Diskuse: Liposukce

1 2 3 4 .. 6 7 Další »

Řadit:
102
Kamarádka nemá fotografii.

TO drahus.nova@seznam.cz: no o liposukci uvažuji už dlouho, ale narazila jsem ještě na tuto metodu, která se mi zdá lepší a hlavně efektivnější. Teď jsem ve fázi, kdy si hledám kliniku, kde mi zákrok udělali.

TO lenka3kubin@seznam.cz: Já jsem teda nic takového nepodstoupila, ale dívala jsem se, že by mělo jít o šetrnější a efektivnější metodu, která by vás měla zbavit celulitidy. Vy o něčem takovém přemýšlíte ? :)

Byla jsem dva roky zpátky na liposukci vnitřní strany stehen. Všichni mě strašili, že to bude bolet, ale já jsem byla příjemně překvapená, protože to tak nebolelo. Po zákroku jsem jen pár dní ležela a odpočívala, ale aspoň jsem si odpočinula. Na liposukci jsem byla v yes visage a po zákroku mi dali akorát bandáž, která se dává a po třech týdnech jsem šla na kontrolu jestli je všechno v pohodě. Teď se už jen musím hlídat abych si postavu udržela a nepřibrala na stehnech zase zpátky.

Ahoj, mě by zase zajímaly názory na liposukci body tite a nějaká zkušenost s ní ? Je v tom zásadní rozdíl oproti klasické liposukci ?

Danuskavlk Poslat vzkaz | 26.10.2016 13:48

TO kamila.336@email.cz: Zdravím, chtěla jsem se zeptat, jestli jste slim lipo podstoupila a kde? Bolelo to? Děkuji moc:)

TO michaelanavrc@post.cz: dekuji moc uvidim jeste no asi se tam stavim na tu konzultaci a jeste se na vsechno preptam a oni mi tam povi urcite tak ehodne informaci k tomu.

TO kamila.336@email.cz: ano presne na te jsem byla a vsechno v poradku nemusite se toho bat pokud nad tim premyslite

TO michaelanavrc@post.cz: byla jste na te slim lipo liposukci?

Ahoj, ja jsem byla taky na liposukci a taky jsem moc spokojena s vysledkem, nastesti doufam ze to byla moje jedina a posledni liposukce a ze dalsi uz neude potreba.

Dobrý den omlouvám se možná to sem nepatří ale za zkoušku to stoji .včera jsem podstoupila liposukci boku a břicha a dostala jsem kompresivní body bohužel mi je větší a musela jsem si koupit Nové menší a ted mam jedno navíc, neměl by někdo zájem ? P.c.1799 prodám za 1000 Kč velikost Xs .pokud by někdo měl zájem volejte na 733114592. Děkuji a omlouvám se ze to zde vkládám

byla jsem na liposukci stehen na jedne klinice v brne a musim rict, ze jsem to cekala horsi, samozrejme rekonvlescence byla hodne bolestiva, ale stoji to za to <3

Dobrý den,

koukám na ty reakce a je pravda, že liposukci podstoupila kamaradka a byl to narez tedy :-( . Sam mam bricho vetsi, tak jsem radeji zkusil neinvazivni liposukci. ubytky dobry a hlavne bez bolesti, ale je fakt, ze vzdy, kdyz nekam jdete, tak jen na doporuceni. Mne to doprucil znamy a fakt super.

551981@seznam.cz Poslat vzkaz | 22.11.2015 20:52

Dobrý den. Koukám, že se tady střídá hodně názorů na to, zda jít na liposukci nebo ne. Za sebe osobně můžu jen doporučit. Mám za sebou liposukci bříška po 2 dětech a žádné špatné zkušenosti nemám. Krátká rekonvalescence a jak tady píšou některé ženy „brbolky“ taky žádné nemám. Takže za mě jděte do toho! ;)

Hana | 10.7.2015 13:48

Dobrý den...taky přemýšlím na liposukcí břicha v Brně. Teď jsem se dočetla,že docela často se vytváří nevzhledné brbolky...které jsou skoro nevratné a viditelné. Pokud vymizí,trvá to X měsíců...máte s tím zkušenosti prosím? Děkuji Hana

1 2 3 4 .. 6 7 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění