Jak uspokojit ženu? - Diskuze | e15.cz
Zpět na výpis diskuze

Jak uspokojit ženu?

Diskuze

luminfb
| 4. 5. 2018 14:09
Uspokojit ženu po erotické stránce většinou není až tak složité.
Uspokojit ženu v ostatním může ovšem být velice složité, neboť:

MADAME, to je pro vás:

JAK UDĚLAT VAŠEHO MUŽE ŠŤASTNÝM:

1. Čas od času mu něco uvařte.

2. Dost často s ním souložte.

3. Jinak mu dejte pokoj.


PANE, a teď pro vás,

JAK UDĚLAT VAŠI ŽENU ŠŤASTNOU:

BUĎTE:

1. přítelem

2. společníkem

3. milencem

4. bratrem

5. otcem

6. učitelem

7. šéfem

8. elektrikářem

9. instalatérem

10. mechanikem

11. stolářem

12. dekoratérem

13. stylistou

14. ***uologem

15. gynekologem

16. psychologem

17. krotitelem hmyzu a dalšího drobného zvířectva

18. psychiatrem

19. léčitelem

20. trpělivým posluchačem

21. organisátorem

22. dobrým rádcem

23. buďte čistotný

24. sympatický

25. athletický

26. jemný

27. pozorný

28. galantní

29. intelligentní

30. veselý

31. tvůrčí

32. něžný

33. silný

34. vždy mající porozumění

35. tolerantní

36. opatrný

37. ambitiózní

38. schopný

39. odvážný

40. důsledný

41. pravdivý

42. jistý

43. vášnivý

NIKDY NEZAPOMEŇTE:

44. udělat kompliment (pravidelně!)

45. chodit s ní nakupovat

46. být pocestný

47. být finančně v dobré situaci

48. nikdy ji nestressovat

49. nedívat se po jiných ženách

SOUČASNĚ JE TAKY NUTNO:

50. být k ní velmi pozorný

51. věnovat jí spostu času

52. nechat jí dostatek prostoru a nikdy se neptat kam jde


ALE HLAVNĚ, A JE TO VELMI DůLEŽITÉ - NEZAPOMENUT NA:

53. její narozeniny

54. výročí svatby

55. Svatého Valentina


NA DRUHÉ STANĚ ZAPOMENOUT:

56. její věk

57. její bývalé milence...

Sakra, vždyť je to tak jednoduché !!!
lenka.sucha75
| 20. 9. 2016 19:56
Ženu může muž potěšit hlavně kvalitní erekcí. Když mu to nejde, existují doplňky stravy, které nám pomohly. Muž to bere pravidelně a uspokojuje mě!
Nicolinenka
| 14. 8. 2016 12:30
Malo ktery chlap vi uplne jak na to, nekdy si hold zenska musi pomoci i sama
miluskara
| 14. 11. 2016 23:22
TO uzivatelmejlu@post.cz: To tedy ano, třeba nějakou tou hračičkou z erotického obchodu.
anonym
| 16. 7. 2015 09:05
Tak Lucko, co nám k tomu povíš?
anonym
| 14. 5. 2015 21:33
Ja zjistil, ze zalezi pouze na schopnosti zeny orgazmu dosahnout. Jak mi vysvetlite, ze zenska jeste ve ctyriceti nevi co to je a patnactka tu slast prozije nekolikrat po sobe? Proste nektery staci malo a nektery nepomuze nic.
anonym
| 6. 12. 2015 11:53
TO Robert:
Já měla jen jednoho partnera a to byl můj nastávající manžel. Já nezkušená, on "zaučený" starší ženou. *** jsem nikdy neměla, ač se snažil / orálně i rukou/.Cítila jsem náznak slasti.Pak se nám narodily děti. Pohlavní styk pravidelně 3-4 x týdně, někdy 2x denně, muž spokojený, jen já jaksi v skrytu duše čekala na "to", co bych měla prožít.
Po 9-letém manželství jsem se svěřila sestře a ta mi poradila masturbaci sprchou, že určitě k orgasmu dojdu. Což se mi podařilo, několik bouřlivých za sebou. Muže jsem do všeho zasvětila a hned jsme vyzkoušeli.Poznal jak a kde mě má dráždit, abych vyvrcholila.Často jsme si dali společnou koupel /hlavně v sobotu/ při svíčce, masturbovali před sebou, často až do konce. Je to již hodně let, manžel má roky, již se mu nepostaví, ale já mám stále *** ráda, proto používám k vyvolání orgasmu stejnou techniku. Muž mne chápe, pomáhá mi vyvolat *** tak, jak potřebuji. Mám jej moc ráda i za to, že se mnou vydržel, když jsem byla k ***u vlažná a vlastně jej léta odbývala, když vystříkal. Takže záleží i na zkušenosti, jakou žena měla. Myslím, že by před manželstvím měla mít více ***uálních partnerů, protože uspokojivý *** je velmi důležitý.
mach000
| 16. 2. 2016 21:15
TO Iva:
Zdravím tě Ivo.
Moc mě potěšil tvůj příspěvek, protože i přes ***uální nedostatečnost ze strany tvého muže vyzařuješ po těch letech maximální lásku a porozumění. Nejsem žádný ***uální atlet, jak se to snažil v diskusi opsat přihlouple "Petr". Občas mi to prostě nejde a žena má také pochopení a je to strašně príma.
Proč píšu. Ač jsem už starý hroch, tak jsem teprve nedávno objevil metodu jak uspokojit ženu neuvěřitelně maximálním způsobem. Žena je pokaždé v orgastické extázi a já samozřejmě nadšen.
Tuto metodu popisuji v diskusi squirting. No prostě muž- který zrovna nemůže- uspokojí a zdůrazňuji dokonale až k exstázi- ženu tak, že jí dráždí prostředníčkem a prsteníčkem bod "G". Je to rychlé a důkladné a pokud tomu předchází mazlení, nebo krátký styk tak a by se žena - s prominutím- dostala na provozní teplotu, tak je to dokonalé a zvládne to i tvůj nemohoucí muž. Má žena tvrdí, že uspokojení přes poštěváček nebo údem tomuto nesahá ani po kolena. Myslím si, že takto by jste se milovali dohromady a měli z toho oba obrovské potěšení, asi víc než u automasturbace, nebo sprchou. Pokud by jsi opravdu měla zájem, pošlu ti odkaz na video maséra, který v angličtině provádí instrukci- stačí to vidět, anglicky neumím a budete vědět jak na to.
anonym
| 5. 12. 2014 07:05
Ještě jsem zapomenul na ty dvě nejdůležitější věci.1 Věc. Jak ji tedy uspokojit.Sledovat kdy a jak to chce kdy víc přirážet kdy méně a kdy naplno, chce to sledovat dech , sténání, i řeč těla. Chce to taky velkou důvěru od vás obou . Čím víc toho řeknete co se vám líbí po čem toužíte tím víc si toho můžete užít je to jen na vás. Jen pokud budete mít chlapa sobce neuděláte nikdy nic na to pamatujte a jak já tvrdím jak je kdo při ***u tak je i v životě. Takže pokud vám bude věřit a oddá se vám řekne vám naprosto vše může se neskutečně uvolnit a užít si to..........Díky mému andílku jsem pochopil jak jsem při milovádí neskutečně šokovný vždy jsem si myslel že to jak jsme nejlepší na světě jsou jen keci........Dobře jsem bůh na milování ale k čemu mi to je když jsem nikdy bohyni neměl? Teď jsem ji poznal je neskutečně ale neskutečně náročná na orgasmy! Taky chce *** snad 10x za den je šíleně nadržená celý den.....Taky to o sebe nevěděla jak je neuvěřitelná a to měla desítky chlapů ale až já jsem ji řekl a ukázal že je bohyně na ***! Jen to má temnou stránku věci--hodně krutou a hodně bolestivou tak moc bolestnou jako je to milování krásné...........jít z ráje na tvrdou zem! Pak jakýkoliv *** s někým jiným, který by dřív byl super, nebo z nejlepších tak je teď ubohost a pokud by měl být *** jako vždy dříve, řekněme normální "průměrný" je to spíše k zoufání, k vzteku, k pláči !! 2 Věc. I přesto že jsme měli spolu x krát tak neskutečné milování které tady holky žádná z vás nikdy za celý život nezažije, nezažije tak krásné milování ani jedna z jejich kamarádek , milování tak překrásné dokonalé že když se budou holky bavit o ***u ona se jen bude tiše usmívat a myslet si "holky přála bych vám zažit jen jednou v životě to co nikdy nezažijete a já ano ) že by jste raději si namlouvaly jak lžu jak to není možné, takové milování které si jak dřív ona tak vy ani neumíte představit. Tak přesto jediné po čem oba teď toužíme je se obejmout, být spolu a mít spolu časem miminko.............. což teď nejde Milujeme se oba .Já ji miluji jako nikdy žádnou jinou ,cítím k ní to co jako k nikdy žádné jiné a co ani ona nechápe ať s ní můžu být nebo ne ať ji budu psát nebo ne ať se s ní budu milovat nebo ne, vždy ji budu milovat , vždy ji budu mít v srdíčku
anonym
| 30. 11. 2014 22:58
Nikdy jsem neměl problém uspokojit holku. Jednou mi jedna brečela a říkala ze netušila jak to může být krásné, dalsi mi řekla asi po 10 partnerech ze celý život mela vanilkovou zmrzlinu a teď si dala pistáciovou. Další měla po asi 14 partnerech se mnou a hned první noc poprvé *** v životě , další měla necelých 30 ***. partnerů přede mnou a *** mela asi 1x za 10 ***u + nejvic asi 3x *** v životě při jednom ***u. U mne poprve 6x podruhé 12x a ........ Holky to ze nemate *** ze nešílíte blahem , ze se nesvijite v orgasmech,nervete blahem, je jen a pouze tím ze mate chlapa sobce a hovado!! Ano né každý sleduje dech holky u milovani jako já né každý sleduje sténání, reakce těla , tón hlasu .......atd . Ne každému kluku můžete říct mela jsem 30x chlapu , měla jsem 4 za noc naráz a on to bere jako nic. Ale jinak každý chlap se může aspon snažit se trosku jako já vcítit, vnímat a chtít. Ano každý není takovej blázen jak já ze ho uspokojuje slast partnerky a vždy chce mít u holky víc orgasmů než posledně a je doslova nenasytný po jeji slasti. Nicméně snažit se muže každý a jak já tvrdím kdo jak se chova v milovani tak se chová i životě. Mate bezcitného sobce v ***u? Bude stejný i v žité a naopak!!
anonym
| 13. 6. 2015 20:24
TO Péťa:

Ty jsi asi dobrý chudáček samolibý, co? Podle mě jsi žvanil, co v životě neudělal jedinou holku a jen tu pindáš a honíš si mindráky!

Nejnovější příspěvky v diskusích

Název diskuze
Vytvořil(a)
Poslední reakce
Reakcí
milica
27. 4. 2024 12:26
70324
Dana51
27. 4. 2024 08:12
11826
♥Jarka*Alice♥
26. 4. 2024 08:01
409
Uivatel_5825696
16. 4. 2024 20:10
479
helena.07
27. 3. 2024 11:56
8
Uivatel_5747674
19. 1. 2024 11:51
16826
Pavlna Trojanov
12. 3. 2024 09:26
5
Jiina Koudelov
25. 2. 2024 20:33
148
Anna Soukov
23. 2. 2024 00:14
115
Jiina Koudelov
13. 2. 2024 21:43
46
Silvie Zimmermannova
13. 2. 2024 17:15
10831
Jiina Koudelov
3. 1. 2024 18:58
327
Uivatel_5725017
3. 1. 2024 10:00
33
Lucie Baklkov
28. 11. 2023 14:24
8775
Uivatel_5694482
24. 11. 2023 19:31
82
Cryptomeria Rasa
16. 11. 2023 18:49
287
sona.koutna8
30. 6. 2022 21:02
26
Vlado Schiffel
12. 11. 2023 01:48
439

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video