu.
těšení
lenka
| 8. 4. 2006 18:29
To máš samozřejmě pravdu, takže bych to upřesnila, je dobré se těšit hned teď, zítra, za měsíc, za rok a vůbec pořád
Každodenní radosti
anonym
| 8. 4. 2006 18:24
Víš já se raději snažím užívat si to, co je zrovna teď. Ono je sice moc hezké se těšit, ale ztráta několika mně drahých lidí (bratra, sestřenice, kamarádky), kteří zemřeli dost mladí a dělali si velké plány a těšili se na to či ono, mě naučila, že si mám opravdu vychutnávat každý okamžik každého dne. Zní to sice jako fráze, ale moje krédo je žít teď. Přesto se třeba těším na to, až pojedu příští týden na Velikonoce k rodičům nebo třeba na to, až se nechám konečně ostříhat, protože ve svém věku nosím pořád dlouhé vlasy a asi by to chtělo změnu, nebo třeba na to, až všechny ty bylinky vyrostou, prostě taková malá těšeníčka taky nejsou k zahození...
radost
lenka
| 8. 4. 2006 18:19
Taky je dobré mít na co se těšit, prostě udělat si nějaký plán, třeba i dlohodobý, na který se budeme těšit dlouho dopředu...třeba nějaká dovolená, která bude až v létě, o té se dá snít celý rok.
Radůstky
anonym
| 8. 4. 2006 18:15
Přesně to si myslím i já - prostě něco dělat a neužírat se. Mně pomáhá taky dobrá knížka nebo nějaký můj oblíbený film nebo procházka se psem, když je hezky, hlavně po lese. A radost mi udělá, když mi třeba na zahrádce rozkvete nějaká kytička nebo se mi podaří udělat nějakou novou dobrotu, nebo nemusím časně ráno vstávat (třebaže v létě vstávám časně ráda), je toho hodně, všechno takové blbosti a malé radůstky, ale mně to stačí... Snažím se být zkrátka optimista, i když to vždycky nejde.
práce
lenka
| 8. 4. 2006 18:09
Podle mě je nejlepší, když má člověk nějaké splíny, se pořádně zaměstnat, aby nebyl čas na to myslet. Takže okopávat záhony, pustit se do úklidu domácnosti a tak podobně.
tipy na dobrou náladu
lenka
| 8. 4. 2006 17:46
Co děláte, když si potřebujete zlepšit náladu? Nebo co vám v životě dělá radost?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
4. 5. 2024 09:30
11860
Elka
4. 5. 2024 08:40
70403
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video