Problémy ve vstahu-když už nevím co dělat - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

problémy ve vstahu-když už nevím co dělat

Diskuze

anonym
| 27. 10. 2012 17:27
ahojky.mam docela problem.prd 2 lety mi pritelkyne v uvozovkach zahla s kolegou.neslo o ***.mne to zranilo a pul roku se snazila,no ja ji odmytal.po pul roce jsem si rekl dost a zacal jsem se ji dvorit,jenze ona se obratila zady.je to tak dodnes.resime to uz dva roky,a nejak tonejde.udelala chybu ona ,ja delam s nimy a tam to vazne.5 krat zani pridu a z toho je najdu 3 krat spolu v pohode.uz jim spolu neverim a vadi my to,neustale ji to pripomynam ze my to vadi a ze to prinese jen rozchod.prej to je jenom kolega,jato chapu ale vadi myi rok a pul ze s nim je v poho a doma je jak vypla.po roce a pul toceni dokola jsme se rozesli.kde je chyba,je tam jeste sance?dik
Přítel co nemá čas
anonym
| 21. 9. 2006 12:45
Ahojky,
nejsi náhodou ta anonymní, co dnes psala do "závislostí všeho druhu", že je závislá na svém partnerovi?
Pokud je to tak, možná fakt od něj chceš víc, než Ti může (chce) dát. Možná jste teprve na začátku vztahu a jde jen o zamilovanost. Já byla zpočátku do svého muže hodně zamilovaná. Počítala jsem dokonce hodiny, než ho uvidím...Zatímco on si vpohodě jel na chatu a netrápilo ho stýskání. Měl (a má) mě rád, jen to prostě tak neprožíval a neprošel si tím stavem, kdy chceš být JEN a JEN s tím svým milým...Ale to opravdu patří do začátku vztahu.
Pokud spolu chodíte už více než 2 měsíce (to je prý taková hranice, kdy se zamilovanost mění v lásku), pak už může jít o skutečnou závislost, neschopnost být sám sebou, i žárlivost na cokoli co zajímá přítele víc než Ty v tu chvíli, kdy ho chceš mít jen pro sebe.
Pokud bys na něj hodně naléhala a vyčítala, atd., může se docela znechutit a opustit Tě jako otravný hmyz (promiň, jsem asi drsná).
Zkus ho nechat, nežádej po něm nic, tvař se jako že Ti to nevadí, že odchází. Nevis jen na něm. Svět se skládá z mnoha věcí. Nejen z partnera. Dokážeš to? Pokud mu to samotnému chybět nebude a neudělá nic pro obnovení vašeho vztahu, myslím, že je zbytečné na něm lpět. Nechci Ti lhát. Chlapa neukecáš, když nechce (ani ženskou).
Držím pěsti.
unavený přítel
anonym
| 21. 9. 2006 11:38
Díky moc za odpověď. S přítelem o tom zkouším mluvit, jenže se to vždycky obrátí proti mně. Přítel mi vždy odpoví, že ho nechápu, že nechápu, že on musí chodit na zkoušky, že potřebuje trénovat atd. Jenže mně by úplně stačilo, kdyby mě aspoň jednou za týden někam vzal, nebo kdybychom si povídali-třeba i doma. Myslím že mě má rád, ale asi budu vždy na druhém místě a on se kvůli mně rozhodně nechce omezovat. A to mě mrzí-že pro mě nikdy nic neudělá.
re:nedostatek času-unavený přítel
anonym
| 21. 9. 2006 06:30
Víš, tohle mi hodně připomnělo nářky manželů (mužů) po pár letech, když se jim narodí miminko. Manželka je stále unavená, nikam nechodí, vše je jinak, než bylo. ..
Jenže to je stav dočasný a pochopitelný. jak je to u Tvého přítele, jestli se jedná o přechodnou záležitost, jen období, nebo to tak už bude pořád, to těžko může někdo posoudit. Možná ani ty ne.
Já vím, že je to těžké, ale zkoušela jsi s ním promluvit?
Oni chlapi nefungují na žádné náznaky, chtějí říct vše polopatě. "Hele, tohle se mi nelíbí proto a proto, cítím se u toho tak a tak. Chci aby se to změnilo."
Musíš si sama zhodnotit, kolik toho času s ním trávíš a kolik bys potřebovala. Jestli prostě nejsi jen příliš náročná, nebo jestli už to opravdu vypadá, že přítel ztrácí zájem.
Nedostatek času
anonym
| 21. 9. 2006 02:40
Můj přítel na mě poslední dobou nemá vůbec čas. Je to muzikant, koncerty a zkoušky bych pochopila, ale ve svým volným čase chodí s kamarády do hospody. Když pak přijde ke mně, je zničený, ospalý, nic se mu nechce dělat a už chce jít zas domů. Už spolu vůbec nikam nechodíme. Poraďte prosím.
pomoc
anonym
| 5. 8. 2006 19:39
prosím pomocte mi moc prosím chci se zeptat jak poznám že je ten praví a jakej lék je na nejistotu ve vztahu jak si pomoc když nevim co chci ve vztahu.moc prosím pomoc te mi.
pomocte prosím
anonym
| 5. 8. 2006 19:18
Sem s přítelem skoro 2 roky ted 16 srpna máme víročí nevim jestli sem
normální nebo ne vím že ho miluju ale mam někdy pocity že by bylo
nejlepší rozejít se že už to dál nevede že je to stejný ale nevim
jestli to všechno není jen strach z toho že to ani nejde rozejit se že
to nedokážu.Ovšem s nim mluvim a i pocity mu řeknu ale když řeknu
rozchod de na něm vidět že ho to mrzí a že by ho to zranilo a taky vim
že kdybych se rozešla asi bych litovala že sem tak fajn kluka nechala a
vim že když to udělam tak neni cesta spět znam jeho rodiče a všechny
příbuzný.Myslíte že je to normální nebo mam navštívit
psychologa.poradte prosím chci sním být až do smrti ale zároven strach
že když se snim rozejdu dýl tak pocity budou stoupat že se stejně
rozejdu a on to neunese šíleně mě miluje.
Sisi
anonym
| 25. 7. 2006 18:26
Víš Sisi, já bych to zabalila.Abys měla přítele, který přijede jednou za čas,kterému je lhostejné, co prožíváš a se kterým se třeba nemůžeš ani svěřit s problémem, který možná nemůžeš vyřešit-je to nanic. Vztah s někým, kdo chce slyšet jen hezké věci a nechce se " otravovat " s problémem toho druhého / měla bych říci milovaného-ale to si myslím,že v tomto případě neplatí"/ je přinejmenším ztráta času.Pokud tě chce milou a usměvavou a ostatní řeší s kamarády-pryč od něj.Sobce nepředěláš a byla bys nešťastná.Vztah bez sdílení příjemných i nepříjemných věcí a to život sebou nese je trápení.A jsi mladá na to,aby se ses užírala kvůli sobectví toho druhého.Nemusíš se mnou souhlasit-ale já bych prchala kosmickou rychlostí.Ahoj.
fakt nevím
anonym
| 25. 7. 2006 12:35
mám takový problém, je mi 25 a příteli 36. Všechno bylo fajn,ale teď se
to nějak zvrtlo. Jezdí ke mě jen když se mu to hodí,a na prvním místě
jsou jeho kamarádi, dokonce už ho ani nezajímá co mě štve. Sám
navrhnul,že si problémy nebudem říkat. Tak teď se pořád tvářím jako by
se nic nedělo sem před ním veselá, ale něco mě strašně užírá. Už ani
nevím, proč s ním sem. A nevím jak to mám ukončit-jestli to vůbec chci.
Jestli někdo prožíváte to samé tak mě napiště co s tím děláte
Ale
ividol
| 22. 6. 2006 12:43
nějak mi nepřipadá, že má pisatelka problémy, spíš ji asi zajímají naše a je normálně zvědavá. Ať odloží anonymitu a uvidíme...
problémy
anonym
| 22. 6. 2006 07:52
Je tam několik chyb, to je fakt, ale na druhou stranu má pisatelka problémy ve vztahu a chtěla by se o nich pobavit, tak bysme ji neměly trápit s pravopisem, ale spíš jí pomoct řešit její problémy.
cj
anonym
| 21. 6. 2006 22:35
To je hustý, mám občas problém s pravopisem, ale tohle je moc
problémy ve vstahu-když už nevím co dělat,
anonym
| 2. 5. 2006 16:37
Ano, nikdo není dokonalÝ a každý může mít ve vZtahu problémy. Taky může mít někdo problémy s mateřským jazykem.
problémy ve vstahu-když už nevím co dělat
anonym
| 2. 5. 2006 15:27
Zde pište to co Vám na srdíčku leží.Nevíte co už máte dělat a nebo se chcete jen poradit tak neváhejte a přijdte na problémy ve vstahu.Nikdo není dokonalí.

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
Alka...
2. 5. 2024 09:13
70397
♥Jarka*Alice♥
1. 5. 2024 21:20
11850
Lenka Soukupov
30. 4. 2024 11:15
8776
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video