Dokaze sa suknickar zmenit - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

dokaze sa suknickar zmenit

Diskuze

dokaze sa suknickar zmenit
svetielko
| 23. 6. 2007 15:04
Teraz v utorok som sa od svojej velmi dobrej kamosky (ja som s nou prestala pred par mesiacmi komunikovat...lebo tento mo jex ma zmanipuloval a presvedcil, ze ona nam chce zle a ze klebeti...a pritom mi v naznakoch naznacovala ze nie je vsetko OK) dozvedela ze moj "drahy" ex ma podvadzal uz na jesen, nielen posledne 2 mesiace... A to nie len s jednou... Vraj mu nerobilo problem si to rozdat napity (minimalne raz) v aute pred krcmou na diskoteke s nejakou miestnou "humusackou" . Najlepsie, ze cela dedina o jeho uletoch vedela, dokonca aj jeho rodina, len ja som sa to dozvedela posledna. To tak byva.. A ze bol so mnou kvoli peniazom (pritom ja ich nemam vela). Ved ako som pisala, pred rozchodom zo mna stihol vytiahnut nemalu sumu...
Je mi z neho "na bliti". Ubohost najvacsieho zrna... Keby ma aspon neobral o nemale peniaze, by sa to este ako-tak dalo prehltnut...
A som sa dozvedela ze ten chrapun ma chcel este nejako nenapadne zmanipulovat aby som MU kupila auto (on by ho mal a ja by som splacala a splacala...). Taktiez som sa dozvedela, ze svoju byvalu holku (ona bola sice "milionarka") za 2 roky ozobracil asi o 700 tisic SK (preflakali ich viac-menej sice spolu, ale ide o princip)!!! A potom ked bola dotycna na financnom dne a s malou dcerkou (mala nebola sice jeho), odkopol ju, podobne aj mna... Samozrejme ze vsade tvrdil ze sa rozisli kvoli tomu ze bola (s prepacenim) priyebana (ako aj ja...)
Teraz tento "chlap" nasiel stastie po boku 16-17 rocnej cajocky. ktora velmi dobre pozna jeho minulost a nevadi jej to... Ach joj. (Ja a ta jeho byvala sme boli o trosku starsie husicky (asi o 10 rokov) a vidite, ako nas "dostal")...
dokaze sa suknickar zmenit
svetielko
| 19. 6. 2007 10:21
Cafte,


tak vcera som bola s dotycnym "gentlemanom" - doniesol mi moje veci co
som mala u neho. Ten sviniar mi ale nedosiesol moj diskman. Volala som
mu ked som to zistila a on ma pourazal ze som ako male decko, ked si ho
pytam od neho naspat. A ze asi chcem jeho k.... ked mu "stale" volam.
Vraj hladam zamienky len aby som mohla pocut jeho hlas v telefone. Ach
joj. Toto nekomentujem. Samozrejme peniaze, ktore som mu tesne pred tym
ako sa so mnou rozisiel, uz neuvidim a este mi povedal ze on s tym nema
nic spolocne a ze ich odo mna nechcel.

Asi mesiac chodi s novou priatelkou (ktora je o 10 rokov mladsia
odo mna - ja mam 27). Pytala som sa ho ci bude dalej pokracovat vo
vyuzivani dievcat aj nadalej. Povedal ze ja som bola uz posledna, ze uz
bude dobry...

Co vy na to? Myslite ze chlapec uz skutocne nebude vyuzivat mlade babenky a ze dokaze uz byt verny len jednej?))) Viete, ona mu aj robotu nasla (narozdiel odo mna), ona ho velmi dobre pozna od malicka a jej nevadi jeho minulost...
(dufam ze citit z mojho posledneho odstavca trosku ironie z mojej strany...)
Sajula
anonym
| 18. 6. 2007 19:51
Posílám pozdrav.Nechci Tě nějak strašit,ale to je nejhorší co děláš když říkáš že Ty určuješ on kývá.Měla jsem to doma,skoro 20 roků kýval,byl milující manžel,dovedl tajit ,což jsme nepoznala,pak to propuklo,našel si milenku,určitě měl i před tím s někým poměr,a začal s tím jak byl blbý že poslouchal,úplně se otočil,doteď jsme spolu,ale jenm jako vedle sebe.Nevěřím že se chlap změní,zatím Tě má rád,ale zamilovanost vyprchá,zkus trochu jinak,uvidíš jest-li tím získáš něco.Nechci Tě zastrašovat ale píšu z vlastní zkušenosti.
smůla - in my opinion
anonym
| 18. 6. 2007 19:16
no nezlob se na mě, ale to je spíš sakra smůla, takovej chlap..definovala bych to pouze třemi slovy: NUDA,NUDA, NUDA..chlap kterej nemá čas na kamarády..má zakázaný ***..to je pro mě o ničem, ale pokud Vám to klape, tak Vám to přeji.

(otázka holky se ale nabízí: Co asi milý muž dělá, když ho Sajula nemá na očích...?ruku na srdce...)
Smula ci stesti
Sajula
| 16. 6. 2007 08:53
pravděpodobně jsem kdysi mela stesti....opravdu jsem pred 4 lety zacala chodit s mim nynejsim manzelem...Kazdy,opravdu kazdy,(i jeho kamaradi) me upozornovali,at si snim nic nezacinam....,,chce te jen na prachy a pak te vodkopne,uzije si stebou a cau,ver nam,zname ho nejlip",bylo tezke tohle od okoli poslouchat,ale....ja ho milovala,nedbala jsem na hlasky od okoli,a take sem udelala dobre............v te dobe jsem si sveho pritele doslova omotala kolem prstu...mel problemy,aja byla jedina jeho opora.1. plus........kdyz mel deprese,nebo spatne chvilky,vzdy jsem stala u nej.Nikdy mi nezahl,predemnou mel take krasne ***u chtive zeny,ale nikdy mi to neudelal,vychovala sem si ho k obrazu svemu,opravdu,zakazla jsem mu ***,protoze mi vadi,je pouze se mnou,na kamarady nema cas.kdyz chci nekam jit,on prikivuje,ale stale se milujeme.....nevadi mu,jaky kvuli me je,ba naopka,casto mi dekuje,ze jsem ho udelala stasnym chlapem.....a ze sem jedina kterou takto miloval!jsme spolu uz 4 roky a mame rocni dcerku Cindy.........
Z tohoto vyplyva,ze se opravdu suknickar dokaze zmenit,ale nedokaze to sam..............
Svietelko
anonym
| 10. 6. 2007 11:09
Ahoj! Stat se muze uplne vsechno. Mas kluka, ktery nejdrive ma spoustu holek a pak najednou potka tu pravou a uplne se zmeni, no a pak mas taky typky, kteri porad maji zensky a nemaji pevny vztah. Dulezite je, jak se ti dva k sobe chovaji a jak si rozumeji. Vyuzivat nekoho financne, to neni dobre a ja bych si to nikdy nedovolil k nikomu, at je to kamarad, kamaradka, moje pritelkyne. To neni zadna legrace. Pak je taky dulezita ucta, kterou clovek citi k cloveku a kdyz nekdo nikoho vyuziva financne, nerika pravdu, tak ten clovek asi moc ucty nema. To same je i u holek, je to na obou stranach. Jsou muz / zena kteri hledaji trvaly vztah, chteji zalozit rodinu a jsou muz / zena, kteri zatim nechteji zalozit vztah rodinu, chteji vetsi volnost, kratsi vztahy, dobrodruzstvi, ***, nebo dokonce penize.

To, co rika tvuj ex, neni pravda a urcite by bylo dobre, kdyby jsi vyslysela nazory ruznych lidi / paru, treba zrovna tech, kteri jsou spolu velmi dlouho a kteri maji i rodinu. Tam bych videl odpoved na tvoji otazku. Starsi lide jsou moudrejsi a maji vic zkusenosti.

Ja si moc preji najit pritelkyni na vazny vztah, protoze ziju s bratrem, kteremu bude 16 let a babickou, ktere bude 80 let. Chci partnerku, ktere bych byl oporou a zaroven ktera by mi rozumela a s kterou bych byl stastny. To mluvim za sebe. Nekdo zase jeste treba citi neco jineho v ten moment, jeste se treba neciti na vazny vztah a az postupem casu a zivotnimi zkusenostmi a prihodamy dospeje k jinemu nazoru. Me je 24 a ja po tom touzim. Pepa
suknickar..
DANiELA
| 10. 6. 2007 02:12
Ahoj, vynadat si urcite nezaslouzis, kazdymu se muze stat, ze naleti.. Myslim, ze takovi muzi se dokazou zmenit, ale jde to ztuha. Kazdopadne podle me slecna, ktera je chce zmenit, nesmi byt citliva a davat najevo svou lasku k nemu, prave naopak.. Pokud mu bude delat to, co on dela jinym, samotnymu se to prestane libit a pouci se.. Znam dva takove pripady, kteri se zklidnili prave diky slecne "mrse".
Preju hodne stesti v novem hledani, ted uz bude vse jen lepsi
sukničkář
anonym
| 9. 6. 2007 22:11
Myslím, že se v dohledné době nezmění, kdoví jestli vůbec. Ty ses určitě poučila, proč ti něco vytýkat, snaž se na něj zapomenout a přeju, abys příště zase nenaletěla. Zana
dokaze sa suknickar zmenit
svetielko
| 9. 6. 2007 19:42
Ahojte. Urcite sa na tuto temu toho moc
popisalo, ale aj tak by som chcela pocut Vas nazor. S mojim (uz) byvalym sme
mali takmer rocny vztah, planovali sme si spolocnu buducnost, avsak pred par
dnami po par tyzdnoch mojho podozrievania z neho vyslo (cez mobil), ze ma
podviedol, potom zas povedal ze ma uz vyse mesiaca podvadza a ukoncil to som
mnou cez ten mobil s tym, ze kedze ma podviedol, nedokaze byt so mnou a ze
by to urobil v buducnosti znovu a ze ma nechce trapit. Proste bla bla bla. Ani
len stretnut so mnou osobne sa nechce (s tym, ze by mi vratil moje veci, ktore
mam u neho). Ide o chalana, ktory bol "v minulosti" suknickarom
(netajil mi to) a mal predo mnou vela dievcat a zrelsich zien. Treba povedat,
ze zeny aj vyuzival (myslim financne). Musim priznat, ze sa to stalo aj mne (co
sa tyka financii). Dlhe mesiace mi tvrdil, ze uz sa ***ualne vyburil, ze uz ine
zeny nepotrebuje, kedze ich mal v minulosti tolko. Zo par krat mi povedal, ze
kazdy chlap si raz za cas potrebuje poriadne za***ovat niekde inde (kde sa moze
vyburit), kedze chlap si svoju zenu musi „sanovat“, a ze to nema nic s citmi k
nej. A ze kazdy chlap to obcas robi, len to nehovori svojej zene... Je fakt, ze
ma rad zeny a vie ako si ich ziskat.

Nechcem od vas rady ak ho ziskat spat alebo aby ste mi
vynadali ak asom bola sprosta. Uvedomujem si, ze som bola slepa a hlupa, ale
clovek sa asi uci na vlastnych chybach a naspat ho nechcem. Nie som masochistka
a nenecham sa ponizovat takym uboziakom.

Chcem Vas len poprosit o nazor, ze ci si myslite, ze sa
takyto chalan, ktory ma rad zeny a ***, dokaze niekedy vobec zmenit a byt verny
len jednej zene, alebo mu "to" ostane na cely zivot a aj ked na isty
cas tej svojej priatelke dokaze byt verny a ona je pre neho ta vyvolena, ale po
nejakom case nevydrzi "tuto svoju zmenu" a zase zahne a bude „cistit
ine kominy“, pripadne vyvolenu odkopne a vymeni za inu vyvoelnu?

Dakujem za kazdy nazor, aj za tie menej pozitivne na moju
adresu

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
30. 4. 2024 20:40
11846
Remi - Mirka
30. 4. 2024 14:26
70388
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video