Kde jsem? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

kde jsem?

Diskuze

Kozoroh
anonym
| 17. 3. 2007 12:17
Co si myslíte o tomto znamení? Je tu někdo Kozoroh?
pro Myšičku
ryba
| 22. 2. 2007 10:51
tak to jsi vystihla přesně .. fakt ,to je celý Filip
A pravda je,že poslední dobou si s ním nevím moc rady.Já mám jednu dobrou kamarádku šťírku a ta je promě taková srozumitelnější než Filip .Asi musíme zvládnout tohle horší období a uvidíme.
Myšičko,moc Ti děkuji.Obdivuji Tě,že to takhle dokážeš
Pro Rybu-Filip
anonym
| 22. 2. 2007 10:29
Jak jsem slíbila, píšu i o Filípkovi
Vyrovnaný poměr živlů, většina planet pod obzorem, tvar horoskopu-vědro.
Spíše introvertněji založený, ale vyrovnaná osobnost.
ASC v Panně
ukazuje na jistou potřebu pořádku, mít o věcech přehled, schopnost analyzovat, rozebírat na detaily, povaha asi mírnější, schopnost vyhovět a pracovat i v podřízeném postavení.
Slunce a Pluto ve Štíru ve 3. domě
Jo, Štír, to je oříšek! Těžko to shrnout do několika vět. Je to velice mocná a pronikavá bytost, schopná ovládat ostatní. Má nesmírnou vnitřní sílu a chápe potřebu transformace. Je to znamení velice intenzivní, libující si v extrémech, Štírci jsou nevyzpytatelní, a pro mě osobně dost nepochopitelní. Tady je hranice mezi "dobrem a zlem". Je tu stejně blízko k oběma pólům. Štír instinktivně rozumí věcem, které jsou mimo rozumové chápání.
Aspekty Slunce (na Saturn, Uran, Neptun)
dávají schopnost vnímat podprahově, velkou inspiraci a fantazii, techn. nadání. A taky Saturn-brzda- se snaží Slunce ukočírovat, aby "nesešel na zcestí", aby zůstal nohama na zemi, a viděl svět realisticky. Zároveň mu ale může bránit ve svobodném projevu a způsobovat bloky. Nižší sebevědomí nebo zbytečné strachy. Také těžší životní podmínky v oblasti služby, nebo práce, nebo nějaký zdrav. problém? Nevím, dosaď sama.
Je tu důraz na komunikaci a také intelektuální domácí prostředí, Merkur, Venuše ve Střelci dávají velký prostor pro samostatnou tvůrčí činnost, schopnost dobře se vyjadřovat, a nebojí se říct co si myslí, ikdyž to může být názor hodně nepopulární. Svůj názor považuje za správný a může mít tendenci ho předkládat jiným jako jediný možný.
Chce prostor a svobodu ve vyjadřování, myšlení, komunikaci, ale i v tvůrčím projevu.
Domácí prostředí je pro něj dost důležité.
Luna v 6. domě na konci Vodnáře
je v kvadrátu k Merkuru.
Je tu možný nesoulad mezi myšlením a cítěním. Problém s vyjadřováním citů.
Schopnost pomáhat, pracovat pro druhé, cítí se dobře ve společnosti, kde se i dokáže prosadit. Přátelé jsou pro něj důležití. Je to inspirativní osobnost, s mnoha nápady. Rád by bořil staré struktury a vytvářel prostor pro nové věci.
Takový malý rebel. Ale spíše skrytý, nepůsobí tak na veřejnosti.
pro Myšičku
ryba
| 21. 2. 2007 14:34
děkuji ti moc. Ani jsem nečekala,že to bude tak rychle
Jak tam píšeš o soustředění,tak ve škole zatím žádné problémy nemá. Naopak je jedna z nejlepších ve třídě.
a jěště mi někdy říká,že se bojí,aby se nenechala využít. Z toho má strach. Ještě jednou děkuji
Pro Rybu
anonym
| 21. 2. 2007 13:04
Dík za data.
Hočička má v Rybách nejen Slunce, ale i Venuši a Saturn.
Celkově má obsazeno extrémně mnoho vodních znamení.
Je to citlivá duše, ale každá citlivost je zranitelná.
Naopak zcela chybí živel ohně. Chybí jí takové to nadšení, inspirace, živost. Má spíš tendenci "jít s davem", nechat se unášet proudem a té vlastní iniciativy tam moc není.
Zato to vypadá na umělecké schopnosti, empatii a vysokou míru ovlivnitelnosti. Hlavně nevědomé. Často takové stavy zasněnosti a zamyšlenosti.
Myšlení bystré a pronikavé, ale poněkud roztěkané, nestálé, problém se soustředěním.
Silné materiální cítění a touha a schopnost působit na veřejnosti a ve skupinách.
ASC ve Střelci
ukazuje na svobodomyslnost a potřebu prostoru, možná i touha po cestách a poznávání jiných kultur.
Tolik jen zhruba, co vidím na první pohled.
Valentino
anonym
| 21. 2. 2007 12:38
Jistě.
Ale jak Ti můžu pomoci?
Ahoj Mysicko
Valentina
| 21. 2. 2007 11:46
Ahoj , vzdycky jsem chtela zjistit neco vice o mem znameni, ale nikdy jsem nevedela koho se ptat
Jsem Blizenec, moje sestrenice jsou taky obe blizenci, ale jsme kazda uplne jina a to myslim UPLNE!
Muzu se na tebe obratit o radu?
Dik
Vodnáři! :o)
anonym
| 21. 2. 2007 11:12
To už se tady řešilo.
Přeji taky hezký den
kde jsem - VODNÁŘ
anonym
| 21. 2. 2007 11:03
Vodnář je především znemaní VZDUŠNÉ, nikoli vodní, jak tady někdo uvedl. To jen pro přesnost. Přeji Vám pěkný den
skleróza
anonym
| 21. 2. 2007 10:59
Potřebuji vědět datum čas a místo nerození.
Dcerka
anonym
| 21. 2. 2007 10:58
Tak prozatím Ti můžu zjistit aspoň ASC dcerky. Ať víš, čím je ovlivněna.
Jestli data nechceš psát přímo veřejně, napiš je jako soukromou zprávu.
pro Myšičku
ryba
| 21. 2. 2007 10:50
ten ascendent chci vědět proto,že mě to přeci taky nějak ovlivňuje. Jsem ryba a moje dcera je taky ryba. Někdy mi připadá,že je úplně jiná,
Jasně!!!
anonym
| 21. 2. 2007 09:58
A proč chceš vědět ascendent?
Jen mě to zajímá, proč to lidi chtějí vědět, vždyť ASC je sice důležitá část, ale pořád jen součást.
A pak mi napiš, jak se ve svém ASC poznáváš, jo?
pro Myšičku
ryba
| 21. 2. 2007 09:27
děkuji ti moc a budu neodbytná. Fakt díky za radu a až to zjistím, tak mi prosím napíšeš ,jaký je můj ascendent , jo?
hodina narození
anonym
| 21. 2. 2007 07:50
se dá zjistit v porodnici, kde ses narodila.
Někde bývají docela ochotní, jinde Ti řeknou, že "to nejde".
Ale jde. Mnoho lidí už si to takto zjistilo.
Jen člověk někdy musí být neodbytný.
Držím pěsti
Myšiško,
ryba
| 21. 2. 2007 07:28
to mi teda pověz,když neznám hodinu svého narození. Jsme čtyři sourozenci,máma si to nepamatuje a na matrice to už asi nezjistim.Přeci jenom je to už nějakou dobu,co jsem na tom světě.
Dá se to vůbec nějak zjistit?Docela by mě to zajímalo:
Marhulko
anonym
| 19. 2. 2007 17:45
Zkušenosti rády předáme.
Ale lepší je samostudium při občasné konzultaci.
Základ je poznat charakteristiku znamení, vlastnosti planet, char. domů a pak to vše umět zkombinovat.
Ale neboj, pokud se do toho zakousneš, je to práce na m,noho let. Nudit se nebudeš.
Zdravím a těším se na spolupráci!
horoskopy
Marhulka
| 14. 9. 2006 16:09
Holky, kde jste se to naučily? Já to chci taky umět!!! Taky už mám plné zuby těch horoskopů všude okolo a chci jeden pořádný, přímo pro mě.
A holky, nechcete to tady v té diskuzi vyučovat? Myslím, že zájemkyň by se našlo víc!
mail
anonym
| 13. 9. 2006 13:09
...je to tam! Dík!
mail
anonym
| 13. 9. 2006 13:01
můj mail je
podmar@atlas.cz
Potřebuji znát datum, čas a místo narození
Myšičko,
anonym
| 13. 9. 2006 11:58
nejdříve Ti chci poděkovat, že jsi mi vůbec odpověděla! ...ascendent mi zjistila sestra u nějaké astroložky, u které si nechala dělat horoskop pro dcerku (na tomhle ulítáváme obě). A upřímně taky nejsem nadšená zrovna váhama ! ...pokud Ti to nevadí, ráda bych Ti napsala na mail a, prosím, upřesni, co vše chceš vědět (abych na něco nezapomněla!). Ještě jednou děkuji! A.
ascendent
anonym
| 11. 9. 2006 21:05
Ještě jsem se chtěla zeptat, jak jsi zjistila, kde máš ASC, když neznáš svůj horoskop?
Jinak ASC obecně znaná to, jak se prezentujeme (i nevědomě) okolí, jak nás vnímají ostatní, jakou si "nasazujeme masku".
Spousta lidí se se svým ASC vůbec nechce smířit. Např. moje kolegyně chtěla ASC zjistit a pak mi nevěřila, že ho má ve ŠTÍRU, protože tohle znamení považuje za jedno z "nejhorších" .
Je dobré přijmout i tu část sebe, která nám zrovna nesedí...
Výklad horoskopu
anonym
| 11. 9. 2006 13:43
Ahoj, A.
Výklad Ti můžu udělat já nebo Jezinka.
Obecně mluvit o Slunci v Beranu a ASC ve Vahách je docela povrchní, ikdyž Ti to i tak něco řekne. Lepší je uvést celé datum, místo a čas narození. Horoskop pak bude přímo "na tělo". Ikdyž samozřejmě jelikož máme svobodnou vůli, ani dvojčata nejdou vždy stejnou cestou (ač mají mnohdy téměř totožné horoskopy)... Kdyby bylo vše předurčeno, nač bychom tu byli, že?
Jestli nechceš uvádět svá data veřejně, ozvi se tu, napíšu (nebo si zpětně najdi) můj e-mail.
Rozbor, který dělám já je různě dlouhý, záleží jak si přeješ. Většinou laikům stačí zběžný přehled na 1-2 strany (to je ještě stravitelné), a pak doděláme případné otázky.
ascendent
anonym
| 11. 9. 2006 10:28
Ahoj! ...vypadá to, že někteří tady horoskopům skutečně rozumí! ...tak mám dotaz...jsem beran v ascendentu váhy....a chci se zeptat, co to pro mne vlastně znamená?! ...úlohu ascendentu jsem ještě plně nepochopila...a taky jsem se chtěla zeptat, jestli se zabýváte i vypracováním osobních či partnerských horoskopů, nebo aspoň někoho neznáte...moc bych se o to zajímala, ale radši si nechám poradit...díky za odpověď! A.
re: Vodnář
anonym
| 29. 8. 2006 12:50
Vo ano, to máš pravdu.
A on si to někdo myslí, že Vodnář je vodní znamení? Snad kvůli toho názvu...
Vodnář
anonym
| 29. 8. 2006 12:01
Ahoj, zdravím, jen chci upozornit, že Vodnář není vodní znamení, což si dost lidí myslí. Je to znamení vzdušné! Měj se hezky.
indigové děti
anonym
| 12. 8. 2006 13:25
jasně-podívám a napíšu.U těch dětiček to jde rychle a moc se těším.
indigové děti
anonym
| 12. 8. 2006 13:23
No bezva.
Tak to je zajímavé a kdybys měla chuť, napiš o tom. Tady, nebo na můj mail podmar@atlas.cz
indigové děti
anonym
| 12. 8. 2006 13:20
Mně požádala jejich maminka.Fakt je-že jedna je Rybka,druhá Panenka-osudové číslo stejné-dělala jsem si na ně výklad Tarot.Moc se na to těším.Je to už teď zajímavá skladba-tak potom uvidím.
indigové děti
anonym
| 12. 8. 2006 13:15


Jezinko,
to je prima! Indigové děti už jsem taky "dělala". Ale oni to v tom radixu jaksi napsáno nemají tak zřetelně, je to spíše o intuici, jestli to tam člověk uvidí. Já zatím při výkladu používám převážně znalosti a zkušenosti, takže když to nevím jistě, obvykle to těm rodičům neříkám, ať je nevystraším.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
helena.07
4. 5. 2024 09:30
11860
Elka
4. 5. 2024 08:40
70403
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video