Panna a těhotenství - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

panna a těhotenství

Diskuze

blbost
anonym
| 25. 5. 2007 18:16
Pokud v tobe neni pritel bez kondomu az po koule pri ejakujaci, pak nemas moc velkou sanci otehotnet. Nehlede k tomu, ze otehotnet zenska muze jenom par hodin v mesici. Druha vec je, ze spermie si na to muzou az dva dny v tele zeny pockat ;]
HA místo diety
Kloa
| 25. 5. 2007 16:04
Výběr hormonální antikoncepce je individuální, tedy vždy záleží jak na daný druh HA tělo dané ženy zareaguje. Není daná HA, po které se přibírá, není daná HA, po které se tloustne, vždy záleží jakou hormonální hladinu v těle ta daná žena má. Proto mi třeba vyhovuje tato, nebudu po ní tloustnout, ale úplně jiná žena po ní nabere 30 kg, jiná 5 kg zhubne. Někdo může říct, že po této a této HA se hubne, ale ty třeba přibereš. Každé ženské tělo není stejné.
antikoncepce
anonym
| 25. 5. 2007 15:47
ahoj muzu se zeptat po ktery antikoncepci se hubne?? ja slysela vzdycky jen ze se tloustne
kondom
anonym
| 23. 5. 2007 11:36
samozřejmě že ne... Mohla bys otěhotnět třeba při nepřiměřený manipulaci s kondomem-mohla by se v něm udělat malá dírka...Ale to je tak moc nepravděpodobný, že to snad ani nestojí za řeč - předpokládám že s kondomem neděláte nějaký kabaretní čísla
A zkusila si popřemýšlet o hormonální antikoncepci? Je to nejjistější metoda ( jestli máš tedy stálého přítele ) ... Navíc se ti i spraví plet a můžeš si i upravit váhu ( po hodně typech HA se i dost často hubne... ) a navíc nebudeš mít před každou menstruací nervy
pokud kondom nepraskne, nebo se při styku nesesune,
anonym
| 21. 5. 2007 20:41
pak zcela jistě otěhotnět nemůžeš.
tehotenstvi
anonym
| 21. 5. 2007 20:16
chci se zeptat jestli muzu otehotnet kdyz ma muij pritel kondom, jestli to nemuze nejak prosaknout, ja vim je to asi trapna otazka, ale zajima me jestli muzu otehotnet pokud ma kluk kondom a nepraskne dekuji za odpoved
nakažení
Kloa
| 15. 5. 2007 14:28
Neříkám, že se nikdo AIDS nemá bát a taky je jasné, že je to jako řetězec, který se neustále rozšiřuje, ale je velice pravděpodobné, že se dříve než AIDS nakazí jinou pohlavní chorobou, pokud se už něčím nakazit má. Protože u těch ostatních pohlavních chorob je riziko nakažení z jednoho nechráněného pohlavního styku i 60 %, tedy riziko je takové, že je větší pravděpodobnost, že jsi z jednoho pohlavního styku něco chytla než ne, riziko nakažení HIV z jednoho takového styku je podstatně nižší. Každý se bojí jen HIV, protože to je choroba, o které se nejvíc mluví, ale zapomíná se na ostatní pohlavní choroby, s kterými taky není radno si zahrávat. Nezabijí vás třeba jako AIDS do 15ti let, ale znepříjemní vám celý život, třeba i 50 let.
Ano, záleží na partnerovi kolik vystřídal známostí, ale jak už jsem uvedla, pravděpodobnost, že si přivodí nějakou jinou pohlavní nemoc je vyšší než když se nakazí AIDS.
AIDS
anonym
| 15. 5. 2007 12:17
A co když nejprve někdo dostane opravdu AIDS a ne nějaké pohlavní choroby.Vůbec bych se nespoléhala na to, že nejprve si projde pohlavními chorobami a potom je čas na AIDS.Může to dostat kdokoli z nás i po prvním styku.Záleží na partnerovi, kolik vystřídal známostí.Mohl taky vystřídat jen pár, ale nějakou nakaženou.
zapomenutý prášek
Kloa
| 14. 5. 2007 21:25
Souhlasím s holkama je snad nemožné, aby jsi byla těhotná, otěhotnět není jen tak, 11 hodin ještě není tak pozdě a navíc na konci užívání HA, takže se opravdu uvolni a víc nad tím nepřemýšlej
I když vím, že se to lehce řekne. Tobě je 16 a máš strach. Proto mám pro tebe malou radu, ty se chráníš HAntikoncepcí, nechej chlapa ať se chrání on kondomem, jo vím, *** už pak není takový, ale věř, že se to vyplatí! navíc když se ***em začínáš, partnerů ještě bude asi víc. Tohle souvisí i s reakcí anonymní ohledně HIV. S tímhle budeš mít větší jistotu, že jsi zdravá a netěhotná a ušetříš si tím spoustu starostí. I když mám k vyslovenému názoru ohledně HIV takovou poznámku, dřív než si užene HIV, bude mít řádku jiných pohlavních chorob, které dokážou taky pěkně znepříjemnit život.
zapomenutý prášek
anonym
| 14. 5. 2007 19:42
Bud uplně v klidu. I v tom letáku píšou, že do 12 hodin je to v klidu a oni o tom musí něco vědět. Navíc je to na konci cyklu-je na beton, že těhotná nebudeš. Hlavně se nenervuj-to by ti mohlo menzes třeba i oddálit a pak by ses nervovala ještě víc.Je to OK
antikoncepce
anonym
| 14. 5. 2007 19:00




S tím práškem to bude v pohodě.Ale v dnešní době vidím problém spíš v riziku infekce HIV či AIDS.Na to si příště dej pozor i když máš antikoncepci.Dnes si nikdo nemůže být jistý.
Terko,
anonym
| 14. 5. 2007 18:58
hlavně klid. pokud se to stalo ke konci cyklu, atk je téměř jisté, že to bude v pohodě! Jen nerv z očekávané menstruace to mohou oddálit!
:o))
držím pěsti!
Snad to bude v poho!!!
anonym
| 14. 5. 2007 18:37
Je tam do dvanácti hodin,ale stejně se hrozně moc bojim!!! Snad to dopadne dobře,ale opravdu nechci mít v 16ti děcko, později určitě jo,ale teď nee. Já sem ještě písnu jak to dopadlo, ptž ve čtvrtek to mám stejně dostat-tak se uvidí!!! Ten prášek který sem vzala pozdě byl předposlední tak snad, když to bylo ke konci, to nebude vadit!!! Měla jsem hrooznou smůlu, ptž sem poprvé zapoměla vzít prášek a zrovna se to stalo-prostě nepříjemná náhoda! Ale snad to nějak zvádnu!!!!
Všechny zdravím a děkuju za odpověď!!!!
Terka
antikoncepce
anonym
| 14. 5. 2007 08:46
Ahoj, No, tak myslím, že by to vadit asi nemělo. Přečti si pozorně leták k antikoncepci a uvidíš, jak na tom jsi. Já už to nečetla hodně dlouho, ale myslím, že když si prášek vezmeš do dvanacti hodin, tak by to mělo být OK. Pokud tam bude napsáno něco jiného-mazej k doktorovi pro Postinor a to co nejdřív. Nic jinýho ani udělat nemůžeš. A čím dřív tam pujdeš, tím líp...
Velký problém!!!
anonym
| 13. 5. 2007 18:45
Dnes jsem se poprvé vyspala se svým klukem, ale mám problém. Bohužel ani jeden z nám neměl u sebe kondom, já sice beru antikoncepci(asi už čtyři měsíce) ale hrooozně moc se bojím toho, že otěhotním. Můj kluk byl můj první a já se hrozně bojím, ptž jsem si vzala včera prášek asi o 11 hodin déle. Prosím poraďte mi
bříško
anonym
| 9. 5. 2007 12:52
Kloa: Já svůj příspěvek jako rýpnutí nevnímám - jsem tu ale jako sváteční host a tak nevidím důvod se registrovat...
Napsala jsi "Pokud se obavy naplní, tak si to s bříškem bude pamatovat"... Jinak se to ani pochopit snad nedá, než tak, co jsem ti na to odepsala... Ale to je vlastně už fuk...
Potrat je asi trauma v každém věku. Ale myslim, že o mnoho menší než mít dítě, když je máma dítě sama... Uznej, že je nerozumný, když holka,která ani neví, kdy může otěhotnět, by měla vychovávat malý dítě.A že to neni jako mít psa nebo kočku Navíc co z toho života bude mít ona? Já to vidim asi trochu jinak....
anonyme
Kloa
| 5. 5. 2007 18:28
Bylo to obrazně, pokud bys pozorně četla (nebo četl), tak bys věděla, že jsem se ji snažila poradit ať k tomu rostoucímu bříšku nedojde
Na druhou stranu nevím zda je potrat (to co máš ty na mysli, že si dítě nemusí nechat) to nejlepší řešení. Pokud je mladá, jako že asi jo, tak je to taky trauma. Prostě to co vyvedla je průser. Ale jak to dopadlo, už se stejně nedozvíme, takže asi zbytečná řeč.
Vím, anonymové si chodí rýmnout
pozor
anonym
| 5. 5. 2007 18:15
Rozhodně jsi měla dávat pozor. že takhle otěhotníš je víc než pravděpodobný...
Kloa: jenom proto, že by třeba byla těhotná neznamená, že si to musí nechat... ( jak jsi psala že s bříškem si to už bude pamatovat ) ...Ale to už je zase z jinýho soudku...
Milá neznámá anonnymní
Beauty
| 24. 4. 2007 18:26
Myslím si, že v dnešní době HA, bylo její chování více než nezodpovědné.V pubertě jsem také " svatá " nebyla, ale asi jsem na tu dobu byla zodpovědná, takové " hrátky " mi strach nedovolil. A za nás musela jít mamka s náma na gyndu a musela s HA souhlasit. Dnešní dívčiny si tam můžou zajít sami, aniž by o tom rodiče věděli. Přeber si to jak chceš, když se chovat dospěle, tak se vším všudy. Ale samozřejmě jí držím palce, aby to zůstalo bez následků.
zodpovědnost
Kloa
| 24. 4. 2007 17:52
Anonyme, tak se hned tak nebouři. Taky to byl jen názor a pravdou je, že trochu více zodpovědnosti při takové blbosti mít měla.
No pokud se obavy naplní, tak si to s bříškem už navždy zapamatuje.

Pro anonymní pannu - zajdi si co nejdřív na gynekologii i když jsi ještě panna. Lékař bude vědět co dál. Nebo klidně na pohotovost, tam ti možná taky pomůžou, čím dřív tím líp. Přečti si o Postinoru.
.
anonym
| 24. 4. 2007 17:22
Souhlasím, že by připravená být měla, ale rozhodně nikdo není zvědavý na rýpavé řeči o nezodpovědnosti. Pokud víš odpověď na její dotaz, tak jí odpověz bez podobných poznámek.
Těhotenství
Beauty
| 24. 4. 2007 15:43
Nevím kolik Ti je, ale nechápu Tvou nezodpovědnost. Jestliže chceš žít ***uálním životem, měla by jsi na to být připravená.A to myslím v dnešní době není vůbec žádný problém.
...
Jennisek
| 24. 4. 2007 14:37
Je to možné...
panna a těhotenství
anonym
| 24. 4. 2007 13:53
Můžu otěhotnět když jsem ještě panna?Při mazlení mě můj kluk nastříkal semeno do roztáhnuté pochvy a prsty mě dráždil i trochu vevnitř.Nemohlo se mi semeno dostat dovnitř malým otvorem v panenské bláně která slouží na odtékání menstruační krve?

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
♥Jarka*Alice♥
30. 4. 2024 20:40
11846
Remi - Mirka
30. 4. 2024 14:26
70388
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video