Jde s mužem být kamarádka? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

jde s mužem být kamarádka?

Diskuze

Sex s ex
Dedeckova
| 6. 12. 2007 12:15
Ahoj Sarinko, nikdy jsem takovou situaci sama nezažila, takže můj názor je asi dost naivní, ale něčemu takovému bych se snažila vyhnout. Pokud se dva rozejdou, třeba jen proto, že zjistí, že spolu nemohou být, tak chápu, že to k milování svádí. Ale já mám pocit, že taková věc bolest spíš prohloubí, i když krátkodobě možná pomůže. Otázka je, jestli to stojí za to. Úplně jiná situace je, když se dívka (nebo i chlap samozřejmě) snaží druhého dostat přes postel zpět. To dělala moje kamarádka a nebylo to moc šťastné rozhodnutí. Dohromady se sice (dokonce několikrát) ještě dali, ale nakonec se jejich vztah rozpadl úplně - nejen ten partnerský, ale i lidský. V podstatě už nejsou schopni spolu komunikovat, protože se nedokážou bavit jinak, než pořád všechno dokola řešit, a to už je to pár let. Možná kdyby se v klidu rozešli, tak se za pár let stali kamarády, ale to jsou samozřejmě jen spekulace.
Sarinka
Kloa
| 5. 12. 2007 22:22
Sarinko, záleží na situaci. Nevím jestli bych se milovala s mužem, se kterým jsem chodila Spíše bych hledala jinde, u kamaráda, se kterým jsem neměla milostný vztah. Ale všeho s mírou, protože to sebou přináší různá rizika. Ale můj první kluk byl můj kamarád, nechodili jsme spolu, jen jsme chtěli jeden druhého, přitahovali jsme se, ale na vztah to nebylo, jen kamarádství. Ale zato na své poprvé ráda vzpomínám bylo to s člověkem, se kterým jsem to chtěla, tak jak jsem to chtěla.
A proč se ptáš? Bývalý tě na tohle chce? Nebo ty jeho?
Kamarádský sex
sarinka
| 5. 12. 2007 21:23
Chtěla bych se zeptat, jaký máte názor na kamarádský ***... Když třeba ty dva spolu chodili a líbilo se jim to spolu... Jestli byste do toho šli ?
to Evi
barunka1985
| 1. 12. 2007 18:10
ahoj.
holku měl a jsem si 100% jistá že gay neni

vim že by to bylo nejlepší, ale já ho mám opravdu moc ráda.
a hlavně mi občas přijde že ať koukám všude možně tak nikdo neni

mějte se hezky a přeju hezký večer.
já zrovna za nim jedu, jdeme ven
dík
barunka1985
| 19. 11. 2007 15:42
ahoj Miky,


děkuju za pochopení.
Barunka
Miky
| 19. 11. 2007 14:41
Ahoj Báro. Promiň, nějak jsem nestihla odpovědět. Rozumím ti a určitě si nemyslím nic špatného.
Barči
Evi
| 18. 11. 2007 18:51
Ahoj Barčo, souhlasím s Qinet, nechej ho trochu potrápit žárlením. Vím, že to bude těžké, ve 22 letech je člověk ještě upřímná čistá duše nečekajíc nějaké levárny a manévry, ale fakt ho nech žárlit. On se pak projeví.
Na druhou stranu měl vůbec někdy holku? Není gay? V naší populaci jsou 4%, někdo to být prostě musí.
A také slovy "buďme jen kamarádi" chlap prostě vyjádří, (ač je to moc tvrdé), že tě zkrátka nechce.
Není lepší se poohlédnout po někom, kdo tě bude nosit na rukou a bude díky tobě ten nejšťastnější člověk na světě?
Každopádně držím palečky. Pro jedno kvítí zkrátka slunce nesvítí
Barunka
Miky
| 18. 11. 2007 11:37
Ahoj Barunko a co ten, jak se chceš k němu vrátit? Téma "stará láska nerezaví" jsi taky zakládala ty nebo ne?
Nějak teď nechápu souvislosti. Jestli ti to nevadí, můžeš to nějak upřesnit? Jedná se pouze o 1 kluka nebo o 2?
to Miky
barunka1985
| 17. 11. 2007 21:30
ahoj Miky, díky za názor.
já se ale pořád snažim být nohama na zemi, abych se pak ještě víc nespálila.
mám ho moc ráda
Barunka
Miky
| 17. 11. 2007 15:40
Barunko, mně to přpadá jako normální vztah. Přijde mi, že spolu chodíte, jen jste to ani jeden nevyslovili. I když ten *** chybí, hm, nevím, jsem zvědavá, jak vám dopadnou lyže.
pokračování
barunka1985
| 17. 11. 2007 12:45
tak jsme byli spolu na večeři a bylo to moc fajn. já se teda docela spravila alkoholem a mám okno .
ale on byl fajn, on je totiž fajn ted pořád a já nevim co si myslet.
minulej víkend mi volal jen proto aby mně potěšil, víkend jsme si psali v úterý mi volal. ve středu jel pryč a psal v noci sms, která obsahovala informace co dělá, kdy se vrátí domů a tak.
včera jsme šli na oběd a domlouváme jestli spolu pojedeme na lyže. já to hodně zvažuju, protože vim že když někam pojedem tak to nebude ryze přátelský....
to qinet
barunka1985
| 1. 11. 2007 20:08
ahoj,
děkuju ti za názor.
taky mi přijde že neví co chce, ale na druhou stranu mi dává hodně najevo, že mu na mně hodně záleží. teda aspon to tak poslednich 14dni vypada.
uvidíme jak to bude dál, zítra jdeme spolu na večeři
ale jako nic moc od toho nečekám, a snažim se zůstat nohama na zemi
To Barunka
qinet
| 30. 10. 2007 07:52
Ahojky,

tohle je nějaký divný.. Já osobně mám spíše přátele kluky než holky.. Tudíž si myslím, že přátelit se s muži jde naprosto snadno.. Každopádně je fakt, že pokud je kluk na holky, tak se může stát cokoliv-záleží taky hodně na ženě jestli vysílá nebo nevysílá nějaké signály a jaké.. Jak už tady bylo ale jednou řečeno, důležité je abyste měli mezi sebou jasno a oba chtěli to samé.. Nechci ti říkat, že Tvůj "kamarád" zdůrňuje Vaše "ryze kamarádské vztahy" aby si s Tebou hrál.. Působí to na mě spíš, že sám neví co chce, že se sám neumí rozhodnout a jenom plácá a už vůbec si neuvědomuje, že Ti tim tolik ubližuje. Myslim, že by si měla mít svoji hrdost a když už jste takoví kamarádi.. zkus před ním začít mluvit o tom, kdo se Ti líbí, že si potkala pěkného kluka a že se na Tebe usmál.. Uvidíš jak zareaguje.. Jestli jako kamarád... Nebo se jenom zmínit, že máš rande..
To barunka
adelaida
| 15. 10. 2007 10:56
No, moc tomu nerozumim.. Když to pro něj bylo taky těžké být s Tebou jen kamarád..jak říkáš zpočátku.. Když to pro něj bylo těžké, tak proč jste to teda nedali dohro oba?? Navíc si myslím, jak už tady kdosi podotknul, že jemu to dělá dobře a o tom kamarádství jenom tak mele. No sorka, ale jinak by se neptal, jestli u něj přespíš.. A jště ty připomínky..."ryze přátelsky".. Tomuto dělá dobře, na to vemu jed..
no jo
Blondie
| 12. 10. 2007 15:07
No jo, v tvem pripade je problem, ze ty bys ho chtela vic nez jako kamarada a on tedy asi ne, proto urcuje pravidla on. Treba se to jeste zmeni, tezko rict.
Zivot je nekdy pes :(
pravidla hry
barunka1985
| 10. 10. 2007 23:14
tak u nás je to přesně naopak. on určuje pravidla
Jde to
Blondie
| 9. 10. 2007 20:31
Taky mam nekolik kamaradu mezi klukama a vetsinu z nich uz znam roky. Pravdou ale je, ze kdyz mam obdobi bez pritele, obcas vetsina z nich neco naznaci, o neco se pokusi. ale ja to vzdycky nejak smetu a je zase klid... Myslim, ze s moji reakci i pocitaji, ze to spis berou jako takovou hru... a kamaradime spolu dal. Oni maji svoje vvztahy, ja svoje taky. Myslim, ze to jde, ale vetsinou urcuje pravidla holka...
Ano, jde to
Pilotka007
| 27. 9. 2007 18:42
Jde to určitě.Mám víc dobrých kamarádů...a nikdy to neinklinovalo k tomu aby to přerostlo v něco víc...
Chce to, co ty
Miky
| 22. 9. 2007 21:27
Nebo je to tak, že chce to, co ty. Baví ho to na tebe hrát jinak a čeká, co se stane. Vsadím se, že nakonec to bude on, kdo vyjede. Buď silná, jestli ti na tom záleží. Jestli to je ale jen hra a ve skutečnosti s tebou chce normálně chodit a ty s ním, nebránila bych se tomu. Nemusíte zkazit nic. Chovej se jako kámoška, nedávej nic znát a nech tomu volný průběh.
pravda
barunka1985
| 22. 9. 2007 17:02
taky si to myslim, že to asi nějak vycítil, ale já mu to včera najevo nějak nedávala nevim no....
hrozně tápu

děkuju za názor
Kamarádství mezi mužem a ženou
anonym
| 22. 9. 2007 16:15
může fungovat pouze pokud oba v tom mají jasno a ani jeden netouží po ničem víc.
Možná to z Tebe vycítil, že bys chtěla něco víc. A ptoto Ti to připomíná, že jste jen kamarádi.
...
barunka1985
| 22. 9. 2007 15:36
on se ale chová tak, že jako vůbec nevim jak to myslí.
třeba včera když jsme spolu seděli navečer v restauraci a přemýšleli jestli půjdeme večer pařit nebo ne, mi řekne: tak já k tobě zase přijedu.
tak to jsem nepochopila, pak jsme se dohodli na dnešku a on mi napíše, jestli u něj přespim. ale ještě před tím napsal větu, která mně zamrzela, ale najevo jsem mu to nedala, i když měla: půjdeš semnou zítra ven i když to bude ryze přátelský???
já přece vim že chce být jen kamarád, tak proč mi to musí takhle blbě připomínat???
mám ho ráda, ale občas mám chut mu říct, že bude nejlepší se nevídat a přerušit komunikaci, ale zase nechci zničit naše přátelství.
konec
barunka1985
| 22. 9. 2007 15:31
no mně dělá nejvíc problém si uvědomit to, že z toho nic nebude....
jde to
Miky
| 4. 9. 2007 20:38
Ahoj, také jsem měla muže kamaráda. Vím, že to jde.
Jde to
Janule
| 20. 8. 2007 14:07
Ahoj ,vim,ze kamaradstvi mezi muzem a zenou muze byt.Mam jednoho ,poznaly jsme se uz asi pred 7lety,jsme kamaradi,zna i meho pritele,obcas si napisem sms o zivote,kdyz jedu do jeho mesta stavim se na kafi a na pokec,nikdysi nic nedovolil,jen pusa na privitanou,pomahal mi v tezkych chvilich,takze vim,ze to jde.Pa jana
díky:-))
barunka1985
| 17. 8. 2007 15:21
jsem Vám všem moc vděčná za vaše rady, vážím si jich.
Dnes jsme se viděli a bylo to v pohodě, pořád jsme se něčemu smáli a vim že to bude jako dřív (doufám), budeme se snažit oba, protože ani jeden o toho druhého nechce přijít.
jiskry, hormony a smíšená přátelství :D
Teushka
| 17. 8. 2007 10:21
Ahoj, dík tomu, že jsem vyrůstala mezi bratrama a táta mě víc vychovával(matka nefungovala), tak inklinuju vic taky ke kamarádům klukům... a myslim, že to jde:) studuju psychologii, mám ráda lidi a humor, a hlavně jsem velká netykavka než jiné holky, které s našima klukama "kámoší"(pusa a doteky s kýmkoli, s nímž nejsem v intimním vztahu se mi protiví)... jednou z té hromady mi jeden kamarád řekl, že mě asi miluje a byli jsme nejštastněji zamilovaní ...ale jinak myslim, ze jiskru v takových vztazích si tam vlivem hormonů (a případné přitažlivosti druhého) dělá nebo spíš připouští holka nebo ten kluk sám (když oba, tak hurá do vztahu partnerského, ne? )...respektive očekávání něčeho jiného... když jsem o sobě jednou řekla, že jsem lesbička a nějakou změnu v přístupu jsem necejtila nebo, když jsem byla zadaná . Když se ten jeden neštastník není schopen smířit s přátelstvím se mnou bez erotického jiskření, tak má smůlu a končíme (většinou se to nestává - nejlepší je, když si pak najde holku, to je pak klid :) ... ještě se mi nestalo, že by po mě někdo vyjel a nezastavil se po tom, co jsem ho zastavila, myslím, že by to pak nebyl asi moc kamarád, kdyby nerespektoval moje zákazy, navíc žádné signály nevysílám a situaci všem vyjasnuju předem - pohodka a nehrotička. Lidičky, ale to je moje situace, každý to má jinak asi, tak jsem jen chtěla přispět PS: to že se vlivem rolí k sobě holky a kluci chovaj slušněji není na škodu přece... jen mě napadá, že taky záleží na věku chlapů (někteří prostě fakt balí a balit nepřestanou prej a to už je něco jiného)
můžem být přátelé
angel
| 17. 8. 2007 00:34
některý lidi říkaj, že přátelství mezi mužem a ženou nejde...já, ale vím, že jde...mám hned několik kluků kteří sou semnou přátelé a víme, že opravdové přátelství je navždy...můžeme se na sebe spolehnout a nekazíme si to nějakym budovaním vztahu i když musím přiznat, že sem s jedním kamarádem chtěla víc než jen přátelství, ale dohodli jsme se, že budem přetelé...sem za ně strašně vděčná
kamarád
angelwoman
| 16. 8. 2007 19:57
Tak já jsem si obrázek o přátelství mezi mužem a ženou udělala na výšce... Potkala jsem tam jednoho super kluka-který byl úplným opakem mého přítele. Ale neskutečně jsme si rozuměli, měli stejné záliby, názory-prostě všechno. Navzájem jsme si neřekli, že někoho máme, flirtovali jsme spolu, neustále si psali, řekl mi, že jsem krásná, že se mu líbím a je mu se mnou moc dobře, atd... No a pak jsme se takhle jednou se svými drahými polovičkami potkali na Majálesu Druhý den jsem mu pak napsala na icq: "nevěděla jsem, že někoho máš" a ve stejnou chvíli mi přišla tahle zpráva od něj. Tak jsme se tomu spoleně zasmáli, řekli si, že své partnery milujume, nechceme jim zahnout, ale zároveň nechceme přijít o naše přátelství. Ale pořád je mezi námi takové to jiskření a pohledy...vím, že kdybychom nebyli zadaní, už jsme dávno spolu - a to dává našemu přátelství takovou pikantní příchuť Ale jsem s ním přítelkyně hlavně proto, že si ho vážím jako člověka, protože přesto, že jsem ho často nepokrytě pokoušela a sváděla (i když z mé strany to bylo taky nevinné), nikdy nepodlehl, řekl že svou přítelkyni miluje a nikdy by jí nemohl podvést-a to i přesto, že vím, že mu na mě záleží a má mě rád. To na něm oceňuju a snad hlavně z tohoto důvodu a z toho, že já bych svého přítele také nepodvedla vím, že nám naše přátelství nikdy nepřeroste přes hlavu a získala jsem v něm velmi dobrého přítele.
Na druhou stranu toto nemůžu říct o spoustě jiných kamarádů, kteří mě dříve či později začli uhánět...
anonym
| 26. 7. 2017 23:44
pičovina jak mraky..kamaradství mezi mužem a ženou neexistuje..je tam neustále ***ualninapětí a vždy bude..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Arin
26. 4. 2024 11:39
70313
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:08
11821
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video