Diskuse: Krabičková dieta Praha

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »

Řadit:
110
Kamarádka nemá fotografii.

TO rychtarikovaaneta@gmail.com: Dobry den. Muzete mi prosim napsat o jakou znacku se jednalo? Dekuji
Ilona Líkařová

Dobry den,

nikdy dříve jsem nepřidávala příspěvky do diskuzí a ještě k tomu když se jednalo o jídlo jelikož má každý jiné chuťové buňky, ale jelikož jsem před nedávnem dobrala svou poslední krabičku a byla jsem velice spokojená, tak se ráda podělím o zkušenost

deniska | 30.6.2015 14:17

Dobrý den, jsem už z toho všeho nešťastná, připadám si jako nafukovací balón, co děláte pro to, aby jste zhubnuli a cítili se lépe.

vanda | 30.6.2015 13:52

Dobrý den, dlouho jsem pochybovala sama o sobě, že bych někdy mohla vypadat dost dobře, tak jako před pár lety, než se se mnou rozešel přítel a pak to šlo z kopce. Dokud mi mé drahé kolegyně nezakoupili v práci na měsíc krabičkovou dietu a ono to opravdu funngovalo a bylo to na mě vidět.

maruss | 31.5.2015 23:54

Náázdááárek mám dobrou zkušenost, jelikož jsem jedla spoustu nezdravého jídla a velké porce, tak jsem se přes známou dozvěděla o kraičkové dietě a moc mi pomohla!

jindřiška | 19.5.2015 21:16

Dobrý den, já jsem začala přemýšlet nad změnou svého životního stylu a začala jsem hned se změnou stravování. A přemýšlím nad krabičkovou dietou, už jste jí někdo zkoušel?

Jana | 14.5.2015 17:06

Dietavkrabicce.cz už nikdy!!!! Mám po ní střevní potíže, jednou minulý týden a dnes zznovu. Myslela jsem, že je to nějaká viroza, ale opakuje se to takže je to jasné. Jídlo je hnusné, dokola ze stejných surovin a jestli jsou správně kj.vážně pochybuji. Takže fuj už nikdy!!! :-S

vata | 30.4.2015 19:58

Nazdárek já bych si už teď bez krabičkové diety ani neškrtla, je mi přes padesát a každá sklenička dobrého vínka, nebo pizza je na mě hned vidět a krabičkovou dietou nemají u mě kila navrh šanci.

endy | 30.4.2015 19:36

Ahoj já bych ti určitě doporučovala krabičkovou dietu, prvně mi šly hodně dolů kila a teď už zpevňuji, ale s velikostí oblečení jdu stále dolů a dolů mám ze sebe velikou radost!

danielka | 30.4.2015 19:19

ahoj podle mě je super krabičková dieta! Já jsem si na ní strašně rychle zvykla a už si to bez ní neumím představit.

táňa | 27.4.2015 20:24

Dobrý den, jak dlouho trvalo, než jste na sobě zpozorovala ubýtek váhy? Já, že bych do toho určitě moc ráda šla, ale bojím se toho, aby byli vidět výsledky. Poradíte mi tu někdo?

zora | 12.4.2015 14:27

Dobrý den, ano ano přikláním se také ke krabičkové dietě, jak dlouho už jí užíváte? Já přes čtvrt roku a vidím na sobe věliké změny a hlavně mi zmizeli problémy s nadýmáním!

julka | 30.3.2015 12:03

ahojky já jsem z prvu jsem vyzkoušela, abych věděla, co to vše obsahuje a do toho jsem začala chodit cvičit do Vacu fitu, co je u nás studio a nevěřila jsem tomu, do toho jsem si říkala, že bych zapojila zdravou stravu.

veverkova | 29.3.2015 21:05

ahooojky jakou firmu by jste mi doporučili pro dodávání krabičkové diety? Bydlím sice v Praze,ale né moc dlouho, tak tu nemám žádný přehled.

dana | 29.3.2015 20:14

Dobrý den, jak dlouho už vedete krabičkovou dietu? Já jsem o tom nikdy moc neslyšela, ale teď bych taky moc ráda pár kil před svatbou dala dolu.

1 2 3 4 5 6 .. 8 Další »
DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění