Pritazlivost - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Pritazlivost

Diskuze

Layla
anonym
| 30. 5. 2007 08:05
Diky moc za tve nazory. Cenim si toho. Pepa
pritazlivost
anonym
| 29. 5. 2007 22:15
Já mám takový pocit, že to není ani tak o tom, kolik ti je a jestli jsi měl už holku, ale spíš o tom, že o tuto dívku (o které tu píšeš) stojíš daleko víc a "vážněji".
Ako zit dobry vztah? Spontanne a prirodzene, Pepa
anonym
| 29. 5. 2007 21:00
Pepa

Kloa ma pravdu, najdolezitejsia zo vsetkeho je spontannost a prirodzenost, prekvapenia - a nie plany a nastelovanost ci stopercentna pripravenost.. Nechajte sa prekvapit. Nie len ona, ale aj ty.

ja osobne sa idem zblaznit vzdy za chlapmi ktorym je to tak trochu "jedno" , ci to bude perfektne alebo kde to bude a ako to bude. Chlapmi, ktori su sami sebou a robia to, co maju radi a len velmi neurcito mi davaju najavo, ze sa im pacim (samozrejme, musia byt pozorni a slusni).

Hlavne sa mi zda, ze sa zbytocne trapis vecami, ktore vobec nie su podstatne. Je to len moja dobre myslena rada, mozno ze sa najdu dievcata, ktorym sa paci, ked je chlap ako scenar telenovely, mne nie...


Layla
Sexik
anonym
| 29. 5. 2007 17:34
Diky za tve nazory. Me je 24 a holku uz jsem davno mel. Pepa
pepo
Kloa
| 29. 5. 2007 17:04
Pepo, myslím, že to trochu moc řešíš. Dej tomu volný průchod. Ať je to spontánní. Něco si naplánuješ a pak to stejně nevýjde. Nebo budeš očekávat něco co stejně nepříjde.
Já ani nevím, čím mě okouzlil k první milostné schůzce, snad tím, že byl přirozený. Předejít by se mělo hlavně těm otázkám co tady kladeš, asi by mě dost vyděsilo kdyby ses mě ptal po té schůzce jestli bylo dobré prostředí, jestli to bylo ideální, jestli jsi byl dokonalý. Pokud "mi" s tebou bude fajn, poznáš to
To co tady totiž rozebíráš je o dvou lidech, takže ne všechno bude vždycky platit. Stejně jako kdy začít milostný vztah, jedna na to bude chtít jít hned, druhá tě k sobě nepustí třeba roky.
Asi ses moc nechal inspirovat "Básníky", pan doktůrek si to všechno taky tak plánoval.
Základem úspěchu je tomu dát volnost. Je to pak o něčem jiném a na to se nezapomíná.
S tím tvým věkem, holky ti tady radí a ty jim ani neodpovíš a těžko to vyčíst mezi řádky, může ti být 16 i 40 i když se přikláním k tomu, že jsi snad ještě žádnou holku neměl.
Sexik
anonym
| 28. 5. 2007 18:32
Myslel jsem tim k prvni schuzce k milovani. Nechci, aby to pusobilo ze se ptam primo tebe, a proto chci a by to bylo obecne a ptam se celkove, cim muz okouzli zenu k prvni milostne schuzce, jake jsou typy, prostredi, co je idealni, cemu by se melo zas predejit, nekdo rika ze jsou skvela afrodiziaka, nekdo zas romantika atd... S tim jsme i nacali predem, kdy je idealni zacit milostny vztah po prvnim seznameni atd... Diky. Pepa
Sexik
anonym
| 28. 5. 2007 18:18
Ono to asi zni, ze se ptam jak pubertak, ale protoze tento server je skvely a muzu se otevrene ptat na otazky, ktere by mi nikdo jen tak nerekl ani v praci a ani mezi znamymi, tak rad vyuziju teto stranky a zeptam se uplne na vse. Dle predchozi korespondence muzes vycist kolik mi je. Rad se ptam otevrene na tuto dizkuzi a jsem moc rad, ze mam tu moznost porovnat si svoje nazory s ostatnimi.
znovu pro Pepu
anonym
| 28. 5. 2007 15:31
Já bych asi nebyla pro schůzku doma. Není to romantický - teda podle mě... Zašla bych normálně na večeři do nějaké restaurace. A ke konci schůzky - když už půjdete domů ( pokud to žena nenavrhne sama, což se ale moc často nestává, i když by tě pozvat chtěla) bych jí navrhla, jestli by třeba nežašla ještě na skleničku k tobě. Pokud řekne, že ano - víš že se ***em souhlasí-Každý ženský je to jasný a dojde jí to...
Jinak nechápu tvojí otázku "jak k schůzce pak došlo" - myslíš k naší první schůzce nebo té, kdy jsme se milovali poprvé?
Hele, kolik Ti je let?
Sex schuzka
anonym
| 27. 5. 2007 19:28
Diky moc za prispevek! Chci se te zeptat jak k schuzce pak doslo a jake je nejlepsi prostredi k prvnimu ***u. Jestli zena napr pozve muze k sobe domu, nebo jestli ji muz doprovodi k domu a pak pozada jestli muze jit dal a nebo jestli muz ma nejdrive pozvat zenu k sobe domu. Je lepe se domluvit predem na schuzce doma ( a nebo i nekde jinde ) a nebo to nechat vyplinout ze situace. Diky za prispevky. Pepa
pro pepu
anonym
| 27. 5. 2007 11:40
No, já se se svým nynějším partnerem políbila až na druhé schůzce. Na první jsme zašli na vínko do příjemné restaurace a povídali o všem možném a pak jsme se až do půlnoci procházeli po městě ( bydlím v lázeňském městě - všude parky a fontány- no romantika ) ...
*** jsme spolu měli asi po sedmé schůzce... Všeobecně si myslím, že je lepší nevlítnout na to moc brzy - ta namlouvací část je zkrátka to nejlepší co může být. Je to plný napětí a romantiky - nikdo z těch dvou neví, jaké to vlastně bude... Je to samozřejmě hodně relativní - nějaká ženská ti napíše - vyspi se s ní po týdnu, jiná po měsíci nebo ještě déle... To záleží úplně na tobě. Vyplyne to z toho úplně samo - nemusíš mít vše naplánované do detailu od první pusy až do svatby
Že chceš mít vážný vztah nemusíš dávat nijak okatě najevo... V dnešní době už tím ženskou většinou vyplašíš ( žádná neslyší ráda, že jí chceš jednou za manželku i když spolu chodíte chvíli )... Paradoxně chce mít ale téměř každá ženská vážný vztah takže to nemusíš nijak hrotit - to že to sní myslíš vážne ze vztahu vyplyne samo - jen postupně se budete na schůzkách sbližovat a váš vztah bude důvěrnějším... úplně postačí, když k ní budeš pořád pozorný a budeš jí oporou - tak pozná že o ní stojíš... Přijde mi neomalený říct něco na ten způsob jako "tak ted spolu teda chodíme a já chci, aby to byl fakt vztah, ne jen ***"... Není to dobrý, nepůsobí to hezky a dost u té ženské svým způsobem ztratíš na romantice a tak...Podle mě..
Intimni schuzka
anonym
| 27. 5. 2007 10:57
Ze ***ualni oblasti se chci jeste zeptat, kdy ma dat muz zene najevo, ze chce s ni mit vazny vztah a jak je toto nejvhodnejsi. Myslim tim pri prvni schuzce by to bylo asi rychle zenu napr polibit, tak jake jsou vase nazory? Kdy je dobre zacit ***ualni vztah a pri kolikate schuzce zeny toto preferuji? Diky Pepa
Vztahy
anonym
| 25. 5. 2007 09:17
Probraly jsme jiz telo muze a vse co s tim souvisi, obleceni, postava, vek a nacali jsme trochu vztahy. Muz se s zenou potkaji, zena se zakouka do muze a muz do zeny, a jak pokracovat dal? Pamatuji na me tanecni zacatky, kdy jsem poprve zacinal tancit, holky ze stredni skoly me vytahly do tanecnich, protoze to byla vlastne rutina a temer kazdy to mel projit. Ja jsem v te dobe byl jeste mladoch, nezkuseny . Moc me bavilo se ucit tance, byl to vlastne takovy desetiboj, a clovek se ucil 5 tancu ze standardu a 5 z latiny a zapamatovat si napoprve kroky a sestavy, to vyzadovalo velkou pozornost, kdyz to clovek tancil uplne poprve. Vedl me vynikajici tanecni mistr, kteremu jsem vdecny za tanecni zaklady a i za celkovy rozhled.


Meli jsme tanecni hodiny, kde se probirala hlavne technika kroku atd, a pak prisly prodlouzene a plesy. Na plesech to bylo uzasne! Nemel jsem temer vubec zadny ostych prijit ke slecne, ktera se mi libila nebo po ktere se koukali hodne kluci. Predstavil jsem se slusne a zacali jsme tancit. Byla jak panska, tak damska volenka a nebo oboustranna. Pravidlo bylo vzdy si s kazdym zatancit. Za velmi hrubou vec se pozadovalo odmitnuti partnera nebo partnerky pri zadavani, to si temer nikdo nedovolil. Samozrejne jsou lide s kterymi si clovek skvele rozumi a s kteryma si rozumi mene, ale nikdy jsem si ja nedovolil odmitnout slecnu, s kterou jsem si nerozumel, kdyz si se mnou chtela zatancovat. Tancili jsme spolu 3 - 4 tance a pak se stejne stridalo a nebo pokud se mi nechtelo tancit, zdvorile jsem podekoval a sel jsem nekam jinam a nebo si odpocinout. To same i slecna, ktera mi vzdy sdvorile podekovala, kdyz jsem treba nebyl jeji typ a sla jinam a nebo tancit s nekym jinym. Pri tanci jsem se vzdy snazil o to, aby nestala rec a bavit se o vsem. Ja mam konverzaci velmi rad a bavilo me to moc. Clovek se tak naucil, jak povidat, o com povidat, jake temata jsou vhodne, jake naopak nevhodne atd. Ovsem jine zkusenosti jsem mel s diskotekama a klubama. Chodim slusne obleceny, nechovam se nijak vulgarne, bavi me tancovat a presto se mi stalo, ze me nektere slecny odmitaly i kdyz jsem je slusne pozadal o tanec. Proste a jednoduse ne nechci a tecka. I kdyby treba ta dotycna mela pritele, tak bych uvital normalni vysvetleni. Nekdo se i dokonce vysmeje a to uz moc prijemne neni. Myslim si, ze na diskotekach a v klubech je daleko tezsi si s nekym popovidat nez treba v tanecnich a nebo na salsa party. Nevim, jake je to ze strany muzu, to jsem si zas nevsimal. Chci se proto zeptat na nazory, jaky je nejlepsi zpusob, jak navazat kontakt v techto klubech a discotekach a hlavne co zena ocekava od muze, kdyz se do nej zahledi. Ma muz oslovit prvni zenu a nebo cekat az ho oslovi zena , stava se tez nekdy ze kdyz se zene libi muz, tak ho prijde oslovit sama?

To bylo vseobecne na tema discoteky. Pak mam jeste jeden dotaz. Jake je nejvhodnejsi misto kam mam pozvat slecnu, na ktere mi opravdu zalezi, kterou mam moc rad a chtel bych s ni vytvorit vztah? Nejake osvedcene typy? Dekuji za nazory. Pepa
Kloa
anonym
| 25. 5. 2007 08:39
Holka, ktera se mi libi je kolegyne z prace. Jeste jsme spolu zatim netancovali, ale pral bych si to moc
Anonymita
DANiELA
| 25. 5. 2007 00:45
I kdyz se to sem moc nehodi, chtela bych prispet svoji troskou do mlyna k anonymite..
Podle me je lepsi se zaregistrovat, ostatni pak aspon maji prehled, kdo ten prispevek psal daleko vic, nez pokud je "anonymni" a jen se podepise.. Ale ani zaregistrovanim svoji anonymitu prece neztratite - ja se treba taky nejmenuju Daniela Ta prezdivka vznikla kvuli necemu uplne jinymu.. ale to je jedno..

Co se tyce chlapu, tak podle me nejvic zalezi na tom, jak se s tim dotycnym citime, nez jak vypada a podobne.. Nebo aspon u me je to tak..
tenec
Kloa
| 25. 5. 2007 00:01
Pepo, řekla bych že tanec je celkově nejlepším sportem. Je to dřina, ale člověk se u toho zabaví. Není to jak někde v posilce šlapat na kole
Kulturistika se mi přímo hnusí, ten člověk mi připadá jako umělý. Věřím, že se najdou i tací, kterým se to líbí, jinak by tento sport nebyl, ale asi jich moc nebude.
A ten tvůj objev to je tančnice?
Body
anonym
| 24. 5. 2007 23:40
Diky moc za nazory! Uzavru tema na muzske telo. Myslim si, ze hezke vypracovane telo je vzdy plus u muze. Ptal jsem se hodne lidi ruznych vekovych kategorii, v praci, pratelu atd a opravdu vypracovana postava kulturisty se nelibi temer nikomu a ani me. Kdyz ale nekdo cvici kondicne nebo aerobne, ne na zadne boule a hmotu, tak to vypada docela slusne a kultivovane. Ja sam tancim latinu, RnB a Hip Hop a myslim si, ze to patri mezi nejlepsi sporty vubec, je to nejsetrnejsi k telu. Uci me jeden profesional v latine a ten ma super postavu. Myslim si obecne, ze tanecnici, hlavne latinari, ale i treba na moderni tanec, maji jako muzskou postavu asi nejidealnejsi. Uvitam dalsi nazory. Diky moc! Pepa
Marylin
Kloa
| 24. 5. 2007 16:51
Vidím, že se nechápeme.
Anglicky umím, učila jsem se ji 12 let, tedy znám význam "for". Myslela jsem to jinak.
FOR KLOA = Pro Klou
Marylin
| 24. 5. 2007 16:47
Ach..myslím, že již nemá cenu se tím zabývat... Tak tedy pěkný den a zpět k diskuzi
překlep
Kloa
| 24. 5. 2007 16:40
Jinak mám tam překlep, tak pardon.
Z mého pohledu je registrace jednodušší než pod každý příspěvek psát jméno. Při své skleroze bych na to pokaždé zapomněla ale to se nestává jen mi, už jsem tady někde dneska viděla právě takovou neanonymní anonymní, která se zapomněla podepsat a doplňuje to v dalším příspěvku....
Myrylin
Kloa
| 24. 5. 2007 16:35
Mysli si co chceš, ale netvrď mi, že "Kloa" je totéž co "anonymní".
Jinak proč mě v názvu tématu tak oslovuješ?
FOR KLOA
Marylin
| 24. 5. 2007 16:19
Ach.. no já nevím... no ale máme každý právo si myslet co chceme, ne?
anonym
Kloa
| 24. 5. 2007 15:32
Nikde jsem nepsala, že mi to vadí Jen mě zajímalo proč zrovna na tomto tématu, které mi nepřipadá až tak soukromé jsou jen anonymové.
Už samotné slovo anonymní to říká samo za sebe, že ten člověk nechce být identifikován a nevidím v tom neochotu k registraci. A když někdo uráží a podepíše se, tak je to jiné? Je to pořád to samé, pořád je anonymní.
Rozdíl v "anonymní", "Kloa" a třeba "Raffaelo" je.
Já si na nic nehraju, to právě většinou hrají anonymní.
ANONYMY
Marylin
| 24. 5. 2007 15:17
Ach... proč Vám to všem pořád vadí ? Nějak se tady rozhostila móda to pořád řešit. Někdy za anonymitou není prostě nic. Jen neochota k registraci. Vadí mi, když někdo uráží a nemá ochotu se podepsat, ale jinak ...no problem. Nebo si tady chcete udělat POVINNOU REGISTRACI? Jen to ne, prosim.... Mimochodem - t"Kloa"... Nechci nijak narážet, ale tohle přece člověku poví totéž jako "anonym" nebo Marylin. Nehrajme si na nic, prosím..
podpisy
Kloa
| 24. 5. 2007 15:09
Eliško, nebo Verčo atd. nemůžu tušit.
Jen mi připadá jako by se lidi za své názory styděli.
S těmi podpisy je to ošemetné, jednou se ten dotyčný podepíše, jindy ne.
Ale to jsem tady řešit nechtěla, jen mě zajímalo proč se tady všichni skrývají. Kouknu a samý anonym.
pro klou
anonym
| 24. 5. 2007 14:55
A proč ne? Vždyt se tu podpisujeme, tak je to jedno. I když jsi ty zaregistrovana, stejně nevím kdo jsi... Vyjde to nastejno
eliška
Přitažlivost
Kloa
| 24. 5. 2007 14:26
Ahojte.
Tak nejdříve mám dotaz - proč jste všichni anonymní?

Pepo, tak nejdříve napíšu svůj názor na tvůj první příspěvek. S tou vůní, co tady holky uváděly naprosto souhlasím Všechno co pro mě tvoří muže přitažlivého musí tvořit jakýsi celek. Přitažlivý muž pro mě - voní, je dostatečně inteligentní, charismatický, zábavný, nevulgární, zdravě sebevědomý. Co se tělesných parametrů týče, tak spíše vyšší postavy (to asi pramení z toho, že ženy hledají svého ochránce ), ale pokud má všechny předchozí vlastnosti, tak na té výšce ani tak nezáleží, cítila jsem se fajn i s těmi, kteří nebyli zrovna největšího vzrůstu, ale příjemné by mi nebylo kdyby byl menší než já. Nemusí být ani svalovec, je pravda, že si takového chlapa prohlídnu, asi zase ta touha po ochraně , ale svaly nejsou to proč bych s mužem byla nebo ne, ale pivní pupek by mě jistě odradil. A co se vzhledu celkově týče, měl by o sebe dbát, tedy nemělo by mu být úplně jedno jak vypadá, což se dotýká i oblečení, tím nechci říct, že mě uchvátí kdosi v oblečení nejmenovaných značek od ponožek až k hodinkám, ale neměl by nosit jedno tričko celý život. Ptal ses i na ochlupení, to mi nějak k chlapovi patří, takže bych oholené nohy a hrudník na chlapovi nevyhledávala, podpaží už pak záleží i na situaci a rozsahu ochlupení . Pro vztah je pak důležité, aby na něj bylo spolehnutí.
Na věku mi ani tak moc nesejde, i když nevím jaké bych měla pochopení pro věk nad 40 let, to mě trochu odrazuje. Jinak jsem celkově měla většinou slabost pro mladší
A jak se žena vzruší? To myslím chlap nepozná. Žena se cítí tak zvláštně, napjatá, ale spíše si zahrává s myšlenkama "toho tak mít" Jednou se mi stala taková příhoda, s jedním klukem jsme po sobě pokukovali, věděla jsem, že kouká na mě, já se nemohla ubránit tomu nekoukat na něj. Bylo to v autobuse. Když vystupoval, tak se ještě ohlédl a já taky, kterým směrem jde, ale bylo to tak zvláštní, že jsem měla chuť vystoupit, což jsem ale neudělala, jelikož jsem věděla, že mi další bus jede tak nejdřív za hodinu, byla už taky tma a navíc jsem byla zadaná, nevím co bych si od toho slibovala, ale bylo to zvláštní jiskření.
Taky ses ptal na vyznání lásky, takhle přímo - říct ji své city - bych to být tebou nedělala, i kdybych k tobě cítila to stejné, lekla bych se. Všechno má svůj čas. Lepší je dávat své city najevo činy nebo slovy jinak, ale ne hned miluji tě nebo něco podobného, že s ní chceš být do konce života.
Tak nevím jestli ti toto moje psaní v něčem pomůže, protože každá žena je trochu jiná, má jiné hodnoty a představy.
Holení
anonym
| 24. 5. 2007 14:24
Rozhodně neholit. To si PODLE MÉHO NÁZORU mohou dovolit vážně jen hodně vypracovaní jedinci a i tak, pokud nejsou jako opičky, je ***y více, jsou-li přirození... Verča
Pro Pepu
anonym
| 24. 5. 2007 14:22
Děkuji moc, snažíme se o to a zatím nám to jde Měj se krásně
Telo
anonym
| 24. 5. 2007 12:51
Chci se jeste zeptat na tema body a pece o telo. Dnes je znamy trend, kdyz se treba divam na reklamu na ruzne deodoranty atd, kde jsou modely muzi, kteri maji hladky, oholeny hrudnik a tez podpazi. Jak se na toto divaji zeny, je dulezite, aby byl muz oholeny i v oblasti hrudniku a podpazi, nebo je to nepodstatne? Muzi, kteri se venuji zavodne aerobicu a fitness si tez musi holit i nohy. Je jasne, ze napr u vody nebo bazenu, kdyz je muz oholeny, tak proporce vyniknou lepe, zato kdyz se muz obleka, tak toto neni podstatne, protoze to by musel porad po ulici chodit v plavkach . Nicmene jediny zpusob, jak v mode ukazat tvary, i kdyz ma muz ochlupeni v oblasti hrudniku, jsou upnuta trika, nebo tesnejsi kosile. Rozhodne v dlouhe mikine tvary neviniknou.

Z oblasti ***u, muze byt muz atraktivnejsi pro zenu, kdyz je oholeny v oblasti hrudniku, bricha a podpazi? Plati toto tez o intimnich oblastech? Dekuji za nazory. Pepa
Pro Veroniku
anonym
| 24. 5. 2007 12:41
Ahoj Veroniko,
obdivuju lidi, kteri jsou spolu, maji se radi a navzajem si pomahaji a podporuji jeden druheho. Takovy lidi primo zari a v paru je citit ze mezi nimi je uzasna harmonie kterou davaji najevo i okoli. Preji ti, at jste spolu stastni. Mej se moc hezky. Pepa

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
1. 5. 2024 10:14
70393
helena.07
1. 5. 2024 09:34
11847
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video