Sex na jednu noc?? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Sex na jednu noc??

Diskuze

To: gorilí samec
adelaida
| 2. 11. 2007 12:35
Aaaale, já vím, že nemůžu dřít jak šílená, to nedělám nijak morbidně. Jenže zuby za rty a rytmický pohyb..to zas rozdírá má ústa zevnitř . No, každý je nějaký, bych se přizpůsobila (kousnutí byť sebejmeší mám vysloveně zakázáno), jenže neee každý se o tom chce bavit . Bohužel tato, navíc citově plochá osoba, s tím má kupříkladu problém.. A jááá ho určitě nepředělám, to by musela být herdek love z jeho strany, aby se citově nějak otevřel. Nu, co naděláme... Budu mu fandit, aby si našel někdy někoho, kdo by mu vyhovoval. A to bude těžký..
Já bych řekl schovat za rty.
Tatu
| 1. 11. 2007 16:43
Sem tam kousnout, či přejet zubama se může, ale při četnosti pohybů by pravidelný styk jemné kůže se zuby mohl vést k jejímu podření do krve. Něco člověk sice vydrží, ale pokud není masochysta nemusí to mít. Nejlepší je se přímo zeptat : Co a jak máš rád/a. Dělám to tak dobře? Dej mi znát, že je to ono.
tatu
adelaida
| 23. 10. 2007 19:49
No vidíš. Tuhle sem dostala za to, že prej se mi tam připletou přední zuby, ale jen trochu, trochu jima asi přejíždim, úplně za ret je neschovávám. Bývalý přítel to měl zas tak rád.. Tak nevim..
Chlap co by to neměl rád?
Tatu
| 23. 10. 2007 17:16
V životě jsem nemluvil s někým, kdo by se o tom vyjádřil odmítavě. Ale možná ti, co se jim to nelíbí, se s tím nesvěřují, protože se všeobecně očekává kladný vztah k felaci a nechtějí být za divnýho. Takže průzkum bez hodnoty.
chlapi a orální sex
Ircza
| 17. 10. 2007 16:02
Haha také jsem neslyšela o chlapovi, který by to neměl rád....o ženskejch ano...ale chlap??
To Blondie and Daniela
adelaida
| 14. 10. 2007 15:35
No, co mě na něm přitahuje, i když je to takovej hňup?? Tak to je nevysvětlitelné.. Proč ženy zůstavají s muži, který je třeba i bijou a neodejdou? A nemusí se vždycky třeba bát, že už si nikoho nenajdou, kvůli dětem nebo tak.. Pro určitá lidská jednání neexistují tak jednoduchá racionální vysvětlení... Prostě na tom člověku je něco přitažlivého, když se na něj podívám, tak mi není zrovna dvakrát nejlépe.. Tak asi takhle.
Přítele sem měla 4 roky takovýho, že už si v životě nemůžu s nikým tak rozumět, ale ty roky nám daly zabrat a prostě to asi vyšumělo, potřebovala sem nějaký nový impuls k životu.. Ale když vidím, co je kolem za ty muže zač, tak vidím, že nic kloudnýho mě asi nepotká..
eeeeeeeeh
DANiELA
| 13. 10. 2007 19:37
No dobře, dostalas mě Jo, byla jsem na tom podobně, ale s tim kamarádem jsem nikdy nic neměla..
Už někdy v červenci nám to naše kamarádství začlo pěkně skřípat. Štval mě čimkoliv, co řekl, měl nejapné narážky na všechno, co mám ráda.. A tak jsem si řekla, že se na něj prostě vykašlu.
Takže teď cca od půlky července už ani nejsme v kontaktu a jsem za to celkem i ráda, protože konečně nemusím řešit jeho dětinské záchvaty a hysterické výlevy.
Našla jsem si skvělého přítele a jsem moooc šťastná.. Tak ať to vyjde i Tobe
...
Blondie
| 13. 10. 2007 12:22
ja bych se na nej taky vykaslala, vzdyt se zbytecne ponizujes. takovy blbec si tvoji pozornost nezaslouzi. co te na nem vlastne tak pritahuje, kdyz ani v posteli za nic nestal?
To Daniela
adelaida
| 11. 10. 2007 14:20
Á propos Danielo, četla jsem diskuze, tak by mě zajímalo, jak si to vyřešila s tím kamarádem, co se nějak nechtěl dát?
Chlapy jsou vyprodaný
adelaida
| 11. 10. 2007 14:11
Hhm, no já si moc teda neužila.. Když oni ty chlapy neleží na ulici, tak kde je furt shánět?..To já tak často nepotkávám někoho, kde by byla nějaká ta jiskra, tak mě to bylo líto to tak pustit.. Ach jo, tak já se na to ten příští tejden vyflaznu.
blb
poklabos
| 11. 10. 2007 13:29
Ahoj já myslím, že tomu věnuješ až moc času a energie. Z toho co píšeš je to fakt nějaký floutek, osobně si nedovedu představit, že bych se tak ponížila a volala mu nebo psala když on nejví absolutně žádný zájem. Být tebou dala bych si pozor aby to příští týden nebylo fiasko. Asi tě chápu, že máš pocit, že je to nevyřešený, ale on to evidentně vyřešený má - ber to opravdu jako *** na jednu noc, že si si užila hezký večer a už to neřeš......... jede se dál
Blbec na entou
adelaida
| 11. 10. 2007 08:41
Já to prostě nechápu, bo hecoval tu akci ON, NEEEE JÁ a pak, když se nechám unést a rozvášnim se, tak je to špatně?? Mě mrzí, že si neuvědomuje, jak se chová a hlavně by v tomhle věku už moh mít rozum a vědět co chce. Nevím, jaká žena by jemu mohla vyhovovat.. To bude hledat asi věky..
Blbec
adelaida
| 11. 10. 2007 07:37
No, každopádně to vím, že mi za to nestojí, ovšem nemůžu si pomoct. Včera jsem to s někým rozebírala asi 2 hodiny a dost sem si to ujasnila. Nejlepší na tom je, že on je v klidu a hrdě odchází středem, přitom by měl bejt špatnej z toho jak propad. A trápim se naopak já. Každopádně mě mrzí, že je to takové nedořešené a mám potřebu mu říct, co si o tom myslim.. Což je asi chyba, měla bych se na něj vykašlat rovnou. Jenže, ouha, zavolala sem mu, protože mi měl něco půjčit, tak sem se mu narvala příští tejden, což bude asi poslední debata, ale v takovýhle fázi to nechat nechci. Já po něm ostatně nechtěla žádnej vztah, jenom nechápu, proč bysme si občas nemohli udělat pěkný večer.. Čím víc teď nad tím přemýšlím, tak zjišťuju, jak sem marná, měla sem se na to vykašlat..tak ten příští tejden možná ještě odvolám..nebo taky ještě může odvolat on. Ovšem nevyhnu se jednomu dni, kdy ho stejnak budu muset vidět, bo jdu do divadla a tam on stropro bude. Ach jo.
Eh
DANiELA
| 10. 10. 2007 22:39
Mno, rekla bych, ze s takovym chlapem nema smysl se zahazovat.. Ale kazdopadne znam to, ze kdyz Te nekdo nechce, chces Ty jeho tim vic. Bohuzel tomu asi nejde nijak pomoci, jen se zakoukat do nekoho jineho.
Znala jsem jednoho kluka, ktery taky nemel moc rad oralni ***, ale myslim, ze to bylo proto, ze byl nespokojeny se svym prirozenim.
Mozna je na tom ten Tvuj stejne :)
Adelaida
angelwoman
| 10. 10. 2007 19:28
Ahoj! Tak já jsem o takovém chlapovi opravdu ještě neslyšela Každopádně, kdybych zažila to co ty, asi by mě ten muž přestal naprosto zajímat-z tvého příspěvku se mi jeví, jako docela nafoukaný, když tě takto kritizoval...Nevím, ale vášeň, přitažlivost a touhu si představuju trochu jinak, než jak jsi to popsala A pokud nepíše-asi není co řešit.Kdyby byl po té noci do tebe blázen a chtěl by se zase sejít, psal by nebo volal... Přijde mi, že je škoda se o něj snažit...
Viz. orální sex
adelaida
| 10. 10. 2007 10:51
A také by mě zajímalo, jestli víte o chlapovi, který nemá rád orální ***? Že by si to jen vsugeroval, protože mu to nikdo neuměl udělat?? Já se s tím setkala prvně. Vítám i mužské názory.
Sex na jednu noc??
adelaida
| 10. 10. 2007 09:39
Po přečtení diskuzí jsem se rozhodla založit nové téma, i když můj problém souvisí tak trochu se vším, co je zde všude řečeno.. Takže, seznámila jsem se s jedním mužem, který mě moooc přitahuje, ovšem zdá se, že je citově nevyzrálý a hlavně emocionálně chladný.. Netvářil se od začátku, že by měl něco proti, takže "došlo k nejhoršímu". Přičemž se ale projevil jako milenec k ničemu, všechny moje pokusy o vášeň byly odmítány. Vyslechla jsem si dokonce přednášku, že prý jsem moc drsná (tu drsnost zaujímaly mé snahy o NĚŽNÉ kousání a orální ***, který asi nesnáší jako jediný chlap na světě nebo to aspoň říká..). Měl plno řečí, že on vyžaduje něžnost, ale pak samo usnul a žádný objetí a nic, ani ráno. Nemůžu na něj přestat myslet, i když on nad tím určitě takhle nepřemýšlí. Párkrát se mi ozval, ale pak dlouho nee, kdybych mu nenapsala, ani si na mě nevzpomene. Nechápu to, když do toho šel a ve finále tak nespokojenej nebyl. Viděla sem tam tu přitažlivost i z jeho strany, dokonce řek i něco v tom stylu.. Chová se ke mně dost sprostě tím, jak mě ignoruje. Já to nedělám běžně, tak jsem z toho trochu vyklepaná. Ať mu naznačuju jak chci, tak nic.. A já bych se s nim tak ráda setkala, i když se chová takhle, tak mě pořád přitahuje. Už sem fakt zoufalá a zvědavá na vaše názory.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
jirinaova
1. 5. 2024 11:52
70394
helena.07
1. 5. 2024 09:34
11847
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video