Láska nebo sex - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Láska nebo sex

Diskuze

anonym
| 7. 5. 2015 10:20
Chtějí ženy aby byli muži až tak moc upřímní nebo raději snesou malou lež?
Jsme pohádaní s přítelem. Dlouho jsme se neviděli protože se vrátil domů z psychicky náročné léčby. Byli jsme po celou dobu jeho pobytu tam v častém telefonickém kontaktu. Moc jsem se těšila na jeho návrat, že budeme spolu. Když přijel, hned se mi ozval, láskyplně mě objal, byli jsme spolu asi tři hodiny na malém výletě na nákupu, vše ok, domlouvali jsme se, co spolu podnikneme další dny, co zítra atd. Pak se mi zdálo, že malinko ochladl, zeptala jsem se ho jestli dnes bude doma spát nebo u mě a řekl, že doma. Strašně mě to zklamalo. Řekla jsem, že to je divný, když jsme se tak dlouho neviděli, že nechce být se mnou ale sám. A zeptala se, jestli to tedy už spolu nejsme. On mi na to řekl něco v tom smyslu, že už to u něj se mnou není tak úplně jako dřív. Řekla jsem mu, že je nevyrovnaný a že neví co chce, řekl, že to je pravda, že fak neví co chce. Hodně jsem se naštvala. Když jsem vystupovala z jeho auta, řekl mi, že se mi tedy zítra ozve, řekla jsem proč by to dělal, jakou by to mělo cenu? On se tvářil najednou docela zničeně, což mě trochu překvapilo po tom, co mi předtím řekl a říkal snad jsem toho zase tolik neřekl. Naštvaná jsem odešla domů a jsem nešťastná. Asi jsem to neměla tolik hrotit, protože ho mám ráda, teď po třech dnech se mi to trochu zase rozleželo v hlavě, nejdřív jsem si říkala, že už ho nechci vidět, teď je mi moc smutno a přemýšlím, proč mi to říkal, když se mnou chtěl být dál, to se přece nedělá, kdyby mi řekl, jsem unavený, chci být tentokrát sám, pochopila bych to, ale takto??:D:D
libertado
| 10. 7. 2014 17:31
Ráda bych zpětně reagovala na prvotní příspěvek od autorky této diskuze.
Jestli jde muži o *** nebo o vztah poznat lze. Každý člověk je ale jiný a dává to najevo jiným způsobem. Pokud můžu mluvit za sebe, když šlo chlapovi jen o ***, tak například si nevšímal toho co mě zajímá, co mě baví a jak se cítím. Jeho řeč se pořád stáčela k tomu, jak mám pěkné vlasy, oči a samozřejmě i jiné části těla. Po celou dobu, co jsme se spolu bavili, se mnou spíše flirtoval. Nestalo se mi toto jen jednou, ale víckrát.
Povím ti jednu zaručenou radu. Hned s ním nespi. Pokud má muž zájem o tebe jako takovou, tak na tebe rád počká. Nebudu teď ale mluvit o tom jestli před svatbou nebo po svatbě, to ať si určí každý sám. Jen ti můžu zaručit, že skákat do postele s každým, kdo se namane, se nevyplácí. Zaprvé se to může rozkřiknout a žena je rázem za děvku. Zadruhé se může muž leknout, že je žena lehce k mání a není pro něj už tajemná (a tajemnost je podle mě pro chlapy důležitá). A zatřetí tu máme níže zmiňované pohlavní choroby - a to už není žádná sranda
Věř mi, chce to hlavně trpělivost. Čím déle to se ***em vydržíš, tím lépe poznaš, oč mu jde
slavena
| 18. 7. 2014 20:33
TO libertado: teď Ti musím trochu oponovat. Ano, třeba prvotně jde chlapovi o to aby se uzil, vždy se to ale vždy může změnit. Když jsem poznala přítele tak jsem myslela taky jen klínem, druhej den u něj spala a za tři týdny se k němu nastěhovala. Jsme spolu rok a půl a je nám nádherně. Záleží i na tom jak si Ti dva sednou. Buď oba poznají, že jim půjde jen o *** nebo se z toho vyvine i něco víc. Nehažme je do jednoho pytle
Šáruša1
| 25. 7. 2014 12:29
TO slavena: Každý chlap to má jinak, každý je jinak vyspělí. Pár slovama, chapi jsou stejně záhadní jak my. Spousta chllapů si zase říká, že je každá ženská na prachy a taky to tak úplně není pravda. A o *** jde ze začátku vždy!
Láska nebo sex
Miky
| 7. 9. 2007 23:13
Téma diskuze zní láska nebo ***. Takže podle mne jde láska ruku v ruce se ***em. Mluvím samozřejmě o lásce partnerské. Lásek je více druhů, jak víme - ( mateřská, sourozenecká atd...). *** je zkrátka přirozená věc, všichni ho potřebujeme. Pokud jsme s jedním partnerem a milujeme se, proč si ho neužívat kdykoli??? Vždyť je tak krásný. Právě ***em se odlišuje láska partnerská od jiné. Pokud žijeme ve vztahu, kde není ***, je to spíš láska jako mezi např: bratrem a sestrou, než partnerská. *** je podle mého názoru ve vztahu velice důležitý. Partneři si musí vyhovovat. Myslím si, že *** po svatbě je nesmysl. Co když potom ti dva zjistí, že to není ono? Tak jako se lidé poznávají charakterově, měli by se znát i po ***uální stránce. Někdo tady psal, že se pozná, zda je muž sadista, masochista atd.....bez ***u. Omyl. Jenom povídáním tohle žena nikdy nezjistí. Takové úchylky se dají rozpoznat pouze při ***u, kdy je muž vzrušený a kdy se chová přirozeně podle svých pocitů. Nejde jen o tohle, ale celkově o jejich společné prožitky. Pokud budeme někoho milovat, ale nebude nám to fungovat v posteli a nijak se to nevyřeší, pravděpodobně se takový vztah rozpadne nebo si dotyčný, který to nevydrží, najde milence. Takže můj názor zní, že láska bez ***u není plnohodnotný vztah.
anonym
| 30. 4. 2014 08:31
TO Miky:

V tom s tebou plně souhlasím! :)
Leona27
| 10. 6. 2014 16:21
TO Miky: to donutí se zamyslet, souhra je důležitá. Ale myslím, že co se týče lásky, že se i ta konkrétní osoba musí milovat samu sebe a pak ji může milovat někdo jiný. *** je kapitolka sama o sobě, je důležitej, během něj poznáš toho druhého. Experimenty atd atd to mi připomíná že se mi mužík dnes vrátí z pracovní cesty
michaelapalkova
| 19. 6. 2014 17:04
TO Leona27: jaký experimenty? Chce to tu trochu okořenit a ano i typy, už jsem vyčerpala svoji zásobu
Leona27
| 22. 6. 2014 21:12
TO michaelapalkova: občas když dojede ze služebky, tak si hrajem na nějaké určité role
michaelapalkova
| 25. 6. 2014 18:07
TO Leona27: Mno popravdě jsem čekala, že se malinko víc rozepíšeš klasický? Instalatér atd atd? Nebo něco zajímavějšího? :-\
Leona27
| 10. 7. 2014 16:03
TO michaelapalkova: podle toho co potřebuju opravit ale někdy nám známej půjčil byt a hráli jsme si na realitku... máte někdo zkušenosti s trochu sado maso praktikami?
spisovatel...
| 10. 7. 2014 16:14
TO Miky:
Miki, láska...dobrý partnerský vztah...milování se srdcem...vše toto nejde bez ***u-bez fyzického milování. Osobně rozděluji fyzický kontakt na *** a milování ... *** nezávazný tzv. fyzický, bez dlouhodobého citu k partnerovi a milování, kdy k partnerovi cítím city ... Při milování může být taky divoký a vášnivý - nespoutaný a živočišný *** mezi citově "svázanými" partnery, vždy by však měl být jen takový, který je příjemný oběma partnerům, pak je dovoleno vše a je úžasné poznávat společně nové praktiky a způsoby milování. Hraní si je nádherné, když mu jsou nakloněni oba a nemá hranic.

Miki, měj pěkné letní dny, Miki.
http://spisovatel-pro-zeny.webnode.cz/
Láska nebo sex
Miky
| 7. 9. 2007 23:13
Téma diskuze zní láska nebo ***. Takže podle mne jde láska ruku v ruce se ***em. Mluvím samozřejmě o lásce partnerské. Lásek je více druhů, jak víme - ( mateřská, sourozenecká atd...). *** je zkrátka přirozená věc, všichni ho potřebujeme. Pokud jsme s jedním partnerem a milujeme se, proč si ho neužívat kdykoli??? Vždyť je tak krásný. Právě ***em se odlišuje láska partnerská od jiné. Pokud žijeme ve vztahu, kde není ***, je to spíš láska jako mezi např: bratrem a sestrou, než partnerská. *** je podle mého názoru ve vztahu velice důležitý. Partneři si musí vyhovovat. Myslím si, že *** po svatbě je nesmysl. Co když potom ti dva zjistí, že to není ono? Tak jako se lidé poznávají charakterově, měli by se znát i po ***uální stránce. Někdo tady psal, že se pozná, zda je muž sadista, masochista atd.....bez ***u. Omyl. Jenom povídáním tohle žena nikdy nezjistí. Takové úchylky se dají rozpoznat pouze při ***u, kdy je muž vzrušený a kdy se chová přirozeně podle svých pocitů. Nejde jen o tohle, ale celkově o jejich společné prožitky. Pokud budeme někoho milovat, ale nebude nám to fungovat v posteli a nijak se to nevyřeší, pravděpodobně se takový vztah rozpadne nebo si dotyčný, který to nevydrží, najde milence. Takže můj názor zní, že láska bez ***u není plnohodnotný vztah.
Musíš vyčkat...
anonym
| 20. 8. 2006 11:34
Takhle narychlo to nepozná nikdo... Musíte se teprve více poznat...
a co ty?
anonym
| 10. 8. 2006 16:27
A jak si na tom ty sám? Měl jsi *** až po svatbě a tvá žena taky?
Před, nebo po
protestant
| 10. 8. 2006 13:29
A to se podívejme. Ono se to usvědčuje samo.
Nemyslíte, že by byl život bez před(a mimo)manželského ***u jednodušší?
Odpadly by starosti s pohlavními chorobami, nechtěným těhotenstvím, ... a zbyl by nám čas na vztahy, komunikaci, milování.
Ono se to celé někde pomotalo. Není to tak dávno, co SLOVESO milovat (někoho) znamenalo DĚLAT pro milovanou osobu něco, co naplní její potřeby. Když kluk řekl :"Miluji Aničku.", znamenalo to, že pro ni udělá cokoli, co bude jeho milá potřebovat. A před manželstvím to vše bylo bez ***uálního podtextu.
Dnes, když kluk řekne: "Miluji Aničku.", tak tím myslí, že kdykoli na ní vzpomene, oči se mu zamlží touhou a srdce rozbuší - a kolikrát by jí ani nepodržel dveře, natož pozval do kina, zato do postele, to ji láká pořád.

Jo, je to potíž...
aids
anonym
| 9. 8. 2006 14:52
Promiň, že jsem tě trochu zmátla, myslela jsem test na Aids....sice by nebylo špatné mít test na všecny pohl. choroby, ale to by bylo asi složité....ale mě jde o ten aids, ten vyléčit nejde jako jiné pohl. choroby. Samozřejmě jsem partnerovi neřekla hned na první schůzce, že musí jít hned na test, až po delší době, co jsme se znali a nebyl s tím problém...měla jsem zatím tři partnery a každý souhlasil. A kdyby nesouhlasil, tak bych si o něm myslela, že je buď hlupák, nebo že má co ukrývat a rozešla bych se s ním. Podle mě je to v dnešní dobně zkrátka nutnost.....důležité je ale nejdrřív toho člověka poznat, abys mohla aspoň trochu odhadnout, jak je zodpovědný a jestli to není třeba záletník, protöže pak by sice mohl mít dobrý test, ale kdyby tě pak podvedl bez kondomu, stejně by tě nakazil. Vím, že se to nedá všechno stoprocentně ohlídat,ale snažím se aspoň zmenšit rizika.
Test na pohlavní choroby
anonym
| 9. 8. 2006 14:07
Zaujal mě ten test na pohlavní choroby. To pokaždé než začneš s partnerem intimně žít, tak si necháš udělat test na pohlavní choroby? Kde a jak ti ho udělají? Pohlavních chorob je totiž spousta!!! Které máš tedy na mysli? A to si i ten partner nechává udělat tolik testů? Už jsem vystřídala několik partnerů, tak jsem se o to zajímala. U žen je významná gynekologická prohlídka, ale muž? Chtěla jsem ať si přítel nechá udělat vyšetření na pohlavní choroby, ale stálo by to desetitisíce!
sex před či po
anonym
| 9. 8. 2006 09:07
Co si budeme namlouvat, ***uální pud je jeden z nejsilnějších, takže je důležité, aby to v manželství klapalo i po této stránce a to nezjstíš jinak ,než že to vyzkoušíš. ....ale rozhodně nejsem zastánce ***u na jednu noc a podobně, já jsem vždycky s klukem chodila delší dobu, pak jsme si nechali udělat test na pohl. chodroby a pak teprve něco bylo -myslím, že tohle je taková zlatá střední cesta.
Re: Tak nevím
protestant
| 9. 8. 2006 09:02
Tak nevím, k čemu je pak "chození" před svatbou? Já myslel, že k vzájemnému ne***uálnímu poznávání partnerů. Nebo ne?
A to (cituji), že o svatební noci zjistíš, že je manžel impotentní nebo že se mu líbí sado-maso (konec citace) - to myslíš vážně, že ženská, která má v úmyslu se vdát a myslí to vážně s tím "na celý žívot" (ne "do příštího rozvodu") není schopná proklepnout si nastávajícího až po dentální záznam?
tak nevím
anonym
| 8. 8. 2006 17:40
No nevím, jestlij to frajeřina v případě, že o svatební noci zjistíš, že je manžel impotentní nebo že se mu líbí sado-maso.
A co bez sexu do svatby?
protestant
| 8. 8. 2006 15:32
A co to zkusit vydržet bez ***u až do svatby?

Co bejt trochu avantgardní a nechat si to objevování patrnerova těla a radostí ***u až do manželství? *** před manželstvím, to dělá dneska kdekdo, ale vydržet to do manželství - to je ta správná frajeřina!
Láska nebo sex
anonym
| 7. 8. 2006 13:07
Ahoj, já vždycky s každým vlezu hned do postele, ale je to vcelku jedno, protože když tě chce, tak tě chce.když tě nechce, tak tě nechá hned.Ale rozhodně se ho na to neptej.
Pravda
anonym
| 6. 8. 2006 18:26
Pravda, díky tomu se semnou rozešel. Takže pozor na to
slunicko
ividol
| 4. 8. 2006 21:33
nepoznáš to a neřeš to. Je ti s ním dobře? Jsi spokojená? Tak buď ráda a vychutnávej si to, hlavně se ho neptej a nesnaž se to s ním rozebírat, na tyhle debaty nejsou mužští stavění.
slniečko
Ria
| 4. 8. 2006 18:28
Treba počkať! Ani jasnovidec Ti na toto neodpovie. To by sme chceli vedieť všetky o čo im ide. No ale že o *** to je jasné u každého mladého chlapca a či aj viac to ukáže čas.
Láska nebo sex
anonym
| 4. 8. 2006 17:19
Možná to bude znít jako hloupá otázka,ale jak poznáte jestli jde chlapovi o *** nebo vás má opravdu rád?Nějakou dobu jsem si mailovala s jedním klukem,nedávno jsme se sešl...nečekala jsem to,ale přeskočila jiskřička....vím,že se mu líbím a moc a dobře se mu se mnou povídá....jen nevím jestli jde o flirt nebo lásku(nespali jsme spolu,ale strávili skoro celý den,bylo mi krásně..

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
30. 4. 2024 20:40
11846
Remi - Mirka
30. 4. 2024 14:26
70388
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video